خرید پنل اس ام اس » ماژول ارسال پیامک ثبت نام جوملا

افزونه ثبت نام با شماره موبایل جوملاماژول ارسال پیامک ثبت نام جوملا

یکی از مهمترین ماژول های جوملا، ماژول ثبت نام پیامکی است به طوری که کاربر سایت شما به جای تایید ایمیلی از طریق ارسال پیامک کد تایید حساب کاربری بتواند حساب کاربری خود را تایید کند.

نحوه کار کامپوننت ثبت نام با شماره موبایل در جوملا

بعد از نصب ماژول ثبت نام پیامکی در جوملا  یک فیلد اضافه برای دریافت شماره موبایل کاربر در صفحه ثبت نام جوملا اضافه می شود که کاربر هنگام ثبت نام پس از وارد کردن اطلاعات و شماره موبایل کد تایید برای موبایل کاربر با خط خدماتی ارسال می شود؛ تا حتی اگر پیامک تبلیغاتی مسدود باشد کد فعال سازی را دریافت کند و پس از وارد کردن کد تایید در صورت صحیح بودن کد موبایل ماژول احراز هویت شماره موبایل جوملا، شماره موبایل کاربر تایید می شود و اکانت کاربر سایت شما فعال خواهد شد و بدین ترتیب نیازی به فعال سازی با ایمیل نخواهد داشت.

 

دانلود ماژول تایید شماره موبایل جوملا

این ماژول به صورت رایگان در اختیار کاربران فراز اس ام اس قرار می گیرد، بعد از خرید سامانه پیامک از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا لینک دانلود ماژل برای شما ارسال شود و همچنین ماژول ارسال کد فعال سازی جوملا با ماژول پیامک جوملا سازگار بوده و می توانید برای ارسال پیامک گروهی از ماژل ارسال پیامک جوملا نیز استفاده نمایید.

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در راه اندازی افزونه تایید شماره موبایل جوملا از طریق دیدگاه این مقاله سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند.

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • هادی صدقی
  20 آگوست 2020 پاسخ دهید

  آیا ثبت نام پیامکی جوملا از طریق ثبت نام هیکاشاپ هم امکان پذیر است؟
  اگر نه ممنون میشوم فعال بفرمایید

  • سیدمحمود غفاری
   21 آگوست 2020

   سلام
   وب سرویس برای ارسال پیامک خدماتی در سامانه پیامکی فراز اس ام اس وجود دارد، می توانید نمونه کدهای ارسال پیامک را در اختیار برنامه نویس سایتتان قرار دهید تا اقدامات اتصال هیکاشاپ به سامانه پیامکی فراز اس ام اس را انجام دهد.
   موفق باشید…

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036