خرید پنل اس ام اس » افزونه ارسال پیامک » ماژول ارسال پیامک ثبت نام جوملا

ماژول ارسال پیامک ثبت نام جوملا

ماژول ثبت نام پیامکی در جوملا و ارسال کد تایید در جوملا
افزونه ارسال پیامک شما اولین دیدگاه را ثبت کنید

یکی از مهمترین ماژول های جوملا، ماژول ثبت نام پیامکی است به طوری که کاربر سایت شما به جای تایید ایمیلی از طریق ارسال پیامک کد تایید حساب کاربری بتواند حساب کاربری خود را تایید کند.

نحوه کار کامپوننت ثبت نام با شماره موبایل در جوملا

بعد از نصب ماژول ثبت نام پیامکی در جوملا  یک فیلد اضافه برای دریافت شماره موبایل کاربر در صفحه ثبت نام جوملا اضافه می شود که کاربر هنگام ثبت نام پس از وارد کردن اطلاعات و شماره موبایل کد تایید برای موبایل کاربر با خط خدماتی ارسال می شود؛ تا حتی اگر پیامک تبلیغاتی مسدود باشد کد فعال سازی را دریافت کند و پس از وارد کردن کد تایید در صورت صحیح بودن کد موبایل ماژول احراز هویت شماره موبایل جوملا، شماره موبایل کاربر تایید می شود و اکانت کاربر سایت شما فعال خواهد شد و بدین ترتیب نیازی به فعال سازی با ایمیل نخواهد داشت.

 

دانلود ماژول تایید شماره موبایل جوملا

این ماژول به صورت رایگان در اختیار کاربران فراز اس ام اس قرار می گیرد، بعد از خرید سامانه پیامک از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا لینک دانلود ماژل برای شما ارسال شود و همچنین ماژول ارسال کد فعال سازی جوملا با ماژول پیامک جوملا سازگار بوده و می توانید برای ارسال پیامک گروهی از ماژل ارسال پیامک جوملا نیز استفاده نمایید.

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در راه اندازی افزونه تایید شماره موبایل جوملا از طریق دیدگاه این مقاله سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید سامانه پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

ثبت نام و ارسال پیامک

نظرات کاربران

نظرتان برای ما مهم است، ان را با ما به اشتراک بگذارید

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036