پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » پنل اس ام اس مشهد

پنل اس ام اس مشهد

ارسال پیامک انبوه در مشهد
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ مرداد ۱۴۰۳

اگر شما قصد خرید پنل اس ام اس برای مشهد (استان خراسان رضوی) را دارید یا قصد شما ارسال پیامک انبوه در استان خراسان رضوی (مشهد، سبزوار، قوچان، تربت حیدریه، تربت جام، سنگان و…) است با ما همراه باشید تا امکانات یک پنل اس ام اس معتبر را بررسی کنیم.

حتما خود شما هم به این مسئله واقف هستید که در حال حاضر استفاده از تبلیغاتی پیامکی جایگزین روش‌های قدیمی مانند پخش تراکت و تبلیغ در روزنامه‌ها شده است. برایم سوال است بدانم آیا هنوز هم کسی برای صفحه تبلیغات روزنامه وقت می‌گذارد؟

 

با استفاده زا تبلیغات پیامکی می توانید فروش خود را افزایش دهید و مشتریان زیادی را جذب کنید

امکانات سامانه پیام کوتاه مشهد

اولین سوالی که برای شما پیش می‌آید این است که بانک شماره‌های افراد ساکن در استان خراسان رضوی به خصوص مشهد را از کجا تهیه کنم؟ خیالتان راحت باشد نیازی نیست شما کاری انجام دهید، یکی از قابلیت‌های پنل پیامکی مشهد دارا بودن بانک شماره‌های به روز افراد ساکن در استان خراسان رضوی می‌باشد که به صورت رایگان و تفکیک شده در اختیار شما قرار داده می‌شود. ما بانک شماره موبایل افرادی که در مشهد زندگی می کنند را به شیوه‌های مختلف کدپستی، سن و جنسیت، پیش شماره مشاغل و اصناف طبقه بندی کردیم که در پایان این مقاله نیز لیست کامل بانک شماره موبایل مشاغل مشهد که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد، آورده شده است.

خوب حالا که خیالتان از بانک شماره‌های مشهد راحت شد، ممکن است این سوال ذهن شما  را به خود درگیر کند که مشتریان من در محدوده مکانی مشخصی از شهر مشهد قرار دارند و من نیازی به ارسال پیامک انبوه به شهر مشهد را ندارم، کاملا حق با شما است هیچ کسی دوست ندارد بودجه تبلیغاتی را صرف کاری کند که برایش سود نداشته باشد.

اگر شما فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و … داشته باشید احتمال اینکه افراد ساکن در نزدیکی محل فروشگاه شما به فروشگاه شما مراجعه کنند به مراتب بسیار بیشتر از کسانی است که در محدوده اطراف فروشگاه شما نیستند. شما می‌توانید با استفاده از  قابلیت ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی در مشهد و ارسال اس ام اس از روی نقشه برای استان خراسان رضوی به محدوده مورد نظر خود در مشهد پیامک ارسال کنید و تا بازخورد بهتری بگیرید و هزینه کمتری را پرداخت کنید.(چه از این بهتر؟)

 

سامانه پیامکی مشهد پیامک قابلیت ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت را دارد، این قابلیت به شما کمک می‌کند تا پیامک تبلیغاتی هدفمند ارسال کنند و آموزشگاه‌های کنکور و آراشگاه‌ها از این روش ارسال پیامک به دفعات استفاده می‌کنند، اگر در این صنف هستید یکی از رازهای موفقیت رقیبتان را فاش کردیم.

 

 

 

ارسال پیامک انبوه در مشهد

اگر وقت کافی و یا نیرو برای کار با سامانه پیامک را ندارید ولی می‌خواهید تبلیغات پیامکی انجام دهید، با خیال راحت ارسال پیامک انبوه در مشهد را به تیم فراز اس‌ام‌اس بسپارید. واحد ارسال پیامک تبلیغاتی فراز اس‌ام‌اس با مشاوره رایگان در نگارش متن، زمان ارسال پیامک، نوع ارسال پیامک و … به شما کمک خواهد کرد که بیشترین بازخورد را از تبلیغات پیامکی خود دریافت کنید.

 

پنل اس ام اس مشهد

بانک شماره‌های مشاغل استان خراسان رضوی

یکی دیگر از امکاناتی که سامانه پیامکی مشهد بانک شماره‌های مشاغل و اصناف در استان خراسان رضوی می‌باشد.

معلمان – وکلای دادگستری – دفاتر زیارتی –  مشاوران املاک – مدیران صنایع – بازیافت – آرایشی و بهداشتی – بیمارستان –  پوشاک – جواهرات –  چاپ و بسته بندی – دکوراسیون – خودروسازی – صنایع چوب –  صنعت پلاستیک – صنعتی –  عمرانی – فولاد – کاغذ و مقوا – کشاورزی و دام – ماشین آلات غذایی –  ماشین آلات صنعتی – مصالح ساختمانی – مواد غذایی – نساجی و ریسندگی

 

 

به کدام شهرهای استان خراسان رضوی می‌توانم پیامک بفرستم؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های استان خراسان رضوی در پنل پیامکی ما موجود است و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

خراسان رضوی ، مشهد ، سبزوار ، قوچان ، تربت حیدریه ، تربت جام ، سنگان ، بجستان ، تایباد ، باخرز ، کاریز ، ششتمد ر بایک ، جغتای ، کاهو ، نیشابور ، انابد ، کاشمر ، نصراباد ، بردسکن ، طرقبه ، خلیل اباد ، سرخس ، خرو ، فیروزه ، چناران ، خواف ، دولت اباد ، شاندیز ، قلندر اباد ، فریمان ، قدمگاه ، بیدخت ، باجگیران ، درود ، رضویه ، فرهادگرد ، فیض اباد ، رشتخوار ، رباط سنگ ، داورزان ، سفید سنگ ، سلطان اباد ، درگز ، گناباد ، نیل شهر ، کلات نادری ، کاخک ، ریوش ، نقاب ، نشتیفان ، محولات ، سلامی ، روداب ، مشهد ریزه، کدکن ، کندر ، جنگل ، یونسی ، چکنه ، نوخندان ، عشق اباد نیشابور ، خیر اباد سبزوار ، اسجیل ، فریزی ، گلمکان ، سلوگرد ، احمد اباد ، کلاته پایه ، سرآسیاب ، چاپشلو ، گاوطرنا ، نوبهار ، چشمه گیلاس ، گلبهار ، ملک اباد ، عشق اباد مشهد ، کلات ، قره جنگل ، کاریزک ناگهانی ، قاسم اباد ,، شهرزو ، مزداوند ، خیر اباد تربت جام

 

پنل پیامک مشهد با داشتن امکانات پیشرفته و بانک شماره های به‌روز به شما کمک می‌کند که علاوه بر حفظ مشتریان فعلی و ارتباط پایدار و دوطرفه با آنها (با استفاده از قابلیت ارسال و دریافت پیامک) به جذب مشتری‌ جدید بپردازید و کسب و کار خود را در استان خراسان رضوی گسترش دهید.

 

ویژگی‌های متمایز سامانه پیامک مشهد

 • پشتیبانی 24 ساعته واقعی
 • دارا بودن بانک شماره های به‌روز
 • ویدیو های آموزشی کار با سامانه پیامک
 • تعرفه مناسب با توجه به خدمات ارائه شده
 • تضمین عودت وجه در صورت عدم رضایت

 

امکانات سامانه پیامک فراز اس ام اس برای مشهد

با استفاده از سامانه پیامک فراز اس ام اس می توانید به بانک شماره های استان خراسان رضوی از جمله مشهد دسترسی داشته باشید.

در سامانه پیامک فراز اس ام اس این امکان وجود دارد که بر اساس کد پستی به مناطق مورد نظر مشهد پیامک ارسال کنید و همچنین با قابلیت ارسال پیامک بر اساس تفکیک پیش شماره، کی توانید به پیش شماره های مورد نظر خود در مشهد پیامک ارسال کنید. با استفاده از این قابلیت ها شما می‌توانید فقط به بازار هدف خود پیامک ارسال کنید و از صرف هزینه تبلیغاتی برای کسانی که بازار هدف شما نیستند خود داری کنید.

 • بانک شماره های مشهد (به تفکیک پیش شماره، سن و جنسیت)
 • بانک اصناف و مشاغل مشهد
 • ارسال اس ام اس به مشهد بر اساس کد پستی
 • ارسال sms به مشهد از روی نقشه
 • بانک شماره های ایرانسل مشهد

و در آخر:

با سامانه پیامک خراسان می‌توانید چه اقداماتی انجام دهید؟

 • می‌توانید برای شهر مشهد و شهرهای استان خراسان پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • می‌توانید به مناطق مختلف در مشهد پیامک ارسال نمایید.
 • می‌توانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید
 • از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • می‌توانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید
 • می‌توانید به بانک شماره موبایل های استان خراسان رضوی دسترسی داشته باشید.
 • می‌توانید به سرشماره های رند مشهد پیامک ارسال کنید
 • می‌توانید همین الان تبلیغات پیامکی را آغاز کنید.
 • پنل اس ام اس مشهد قابلیت اتصال به نرم‌افزار و وب‌سایت و اپ به را دارد و می‌توانید پیامک وبسرویس ارسال نمایید.

برای مطالعه بیشتر درباره مشهد

در پایان به معرفی استان خراسان رضوی و شهر مشهد خواهیم پرداخت.

مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. مشهد با ۳۵۱ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران بعد از تهران است. این شهر به واسطهٔ وجودحرم علی بن موسی الرضا، هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه پذیرای بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل و دو میلیون زائر از خارج از کشور است.

 

 

اگر مشکل ارسال پیامک به خطوط بلک لیست را دارید سامانه پیام کوتاه فراز اس‌ام‌اس، می‌تواند به شما کمک کند تا به خطوط بلک لیست پیامک ارسال کنید.

 

برای خرید پنل اس ام اس همین الان در گوگل فراز اس‌ام‌اس را جستجو کنید، با وارد کردن کد تخفیف mashhad می‌توانید 20% تخفیف بگیرید.

4.8/5 - (13 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • نظامی
  9 مارس 2021 پاسخ دهید

  سلام امکان ارسال پیامک منطقه ای برای افراد به محض ورود به مشهد یا ورود به منطقه خاصی وجود داره؟چطوری بیشتر اطلاعات بگیرم دراین رابطه

  • سیدمحمود غفاری
   19 آوریل 2021

   سلام
   این قابلیت با استفاده از سامانه پیامک امکان پذیر نیست و نیاز به خرید تجهیزات مخابراتی و انتن های مخابراتی و… دارد که البته فقط به اشخاص حقوقی داده می شود و همچنین برای پیاده سازی چنین قابلیتی شما می بایست تعداد ارسال بسیار بالایی پیامک داشته باشید در غیر این صورت دسترسی برای شما غیر فعال می شود.
   اما در وب فارسی و در میان اکثر سایت های فروش پنل اس ام اس به اشتباه قابلیت ارسال دکل BTS ایرانسل را چنین قابلیتی اعلام می کنند در صورتی که دکل BTS برای ارسال پیامک زنده و ارسال پیامک در لحظه نیست و پیامک شما به افرادی که در گذشته از این دکل مخابراتی سرویس گرفته اند پیامک را ارسال می شود و متاسفانه همراه اول نیز در حال حاضر چنین قابلیتی را ارائه نمی دهد و فقط برای ایرانسل می باشد.

 • منا اسماعیلی
  15 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام جهت خریداری سامانه نیاز به مشاوره دارم ممنون میشم کمک بفرمایید

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   سلام
   سرکار خانم اسماعیلی برای خرید پنل اس ام اس با شماره شرکت ما تماس بگیرید، مشتاق شنیدن صدای شما و ارائه خدمات به شما هستیم.

 • مهدی
  26 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  سلام بعد از خرید پیامک شرکتی کلا چه تعداد پیامک میتونیم ارسال کنیم؟

  • سیدمحمود غفاری
   30 ژانویه 2021

   سلام محدودیتی در تعداد ارسال پیامک وجود ندارد و شما هر تعداد که بخواهید می توانید پیامک ارسال کنید پنل شرکتی همانطور که در صفحه تعرفه پنل اس ام اس نوشته شده است دارای ۲۰۰۰ پیامک هدیه اس و بعد از ان برای ارسال هر پیامک مطابق تعرفه درج شده در صفحه تعرفه ارسال پیامک می بایست پنل پیامکی خود را شارژ نموده و پیامک ارسال نمایید.

 • مهدی
  16 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  امکان ارسال پیامک به تفکیک منطقه وجود دارد؟؟؟
  به عنوان مثال ورودی مشهد جهت مسافران

  • سیدمحمود غفاری
   18 سپتامبر 2019

   سلام در سامانه پیام کوتاه برای مشاهد این قابلیت وجود دارد که از طریق ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی به افرادی که 48 ساعت گذشته از دکل مخابراتی منطقه مورد نظر شما سرویس گرفته‌اند پیامک ارسال شود البته این سرویس (ارسال پیامک BTS ) فقط برای اپراتور ایرانسل فعال است.

 • افسانه شاهرودی
  18 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  با سلام ایا بانک پزشکان مشهد در سامانه وجود دارد؟
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   11 سپتامبر 2019

   سلام خانم شاهرودی بله بانک شماره موبایل پزشکان مشهد نیز در سامانه پیامک فراز اس ام اس وجود دارد و می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی از بانک شماره موبایل پزشکان مشهد استفاده نمایید.

 • کیان ناظری
  25 جولای 2018 پاسخ دهید

  با سلام – آیا امکان اضافه کردن شماره های تلفن محلات مشهد ( خیبانها و مناطق مشهد) به پنل وجود دارد؟
  در بعضی از پنلها شماره های مشهد به تفکیک نام خیابان و مناطق مشهد موجود است که بسیار کاربردی میباشد

  • سیدمحمود غفاری
   26 جولای 2018

   سلام جناب اقای ناظری ، برای ارسال پیامک منطقه ای در مشهد میتوانید از طریق ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل استفاده نمایید با استفاده از طریق ارسال پیامک از طریق نقشه میتوانید به محله مورد نظر در شهر مشهد پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات