خرید پنل اس ام اس » آموزش کار با پنل اس ام اس » تعریف همکار در سامانه پیامک

تعریف همکار در سامانه پیامک

درباره سایت سامانه پیامکی فراز اس ام اس
آموزش کار با پنل اس ام اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

یکی از قابلیت‌های پنل اس ام اس قابلیت تعریف همکار است، ماژول تعریف همکار در سامانه پیامک برای شرکت ها و سازمان ها بسیار کاربردی است، با استفاده از ماژول همکار در پنل اس ام اس شما می توانید دسترسی های مشخصی را برای همکاران خود در نظر بگیرید.

حتی نمایندگان سامانه پیامک فراز اس ام اس نیز می‌توانند از ماژول تعریف همکار استفاده کرده و به نیروی پشتیبانی یا مسئول مالی و … دسترسی های مشخصی را فعال کنند.

فرض کنید قصد استخدام کارمند برای پشتیبانی از کاربران را دارید، بنابراین نیازی به دسترسی ارسال پیامک برای کارشناس پشتیبانی وجود ندارد، پس می توانید این دسترسی را برای کاربر خود فعال نکنید، تا از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری شود.

نکات مهم هنگام ثبت همکار در پنل پیامک

برای ارسال پیامک توسط دسترسی همکار، می بایست پنل اصلی شما شارژ داشته باشد و شما نمی توانید برای همکاران خود شارژ مجزا در نظر بگیرید، در صورتی که قصد دارید برای همکاران خود شارژ مجزا در نظر بگیرید می بایست نمایندگی سامانه پیامک را تهیه نمایید.

امکان ارسال پیامک از طریق وب سرویس برای اکانت همکار وجود ندارد و ارسال پیامک وب سرویس می بایست در وب سرویس حتما اطلاعات اکانت اصلی را وارد نمایید.

برای فعال سازی همکار در سامانه پیامکی از منو سمت راست > همکاران می توانید این ماژول را فعال نمایید

نام کاربری : نام کاربری همکار شما می باشد، مثلا اگر نام کاربری اصلی شما Farazsms است و یک همکار با نام ghaffari تعریف می کنید، همکار شما برای ورود به سامانه می بایست نام کاربری را به صورت farazsms_ghaffari وارد کند در بخش سطح دسترسی می توانید مشخص کنید که این همکار به کدام یکی از بخش های سامانه مانند ارسال پیامک انبوه، مشاهده گزارشات ارسال پیامک، دسترسی به دفترچه تلفن سامانه پیامک و… دسترسی داشته باشد.

 

تعریف همکار در سامانه پیامک

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036