پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » افزونه پیامک مجنتو

افزونه پیامک مجنتو

ماژول مجنتو
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

مجنتو یکی از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) های کاربردی بخصوص در مورد سایتهای فروشگاهی می‌باشد.

بیشتر کسانی که در پی راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هستند، در نهایت به به ووکامرس، پرستاشاپ، اپن کارت یا مجنتو خواهند رسید. مجنتو د رواقع یک سیستم فروشگاه ساز حرفه‌ای و قدرتمند می‌باشد که افزودنه‌ های زیادی دارد و باتوجه به نیاز میتوانید افزونه مورد نظر مجنتو را تهیه کرده و روی مجنتو نصب کنید. این افزونه ها ممکن است رایگان یا تجاری باشند.
در این مطلب قصد داریم افزونه پیامک مجنتو را معرفی کنیم. افزونه پیامک مجنتو برای کاربران سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس کاملا رایگان می‌باشد و قابلیت استفاده از افزونه پیامک برای مجنتو 1.9 می باشد.

 

امکانات افزونه ارسال پیامک مجنتو magento

  • ارسال پیامک بعد از تغییر حالت های مختلف سفارش (در انتظار پرداخت، در انتظار، تعلیق، پردازش، لغو کامل و بسته)
  • ارسال پیامک بعد از پرداخت و یا کنسل کردن خرید
  • امکان ارسال آیدی سفارش و نام مشتری در متن پیامک
  • ارسال پیام هایی سفارشی برای هر یک از مراحل خرید

لازم به ذکر است که ارسال اس ام اس در مجنتو توسط این افزونه به راحتی انجام می شود و در تمام قسمت ها شما متن پیامک را مشخص می‌کنید و می‌توانید متن دلخواه را تنظیم کنید. برای ارسال اسم مشتری در متن پیامک از برچسب {name} و برای شماره سفارش از برچسب {orderid} استفاده کنید. ارسال اس ام اس magento در هر یک از حالت ها تنظیم فعال/غیرفعال بودن دارد.

 

نصب افزونه ارسال اس ام اس magento

بعد از نصب افزونه به منوی سیستم > پیکربندی مراجعه کرده و در سمت راست صفحه گزینه تنظیمات افزونه اس ام اس را کلیک کرده و وارد تنظیمات افزونه می شوید. در اینجا فقط شناسه کاربری و رمز عبور پنل پیامک فراز اس ام اس را وارد کرده و خط ارسال پیامک را خط خدماتی اشتراکی 3000505 یا 5000125475 قرار دهید تا پیامک شما به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست ارسال شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853