پنل اس ام اس اراد
  1. خرید پنل اس ام اس
  2. معرفی پنل اس ام اس
  3. پنل اس ام اس ارزان

پنل اس ام اس ارزان

خیلی از افراد به دنبال پنل اس ام اس ارزان و سامانه پیامک رایگان یا ارزان قیمت هستند، در دوران دانشگاه یکی از اساتیدمان می‌گفت، انگلیسی‌ها می‌گویند ما اینقدر پولدار نیستیم که جنس ارزان بخریم، اولین بار که این جمله را شنیدم جا خوردم و گفتم چطور ممکن است؟ بعد از مکث کوتاهی استاد ادامه داد، زمانی که کالا ارزان قیمت را انتخاب می‌کنید به نتیجه دل‌خواه نمی‌رسید و باید مجددا کالا (خدمات یا نرم افزار) را تهیه کنید.

ما در فراز اس‌ام‌اس با پنل اس ام اس رایگان یا پنل اس ام اس ارزان قیمت موافق نیستیم، ما معتقدیم که پنل اس ام اس ارزان، یا سامانه پیامک رایگان کیفیت خدمات و پشتیبانی را کاهش می‌دهد، در سامانه پیامکی پشتیبانی بسیار مهم‌ است، طبیعی است وقتی خدمات رایگان ارائه می‌دهیم، نمی‌توانیم برای پشتیبانی و بروزرسانی و… هزینه کنیم و در نتیجه کیفیت ارائه خدمات کاهش می‌یابد.

ما در فراز اس‌ام‌اس، به‌جای سامانه پیامک ارزان قیمت یا پنل اس ام اس رایگان با قیمت منصفانه در سامانه پیام کوتاه موافقیم و معتقدیم که قیمت‌گذاری در سامانه پیامکی باید به صورت منصفانه انجام شود تا حقوق مصرف‌کننده رعایت شود و شرکت‌ ارائه‌‌دهنده خدمات پیامکی قدرت لازم برای پشتیبانی و آپدیت مداوم نرم افزار را داشته باشد، اگر از افرادی که سامانه پیامک رایگان تهیه کرده‌اند نظرشان را بپرسید، حتما تجربیات تلخشان به شما می‌گویند، که شرکت سامانه پیامکی ناپدید شد و مبلغ هنگفتی از شارژ آن‌ها از دست رفت.

این‌ها نتیجه ارائه خدمات پیامکی رایگان است و کاربر نهایی متضرر می‌شود، درست است که پنل اس‌ام‌اس را ارزان یا رایگان تهیه کرده است اما مبلغ زیادی شارژ در سامانه پیامکی وجود داشته، که ناپدید می‌شود.

تصمیم با شما است، اما اگر قصد شما تهیه سامانه پیامکی ارزان است، ما پیشنهاد می‌کنیم در اینترنت تجربیات افراد را مطالعه نمایید و اگر قصد خرید سامانه پیامک با قیمت منصفانه داشته باشید ما در فراز اس‌ام‌اس به شما کمک می‌کنیم تا پنل پیامکی تهیه کنید و پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید سامانه پیامکی، حتما راهنمای خرید پنل پیامک ما را مطالعه نمایید.

 

[go_pricing id=”demo-green_14″]

ارسال بلک لیست

  • شماره موبایلتان را با اعداد لاتین در کادر زیر وارد نمایید

 

 پنل پیامک مادام عمر ( life time )

 فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید

 ارسال سریع پیامک به بلک لیست

 ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد

 دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

 پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای

 

 

 بانک شماره موبایل دانمی همراه اول سراسر کشور

 بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول سراسر کشور

 ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی سراسر کشور

 پشتیبانی 24 ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی در سراسر کشور

 ارسال پیامک به شماره های بلک لیست سراسر کشور

 ارسال سن و جنسیت در سراسر کشور

 نمایندگی پنل اس ام اس در سراسر کشور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست