پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » تسهیگری: شارژ رایگان پنل پیامکی

تسهیگری: شارژ رایگان پنل پیامکی

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۱ خرداد ۱۴۰۳

سامانه پیامک فراز اس ام اس در راستای تسهیلگری و توسعه کسب‌وکارها و همراهی با فریلسنرها و برنامه نویسان و آموزشگاه‌ها اقدام به تسهیلگری برای شارژ رایگان پنل پیامکی نموده است.

با استفاده از این امکان شما می‌توانید پنل پیامکی را به صورت رایگان شارژ نموده و برای ارسال پیامک استفاده نمایید.

برای استفاده از شارژ رایگان پنل پیامکی فراز اس ام اس شما می‌توانید یکی از اقدامات زیر را انجام دهید همچنین در صورت نیاز به خرید شارژ راهنمای خرید شارژ از پنل پیامک فراز اس ام اس را مطالعه نمایید.

  • تولید محتوا متنی و ترجمه
  • تولید محتوای ویدیویی باکیفیت و اعلام نظر در مورد سامانه پیامک فراز اس ام اس
  • تولید محتوای ویدیوی برای آموزش استفاده از افزونه‌های پیامکی و وبسرویس فراز اس ام اس

در حال حاضر بابت تولید محتوای متنی و ترجمه مورد تایید برای هر مقاله 1000 کلمه‌ای 100 هزار تومان شارژ به پنل شما افزوده می‌شود.

بابت تولید محتوای ویدئویی آموزشی و آموزش استفاده از افزونه‌ها به گونه‌ای که فقط آموزش کار با پنل پیامکی فراز اس ام اس ارائه شود بابت هر دقیقه آموزش 5000 هزار تومان در نظر گرفته شده است و در صورتی که محتوای شما استانداردهای لازمه و کیفیت مد نظر ما را داشته باشد ممکن است بابت هر دقیقه ویدیو آموزشی 10000 تومان به عنوان شارژ پیامکی رایگان در اختیار شما قرار گیرد.

بابت اعلام نظر در مورد پنل پیامکی فراز اس ام اس یا دستگاه‌های ثبت شماره موبایل به صورت ویدیویی با کیفیت مطلوب 20 هزار تومان شارژ پیامکی رایگان به پنل شما افزوده می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص یا ارسال محتوا و تسویه حساب از طریق تیکت پشتیبانی اقدام نمایید.

 

همکاری در فروش پنل پیامک

ضمنا سامانه پیامکی فراز اس ام اس امکان استفاده از شرایط همکاری در فروش پنل پیامکی را نیز فراهم کرده است و شما می‌توانید با معرفی سامانه پیامک فراز اس ام اس به دوستان و آشنایان و همکارانتان 20% مبلغ پنل را به عنوان پورسانت دریافت نمایید.

در این حالت یک لینک در اختیار شما قرار داده می شود و افراد که از طریق این لینک خرید پنل پیامکی را انجام دهند برای شما پورسانت در نظر گرفته می شود.

پورسانت حاصل از سود همکاری در فروش به صورت شارژ رایگان پنل پیامکی نبوده و می‌توانید نقدا مبلغ پورسانت همکاری در فروش را دریافت کنید البته در صورت تمایل شما امکان تبدیل پورسانت همکاری در فروش به شارژ پنل پیامکی رایگان وجود دارد.

 

3.7/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000