خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » افزونه ارسال پیامک بعد از پاسخ به کامنت در وردپرس

افزونه ارسال پیامک بعد از پاسخ به کامنت در وردپرس

برای شما چندین مرتبه پیش‌آمده است که بعد از مطالعه یک مقاله در سایت دیدگاه خود را ارسال کرده باشید و پیگیری پاسخ را فراموش کرده باشید؟ کاربران سایت شما هم همین‌گونه هستند و در اکثر مواقع پیگیری پاسخ را فراموش می‌کنند. نظرات کاربران شما می‌تواند تعداد کامنت‌های مقالات سایت شما را افزایش دهد و پاسخ کامل به دیدگاه‌ها و اطلاع‌رسانی از طریق پیامک به کاربر سایت حرفه‌ای بودن شما را نشان می‌دهد و تمام این اتفاقات باعث محبوبیت برند شما می‌شود و در افزایش فروش و بهبود SEO سایت  از طریق UGC به شما کمک کند.

 

در بخش نظرات سایت همواره سؤال‌هایی پرسیده می‌شود که دغدغه اصلی خواننده مقاله است و احتمالاً افراد دیگری نیز همین مشکل را داشته‌اند اما دیدگاهشان را در سایت شما ارسال نکرده‌اند.

کاربران شما همواره مشکل خود را در گوگل جستجو می‌کنند متأسفانه در وب فارسی به دیدگاه‌ها پاسخ کاملی ارسال نمی‌شود یا با تأخیر چندین روزه پاسخ به کامنت ارسال می‌شود و این موضوع باعث شده که نرخ ارسال کامنت در سایت‌های فارسی کاهش داشته باشد اما با افزونه پیامک اطلاع‌رسانی پاسخ به نظرات می‌توانید تعامل و گفتگو با کاربران سایتتان را افزایش دهید زیرا بعد از اولین نظری که کاربر در سایت شما ارسال می‌کند با دریافت پیامک متوجه این موضوع می‌شود که شما پاسخ کاملی به نظر ارسال کرده‌اید و حتی از طریق پیامک نیز اطلاع‌رسانی را انجام داده‌اید، این کاربر دفعات بعدی هم سؤالاتش را در سایت شما مطرح می‌کند.

 

ما با ساخت این افزونه پیامکی قصد داریم تعامل کاربر با سایت را افزایش دهیم و می‌خواهیم فرهنگ اشتراک گذاری دانش و پاسخ به سوالات کاربران سایت از طریق دیدگاه را در وب فارسی گسترش دهیم.

 

ما می‌خواهیم به شما یک افزونه اختصاصی فراز اس‌ام‌اس برای اطلاع‌رسانی پاسخ به نظرات سایت را معرفی کنیم با این افزونه شما می‌توانید تعداد کامنت‌های موجود در سایتتان را به شدن افزایش دهید و همچنین ازآنجاکه کاربر متوجه می‌شود شما به پیگیری نظرات اهمیت می‌دهید کاربران سایت شما در مقاله‌های سایت شما نظرتان را ارسال می‌کنند که این موضوع باعث تولید محتوا در سایت شما می‌شود بدون آنکه شما هزینه‌ای را پرداخت کرده باشید.

بنابراین یکی از راه‌های کم‌هزینه در سایت برای SEO وردپرس این است که شما به کاربران سایتان اعلام کنید که سریعاً به دیدگاه‌ها پاسخ می‌دهید و از طریق پیامک نظرت آنها برایشان مهم است و به آنها پاسخ می‌دهید و حتی پاسخ را از طریق پیامک به آنها اطلاع‌رسانی می‌کنید.

افزایش تعداد نظرات در سایت شما حتی باعث می‌شود فردی که مقاله شما را در سایت می‌بینید به مقاله شما اعتماد کند زیرا افراد خیلی زیادی در پایین این مقاله نظر ارسال کرده‌اند و این نظرات نشان می‌دهد که افراد خیلی زیادی به سایت شما مراجعه کرده‌اند و این مقاله را مطالعه کرده‌اند.

این افزونه یکی از رازهای مهم مقالات پر از نظر در سایت فراز اس ام اس نیز می‌باشد مابعد از اینکه به کاربر پاسخ می‌دهیم پیامکی دراین‌خصوص برای کاربر ارسال می‌کنیم.

 

افزونه اطلاع‌رسانی پیامکی بعد از پاسخ به کامنت همچنین به شما کمک می‌کند که بتوانید شماره موبایل کاربران سایتتان را جمع‌آوری کرده و به آنها پیامک تبلیغاتی هدفمند ارسال کنید. این افزونه به‌صورت خودکار شماره موبایل افراد را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی شما ذخیره می‌کند تا در آینده بتوانید به افرادی که حداقل یک‌بار به سایت شما مراجعه کرده‌اند پیامک تبلیغاتی برای این افراد ارسال کنید.

 

قابلیت‌های افزونه ارسال پیامک به پاسخ نظرات در وردپرس

 • ارسال لینک مقاله در متن پیامک
 • ارسال لینک پاسخ در متن پیامک
 • ارسال عنوان مقاله در متن پیامک
 • ارسال ایمیل در متن پیامک
 • ارسال نام کاربر در متن پیامک
 • ذخیره شماره موبایل مشترک در دفترچه تلفن سامانه پیامک
 • ارسال پیامک فوق سریع (ارسال از طریق پترن)

 

این افزونه از آخرین وب‌سرویس ارسال پیامک فراز اس ام اس استفاده می‌کند که پیامک‌ها از طریق پترن ارسال می‌شود بنابراین در 24 ساعت شبانه‌روز با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه پیامک اطلاع‌رسانی به پاسخ کامنت به کاربر سایت شما ارسال می‌شود.

 

راهنمای تنظیمات افزونه پیامکی نظرات در وردپرس

بعد از نصب افزونه از منو سمت راست > تنظیمات > فراز اس ام اس وارد شوید.

در این بخش می‌بایست ابتدا نام کاربری و رمز و شماره ارسال‌کننده پیامک را وارد کنید.

درصورتی‌که می‌خواهید شماره موبایل کاربران در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره شود، وارد پنل پیامکی شوید و در منو سمت راست > دفترچه تلفن > گروه دفترچه تلفن یک دفترچه تلفن ایجاد نمایید.

مهم‌ترین بخش افزونه قسمت متن پیامک پاسخ دیدگاه است که می‌بایست در سامانه پیامک فراز اس ام اس یک پترن ثبت نموده و مطابق راهنما مقداردهی را انجام دهید.

لازم به ذکر است این افزونه توسط سامانه پیامکی فراز اس ام اس توسعه داده شده است و فقط با سامانه پیامک فراز اس ام اس سازگار است.

 

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • محمود بابائی شاهمرس
  27 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام
  وقت بخیر
  خواستم بگم با توجه به اینکه این افزونه فقط برای سامانه شما طراحی شده، ای کاش به طور رایگان در اختیار سایت هایی که از سامانه شما استفاده میکنند قرار می گرفت
  به هر حال بابت خدمات عالی تون تشکر میکنم

  • سیدمحمود غفاری
   19 آوریل 2021

   سلام جناب بابائی عزیز
   از اینکه نظرتان را با ما به اشتراک گزاشتید مشتکریم.
   سعی می کنیم در سال جاری افزونه های پیامکی رایگان زیادی را برای شما و کاربران فراز اس ام اس توسعه دهیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036