پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » سامانه پیامک برای بانک و موسسات مالی اعتباری

سامانه پیامک برای بانک و موسسات مالی اعتباری

پنل اس ام ام اس - ارسال پیامک انبوه
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

لزوم استفاده از پنل اس ام اس برای بانک، مؤسسات مالی اعتباری و صندوق‌ها برای کسی پوشیده نیست، بنابراین به‌جای توضیحات اضافه در مورد سامانه پیامک برای بانک و مؤسسات مالی اعتباری ترجیح می‌دهیم در مورد ویژگی‌های سامانه پیامک عالی برای مؤسسات بانکی و ویژگی‌هایی که در زمان تهیه سامانه پیامک باید دقت داشته باشید در این مقاله توضیح دهیم.

بانک‌ها به دلیل نوع فعالیتشان باید در انتخاب پنل پیامکی خود دقت لازم را داشته باشند و شرکتی را انتخاب کنند که قابل‌اعتماد باشد، همچنین توجه به مشتریان شرکت موردنظر نیز اهمیت دارد.

تراکنش‌های مالی مؤسسات اعتباری اعم از برداشت وجه و واریز وجه  تا چند ثانیه یا چند دقیقه بعد از انجام تراکنش از طریق پیامک به مشتری اعلام می‌شود، همچنین این مؤسسات تبریک تولد و مناسبت‌های مختلف را از طریق sms  انجام می‌دهند.

 

کاربردهای ضروری سامانه پیامک برای بانک

 

 

 • ارسال کدهای فعال‌سازی و سیستم یک بار رمز

اگر تاکنون فقط برای یکی از حساب‌هایتان اینترنت بانک فعال کرده باشید حتماً دستگاه تولیدکننده یک بار رمز اصطلاحاً OPT را می‌شناسید اما استفاده از این روش متأسفانه روبه‌زوال است و پیامک‌ یک بار رمز جایگزین دستگاه‌های OTP شده‌اند.

این روزهای بسیار رایج است که برای هرگونه فعالیتی از ارسال کدهای فعال‌سازی روی گوشی موبایل ارسال می‌شود و بعد از واردکردن یک بار رمز و کد فعال‌سازی می‌توانیم وارد حساب اینترنت بانک خود شویم؛ فراز اس ام اس باقابلیت ارسال سریع پیامک حتی به خطوط مسدود به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید از طریق وب سرویس پیامک با سرعت بالا پیامک کدهای فعال‌سازی برای استفاده از یک بار رمز ایجاد نمایید.

 

 • ارسال خودکار پیامک تاریخ تولد برای مشتریان

یکی از اقدامات جالبی که در راستای مشتری مداری می‌توان استفاده کرد، استفاده از سیستم ارسال خودکار پیامک برای بانک‌ها هست که قابلیت‌های زیادی را در اختیار بانک‌ها قرار می‌دهد، به کمک ارسال خودکار پیامک تبریک تولد شما می‌توانید در روز تولد مشتری به‌صورت خودکار برای مشتری پیامک ارسال شود و زادروز تولدش را تبریک بگویید.

یکی از مشکلات عمده‌ای که اکثر بانک‌ها با آن روبرو هستند در مورد شیوه بازپرداخت وام بانکی است که اکثراً مشتریان تاریخ بازپرداخت را فراموش می‌کنند سامانه پیامک بانک به شما این قابلیت را می‌دهد که بتوانید اقساط را به‌صورت اتوماتیک به کاربر اطلاع دهید این قابلیت هم به‌صورت وب سرویس و هم از طریق ماژول سامانه پیامک فراز اس ام اس امکان‌پذیر است، شیوه کار این ماژول برای یادآوری پرداخت اقساط به این صورت است که شما تعریف می‌کنید این پیامک یادآوری در چند مرحله و با چه فاصله‌ای از طریق ماژول ارسال پیامک خودکار سامانه ارسال شود و سیستم در زمان مقرر و در ساعتی که شما مشخص می‌کنید پیامک را ارسال می‌کند و این پیامک حتی از بلک لیست یعنی افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز عبور می‌کند و پیامک خیلی سریع به دست مشتری می‌رسد.

 

 • تبلیغات پیامکی برای بانک و مؤسسات مالی اعتباری

گاهی لازم است بانک نیز پیامک‌های تبلیغاتی به مشتریان خودش ارسال کند در این حالت بانک‌ها می‌توانند از سیستم ارسال پیامک تبلیغاتی فراز اس ام اس استفاده کنند، زیرا بانک شماره موبایل‌های سراسر کشور به‌صورت تفکیک‌شده در سامانه فراز اس ام اس وجود دارد و شما می‌توانید به منطقه هدف یا مشتریانتان پیامک ارسال نمایید، مثلاً شاید گاهی یک طرح سرمایه‌گذاری خوب داشته باشید و بخواهید به مشتریان پیامک اطلاع‌رسانی ارسال کنید در این حالت شما می‌توانید برای کارهای تبلیغاتی نیز از سامانه پیامک استفاده نمایید یا گاهی اوقات شعبه جدیدی در منطقه جدید افتتاح می‌شود و قصد دارید به افرادی که در همان منطقه هستند پیامک ارسال نمایید تا از افتتاح شعبه جدید مطلع شوند در این حالت می‌توانید از بخش ارسال پیامک از روی نقشه برای ارسال پیامک‌های انبوه منطقه‌ای استفاده نمایید.

 

 • عبور از بلک لیست برای پیامک‌های بانکی

حتماً در جریان هستید که اکثر افراد متأسفانه به دلیل تبلیغات پیامکی که بدون نظارت انجام‌شده است، دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند و به این معنی است که پیامک‌هایی که از طریق سامانه پیامک به این افراد ارسال می‌شود به دست آن‌ها نمی‌رسد ما برای بانک‌ها یک خط خدماتی در نظر گرفته‌ایم شما با استفاده از این خط خدماتی می‌توانید حتی به افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز پیامک‌های اطلاع‌رسانی مانند پیامک‌های کد فعال‌ سازی، پیامک‌های تبریک تولد، پیامک یادآوری پرداخت اقساط و… ارسال نمایید. همچنین فراز اس ام اس قابلیت ارائه خط خدماتی اختصاصی را دارد به این معنی که هر بانک می‌تواند با تکمیل فرم‌های مربوطه یک خط خدماتی ویژه و اختصاصی برای خود داشته باشد.

 

 

کاربردهای متداول سامانه پیامک برای بانک و مؤسسات مالی اعتباری

 • اعلام افتتاح حساب – اعلام موجودي به‌روز
 • اعلام قرعه‌کشی‌ها – اعلام اسامي برندگان – اعلام جوايز قرعه‌کشی
 • اعلام شرايط وام – سپرده‌گذاری‌ها
 • ارسال و دريافت پيامك جهت ارائه انتقادات و پیشنهادها
 • ارسال و دريافت نيازهاي سيستم بانكي
 • ایجاد نظرسنجی برای رضایت‌مندی مردم از انجام طرح و ارائه خدمات
 • ارسال پیام‌های تبریک و تسلیت به اعضا، همکاران و…
 • دعوت اعضاء و همکاران به جلسات و سمینارها
 • ايجاد سامانه دریافت شكايات، انتقادات و پيشنهادات
 • ارسال بخشنامه‌ها و مصوبات به واحدهای زیرمجموعه و کارکنان
 • رسیدگی به درخواست‌های واصله از طریق سامانه ارسال و دریافت پیام
 • اعلام جلسات کاری به همکاران
 • ارسال آخرین اخبار به کارکنان
 • ارسال پیامک‌های هشداری به عموم
 • اعلام اخطار به مشتريان جهت اقساط معوقه
 • ارسال پیامک جهت برداشت و واریز وجه نقد
 • ارسال پیامک به مشتریان جهت انتقال وجه نقد و باقی‌مانده آن
 • اعلام سوددهی به‌حساب شما
 • ایجاد نظرسنجی برای رضایت‌مندی مردم از انجام طرح و ارائه خدمات

 

برای استفاده از تخفیف در نظر گرفته‌شده برای بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری شما می‌توانید از کوپن تخفیف bank در آخرین مرحله ثبت‌نام استفاده نمایید و برای خرید سامانه پیامک بانک 20% تخفیف بگیرید.

 

 

4/5 - (4 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • صفایی از شیراز
  18 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام ما صندوق تعاونی هستیم یک شرکت برنامه نویسی در تهران به ما گفته است که باید پنل بگیریم که خط خدماتی داشته باشد
  ایا با شناسه ثبت ملی و مهر صندوق و تعهد محضری مبنی بر عدم ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک هایی که از طرف شعبه مانند پیامک موجودی، واریز ، برداشت ، وصول چک و .. می تواند با خط خدماتی پیامک ارسال کند؟
  همچنین لازم به ذکر است که ما نمی توانیم سفته بدهیم.
  لطفا بنده را در این خطوط راهنمایی نمایید تا سیستم پیامک صندوق تعاونی را به شرکت شما متصل کنیم

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2019

   سلام جناب اقای صفایی ما پنل پیامک خدماتی را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید با سرعت بالا و کمتر از 20 ثانیه پیامک های واریز، برداشت و… را با خط خدماتی برای مشتریانتان استفاده نمایید.
   با پنل پیانم خدماتی ما نیازی به سفته نیست فقط یک معرفی نامه از طرف صندوف تعاونی کفایت می کند با ارسال همین دو مدرک شما می توانید سیستم نرم افزار صندوق تعاونی را به فراز اس ام اس متصل نموده تا پیامک شما با امنیت بالا به صورت رمزنگاری شده به مخاطب تحویل داده شود و از بلک لیست مخابراتی نیز عبور کند…
   با کمال میل در خدمت شما هستیم و از اشنایی با شما خوشحالیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات