خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » نرم افزار ارسال ایمیل انبوه

نرم افزار ارسال ایمیل انبوه

email-marketing
مقالات فراز اس‌ام‌اس 2 نظر

 

نرم افزار ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

سلام ؛ اگر در دنیای دیجیتال مارکتینگ وارد شده باشید، محال است واژه ایمیل مارکتینگ به گوش شما اشنا نباشد، نرم افزاری برای ارسال انبوه ایمیل به بانک ایمیل هایی که خودتان جمع اوری کرده اید می باشد.

گاهی تصور می کنند با ارسال ایمیل هایی ناخواسته به افرادی که اصلا تمایلی به کسب و کار شما ندارند می توانند  مشتری جدید بگیرند و کسب درامد کنند اما این تصور باطل است.

بهترین حالت ارسال ایمیل انبوه ارسال ایمیل از طریق نرم افزار ارسال ایمیل به افرادی است که از قبل کسب و کار شما را میشناسند و با کسب و کار شما اشنا هستند و تمایل دارند از شما ایمیل های تبلیغاتی و اطلاع رسانی دریافت کنند.

ما در فراز اس ام اس یک سیستم نرم افزار ارسال ایمیل انبوه راه اندازی کرده ایم که به شما این قابلیت را میدهد تا به مشتریان خودتان، افرادی که خودشان برای شما ایمیل داده اند ، در خبرنامه سایت شما ثبت نام کرده اند و… ایمیل های انبوه تبلیغاتی ارسال نمایید.

برای استفاده از نرم افزار ارسال ایمیل انبوه، شما باید یکی از پنل های موجود در سایت را تهیه کنید و با خرید یک پنل مینتوانید در کنار قابلیت ارسال پیامک انبوه و ارسال پیامک به باشگاه مشتریان خودتان ، به سیستم یکپارچه ارسال ایمیل دسترسی داشته باشید و ایمیل های تبلیغاتی ارسال نمایید.

در ایمیل مارکتینگ بهتر است به افراد پیشنهاد دهید که در صورت عضویت در خبرنامه ایمیلی شما در کنار تبلیغات ایمیلی و اطلاعاتی که به صورت ایمیلی ارسال می کنید ، بن های تخفیف به مشتریان ایمیل کنید تا مشتریان شما راغب باشند ایمیل هایی که شما ارسال میکنید را باز کنند و متن ایمیل های شما را ببیند.

 

ایمیل مارکتینگ اسپم !

ارسال ایمیل انبوه به بانک ایمیل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی برای کسب درامد و جذب مشتری باشد ، زمانی که شما بانک ایمیل تهیه می کنید این افراد معلوم نیست در چه بازه سنی هستند و به کدام صنعت ها علاقه دارند مطمئنا از این مدل بازاریابی ایمیلی نتیجه ای نخواهید گرفت.

اما زمانی که از فردی که به سایت شما می اید یا در نمایشگاه از غرفه شما بازدید میکند ، ایمیل دریافت میکنید، میتوانید به افرادی که از قبل شما را میشناسد  و با شما اشنایی اولیه دارند ایمیل های انبوه و تبلیغاتی ارسال نمایید که مطمئئا از این روش تبلیغات ایمیلی بازدهی بهتری میگیرید و قاعدتا نرخ تبدیل این افراد به مشتری کسب و کار شما خیلی بیشتر است.

 

تعرفه ارسال ایمیل های انبوه در سیستم فراز اس ام اس به صورت تعداد محاسبه می شود و شما میتوانید به هر تعداد مشتری که داشته باشید ایمیل تبلیغاتی ارسال نمایید و بابت ارسال هر ایمیل تعرفه مشخصی را پرداخت نمایید. مزیت ارسال ایمیل تبلیغاتی نسبت به پیامک تبلیغاتی این است که شما در ارسال ایمیل های تبلیغاتی محدودتی برای استفاده از کارکتر ، رنگ ، تصویر ندارید و قاعدتا اثر گذاری شما زمانی که قرار است با 70 کارکتر مخاطب را راضی کنید خیلی بیشتر می شود.

برای شروع ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی همین امروز پنل فراز اس ام اس را تهیه کنید در کنار قابلیت ارسال پیامک انبوه و ارسال پیامک های صوتی ، ارسال پیامک های منطقه ای و ارسال پیامک بر اساس کد پستی میتوانید از قابلیت پیشرفته ارسال ایمیل فراز اس ام اس برای ارسال ایمیل های تبلغاتی استفاده نمایید.

 

اگر برای بحث های حرفه ای تر نیاز به اموزش ایمیل مارکتینگ دارید میتوانید اموزش ایمیل مارکتینگ را وبلاگ فراز اس ام اس تهیه نمایید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید سامانه پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

ثبت نام و ارسال پیامک

نظرات کاربران

نظرتان برای ما مهم است، ان را با ما به اشتراک بگذارید

 • شمسی
  3 دسامبر 2018 پاسخ دهید

  با سلام . برای دریافت بانک ایمیل طبقه بندی شده چطور باید اقدام کنیم ؟
  مشاغل هدف

  • سیدمحمود غفاری
   6 دسامبر 2018

   سلام سامانه پیامکی فراز اس ام اس، ارسال کننده پیامک تبلیغاتی و وب سرویس می باشد، جدیدا سرویس ارسال ایمیل به خدمات مجموعه ما اضافه شده است که به شما قابلیت ارسال ایمیل می دهد اما جمع اوری بانک و فروش بانک ایمیل در حوزه کاری ما نمی باشد و با این روش موافق نیستیم ما موافق ارسال ایمیل (حتی پیامک) با اجازه افراد هستیم تا ایمیل و پیامک شما برای افراد مفید باشد.
   موفق باشید

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036