پنل اس ام اس » آموزش کار با پنل اس ام اس » ساده‌ترین روش برای شارژ پنل پیامک چگونه است؟

ساده‌ترین روش برای شارژ پنل پیامک چگونه است؟

چگونگی شارژ پنل پیامکی
آموزش کار با پنل اس ام اس ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

اگر قصد راه‌اندازی سیستم بازاریابی پیامکی را دارید، در قدم اول باید بدانید شارژ پنل پیامک چگونه است و تعرفه ارسال پیام کوتاه از طریق پنل‌های پیامکی چطور محاسبه می‌شود. در این مقاله قصد داریم کلیه روش‌های شارژ پنل پیامک به همراه هزینه‌های ارسال پیام کوتاه را برای شما شرح دهیم. پس از مطالعه این مقاله می‌توانید پنل پیامک خود را در کمتر از یک دقیقه شارژ کنید و به دنیای بازاریابی پیامکی وارد شوید.

انواع پنل پیامکی برای اس‌ام‌اس مارکتینگ

استفاده از سامانه پیامکی، قوی‌ترین ابزار بازاریابی محسوب می‌شود. مخاطبان و مشتریان شما ممکن است هر روز ایمیل خود را چک نکنند اما همیشه پیامک‌های دریافتی را می‌خوانند. به‌همین دلیل باید نحوه استفاده و شارژ پنل پیامک را بلد باشید. فراز اس ام اس 4 نوع پکیج پیامکی به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا بتوانند متناسب با نیاز، هر یک از آن‌ها را انتخاب کنند.

نحوه شارژ همۀ پکیج‌های ارائه‌شده یکسان است و فقط تعرفۀ اس ام اس آن‌ها متفاوت است. تعرفه هر پیامک در پکیج تجاری حدود 4 تومان کمتر از پکیج پایه است. درنتیجه برای ارسال پیامک انبوه در پکیج تجاری، به شارژ کمتری نیاز است. علاوه‌ بر این، پیامک فارسی از لاتین هزینه کمتری دارد. برای شارژ پنل پیامکی، وارد حساب کاربری خود شوید و گزینه شارژ حساب را انتخاب کنید.

 

دسترسی آسان به شارژ حساب پنل پیامکی ippanel

نحوه شارژ پنل پیامک فراز اس ام اس برای کاربر

میزان شارژ پنل پیامکی، بستگی به استراتژی بازاریابی شما دارد. انتخاب ارسال پیامک با نام تجاری و تعداد نفراتی که پیامک را دریافت می‌کنند در تعرفۀ پیامک ارسالی تاثیرگذار است. حداقل مبلغ انتخابی برای شارژ پنل 10,000 تومان است که تعداد پیامک قابل ارسال از اپراتور انتخاب‌شده برای شما محاسبه می‌شود. عضویت هر کدام از پکیج‌ها را که داشته باشید، به‌راحتی در پنل کاربری می‌توانید حساب خود را به 3 روش شارژ کنید که در ادامه آموزش خو شاهیم داد.

سه روش برای شارژ پنل پیامکی فراز اس‌ام‌اس

سه روش برای شارژ پنل پیامکی فراز اس‌ام‌اس

شارژ حساب از طریق کارت عضو شتاب؛ سریع‌ترین راه برای شارژ پنل پیامکی

بعد از ثبت نام یکی از پکیج‌های پنل پیامکی، نام کاربری و رمز عبور به شما داده می‌شود. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره پنل پیامکی بدانید، همین حالا مقاله پنل پیامکی چیست را مطالعه کنید. با استفاده از اطلاعات داده‌شده، وارد پنل کاربری خود شوید و در صفحۀ اصلی، گزینۀ شارژ حساب را انتخاب کنید.

ساده‌ترین راه برای شارژ حساب، کارت بانکی عضو شتاب است. با درج مبلغ مورد نیاز برای شارژ پنل و با داشتن هر کارت بانکی که اطلاعات آن، مانند رمز دوم، می‌توانید مستقیماً به درگاه بانکی متصل شوید و پرداخت را تکمیل کنید. اطلاعات مربوط به تعداد پیامک قابل ارسال و ارزش افزوده نیز بلافاصله و در همان صفحه محاسبه می‌شود.

نمایش تعداد پیامک بعد از واردکردن مبلغ شارژ

نمایش تعداد پیامک بعد از واردکردن مبلغ شارژ

شارژ کارت به کارت پنل پیامکی فراز اس ام اس

یکی دیگر از روش‌های چگونگی شارژ پنل پیامک فراز اس ام اس، روش کارت به کارت یا پرداخت بانکی است. اطلاعات شماره حساب سازمان در بخش «اطلاعات تماس و حساب» نوشته شده است. برای شارژ پنل پیامکی از این روش، وارد قسمت شارژ حساب شوید، سپس نحوه پرداخت موردنظر را انتخاب کنید. روش کارت به کارت و پرداخت بانکی، برعکس شارژ آنلاین، به‌صورت آنی انجام نمی‌شود و نیاز به تأیید مدیریت دارد.

شارژ پنل پیامکی از روش کارت به کارت

شارژ پنل اس ام اس برای نمایندگی‌ها

فروش نمایندگی پنل پیامکی، یکی از خدماتی است که فراز اس ام اس در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. با خرید نمایندگی پنل پیامکی، می‌توان از امکانات زیادی به‌صورت نامحدود استفاده کرد. یکی از این امکانات، ایجاد نامحدود کاربر و نمایندگی و کسب درآمد است.

اما مواردی مانند امکان ارسال عکس و صدا در پیامک، برای کاربران پکیج‌ها و نمایندگی‌ها به یک شکل است. پیام چندرسانه‌ای یکی از بهترین روش برای تبلیغ است که مزایا و نحوه فعالسازی آن در مقالۀ چگونه پیام چند رسانه ای ارسال کنیم به‌طور کامل توضیح داده شده است. تعرفه پیام برای نمایندگان مقداری با کاربران عادی متفاوت است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

تخفیفات نمایندگی برای شارژ حساب کاربر

نمایندگان پنل کاربری، امکان تعیین قیمت پایه برای کاربران و نمایندگان خود را دارند که بعد از دریافت نمایندگی آموزش آن برای شما ارسال خواهد شد. نمایندگان می‌توانند تخفیف‌های ویژه را برای هر کاربر به‌صورت مجزا اعمال کنند. برای این کار، وارد لیست کاربران شوید و در قسمت تخفیف ویژه، مبلغ موردنظر را وارد کنید.

اگر تخفیف توسط نمایندگان و به‌صورت دستی وارد نشود، سیستم به‌صورت خودکار تخفیف‌های پایه را بعد از هر شارژ اعمال خواهد کرد. انتخاب اپراتورهای مختلف برای ارسال پیامک توسط کاربران نیز، بر تعرفۀ نهایی پیامک تأثیر می‌گذارد.

تخفیف برای خرید شارژ پنل پیامکی

در صورتی که مصرف شارژ برای ارسال پیامک انبوه شما بسیار بالا است می‌توانید از بخش پشتیبانی سامانه درخواست دهید تا برای شما تخفیف اختصاصی در نظر گرفته شود. فعال سازی تخفیف برای خرید شارژ پیامک فقط از طریق تیکت پشتیبانی و بسته به میزان مصرف شارژ و میزان مبلغ شارژ شما بستگی دارد و برای شارژ درصد تخفیف مشخصی وجود ندارد. بنابراین قیمت خرید پیامک هنگام شارژ سامانه پیامکی قابل مذاکره و تخفیف است.

جدول تخفیف‌های فراز اس‌ام‌اس

چگونه به‌عنوان یک نماینده، حساب کاربر را شارژ کنید؟

اگر به‌عنوان نماینده، سؤال شارژ پنل پیامک چگونه است را دارید، در جواب باید گفت وقتی کاربری از نمایندگی درخواست شارژ کند، بعد از انتقال وجه، به تعداد پیامک از حساب نماینده کسر و به حساب کاربر اضافه می‌شود. اگر حساب نماینده موجودی کافی نداشته باشد، کاربر از طریق ترمینال به فراز اس ام اس وصل می‌شود و حساب خود را شارژ می‌کند و سود نماینده از تراکنش انجام شده به حساب واریز می‌شود.

امکان ساخت ترمینال برای پرداخت بانکی و شارژ حساب کاربر برای هر نماینده وجود دارد. یکی دیگر از روش‌های روش‌های شارژ حساب کاربر، انتقال موجودی است که به‌صورت دستی توسط نماینده انجام می‌شود.

 

دلایل شارژ نشدن پنل پیامک فراز اس ام اس و تراکنش ناموفق در فراز اس ام اس

در صورتی که برای شارژ پنل پیامکی از طریق شارژ آنلاین اقدام کنید بلافاصله پس از برگشت از درگاه پرداخت می‌بایست پنل شما شارژ شده باشد و در صورتی که شارژ پنل انجام نشده بود به این معنی است که تراکنش ناموفق است و مبلغ شارژ به حساب شما عودت داده می‌شود. در صورتی که تا ۲۴ ساعت بعد از خرید مبلغ خریداری شده عودت داده نشد لطفا شماره کارت و زمان دقیق تراکنش را از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا بررسی شود.

لطفا هنگام پرداخت شارژ آنلاین به موارد زیر توجه داشته باشید:

1- از مرورگر گوگل کروم وارد سامانه شوید.

2- از لینک https://sms.farazsms.com/  (دارای ssl) وارد سامانه شوید. (در صورتی که از دامنه ippanel.com یا لینک بدون https وارد سامانه شوید تراکنش ناموفق خواهد بود.)

3- همواره هنگام اعمال شارژ، فیلترشکن یا پروکسی خاموش باشد.

4- حتما مبلغ موردنظر برای اعمال شارژ را در بخش مربوطه تایپ نمایید و از گزینه‌های پیشنهادی توسط مرورگر استفاده نفرمایید.

در صورت عدم تمایل به خرید شارژ آنلاین می‌توانید از بخش اطلاعات تماس و حساب شماره کارت شرکت را یاداشت نموده و نسبت به واریز وجه اقدام نمایید. پس از واریز وجه برای اطلاع رسانی واریز و ارسال رسید واریز از طریق تیکت پشتیبانی اقدام نمایید.

شارژ پنل پیامکی فراز اس ام اس در کمتر از 5 دقیقه

در این مقاله به بررسی چگونگی شارژ حساب پنل پیامک توسط کاربر پرداختیم. هر پیامک بسته به نوع محتوا و اپراتوری که آن را ارسال می‌کند، قیمتی متفاوت دارد. بعد از انتخاب مبلغ موردنظر برای شارژ حساب، تعداد پیامک ارسالی در صفحه نمایش داده می‌شود و با انتخاب پرداخت آنلاین، در کمتر از چند دقیقه، حساب شما شارژ خواهد شد. حق عضویت پکیج‌های فراز اس ام اس فقط یک بار پرداخت می‌شود و شارژ حساب نیز بسته به نوع نیاز کاربر صورت می‌گیرد.

فراز اس ام اس با ارائۀ خدمات بی‌شمار در پنل پیامکی خود، سعی داشته تا ورود به بازاریابی پیامکی را برای همۀ صنف‌های کاری ممکن بسازد. با مقایسه تعرفه‌های پیام فراز اس ام اس با سایرین، متوجه قیمت منطقی و کیفیت مناسب پکیج‌های ارائه‌شده می‌شوید. شرکت فراز اس ام اس با پشتیبانی قوی و ضمانت بازگشت وجه 30 روزه، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره 74853 تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • مسلم موذن
  27 می 2022 پاسخ دهید

  سلام خیلی عالی ولی اپلیکیشن بارگیری نمیشه لطفا sos

  • سیدمحمود غفاری
   28 می 2022

   سلام
   ایا از داخل سایت برای دانلود اپلیکیشن ارسال پیامک اقدام کرده اید یا از کافه بازار اپلیکیشن ارسال پیامک را دانلود کرده اید؟ لطفا توضیحات بیشتری ارسال کنید که بتونم متوجه مشکل بشم و شما رو راهنمایی کنم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000