پنل اس ام اس » سامانه پیامک برای اصناف » ارسال پیامک از طریق نرم افزار آزمایشگاه (پنل اس ام اس آزمایشگاه)

ارسال پیامک از طریق نرم افزار آزمایشگاه (پنل اس ام اس آزمایشگاه)

سامانه پیامک برای اصناف ۹ خرداد ۱۴۰۳

در این مقاله می خواهیم در مورد کاربرد پنل اس ام اس برای آزمایشگاه صحبت کنیم و به شما بگویم که خرید پنل اس ام اس برای آزمایشگاه چگونه می تواند تماس های شما را کاهش دهد و اقدامات در آزمایشگاه شما به صورت خودکار و سیستمی انجام شود.

پیامک یک ابزار قدرتمند اطلاع رسانی است، شما می توانید با خرید نرم افزار پنل اس ام اس، سامانه پیام کوتاه را به نرم افزار مدیریت آزمایشگاه متصل کنید تا پیامک های های مختلف به صورت اتوماتیک و سیستمی ارسال شود، مثلا می توانید تنظیم کنید که بعد از حاضر شدن آزمایش یک پیامک برای بیمار ارسال شده و در متن پیامک به بیمار اعلام کنید که برای دریافت نتیجه ازمایش به آزمایشگاه شما مراجعه کند.

در صورتی که بیماران شما نیازمند آزمایش های دوره ای باشند می توانید این موارد را به بیمار اطلاع رسانی کنید. خوشبختانه سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس خدماتی بوده و پیامک شما حتی به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست ارسال می شود. بنابراین شما با خرید سامانه پیامک می توانید نرم افزار مدیریت آزمایشگاه را به پیامک مجهز کنید، در کنار ارسال پیامک های اطلاع رسانی شما می توانید برای تبلیغات و ارائه راهکارهای مفید سلامتی چند وقت یکبار برای بیماران یک پیامک ارسال کنید، این کار باعث می شود که نام آزمایشگاه شما در ذهن بیمار تثبیت شود.

 

لیست نرم افزارهای مدیریت آزمایشگاه سازگار با فراز اس ام اس

 • نرم افزار مدیریت آزمایشگاه و جوابدهی سلاک طب
 • سامانه مدیریت آزمایشگاه سلامت نگار
 • سامانه یکپارچه مدیریت آزمایشگاه سیما
 • نرم افزار آزمایشگاه و جوابدهی (پاتولوژی) رایان طب
 • سامانه یکپارچه مدیریت آزمایشگاه ژنتیک(سیما)
 • دی مِیک ،نرم افزار مستندسازی در آزمایشگاه
 • نرم افزار تخصصی مدیریت اطلاعات آزمایشگاه رایطب
 • نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاه آزمون یار
 • جواب آزمایش – سامانه آنلاین ارسال نتایج آزمایشگاهی
 • نرم افزار آزمایشگاه تشخیص طبی شرکت طب ورایانه
 • نرم افزار آزمایشگاه راهکار
 • نرم افزار جامع مدیریت آزمایشگاه نوین

 

همچنین سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با نرم افزارهای مطب برای ارسال پیامک از طریق نرم افزار مطب پزشکان سازگار است و شما می توانید نرم افزارهای مختلف را از طریق وب سرویس پیامک به پنل پیامک فراز اس ام اس متصال نموده و پیامک های مورد نظرتان را به صورت اتوماتیک وخودکار ارسال نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000