پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک خوشامدگویی بعد از ثبت نام در وردپرس

ارسال پیامک خوشامدگویی بعد از ثبت نام در وردپرس

به کمک افزونه خوش آمدگویی وردپرس می توانید به کاربران سایتتان بعد از عضویت در سایت پیامک خوش آمدگویی ارسال کنید و عضویت آنها را تبریک بگویید.

این افزونه به صورت رایگان توسط سامانه پیامک فراز اس ام اس ویژه کاربران اختصاصی فراز اس ام اس توسعه داده شده است.

افزونه دیجیتس؛ ثبت نام با شماره موبایل برای وردپرس بی شک یکی از محبوبترین افزونه‌های جانبی ثبت‌نام در وردپرس است، خیلی از مدیران سایت‌ها که از فراز اس ام‌اس برای ارسال پیامک اعتبار سنجی با سرعت بالا و احراز هویت کاربرانشان می‌باشد.

افزونه دیجیتس عملیات ثبت نام در سایت را برای کاربر به شدت ساده می‌کند زیرا کاربران سایت شما با وارد کردن شماره موبایل و دریافت پیامک اعتبار سنجی می توانند در سایت وردپسی شما ثبت نام کنند و همچنین افزونه دیجیتس احراز هویت شماره موبایل را برای مدیر سایت به ارمغان می‌آورد تا در صورت بروز مشکل در اینده بتوانید از طریق شماره موبایل با کاربر در ارتباط باشید و حتی می توانید شماره موبایل کاربران سایتتان را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره نموده و برای بازاریابی پیامکی از شماره موبایل‌های کاربرانتان استفاده نمایید

خیلی از کاربران ما که از افزونه دیجیتس برای ارسال پیامک اعتبارسنجی استفاده می‌کنند به ما پیشنهاد دادند که  برای ایجاد حس خوب در کاربرانشان بعد از ثبت نام کاربر در سایت، به صورت خودکار پیامک خوشامد گویی برای کاربر جدید ارسال شود و ما از برنامه نویسمان خواستیم تا برای افزونه DIGITS یک Add-On جانبی برای ارسال خودکار پیامک خوش امدگویی بعد از ثبت نام در سایت برای کاربر  را برای ما پیاده سازی کند.

برای دریافت افزونه ارسال پیامک خوش امدگویی بعد از ثبت نام در سایت وردپرس، بعد از خرید پنل اس ام اس از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا افزونه مکمل دیجیت به صورت رایگان برای شما ارسال شود.

ارسال پیامک خوش امدگویی در وردپرس بعد از ثبت نام در سایت

 

دخیره شماره موبایل کاربران سایت شما

با استفاده از افزونه پیامک فراز اس ام اس کاربرانی که از طریق افزونه دیجیتس در سایت شما ثبت نام می کنند شماره موبایل انها به صورت خودکار در دفترچه تلفن سامانه پیامکی شما ذخیره می شود تا در اینده و هنگام برگزاری جشنواره های پیامکی بتوانید به کابران سایتتان به اسانی پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال نمایید.

ذخیره شماره موبایل کابران سایت برای ارسال پیامک تبلیغاتی و کمپین های تبلیغاتی پیامکی.

نکات قابل توجه در رابطه با مکمل افزونه دیجیتس

پیامک خوش امدگویی به کاربران سایت از طریق خط خدماتی ارسال می شود، بنابراین تمام کاربران شما پیامک را دریافت می کنند.

این افزونه با درگاه فقط فراز اس‌ام‌اس سازگار است بنابراین می بایست حتما از فراز اس‌ام‌اس سامانه پیامکی تهیه نمایید.

 

اگر به افزونه پیامک دیگری نیاز دارید…

تیم ما آماده توسعه افزونه‌های پیامکی می باشد، هر چه در ذهن داشته باشید را برای شما تولید و ایجاد می کنیم اگر شما برای افزونه دیجیتس به افزونه‌های جانبی دیگری نیاز دارید؛ لطفا از طریق نظرات یا تلفنی پشتیبانی اعلام نمایید تا افزونه را به صورت رایگان برای شما آماده سازی کنیم.

 

 

3/5 - (4 امتیاز)
سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • فرهاد
  9 دسامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام، این اددان تنظیماتی هم داره که مثلا x روز بعد از ثبت نام کاربر بهش پیام بزنه؟ (که مثلا یه کد تخفیف خاص بهش ارائه بده)

  • سیدمحمود غفاری
   21 دسامبر 2019

   سلام با استفاده از سیستم ارسال پیامک خودکار یاداوری می توانید تنظیم کنید X روز بعد پیامک مورد نظر شما برای کاربر ارسال شود لطفا صفحه ارسال پیامک تبریکات را ملاحظه نمایید.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000