پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » راهنمای نوشتن پیامک تبلیغاتی برای فروش و جذب مشتری

راهنمای نوشتن پیامک تبلیغاتی برای فروش و جذب مشتری

متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۲۰ تیر ۱۴۰۳

تصور کنید قصد ارسال پیامک انبوه به مشتریان خود را دارید و به دنبال بهترین متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری هستید. چه اطلاعاتی باید در پیامک ما وجود داشته باشد؟ برای جذاب شدن پیامک و تأثیرگذاری بیشتر باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ شاید در نگاه اول نوشتن یک متن کوتاه چند کلمه‌ای، حاوی اطلاعات مفید و ترغیب‌کننده کمی سخت به نظر برسد؛ ولی در واقعیت با رعایت چند نکته ساده می‌توانیم بهترین پیامک‌های تبلیغاتی را بنویسید. در ادامه این مطلب صفر تا صد نکات مهم برای نوشتن متن پیامک تبلیغاتی آشنا خواهید شد.

 

 

چگونه متن پیام تبلیغاتی برای فروش بیشتر بنویسیم؟

برای نوشتن پیام تبلیغاتی تاثیرگذار فرمول‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان از آن کمک گرفت. اما آن چیزی که ما را از سایر رقبا متمایز می‌کند به‌کارگیری خلاقیت و شناخت شخصیت مخاطبان است. خلاقیت هیچ محدودیتی ندارد و نمی‌توان آن را در قالب یک فرمول درآورد. آزاد گذاشتن خلاقیت در هنگام نوشتن متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری به شما کمک می‌کند تا روش خاص خود را کشف کنید.

با توجه به شناخت مشتریان خود می‌توانید که تشخیص دهید که چه فرمولی مناسب مشتریان شما است. اگر در این راه نیاز به پشتیبانی و راهنمایی دارید، نگران نباشید. با خرید سامانه پیامکی از فراز اس ام اس همکاران ما در کنار شما هستند تا راهنمایی‌های لازم را در‌مورد نوشتن نمونه متن پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار در اختیار شما قرار دهند.

 

نوشتن جملات کوتاه تبلیغاتی

فرمول‌ نوشتن پیام تبلیغاتی برای جذب مشتری و ارسال پیامک انبوه

اگر قصد نوشتن متن اس ام اس تبلیغاتی برای جذب مشتری را باید نسبت به نکات مهم برای نگارش انواع متن پیام تبلیغاتی آگاه باشید. متن تبلیغاتی برای تخفیف، متن تبلیغ مکانیکی و سایر انواع پیامک جذب‌کننده با یک هدف، یعنی جذب مخاطب و فروش بیشتر نوشته می‌شود. ولی آگاهی در‌خصوص مواردی که در ادامه خواهیم گفت، باعث می‌شود تا نتیجه دلخواه شما در کمترین زمان ممکن، حاصل شود.

ساده و قابل فهم؛ مهم‌ترین ویژگی متن تبلیغاتی برای تخفیف و جذب مشتری

برای نوشتن یک متن تبلیغات پیامکی تاثیرگذار تا جایی که می‌توانید از کلمات ساده و قابل فهم استفاده کنید. مشتریان شما افراد متخصص نیستند و دوست ندارند وقت خود را صرف فهمیدن جملات و کلمات پیچیده کنند.

پیام تبلیغاتی برای فروش باید کوتاه باشد

استاندارد 70 کاراکتر فارسی در بازاریابی پیامکی اهمیت زیادی دارد. شما باید بتوانید یک متن پیام تبلیغاتی تاثیرگذار را فقط با 20 کلمه فارسی بنویسید. کار سختی است؟ قبول داریم! اما تجربه نشان داده است که پیام تبلیغاتی با طول استاندارد، تأثیر‌گذاری بیشتری دارند و احتمال موفقیت آن‌ بیشتر خواهد شد. با کمی تمرین، تکرار و خلاقیت شما هم می‌توانید متن پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار 20 کلمه‌ای بنویسید.

راهنمای نوشتن متن پیامک تبلیغاتی تخفیف

متمایز کردن کلمات مهم؛ اصلی‌ترین ویژگی پیامک جذب کننده تبلیغاتی

دوست دارید مخاطب به کدام بخش از پیامک شما توجه کند؟ کدام کلمه اهمیت بیشتری برای شما دارد؟ کافی است تا با علائم نگارشی مانند * در دو طرف کلمه، توجه مخاطب را جلب کنید. رعایت این فرمول در متن اس ام اس تبلیغاتی اهمیت بالایی دارد. با رعایت این نکته ساده در هنگام ارسال اس ام اس انبوه و پیام تبلیغاتی برای فروش می‌توانید موفقیت‌های بیشتری کسب کنید.

اشاره به محدودیت زمانی، ترفندی قابل استفاده در پیام تبلیغاتی برای فروش

ترس از دست دادن فرصت (FOMO) احساس بسیار قدرتمندی است که مردم را به سوی خرید هدایت می‌کند. با قرار دادن محدودیت زمانی در متن تبلیغاتی برای تخفیف این حس را در مخاطبان خود بیدار کنید.

متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری باید خلاقانه و جذاب باشد

نوشتن یک نمونه متن پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار و جذاب، در واقع خلاصه‌ای از همه روش‌های قبلی است. شروع هر پیامک مهم‌ترین قسمت آن است. در بسیاری از موارد تنها نوشتن یک شروع جذاب برای اس ام اس، موفقیت آن را تضمین می‌کند. ارسال پیامک با نام فرد و خطاب قرار دادن او با اسم کوچک در ابتدای متن می‌تواند شروع بسیار جذابی باشد!

با استفاده از خدمات فراز اس ام اس می‌توانید پیامک‌های خود را به نام فرد ارسال کنید، در سامانه فراز اس ام اس برای این کار نیازی نیست که برای هر کسی پیامک جداگانه ارسال کنید با درست کردن یک فایل اکسل و قرار دادن اسم افراد در یک ستون شماره موبایل در ستونی دیگر پترنی برای پیامک را بنویسید و تعیین کنید که در ابتدای پیامک اسم هر کسی قرار بگیرد تا پیامک برای مخاطب جذابیت بیشتری داشته باشد.

اگر پیامک شما مفید نباشد ممکن است نادیده گرفته شود و حتی بلافاصله بعد از خوانده شدن سر از سطل زباله در بیاورد! اگر قصد نوشتن متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری را دارید باید یک امتیاز ویژه در متن پیام قرار دهید. به این ترتیب پیامک شما از نظر مخاطبان مفید و با ارزش خواهد بود. برای مثال قرار دادن کد تخفیف اختصاصی یک امتیاز ویژه است. همچنین می‌توانید از روش‌های جدید تبلیغاتی مانند پیامک صوتی برای تبلیغات تأثیر گذار برای جلب مشتری بیشتر استفاده کنید. یک پیام صوتی با محتوای ارزشمند تأثیر گذاری بیشتری از متن‌های ساده خواهد داشت.

بهترین متن پیامک تبلیغاتی

نمونه متن پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی برای جذب مشتری

تا اینجای کار با فرمول‌های نوشتن متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری آشنا شدیم. حالا نوبت به استفاده از این اصول و فرمول‌ها می‌رسد. مهم‌ترین نکته در نوشتن یک متن تبلیغاتی تاثیرگذار، استفاده از خلاقیت و شناخت شما از شخصیت مشتریان است. تلفیق این دو نکته با فرمول‌های معرفی‌شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا یک متن اس ام اسی جذاب بنویسید. شما می‌توانید همین حالا پنل اس ام اس رایگان خود را تهیه کنید و با استفاده از خلاقیت، مشتریان زیادی را برای کسب‌و‌کار خود جذب کنید. بررسی نمونه‌ اس ام اس تبلیغاتی زیر می‌توانند در این راه به شما کمک کنند.

چند نمونه متن برای تخفیف دادن

 

فست فود اردیبهشت  تخفیف ویژه داره

با نشان دادن این پیامک تا آخر هفته 20% تخفیف بگیر.

میدان انقلاب

** ** ** 021

نکته مهم در این پیامک استفاده از فرمول قرار دادن امتیاز ویژه در متن پیام تبلیغاتی است. 20% تخفیف با نشان دادن پیامک؟ چرا که نه!

 

متن برای تخفیف دادن با محدودیت زمانی

 

دوست داری مو رنگ کنی اما نمی دونی کجا؟

کلینیک تخصصی مو با تخفیف 15% تا آخر ماه منتظر شماست.

سوپرایز ویژه اگر با دوستت بیای 30% تخفیف دریافت می‌کنی

جنت آباد شمالی

021*******

 

یک نمونه عالی از نوشتن پیام تبلیغاتی برای جذب مشتری بیشتر؛ در این نمونه پیامک ترکیبی از ایجاد محدودیت زمانی (تخفیف فقط تا آخر ماه) و ارزشمند کردن متن تبلیغاتی برای تخفیف، در‌صورت همراه‌کردن یک دوست دیده می‌شود.

نمونه پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری بیشتر

 

نمیدونی شام چی بخوری؟

غذای مورد علاقتو با سوپ رایگان در خونه تحویل بگیر! بیرون بر سورن منتظر زنگته

همین حالا تماس بگیرید

** ** ** 021

 

این نمونه یک راه برای جذب مشتری پیامکی ساده، قابل فهم، کوتاه و مفید است. به شروع جذاب با ایجاد یک پرسش در ذهن مخاطب توجه کنید.

ارسال سریع نمونه متن پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار با پنل پیامکی فراز اس ام اس

نوشتن بهترین متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری به تجربه، شناخت کافی از مخاطب، خلاقیت و آشنایی با اصول نوشتن محتوای تبلیغاتی نیاز دارد. شما هم می‌توانید با کمی تمرین و تکرار در این کار حرفه‌ای شوید. اما اگر نیاز به کمک بیشتری دارید از مشاوره رایگان فراز اس ام اس استفاده کنید. با استفاده از خدمات ارسال پیامک انبوه و خرید پنل پیامکی در فراز اس ام اس به همراه بهره‌گیری از مشاوره‌های رایگان می‌توانید کسب و کار خود را رونق دهید و مشتریان زیادی را جذب کنید. پس همین حالا با شماره 74853-021 تماس بگیرید؛ مشاوران ما مشتاق شنیدن صدای گرم شما هستند.

5/5 - (4 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000