خرید پنل اس ام اس » اس ام اس مارکتینگ (SMS Markting) » راهنمای نوشتن پیامک تبلیغاتی برای فروش و جذب مشتری

راهنمای نوشتن پیامک تبلیغاتی برای فروش و جذب مشتری

متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری
اس ام اس مارکتینگ (SMS Markting) بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

تصور کنید قصد ارسال پیامک انبوه به مشتریان خود را داریم و به دنبال بهترین متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری هستیم. چه اطلاعاتی باید در پیامک ما وجود داشته باشد؟ برای جذاب شدن پیامک و تأثیر گذاری بیشتر باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ شاید در نگاه اول نوشتن یک متن کوتاه چند کلمه‌ای، حاوی اطلاعات مفید و ترغیب کننده کمی سخت به نظر برسد. اما در واقعیت با رعایت چند نکته ساده می‌توانیم بهترین پیامک‌های تبلیغاتی را بنویسیم. در ادامه این مطلب همراه فراز اس ام اس باشید تا با روش نوشتن جملات کوتاه تبلیغاتی در پیامک آشنا شویم.

چگونه متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری بنویسیم؟

برای نوشتن پیامک تبلیغاتی تأثیر گذار فرمول‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانیم از آن‌ها کمک بگیریم. اما آن چیزی که ما را از سایر رقبا متمایز می‌کند به کارگیری خلاقیت و شناخت شخصیت مخاطبان است. خلاقیت هیچ محدودیتی ندارد و نمی‌توان آن را در غالب یک فرمول درآورد. آزاد گذاشتن خلاقیت در هنگام نوشتن متن تبلیغاتی برای جذب مشتری به شما کمک می‌کند تا روش خاص خود را کشف کنید.

از طرفی باید شخصیت مخاطبان خود را در نظر بگیرید. فرمول‌هایی که ما در ادامه معرفی می‌کنیم ممکن است برای دسته‌ای از مخاطبان مناسب و برای دسته‌ای دیگر نامناسب باشند. این شما هستید که تشخیص می‌دهید که چه فرمولی مناسب مشتریان شما است. اگر در این راه نیاز به پشتیبانی و راهنمایی دارید، نگران نباشید. با خرید سامانه پیامکی از فراز اس ام اس همکاران ما در کنار شما هستند تا راهنمایی‌های لازم را در مورد نوشتن متن پیامک تبلیغاتی جذاب در اختیار شما قرار دهند.

 

نوشتن جملات کوتاه تبلیغاتی

فرمول‌ نوشتن جملات کوتاه تبلیغاتی برای ارسال پیامک انبوه

اگر قصد نوشتن پیامک تبلیغاتی تأثیر گذار برای جذب مشتری را دارید پیشنهاد می‌کنیم که پیش از هر کاری، مقاله اصول نوشتن پیامک تبلیغاتی را مطالعه کنید. ما در این مقاله  اصول مهم و تأثیر گذار در نوشتن پیامک تبلیغاتی را بررسی کرده‌ایم. در ادامه این مطلب خلاصه‌ای از این اصول و فرمول‌ها را مشاهده می‌کنید. بعد از بررسی این فرمول‌های کاربردی نمونه‌هایی پرکابرد از متن پیامک تبلیغاتی برای فروش بیشتر را بررسی می‌کنیم.

ساده و قابل فهم بودن پیامک مناسب متن تخفیف ویژه

برای نوشتن یک متن تبلیغات پیامکی تأثیر گذار تا جایی که می‌توانید از کلمات ساده و قابل فهم استفاده کنید. مشتریان شما افراد متخصص نیستند و دوست ندارند وقت خود را صرف فهمیدن جملات و کلمات پیچیده کنند.

پیام تبلیغاتی برای فروش باید کوتاه باشد

استاندارد 70 کاراکتر فارسی در بازاریابی پیامکی اهمیت زیادی دارد. شما باید بتوانید یک متن تبلیغاتی تأثیر گذار را تنها با 20 کلمه فارسی بنویسید. کار سختی است؟ قبول داریم! اما طبق تجربه پیامک‌هایی که دارای طول استاندارد باشند تأثیر گذاری بیشتری دارند و احتمال موفقیت آن‌ها بیشترخواهد شد. با کمی تمرین، تکرار و خلاقیت شما هم می‌توانید متن پیامک تبلیغاتی تأثیر گذار 20 کلمه‌ای بنویسید.

راهنمای نوشتن متن پیامک تبلیغاتی تخفیف

در متن اس ام اس تبلیغاتی کلمات مهم را متمایز کنید

دوست دارید مخاطب به کدام بخش از پیامک شما توجه کند؟ کدام کلمه اهمیت بیشتری برای شما دارد؟ کافی است تا با علائم نگارشی مانند * در دو طرف کلمه، توجه مخاطب را جلب کنید. رعایت این فرمول در متن اس ام اس تبلیغاتی اهمیت زیادی دارد. با رعایت این نکته ساده می‌توانید در هنگام ارسال اس ام اس انبوه موفقیت‌های بیشتری کسب کنید.

اشاره به محدودیت زمانی، ترفندی قابل استفاده در پیام تبلیغاتی برای فروش

ترس از دست دادن فرصت (FOMO) احساس بسیار قدرتمندی است که مردم را به سوی خرید هدایت می‌کند. با قرار دادن محدودیت زمانی در متن پیامک تخفیف این حس را در مخاطبان خود بیدار کنید.

متن تبلیغاتی برای جذب مشتری باید خلاقانه و جذاب باشد

نوشتن یک متن جذاب و تأثیر گذار برای پیامک تبلیغاتی در واقع خلاصه‌ای از تمام روش‌های قبلی است. شروع هر پیامک مهم‌ترین قسمت آن است. در بسیاری از موارد تنها نوشتن یک شروع جذاب برای اس ام اس، موفقیت آن را تضمین می‌کند. ارسال پیامک با نام فرد و خطاب قرار دادن او با اسم کوچک در ابتدای متن می‌تواند شروع بسیار جذابی باشد!

با استفاده از خدمات فراز اس ام اس می‌توانید پیامک‌های خود را به نام فرد ارسال کنید، در سامانه فراز اس ام اس برای این کار نیازی نیست که برای هر کسی پیامک جداگانه ارسال کنید می توایند یک فایل اکسل درست کنید در یک ستون اسم افراد و در ستون دیگر شماره را قرار دهید کلیت پیامک را بنویسید و تعیین کنید که در ابتدای پیامک اسم هر کسی قرار بگیرد تا پیامک برای مخاطب جذابیت بیشتری داشته باشد.

پیام تبلیغاتی را با امتیاز‌های ویژه ارسال کنید

اگر پیامک شما مفید نباشد ممکن است نادیده گرفته شود و حتی بلافاصله بعد از خوانده شدن سر از سطل زباله در بیاورد! اگر قصد نوشتن متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری را دارید باید یک امتیاز ویژه در متن پیام قرار دهید. به این ترتیب پیامک شما از نظر مخاطبان مفید و با ارزش خواهد بود. برای مثال قرار دادن کد تخفیف اختصاصی یک امتیاز ویژه است. همچنین می‌توانید از روش‌های جدید تبلیغاتی مانند پیامک صوتی برای تبلیغات تأثیر گذار برای جلب مشتری بیشتر استفاده کنید. یک پیام صوتی با محتوای ارزشمند تأثیر گذاری بیشتری از متن‌های ساده خواهد داشت.

بهترین متن پیامک تبلیغاتی

نمونه متن پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی برای جذب مشتری

تا اینجای کار با فرمول‌های نوشتن متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری آشنا شدیم. حالا نوبت به استفاده از این اصول و فرمول‌ها می‌رسد. دوباره تاکید می‌کنیم، مهم‌ترین نکته در نوشتن یک متن تبلیغاتی تاثیرگذار، استفاده از خلاقیت و شناخت شما از شخصیت مشتریان است. تلفیق این دو نکته با فرمول‌های معرفی شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا یک متن اس ام اسی جذاب بنویسید. شما می‌توانید همین حالا پنل اس ام اس رایگان خود را تهیه کنید و با استفاده از خلاقیت خود، مشتریان زیادی را برای کسب و کار خود جذب کنید. نمونه‌های زیر نیز می‌توانند در این راه به شما کمک کنند.

چند نمونه متن برای تخفیف دادن

 

فست فود اردیبهشت  تخفیف ویژه داره

با نشان دادن این پیامک تا آخر هفته 20% تخفیف بگیر.

میدان انقلاب

** ** ** 021

نکته مهم در این پیامک استفاده از فرمول قرار دادن امتیاز ویژه در متن پیام است. 20 درصد تخفیف با نشان دادن پیامک؟ چرا که نه!

 

متن برای تخفیف دادن با محدودیت زمانی

 

دوست داری مو رنگ کنی اما نمی دونی کجا؟

کلینیک تخصصی مو با تخفیف 15% تا آخر ماه منتظر شماست.

سوپرایز ویژه اگر با دوستت بیای 30% تخفیف دریافت می‌کنی

جنت آباد شمالی

021*******

 

یک نمونه عالی از نوشتن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری بیشتر؛ در این نمونه پیامک ترکیبی از ایجاد محدودیت زمانی (تخفیف فقط تا آخر ماه) و ارزشمند کردن پیام با تخفیف در صورت همراه کردن یک دوست دیده می‌شود.

نمونه پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری بیشتر

 

نمیدونی شام چی بخوری؟

غذای مورد علاقتو با سوپ رایگان در خونه تحویل بگیر! بیرون بر سورن منتظر زنگته

همین حالا تماس بگیرید

** ** ** 021

 

این نمونه یک پیام تبلیغاتی ساده، قابل فهم، کوتاه و مفید است. به شروع جذاب با ایجاد یک پرسش در ذهن مخاطب توجه کنید.

پیام‌های تبلیغاتی را با امکانات ویژه پنل پیامک فراز اس ام اس سریع‌تر ارسال کنید

نوشتن بهترین متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری به تجربه، شناخت کافی از مخاطب، خلاقیت و آشنایی با اصول نوشتن محتوای تبلیغاتی نیاز دارد. شما هم می‌توانید با کمی تمرین و تکرار به استاد این کار تبدیل شوید. اما اگر نیاز به کمک بیشتری دارید از مشاوره رایگان فراز اس ام اس استفاده کنید. با استفاده از خدمات ارسال پیامک انبوه و خرید پنل پیامکی در فراز اس ام اس به همراه بهره گیری از مشاوره‌های رایگان می‌توانید کسب و کار خود را رونق دهید و مشتریان زیادی را جذب کنید.

پس همین حالا با شماره 74853-021 تماس بگیرید. مشاوران ما مشتاق شنیدن صدای گرم شما هستند.

5/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853