پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » آشنایی با افزونه فراز اس ام اس؛ بهترین افزونه پیامک برای سایت های وردپرسی

آشنایی با افزونه فراز اس ام اس؛ بهترین افزونه پیامک برای سایت های وردپرسی

ما سعی کردیم اکثر افزونه‌های رایگان، افزونه‌های تجاری ژاکت و راستچین، افزونه‌های خارجی و… را بررسی کنیم تا دغدغه مدیران سایت‌ها را متوجه شویم و قابلیت‌های متنوع پیامکی را در افزونه فراز اس ام اس اضافه کنیم تا شما به جای اینکه چندین افزونه مختلف نصب کنید به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه تمام قسمت‌های سایتتان را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید. همراه ما باشید تا از قابلیت‌های بی نظیر این افزونه پیامکی مطلع شوید.

استفاده از پنل اس ام اس یکی از کاربردی‌ترین راه‌ها برای رونق کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک است. با این پنل‌ها با مشتریان خود در سراسر کشور ارتباط مستمر داشته باشید. شرکت‌های متعددی در این زمینه فعال هستند و خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

ما سعی کردیم اکثر افزونه‌های رایگان، افزونه‌های تجاری ژاکت و راستچین و نیز افزونه‌های خارجی را بررسی کنیم تا دغدغه مدیران سایت‌ها را متوجه شویم؛ سپس قابلیت‌های متنوع پیامکی را در افزونه فراز اس ام اس اضافه کنیم تا شما به جای اینکه چندین افزونه مختلف نصب کنید، به‌صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه تمام قسمت‌های سایتتان را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید. در ادامه این مقاله با قابلیت‌های بی نظیر افزونه پیامکی مطلع فراز اس ام اس آشنا خواهید شد. همچنین فیلمی برای معرفی بهتر و جامع‌تر این افزونه در اختیار شما گذاشته‌ایم که مشاهده آن خالی از لطف نیست.

 

تنظیمات پیامکی سایتتان را به ما بسپارید!

شما می‌توانید به جای اینکه وقت‌تان را به تنظیمات پیامکی اختـصاص دهید؛ وقت ارزشمندتان را صرف توسعه کسب‌وکار، سئو، تولیدمحتوا و بازاریابی نمایید و سود بیشتری کسب کنید!
انجام تنظیمات پیامکی را به تیم حرفه‌ای ما که دارای تجربه بالایی در این زمینه است بسپارید تا تنظیمات به صورت اصولی برایتان انجام شود.

درخواست تنظیم افزونه‌ پیامکی

امکان ارسال پیامک خوش‌آمدگویی از طریق افزونه فراز اس ام اس برای کاربران سایت

با استفاده از افزونه فراز اس ام اس برای کاربران سایت خود پیام خوش‌آمدگویی ارسال کنید. وقتی هر کاربر در سایت ثبت نام می‌کند، یک پیام به‌صورت خودکار برای او ارسال می‌شود. در ابتدا متن موردنظرتان را در سامانه پیامک فراز اس ام اس در بخش ارسال بر اساس پترن ثبت کنید و سپس کد پترن را در باکس مربوطه قرار دهید. پیامک خوش‌آمدگویی بعد از ثبت‌نام به‌صورت خودکار برای هر کاربر ارسال خواهد شد.

ارسال پیامک خوش امدگویی در وردپرس بعد از ثبت نام در سایت

اطلاع رسانی ورود به سایت از طریق ارسال پیامک

یکی از کاربردهای افزونه فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر سایت است. شما باید شماره موبایل مدیر سایت و نقش‌های کاربری را مشخص کنید تا هنگام لاگین به سایت به شما پیامک ارسال شود. این قابلیت چه کاربردی دارد؟ اگر یک فرد ناشناس یا یکی از همکارانتان در ساعتی خاص وارد سایت شما شود، مدیر سایت از طریق پیامک مطلع خواهد شد.

حتی می توانید سایر نقش‌های کاربری را مشخص کنید تا در صورت ورود سایر کاربران به سایت، به مدیر سایت از طریق وب سرویس پترن با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه در ۲۴ ساعت شبانه روز پیامک ارسال شود.

ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر سایت در صورت ورود به پنل کاربری

ذخیره شماره موبایل کاربران سایت شما

افزونه پیامک فراز اس ام اس این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد که شماره موبایل کاربران سایت خود را به‌صورت خودکار در سامانه پیامک فراز اس ام اس ذخیره کنید.

افزونه فراز اس ام اس با چهار افزونه محبوب وردپرس یعنی افزونه‌های دیجیتس، گرویتی فرم، بوکلی و افزونه پیامک حرفه‌ای ووکامرس سازگار است. شما می‌توانید شماره موبایل کاربرانی که از طریقی یکی از این چهار افزونه در سایت شما کاری انجام داده‌اند را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کنید. مثلا در مواقعی که جشنواره فروش دارید به شماره موبایل کاربران سایتتان پیامک بفرستید و آن‌ها را از جشنواره فروش مطلع کنید.

ذخیره شماره موبایل کابران سایت برای ارسال پیامک تبلیغاتی و کمپین های تبلیغاتی پیامکی.

 

همگام‌سازی مخاطبین قدیمی با دفترچه تلفن سامانه پیامک فراز اس ام اس

با استفاده از افزونه پیامک فراز اس ام اس شما می‌توانید شماره موبایل کاربرانی که در گذشته در سایت شما عضو شده‌اند را در سامانه پیامک فراز اس ام اس ذخیره کرده و در جشنواره‌های مختلف به کاربران قدیمی سایت خودتان پیامک ارسال کنید. همگام‌سازی افزونه پیامک فراز اس ام اس با افزونه دیجیتس، افزونه ووکامرس و افزونه بوکلی سازگار است.

 

ارسال پیامک بعد از ثبت دیدگاه در سایت

زمانی که کاربران دیدگاهی در سایت شما ارسال کنند، یک پیامک به کاربر ارسال خواهد شود. همچنین در صورتی که به دیدگاه کاربر سایتتان پاسخ دهید، پیامک نظرسنجی برای او ارسال می‌شود.

حتی می توانید شماره موبایل افرادی که در سایت شما ثبت نام می کنند به صورت خودکار در سایت شما جمع اوری شود.

ارسال پیامک بعد از ثبت دیدگاه در وردپرس یا ارسال پیامک بعد از پاسخ به دیدگاه در وردپرس

 

افزونه زماندار فراز اس ام اس برای ارسال پیامک نظرسنجی به مشتریان سایت

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک نظرسنجی می‌توانید برای مشتریانتان پیامک ارسال کنید. مثلا چهار روز بعد از خرید مشتری از سایت شما یک پیامک ارسال کنید و از او بخواهید نظرش را در مورد محصول خریداری شده و تجربه خرید از سایت شما در بخش نظرات سایتتان درج کند. این کار باعث می‌شود که افراد بیشتری به سایت شما اعتماد کنند.

ارسال پیامک نظرسنجی بعد از خرید محصولات ووکامرس

 

ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی با استفاده از پنل اس ام اس

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی، کافی است شما کد رهگیری مرسوله را در باکس وارد کنید تا به صورت خودکار متن مورد نظر به‌عنوان کد رهگیری برای مشتری ارسال می‌شود.

ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی

 

 

آشنایی با امکانات اختصاصی افزونه وردپرس فراز اس ام اس

بدون شک افزونه فراز اس ام اس قدرتمندترین افزونه پیامکی در وب فارسی است که با خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

افزونه فراز اس ام اس بر اساس آخرین روش‌های بازاریابی پیامکی با راهنمایی اساتید بازاریابی ایران و دنیا برنامه نویسی شده است. این افزونه باشگاه مشتریان را به سایت شما اضافه می‌کند و در زمان‌های مختلف برای کاربران سایتتان پیامک‌های اختصاصی ارسال می‌کند.

امکان ذخیره شماره موبایل کلیه کاربران سایت با افزونه فراز اس ام اس

افزونه فراز اس ام اس این قابلیت را دارد که شماره کلیه افرادی که در سایت شما فعالیت کرده‌اند را ذخیره کند و در اختیارتان قرار دهد.

 • ذخیره شماره موبایل و اسم کاربران سایت که از طریق دیجیتس عضو می‌شوند.
 • ذخیره شماره موبایل و اسم مشتریانی که از طریق ووکامرس از سایت شما خرید انجام می‌دهند.
 • ذخیره شماره موبایل افرادی که در سایت شما کامنت ارسال می‌کنند.
 • ذخیره شماره موبایل افرادی که در گرویتی فروم شماره موبایل خود را وارد می‌کنند.
 • هماهنگ‌سازی برای ذخیره شماره موبایل مشتریانی که در گذشته از طریق ووکامرس خرید انجام داده‌اند.
 • هماهنگ سازی برای ذخیره شماره موبایل کاربرانی که در گذشته از طریق دیجیتس عضو سایت شما شده‌اند.
 • هماهنگ سازی برای ذخیره شماره موبایل افرادی که از طریق بوکلی در سایت شما نوبت گرفته‌اند.

شما می‌توانید با کلیه این افراد که در‌حال‌حاضر یا در گذشته به‌نحوی در سایت فعالیت کرده‌اند، از طریق پیامک در ارتباط باشید و در مواقع مختلف به آن‌ها اطلاع‌رسانی کنید.

ایجاد حس صمیمیت و برقراری رابطه مستمر با کاربران سایت

با خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی و استفاده از افزونه فراز اس ام اس می‌توانید یک ارتباط مستمر با مشتریان سایت خود برقرار کرده و حس صمیمیت در او ایجاد کنید.

 • ارسال پیامک خوشامدگویی هنگام عضویت در سایت از طریق افزونه دیجیتس
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی به کاربر سایت هنگام ارسال پاسخ به کامنت همراه با لینک پاسخ
 • امکان ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی در ووکامرس
 • ارسال پیامک نظرسنجی ۷روز بعد از خرید مشتری همراه با لینک محصول به منظور درج نظر در سایت

این پلتفرم اس ام اس به برقرارس ارتباط با مشتریان و تبدیل آن‌ها به مشتریان دائمی کمک بسزایی می‌کند.

سازگاری افزونه فراز اس ام اس با سایر افزونه‌های وردپرس

افزونه فراز اس ام به‌راحتی با سایر افزونه‌های موجود در وردپرس هماهنگ می‌شود و امکانات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

 • هماهنگی برای ارسال پیامک از طریق افزونه edd
 • هماهنگی برای ارسال پیامک از طریق افزونه affiliate wp در زمان ارجاع موفق
 • هماهنگی برای ارسال پیامک تمدید اشتراک و سازگار با ultimate membership pro
 • اضافه شدن قابلیت ارسال پیامک از طریق گرویتی فرم
 • اضافه شدن درگاه ارسال پیامک با پترن برای افزونه بوکلی

در اختیار داشتن یک افزونه جامع مانند فراز اس ام اس که امکانات بسیاری برای برقراری ارتباط با مشتری در اختیار شما قرار دهد و با سایر افزونه‌های وردپرس هماهنگ باشد، خیالتان را بابت همه‌چیز راحت می‌کند.

استفاده از خبرنامه پیامکی وردپرس برای اطلاع‌رسانی به کاربران

وقتی افزونه وردپرس فراز اس ام اس روی سایت شما فعال باشد، اطلاع‌رسانی به کاربران بسیار ساده‌تر خواهد شد. با ارسال پیامک‌های گاه‌و‌بی‌گاه وجود خود را دائما به کاربران یادآوری کنید و همچنین اخبار مفید را در اختیار آن‌ها قرار دهید.

 • عضویت در خبرنامه پیامکی همراه با تایید پیامکی شماره موبایل
 • ارسال پیامک خوشامدگویی بعد از عضویت در خبرنامه پیامکی
 • ارسال پیامک انبوه به دفترچه تلفن یا اعضای خبرنامه بدون نیاز ورود به سامانه پیامکی
 • ارسال پیامک تکی به مشتریان از داخل سایت و بدون نیاز به ورود به سامانه پیامکی
 • ارسال پیامک به اعضای خبرنامه هنگام انتشار مقاله جدید

این خبرنامه باعث می‌شود تا کاربران از کوچک‌ترین اخبار مطلع شوند و در صورت نیاز به سایت شما مراجعه کنند.

اطلاع رسانی به مدیر سایت؛ از کوچک‌ترین اتفاقات سایت خود مطلع شوید

یکی دیگر از امکانات کاربردی افزونه وردپرس فراز اس ام اس اطلاع‌رسانی به مدیر سایت است. شما می‌توانید از کوچک‌ترین اتفاقات و رفت‌و‌آمدهای سایت مطلع شوید.

 • ارسال پیامک اطلاع رسانی از ورود به مدیریت سایت همراه با زمان ورود
 • اطلاع رسانی به مدیر سایت قبل از اتمام شارژ پنل پیامک یا اتمام اشتراک سامانه پیامکی
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر هنگام ارسال دیدگاه جدید در سایت

همچنین اگر شما به قابلیت خاصی نیاز دارید که در افزونه پیاده‌سازی نشده است و می‌تواند نیاز سایت‌های بسیار زیادی را برطرف کند، آن اعلام نمایید تا در آپدیت‌های بعدی افزونه به درخواست شما رسیدگی کنیم.

با خرید پنل پیامکی و استفاده از افزونه فراز اس ام اس همواره با مشتریان خود در ارتباط باشید

در این مقاله به کاربرد افزونه فراز اس ام اس در سایت کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک پرداختیم و کلیه مزایای استفاده از این افزونه را برای شما عزیزان شرح دادیم. با به‌کارگیری پنل اس ام اس انبوه مشتریان خود را در افزایش دهید و به کسب‌وکارتان رونق بخشید.

اگر تجربه استفاده از پنل و افزونه پیامک فراز اس ام اس را دارید، آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

همچنین اگر شما به قابلیت خاصی نیاز دارید که در افزونه پیاده سازی نشده است و می تواند نیاز سایت های بسیار زیادی را برطرف کند، اعلام نمایید تا در آپدیت های بعدی افزونه درخواست های شما در صورت امکان پیاده سازی شود.

با ارائه نظرات و پیشنهادات خودتان ما را در این مسیر همراهی نمایید.

تنظیمات پیامکی سایتتان را به ما بسپارید!

شما می‌توانید به جای اینکه وقت‌تان را به تنظیمات پیامکی اختـصاص دهید؛ وقت ارزشمندتان را صرف توسعه کسب‌وکار، سئو، تولیدمحتوا و بازاریابی نمایید و سود بیشتری کسب کنید!
انجام تنظیمات پیامکی را به تیم حرفه‌ای ما که دارای تجربه بالایی در این زمینه است بسپارید تا تنظیمات به صورت اصولی برایتان انجام شود.

درخواست تنظیم افزونه‌ پیامکی
4.2/5 - (20 امتیاز)

سوالات متداول

01از جای دیگری پنل پیامکی دارم چگونه از این افزونه استفاده کنم؟

افزونه پیامک فراز اس ام اس فقط برای کاربران فراز اس ام اس توسعه داده شده است و در صورتی که از شرکت دیگری پنل پیامکی داشته باشید متاسفانه امکان استفاده از این پلاگین برای شما وجود ندارد و می بایست از شرکت فراز اس ام اس یک پنل اس ام اس خریداری کنید تا بتوانید از این افزونه قدرتمند پیامکی استفاده کنید.

02با نصب افزونه فراز اس ام اس آیا می توانم افزونه پیامک ووکامرس را حذف کنم؟

افزونه پیامک ووکامرس و افزونه پیامک فراز اس ام اس 2 افزونه مجزا از یکدیگر هستند بنابراین برای ارسال پیامک سفارشات می بایست از افزونه پیامک ووکامرس استفاده نمایید و برای ارسال پیامک در قسمت های مختلف سایت می توانید از افزونه پیامک فراز اس ام اس استفاده نمایید.

03قابلیت جدیدی میخواهم در که در افزونه نیست، چکار کنم؟

می توانید از طریق تیکت پشتیبانی این موضوع را اطلاع دهید تا در صورتی که درخواست شما برای اکثر کاربران ما قابل استفاده باشد به صورت رایگان توسعه داده شود و درصورتی که درخواست شما برای سایر کاربران ما قابل استفاده نباشد و فقط جنبه و کاربرد استفاده فقط برای شما را داشته باشد می بایست افزونه ای را به صورت مجزا و اختصاصی برای شما توسعه دهیم که هزینه توسعه با شما خواهد بود.

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • حامد صداقت
  14 ژانویه 2024 پاسخ دهید

  این افزونه واقعا عالیه
  بخصوص قسمت پیامک فرم های المنتور پرو برای مشتری و مدیر که خیلی کارایی داره و در بیش از نود درصد مواقع نیاز به نصب افزونه جداگانه فرم ساز رو نخواهیم داشت
  امیدوارم به زودی مشکل عدم سازگاری با HOPS ووکامرس نیز برطرف بشه
  استفاده از این افزونه رو قطعا به همکاران طراح سایت خودم پیشنهاد میکنم
  با تقدیم ادب و احترام

 • مهدی تمسکی
  21 می 2023 پاسخ دهید

  من هر چی میخوام دانلود کنم افزونه رو پیامک برام نمیاد، جور دیگه ای نمیتونم دریافت کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   21 می 2023

   سلام در مخزن وردپرس farazsms را جستجو نمایید.

 • جبارزاده

  درود بر شما تاریخ در قسمت ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی با استفاده از پنل اس ام اس میلادی است اگر ممکن هست لطفا به شمسی تغییر بدهید

  • سیدمحمود غفاری
   3 می 2023

   سلام ممنون از نظرتون
   در نسخه بعدی این مشکل مرتفع می شود.
   نسخه بعدی تا هفته آینده در مخزن وردپرس قرار خواهد گرفت.
   ممنون که این مورد رو اعلام کردید.

 • علی مختاری
  21 آوریل 2023 پاسخ دهید

  سلام ویدیو آموزشی برای این افزونه با ظاهر جدید قرار دادید؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   به زودی ویدیو برای افزونه پیامکی و اختصاصی فراز اس ام اس در سایت قرار میگیرد، ضمنا شما می توانید افزونه اختصاصی فراز اس ام اس را از مخزن وردپرس دانلود نمایید.

 • سجاد رشیدی
  16 آوریل 2023 پاسخ دهید

  با سلام و احترام خدمت شما دوستان عزیز ببینید حقیقتا دیجیتس یکم قدیمی شده امروز میخوام ی افزونه پر قدرت هم بهتون معرفی کنم که خودم جایگزین دیجیتس کردم افزونه ورود و عضویت هست با شماره مبایل با پروفایل فوق حرفه ای ولی متاسفانه با این افزونه فراز اس ام اس سازگار نیست اگه بتونید با این افزونه که بنده لینکشو و اسمشو در اختیارتون قرار میدم سازگارش بکنید خییییییییلی عالی میشه واقعا چون شماره های جدید رو ذخیره نمیکنه داخل دفترچه تلفنمون تو فراز اس ام اس این افزونه حرفه ای اسمش هست پلاتو که واقعا خییییییلی افزونه عالی هست بنده لینکشو از ژاکت میزارم اینجا میتونید امکاناتشو هم بخونید
  https://www.zhaket.com/web/plato-wordpress-plugin/?affid=AF-6136f7b93ae2b

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام
   افزونه فراز اس ام اس در بخش هماهنگ سازی بخشی به عنوان فیلد کاستوم دارد، شما از پشتیبانی افزونه پنل کاربری پلاتو در خصوص فیلدی که شماره موبایل ها در دیتابیس سایت ذخیره می شود سوال نمایید و در بخش فیلد کاستوم فیلد مربوطه را انتخاب نمایید با این کار هر زمان فردی در سایت شما از طریق پنل کاربری پلاتو ثبت نام می کند به صورت اتوماتیک و خودکار شماره موبایل در دفترچه تلفن سامانه پیامکی فراز اس ام اس ذخیره شده و می توانید برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی و تبلیغاتی به کاربران سایتتان از این بانک شماره موبایل ارزشمند و اختصاصی استفاده نمایید.

 • سجاد
  12 مارس 2023 پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر این مشکل بخش کامنت وجود داره که باز مجبورم نسخه قبلی اجرا کنم روی سایت این مشکل رو لطفا زود برطرف کنید
  وقتی کاربر کامنت میذاره هنوز حتا تایید نشده یا جواب داده نشده اس ام اس میره براش که به کامنت شما پاسخ داده شد!

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام مشکل و باگ افزونه برای ارسال پیامک اطلاع رسانی بعد از پاسخ به کامنت و دیدگاه در سایت برطرف شده است.
   لطفا سایت را بررسی نمایید و در صورتی که مشکلی در بخش ارسال پیامک اطلاع رسانی بعد از پاسخ به دیدگاه های سایت وردپرسی شما وجود داشت اطلاع دهید.

 • احمد
  10 مارس 2023 پاسخ دهید

  قسمت گرویتی فرم خرابه
  فرم هارا نمیاره

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام باگ افزونه فراز اس ام اس در بخش بازاریابی پیامکی گرویتی فرم برطرف شده است.
   لطفا بررسی بفرمایید.

 • salizadeh
  9 مارس 2023 پاسخ دهید

  سلام کاش مینوشتید که نسخه جدید چه تغییراتی داشته

  • سیدمحمود غفاری
   9 مارس 2023

   سلام
   افزونه پیامک اختصاصی فراز اس ام اس به کلی بازنویسی شده است.
   بخش پیامک المنتور اضافه شده است.
   باگ های قبلی برطرف شده است و با نگارش جدید وردپرس بهینه شده است.
   البته فرمایش شما بسیار صحیح است و در آپدیت های بعدی حتما این مورد را رعایت خواهیم کرد.

 • حسام خوشگو
  9 مارس 2023 پاسخ دهید

  کاش میشد برای المنتور ویجت های بیشتری بنویسید
  مثل ارسال پیامک به ادمین و کاربر پس از پر شدن فرم
  و ارسال otp در فرم المنتور
  در صورت نیاز میتونم این امکاناتو اضافه کنم

  • سیدمحمود غفاری
   9 مارس 2023

   سلام
   در افزون پیامک المنتور امکان ارسال پیامک به مدیر و کاربر وجود دارد.
   در مورد سایر قابلیت‌ها لطفا بیشتر توضیح دهید تا در صورت امکان در آینده این امکانات نیز به افزونه فراز اس ام اس اضافه شود.

 • رضا
  22 فوریه 2023 پاسخ دهید

  سلام. این افزونه با افزونه ی پنل کاربری UP همخوانی دارد؟

  • سیدمحمود غفاری
   1 مارس 2023

   سلام بله افزونه پیامک زماندار با پنل کاربری اپ سازگار است.

 • محمد حیدری
  19 فوریه 2023 پاسخ دهید

  آقا مبارکه

  • سیدمحمود غفاری
   19 فوریه 2023

   ممنون

 • صادق صادقی
  29 ژانویه 2023 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر، این افزونه عالی رو نمی خواید با پی‎اچ‎پی 8 سازگار کنید؟
  خطایی که دوستان در کامنت های قبلی گفتند با دان کردن نسخه php وبسایت به نسخه 7.4 برطرف شد

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام نسخه جدید افزونه اختصاصی فرازا س ام اس به زودی با قابلیت های جذاب رونمایی می شود.

 • محمد
  29 ژانویه 2023 پاسخ دهید

  با سلام و احترام
  آیا امکان اتصال پیامک به افزونه مدیریت پروژه وجود دارد؟ به نحوی زمانی که پروژه رو به اتمام باشد، پیامک برای مشتری ارسال شود؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   شما می توانید وب سرویس ما را به تمام نرم افزارها متصل نموده و از طریق وب سرویس نسبت به ارسال پیامک اقدام نمایید و در این خصوص مشکلی وجود ندارد.

 • مصطفی قدیمی
  27 دسامبر 2022 پاسخ دهید

  متاسفانه قابلیت پیامک زماندار برای ارسال پیامک نظرسنجی به مشتریان سایت، کار نمیکنه. این پلاگین یا کلا قابلیتهایی که داره نباید انقدر طولانی مدت از کار بیفته. اینجوری نمیشه روشون حساب کرد اپدیت هم بکنید دوباره چند ماه بعد ممکنه به همین وضعیت دچار بشن …
  حتی اگر لازمه غیر رایگانش کنید ولی اپدیت و ساپورت منظم داشته باشه.

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام افزونه پیامک فراز اس ام اس اپدیت شده است و این باگ برطرف شده و قابلیت های جدیدی به ارسال پیامک نظرسنجی بعد از خرید از سایت ووکامرس به افزونه اختصاصی فراز اس ام اس اضافه شده است.
   لطفا افزونه را از مخزن وردپرس دانلود نمایید.

 • سینا
  12 دسامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام
  این افزونه برای ورود با کد فعالسازی از طریق افزونه پیشخوان کاربری ونوس سازگار است؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام افزونه فراز اس ام اس با افزونه پنل کاربری ونوس تداخلی ندارد و می توانید از این 2 افزونه پیامکی به صورت همزمان استفاده بفرمایید.

 • مهدی جباری
  6 دسامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام و احترام
  فکرمیکنم افزونه مشکل فنی داره
  قسمت تنظیمات، هنگام ورود کاربر پیام ارسال شود ، انتخاب نقش ها ، ارور آرایه میده …
  چطور این مشکل رو حل کنم ؟

  • سیدمحمود غفاری
   17 دسامبر 2022

   سلام
   اولین بار هست که چنین مشکلی گزارش می شود، امکانش هست لطفا از طریق تیکت پشتیبانی این موضوع را به همکارانم برای ارجاع به واحد فنی اعلام بفرمایید و بعد از رفع مشکل در تیکت به شما اطلاع رسانی شود.
   البته به واحد فنی نیز این موضوع گزارش می شود تا بررسی لازمه را در این خصوص انجام دهند.

 • حامد کیانی
  21 اکتبر 2022 پاسخ دهید

  افزونه مشکل داره اطلاعات صحیح وارد میشه ولی ثبت نمیشه و زمانی ک روی سایت نصب میکنید اگر دیباگتون فعال باشه متوجه میشید که
  ارورهای زیادی وجود داره لطفاً پیگیری کنید

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام لطفا اخرین نسخه افزونه را دانلود و نصب بفرمایید و در صورتی که مشکلی مشاهده کردید اطلاع دهید، در اپدیت های جدید افزونه مشکلات برطرف شده است.

 • امید
  3 اکتبر 2022 پاسخ دهید

  باسلام
  بنده نیاز دارم که کاربر زمانیکه لاگین میکنه خودش بتونه پیامک برای دفترچه مد نظر خودش تعریف کنه و ارسال کنه آیا همچنین کاری قابل انجام هست؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام منظورتان را متوجه نشدیم، منظور شما از کاربر کیست؟ به چه دفترچه تلفنی پیامک ارسال شود؟ لطفا توضیحات بیشتری را اعلام بفرمایید تا هنگام اپدیت افزونه به این موارد دقت داشته باشیم.

 • علی
  30 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  با سلام افزونه را نصب کردم اما وقتی رو فیلدها میزنم هیچ چیزی نمایش داده نمی شود ظاهرا مشکل فنی دارد

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام لطفا اخرین نسخه افزونه را دانلود و نصب بفرمایید و در صورتی که مشکلی مشاهده کردید اطلاع دهید، در اپدیت های جدید افزونه مشکلات برطرف شده است.

 • احسان
  25 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام.
  ظاهرا مشکل فنی داره. این رو تیم پشتیبانی فراز اس ام اس گفتند بهم.
  آپدیت بعدی حدودا کی منتشر میشه؟
  اصلا برنامه ای برای این موضوع دارید؟

  • زهرا معینی
   28 سپتامبر 2022

   سلام،این مورد از سمت فنی در حال پیگیری می باشد تا در سریع ترین زمان ارائه شود اما زمان دقیق آن مشخص نمی باشد لطفا در پنل تیکت قرار دهید تا خدمت شما اطلاع رسانی شود.

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام
   پلاگین پیامک فراز اس ام اس آپدیت شده است و این مشکلات برطرف شده است. می توانید ورژن جدید افزونه را از داخل سایت یا از مخزن وردپرس دانلود نمایید.

 • محمدرضا پورکرم
  20 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  لطفا افزونه را آپدیت نمایید.
  چون تو بخش تنظیمات هیچ جوره لاگین نمیشه با وجود وارد کردن اطلاعات صحیح

  • زهرا معینی
   21 سپتامبر 2022

   سلام
   آقای پورکرم عزیز آپدیت افزونه در دستور کار واحد فنی قرار دارد و جهت بررسی دقیق تر مشکل موجود لطفا در پنل تیکت ثبت نمایید.
   با سپاس.

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام
   پلاگین پیامک فراز اس ام اس آپدیت شده است و این مشکلات برطرف شده است. می توانید ورژن جدید افزونه را از داخل سایت یا از مخزن وردپرس دانلود نمایید.

 • امیرحسین سرخوش
  12 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر ببخشید من چطور میتونم همه ی کد رهگیری ها را به صورت یکبارگی برای همه ارسال کنم که به صورت خودکار کد رهگیری هرکس برای خودش ارسال شود؟

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام
   شما کدرهگیری مرسولات پستی را از طریق فایل اکسل دریافت می‌کنید؟
   می توانید از قابلیت ارسال پیامک کلمات کلیدی در سامانه به همه شماره ها یک باره پیامک بفرستید اما باید در فایل اکسل شماره موبایل افراد را هم داشته باشید و روبروی شماره موبایل کد رهگیری مربوط به هر مرسوله نوشته شده باشد.
   راهکار دیگری برای ارسال خودکار و یکباره در ذهن من وجود ندارد اما اگر راهکار دیگری پیدا کردید لطفا ان را با ما به اشتراک بگذارید تا سایر فروشگاههای اینترنتی نیز بتوانند از ان راهکار استفاده کنند.

 • امیرحسین سرخوش
  11 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام وقت شما بخیر ببخشید آموزش قسمت ارسال کد رهگیری این افزونه رو از کجا میتونم ببینم؟ آموزش کار کردن و تنظیم کردن این قسمت رو؟

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام
   شما می بایست در داخل پنل پیامکی> منو سمت راست > ارسال بر اساس پترن > یک پترن ثبت نمایید، برای ارسال کد رهگیری ثبت متغیر کدرهگیری در پترن الزامی است، سایر متغیرها دلخواه است و سپس در افزونه پیامک فراز اس ام اس در بخش تنظیمات > ووکامرس کد پترن را وارد کنید.
   حال از بخش سفارشات > ویرایش سفارش از منو سمت چپ می توانید کد پیگیری سفارش را وارد کنید تا پیامک کد رهگیری مرسوله برای مشتریان شما ارسال شود.

 • کاظمی
  6 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام. وقت بخیر
  متاسفانه چند وقتی هستش که خطای زیر در پنل وردپرس مشاهده میشه
  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/behdas14/public_html/wp-content/plugins/farazsms/includes/vendor/ippanel/php-rest-sdk/src/IPPanel/Models/Base.php on line 42
  ممنون میشم اگه راه حلی برای رفع این خطا ارائه بدین

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام
   لطفا از طریق تیکت پشتیبانی لطفا این موضوع رو اعلام کنید و اطلاعات دسترسی به همکارانم را ارسال کنید تا این موضوع را برای شما بررسی کنند.

 • سید صادق غفوری
  2 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام
  انقدر این افزونه رو آپدیت نکردید که دیگه اصلا کار نمیکنه
  بخش تنظیماتش دیگه ذخیره نمیشه

  • زهرا معینی
   19 سپتامبر 2022

   سلام
   آپدیت افزونه در دستور کار قرار دارد و به زودی آپدیت خواهد شد.

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام
   پلاگین پیامک فراز اس ام اس آپدیت شده است و این مشکلات برطرف شده است. می توانید ورژن جدید افزونه را از داخل سایت یا از مخزن وردپرس دانلود نمایید.

 • امیرحسین ملکشاهی
  30 آگوست 2022 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  قابلیت ریتنشن مارکتینگ گویا روی نسخه ای که من دارم غیرفعال هستش، دیگه فعال نمیشه؟

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام
   پیشنهاد می کنیم از افزونه پیامک کنکاش استفاده کنید.
   این قابلیت فعلا در افزونه فراز اس ام اس فعال نخواهد شد.

 • علی
  19 آگوست 2022 پاسخ دهید

  با سلام
  آیا بعد از نصب افزونه، فراموشی رمز عبور را هم برای کاربران،پیامک میکند؟
  همچنین بعد از ثبت نام،ورود به سایت، تنها با موبایل و پیامک فعال میشود؟

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام کاربرد افزونه پیامک فراز اس ام اس متفاوت می باشد.
   برای این موارد می توانید از افزونه دیجیتس یا سایر افزونه های مربوط به پنل کاربری استفاده کنید.

 • سپنتا باقری
  3 آگوست 2022 پاسخ دهید

  سلام چندتا گزارش از مشکل افزونه شما
  لینک های زیر منو افزونه در منوی کناری وردپرس از تب 5 به بعد هماهنگ نیست با بخش های افزونه
  پترن کد تایید برای خبرنامه کار نمیکنه
  و یه پشنهاد داشتم اینکه لطفا افزونه رو با افزونه wpDiscuz برای پیامک هماهنگ کنید

  • زهرا معینی
   19 سپتامبر 2022

   سلام
   بابت مشکل موجود در خبرنامه لطفا اطلاعات دسترسی سایت را در تیکت اعلام نمایید.
   و بابت پیشنهاد شما ممنونیم و این مورد به واحد فنی اعلام گردید.

 • سامیار
  31 جولای 2022 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر ، این افزونه امکان اطلاع رسانی پیامکی جهت کالا های موجود شده در سایت را دارد ؟ اگر دارد چطور ؟
  گزینه اضافه میشود برای کاربر کنار محصول ؟
  با تشکر از شما

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام افزونه پیامک ووکامرس و خبرنامه‌ای که افزونه پیامک ووکامرس دارد برای این کار مناسب است، ممکن است در آینده این قابلیت را به افزونه فراز اس ام اس اضافه کنیم.

 • احسان
  31 جولای 2022 پاسخ دهید

  سلام
  آیا امکان اینکه برای هر مرحله از سفارش مشتری، پیامک ارسال بشه؟
  مثلا وقتی سفارش در انتظار تایید، آماده پرداخت، ارسال شده و … هست برای هر تغییر در وضعیت سفارش یک پیامک ارسال بشه.
  و سوال بعدی اینکه اگر امکانی مورد نیاز ما باشه ولی در افزونه شما پیش بینی نشده باشه و افزونۀ دیگری برای اون کار موجود باشه و ما از اون افزونه استفاده کنیم، آیا شکلی پیش نمیاد؟

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام برای مورد اول از افزونه پیامک ووکامرس استفاده کنید.
   این افزونه تاکنون تداخلی با سایر افزونه ها نداشته است، در صورتی که قابلیت خاصی مد نظرتون هست لطفا اعلام بفرمایید در صورت امکان در افزونه به صورت رایگان اضافه می شود.

 • جاوید
  25 جولای 2022 پاسخ دهید

  سلام
  با توجه به بروزرسانی edd به نسخه 3 متاسفانه یا خوشبختانه افزونه فرازاس ام اس نیاز به آپدیت داره.

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام
   آپدیت افزونه فراز اس ام اس در دستور کار است و در حال جمع آوری تمام خواسته های کاربران هستیم تا در نهایت افزونه جدید ارائه شود.
   از اینکه این موضوع را به ما اطلاع دادید تشکر میکنم.

 • شادی داودی
  20 جولای 2022 پاسخ دهید

  سلام
  روی سایت من افزونه پنل کاربری UP نصب هست ولی خب شما فقط این امکان به دیجیتس دادید، حالا من باید این یکی بخرم تا از این قسمت استفاده کنم یا شما میتونید این قسمت رایگان برای ما در افزونه قرار بدید؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام
   امکان اتصال سامانه پیامک فراز اس ام اس به افزونه پنل کاربری UP همراه با ویدیوهای آموزشی برای اتصال به سامانه فراز اس ام اس وجود دارد و مشکلی در خصوص اتصال به افزونه پنل کاربری پیشرفته اپ توسط فراز اس ام اس وجود ندارد.

 • alizadeh
  19 جولای 2022 پاسخ دهید

  سلام
  1- افزونه باشگاه مشتریان فراز اس ام اس دقیقا داخل افزونه تخصصی فراز اس ام اس گنجانده شده؟ یعنی اگه افزونه فراز اس ام رو نصب کنیم دیگه نیاز به افزونه باشگاه مشتریان نداریم؟
  2- پیامک نظر سنجی زماندار داخل افزونه فراز اس ام اس اگه بخوایم از طریق پترن باشه و به بلک لیست ارسال بشه باید چیکار کنیم؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام
   افزونه باشگاه مشتریان و افزونه فراز اس ام اس یکی شده اند و یکپارچه هستند.
   افزونه پیامک زماندار یک افزونه مجزا است، در صورتی که بخواهید به لیست سیاه ارسال شود اگر اینماد یا پروانه کسب داشته باشید می توانید از خط سامانتل یا از خطوط خدماتی 9000 اختصاصی استفاده کنید تا بتوانید پیامک به لیست سیاه ارسال کنید.

 • عرفان ملاحسینی
  13 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر باشه با تشکر از پنل پیامک قدرتمند شما و خدمات رایگانی که در اختیار ما میذارید.

  من این افزونه را برای ارسال کد رهگیری دارم یه کمبودی که واقعا حس میشه این هستش در صفحه سفارش ما بتونیم انتخاب کنیم که مروسله با استفاده از پست هستش یا تیپاکس و طبق همون با الگو انتخابی ما ارسال بشه پیامک، این اتفاق باعث میشه ما راحت تر توی پیامک های ارسالی لینکسازی انجام بدیم و اطلاعات تکمیلی اضافه کنیم و برای کاربر ارسال بشود:

  1- سلام مشتری عزیز
  سفارش شما با شماره سفارش XXXX تحویل اداره پست شد.

  2-سلام مشتری عزیز
  سفارش شما با شماره سفارش XXXX تحویل شرکت تیپاکس اکسپرس پارس شد.

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام
   از اینکه پیشنهادتان را مطرح کردید تشکر میکنم.
   سعی می کنیم در آپدیت‌های بعدی حتما این مورد رو مد نظر داشته باشیم و این قابلیت را اضافه کنیم.

 • علی
  4 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  سلام
  قسمت تنظیمات وقتی پر میکنم و ذخیره رو می زنم سیو نمیشه و در حالت ذخیره شدن میمونه؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام
   لطفا از طریق تیکت پشتیبانی این موضوع را با همکاران ما درمیان بگذارید و اطلاعات دسترسی را ارسال کنید تا این موضوع را بررسی کنند، احتمالا به دلیل تداخل افزونه باشد که این موضوع نیازمند بررسی می باشد.

 • سینا کاظمی
  30 می 2022 پاسخ دهید

  سلام
  پیامک های دعوت به نظرسنجی ووکامرس (نظرسنجی زمان دار ووکامرس) برای شماره های بلک لیست ارسال نمیشه ؟
  چون دیدم کد پترن نمیگیره
  اگه بخوایم به بلک لیست ارسال بشه باید چکار کنیم ؟
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   1 ژوئن 2022

   سلام شما می توانید یک خط 9000 خدماتی تهیه کنید و از خط خدماتی اختصاصی 9000 استفاده کنید.
   لازم به ذکر است که برای خط خدماتی 9000 نیازی به سفته و ثبت شرکت حقوقی هم نیست و شما فقط با اینماد یا پروانه کسب می توانید خط خدماتی 9000 تهیه کنید تا هم پیامک های وب سرویس خودتان را از خط خدماتی ارسال کنید و هم پیامک های نظرسنجی را از طریق این افزونه ارسال کنید.
   لازم به ذکر هست که این افزونه قابلیت دریافت پیامک هم دارد به این معنی که شما می توانید با مشتریان خودتان در ارتباط باشید.

 • حجت
  29 می 2022 پاسخ دهید

  با سلام بنده سایت فریلسنری با قالب ورک ریپ دارم ، میخوام پیام هایی برای کارفرمایان از جمله پیشنهاد جدید برای سفارش شما ثبت شده است و … و پیام هایی برای فریلنسرها از جمله پروژه جدید متناسب با مهارت شما در سیستم ثبت شده است. ارسال گردد
  آیا این امکان وجود داره در آپدیت های بعدی این قابلیت ها افزوده بشه ؟

  • سیدمحمود غفاری
   1 ژوئن 2022

   سلام
   از طریق تیکت پشتیبانی فایل قالب رو برامون ارسال کنید تا در بخش فنی پیاده سازی و اتصال سامانه پیامک به قالب ورک ریپ انجام بشه

 • حمیدرضا بمانی کافی آبادی
  21 آوریل 2022 پاسخ دهید

  سلام و خداقوت
  کاش قابلیت های پیامک ووکامرس هم یکجا اضافه کنید، تا برای اطلاع رسانی از تغییر وضعیت سفارش‌ها نیاز به افزونه جداگانه پیامک ووکامرس نباشد که باعث سنگین‌تر شدن و مدیریت در 2جا نشود، ولی بصورتی باشد که اگر هم کسی خواست بازهم از پیامک ووکامرس برای سفارشات استفاده کند، برای جلوگیری از تداخل آن قسمت قابل غیرفعال شدن باشد.
  باتشکر

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   سلام
   اول از همه تشکر میکنم که نظر و پیشنهادت رو با ما درمیون گذاشتی.
   افزونه پیامک ووکامرس یک افزونه بسیار قدرتمند و حرفه‌ای است و افزونه‌های پیامکی خیلی زیادی توسعه داده شده‌اند که زیر ساخت آنها افزونه پیامک حرفه‌ای ووکامرس است به همین دلیل در حال حاضر حداقل پیاده سازی چنین موردی منطقی نیست.

 • کریمی
  19 فوریه 2022 پاسخ دهید

  سلام و ادب
  لطفا این امکان را نیز در بروزرسانی‌های بعدی در نظر بگیرید که همچون افزونه‌هایی همچون المنت پک و… بدین صورت باشد که امکان فعال و غیرفعال سازی ابزار‌ها و بخش‌ها وجود داشته باشد که از ایجاد کوئری‌ها و درخواست‌ها و اتصالات و… بدون نیاز و فیک خودداری گردد.
  مثلا کاربری در بخش ووکامرس تنها نیاز دارد به منظور ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی از افزونه استفاده نماید با در نظر گرفتن این مورد کاربر میتواند تنها این بخش را فعال نماید و سایر بخش‌ها وحتی ابزار‌های درون همان بخش را غیرفعال بمانند، این مورد بسیار به بهینه شدن افزونه کمک میکند.

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2022

   سلام پیشنهاد جذابیه حتما با برنامه نویسمون درباره این موضوع صحبت میکنم.

  • کریمی
   23 فوریه 2022

   همچنین مورد دیگری که میتواند این افزونه را در صورتی که مورد فوق به خوبی اجرا گردد بسیار کاربردی‌تر نماید:
   2_ افزودن امکانات افزونه‌ی پیامک ووکامرس فارسی هستش
   مطمئنا در صورت در نظر گرفتن دو مورد گفته شده فوق و در صورتی که به صورت حرفه‌ای و صد البته کاملا بهینه اجرایی گردد مطمئنا از جمله کاربردی‌ترین و بهترین افزونه‌های مورد استفاده کاربران و مدیران قرار خواهد گرفت.
   (متاسفانه نسخه فعلی (1.0.7) این افزونه را پس از چند روز استفاده و بررسی تخصصی کوئری‌ها و… که ایجاد مینمود به دلیل این که بهینه نبوده و مشکلاتی از جمله کند نمودن پیشخوان و… داشت مجبور به حذف آن شدیم – امیدواریم در نسخه‌های بعدی بسیار کاربردی‌تر و بهینه‌تر باشد)
   3_ اگر گزینه‌ای جهت غیرفعال نمودن بخشی از اتصال که مربوط به اتصال به فراز اس ام اس و نمایش میزان اعتبار و… هستش نیز توسط کاربر قابل فعال/غیرفعال نمودن باشد بسیار بهتر هستش – کانکشنی که ایجاد میکند میتواند بر روی سرعت پیشخوان و… تاثیر بگذارد، اگر هم بخواهد با کرون و… باشد بهتر هستش به این صورت نباشد که مشکلاتی ایجاد نکند…

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام
   افزونه فراز اس ام اس به نسخه 2.5.2 اپدیت شده است و افزونه پیامکی اختصاصی فراز اس ام اس به صورت کامل از نو بازنویسی شده است و کدها بسیار بهینه شده است که کمترین تاثیر را در سایت شما داشته باشد و همچنین می توانید از بخش ادغام ها قسمت هایی که به ان نیاز ندارید را غیر فعال نمایید.
   لطفا این افزونه را بررسی نموده و در صورت برور مشکل اطلاع دهید، همچنین افزونه در مخزن وردپرس نیز قرار گرفته است.

 • رضا
  5 فوریه 2022 پاسخ دهید

  سلام
  امکانش هست قابلیت اتصال افزونه به فرم تماس 7 هم ایجاد بشه همانند گرویتی فرم ؟
  خیلی ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2022

   سلام با توجه به اینکه افراد زیادی از این افزونه استفاده نمی کنند فکر نمی کنم که از سمت ما این مورد پیاده سازی بشه اما اگه شما نمی تونید از گرویتی فرم استفاده کنید لطفا از طریق تیکت پشتیبانی اعلام کنید تا پروپزال برای پیاده سازی این قابلیت برای خودتون به صورت اختصاصی خدمت شما تقدیم شود.

 • ahmad
  28 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  سلام
  مهمترین مساله پیامکی سایت های وردپرس ورود و ثبت نام هست که متاسفانه این افزونه نداره. البته از طرفی هم نمیشه منکر امکانات خوب دیگه این افزونه شد. ولی افزونه ی ورود و ثبت نامی که کنار خودش این امکانات رو داشته باشه یه چیز دیگه ست.
  هیچ کس خوشش نمیاد از چند افزونه تو سایت برای مدیریت ثبت نام و ورود استفاده کنه. از طرفی افزونه دیجیتس هم که خیلیا استفاده میکنن زیاد به دل نمیشینه.

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   سلام ما هدفمان تولید یک افزونه برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل نبوده است. کاربران ما یک سری نیازها و خواسته ها داشتند که در مارکت افزونه های وردپرس به انها توجه نشده بود اما این خواسته های کاربران برای ما مهم بود و بخاطر همین سعی کردیم برای قابلیت‌هایی که کاربران در سایت وردپرس نیاز دارند و افزونه ای توسعه داده نشده است ما توسعه را انجام دهیم و در نهایت این افزونه به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.
   احتمال اینکه در اینده به این افزونه قابلیت ورود و ثبت نام با شماره موبایل اضافه شود بسیار کم است اما اگر قابلیت‌های دیگری میخواهید که در افزونه ای وجود ندارد یا افزونه‌هایی که قابلیت مد نظر شما را ارئه می دهند گران هستند اعلام کنید تا بررسی شود و در اپدیت های بعدی افزونه فراز اس ام اس ان را اضافه کنیم.

 • محمد
  31 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام
  خیلی خوب میشد قابلیت مشاهده وضعیت سفارش رو هم به رهگیری اضافه بفرمایید. یعنی مشتری بتواند با شماره تماس خود، وضعیت سفارش و کد رهگیری پستی که ما با افزونه ی شما وارد کردیم را مشاهده کند.
  خیلی بهتر میشه اگر، نیازی به ثبت نام نباشد و صرفا شماره ای که کاربر موقع خرید وارد کرده ملاک بمانه. حتی اگر اعتبار سنجی نشده باشه. برای توضیحات بیشتر پیام بدید تا اسکرین بفرستم.
  همچنین اگر بشود بصورت bulk کد های رهگیری رو وارد کرد. مثل افزونه ی ویرایش انبوه محصولات، به صورت جدولی سفارشات نسان داده بشه، بعد ما کد های رهگیری را وارد کنیم.
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   19 سپتامبر 2022

   سلام مورد اول می بایست از سمت پست و در سایت رهگیری پست انجام شود و مربوط به سامانه نیست.
   در مورد سوال دوم، ایا شما به صورت bulk کد رهگیری مرسولات را از پست دریافت می کنید؟ لطفا از طریق تیکت پشتیبانی نمونه فایل را برای ما ارسال بفرمایید.

 • ریبین اسمعیلی
  3 نوامبر 2021 پاسخ دهید

  یک افزونه به تمام معنا عالی و پر کاربرد. اما من بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که متاسفانه پیامک های دعوت به نظرسنجی ووکامرس (نظرسنجی زمان دار ووکامرس) ارسال نمیشه. ممنون میشم رسیدگی کنید.

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   خوشحالیم که این افزونه برای شما کاربردی بوده است.
   تمامی باگ های گزارش شده و درخواست های جدید نیز به مرور به این افزونه باشگاه مشتریان وردپرس اضافه خواهد شد.

 • ربیعی
  31 اکتبر 2021 پاسخ دهید

  جناب آقای غفاری ممنون از زحمات شما و تیمتون
  این افزونه خوب و کاربردی ای هست

  در تیکت به همکارای محترمتون هم عرض کردم
  کاش میشد که بشه مانند خبرنامه های ایمیلی که آپشن های خوبی برای فیلتر کاربران دارن این افزونه هم برای دریافت شماره تلفن از مشتریان از فیلتر استفاده کنه، مثلا چندین دفترچه تلفن درست کنیم و مشتری بتونه با تیک زدن نام دفترچه ها در هر کدوم که میخواد ثبت نام کنه

  مثلا 5 نوع محصول داریم
  و 5 فهرست آماده میکنیم
  مشتری دلش میخواد محصولات دیجیتال و آرایشی مارو دنبال کنه
  این دو رو تیک میزنه و شماره ش در هر دو دفترچه ذخیره میشه

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   حتما در اپدیت‌های بعدی افزونه باشگاه مشتریان وردپرس این قابلیت را مد نظر قرار میدهیم.
   ممنونم که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.

  • مسعود نجار خدابخش
   10 فوریه 2022

   قابلیت فوق العاده ایه

 • بهادر
  18 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام
  نصف مشتریان سایت من بعد از ثبت سفارش پشیمان میشن و بنا به دلایل نامعلوم وجه را واریز نمیکنند و سفارش را به حال خودش رها میکنند
  میخوام شما امکانی را در افزونه ایجاد کنید که من با استفاده از ان از مشتری بپرسم که علت اینکه سفارش را ثبت میکنه اما مبلغ را واریز نمیکنه چی هست
  امنیتیه؟ قیمته؟ موارد مشابه چشمشون رو گرفته؟ پول ندارن؟ فقط برای سرگرمی ثبت سفارش کردن؟ برای چی که من بتونم در صورت وجود نقص اون نقایص رو رفع کنم
  متشکرم

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   سعی میکنیم برای سفارش های ناتمام و پرداخت نشده هم قابلیت‌هایی به این افزونه اضافه کنیم که بتوانید به خواسته خود برسید.
   مثلا یک پیامک ارسال شود و لینک پرس لاین در صفحه قرار بگیرد تا مشتری نظراتش را انجا بنویسد.

 • فرشاد نمازی زاده
  15 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  با سلام؛
  قسمت بازگشت مشتری را ندیدم.
  آیا این قابلیت از افزونه حذف شده؟

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام
   فرشاد عزیز
   قسمت مشتریان بازگشتی هر بار تمامی سفارش های سایت را بررسی میکرد و با اخرین خرید مشتری تطابق می داد که این کار باعث فشار به سرور سایت و در سایت هایی که تعداد سفارشات انها زیاد بود بعضا کلا سرور دان می شد به همین دلیل این بخش از افزونه حذف شده است تا خللی در عملکرد سایت شما رخ ندهد.
   با تشکر از همراهی شما…

 • رحیمی
  14 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام
  قابلیت ورود و ثبت نام با موبایل رو نداره؟

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام
   باری ثبت نام با موبایل پیشنهاد من افزونه دیجیتس است و اگر افزونه حرفه‌ای تری بخواهید می توانید از افزونه پنل کاربری اپ یا پنل کاربری ویرا استفاده کنید.

 • محمود بروانلو
  10 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  این افزونه حرف نداره و یکی از قابلیت های جالب اینکه وقتی هماهنگ سازی با افزونه دیجیتس زدم کاربران قدیمی رو به دفترتلفن اضافه کرد

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام خوشحالیم که افزونه اختصاصی فراز اس ام اس برای شما مفید بوده است و ممنونیم که نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید تا برای ادامه کار به ما انرژی لازمه را منتقل کنید.

 • رضا خورشیدی
  26 آگوست 2021 پاسخ دهید

  سلام ، من از دیروز پترن ثبت دیدگاه کابر تعریف کردم ، و یه پترن هم ثبت کردم هرکس که دیدگاه گذاشت خبر دار بشم
  جالب اینجاس خودم تست میکنم همه چی درسته ، ولی از دیروز 2 تا پیامک اومده و میگه که در سایت کاربرا نظر ثبت کردن ولی وقتی میرم در قسمت ( دیدگاه ها ) صفر هست و هیچ نظری نیست ، مشکل کجا هست ؟

 • ریبین اسمعیلی
  27 جولای 2021 پاسخ دهید

  یکی از بهترین افزونه های موجود و رایگان برای ارسال پیامک که هزینه های زیادی رو کم میکنه. تنها مشکلی که توی نسخه 1.3 وجود داره امکان ارسال پیامک دلخواه برای خریدار (از طریق سفارش) و یا مشتری (از طریق تنظیمات حساب کاربری) وجود نداره. خیلی عالی میشه این بخش رو هم توسعه بدید. با تشکر.

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2021

   سلام آقای اسمعیلی گرامی
   از نظر شما متشکریم، سعی میکنیم در نسخه‌های بعدی امکان ارسال پیامک با متن دلخواه را نیز به افزونه اضافه کنیم.
   ممنون که نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید….

 • سبحان
  26 جولای 2021 پاسخ دهید

  سلام میخواستم بدونم این افزونه این قابلیت رو داره که هر کسی یه محصول جدید توی سایت ایجاد کرد با افزونه دکان به مدیر سایت پیامک بشه و اطلاع رسانی بشه ؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 جولای 2021

   سلام سبحان عزیز
   این افزونه قابلیتی برای ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر سایت هنگام ارسال محصول توسط فروشنده ندارد.
   و در امکانات این افزونه اتصال به دکان در نظر گرفته نشده است سعی میکنم در اپدیت‌های بعدی افزونه سعی می کنیم چنین قابلیت اضافه شود.
   ممنون که این مورد را به ما اطلاع دادید.

 • امین محمدی
  8 جولای 2021 پاسخ دهید

  تشکر و خداقوت بابت زحماتتون، فقط جسارتا استایلها و اسکریپتهای اینلاین رو اگ میشد کمتر کرد بهتر بود. توی برخی از افزونه هاتون این موارد هست.
  (البته بنظرم این نگاه ماژولار هست که توی برنامه نویسای نود و ری اکت، …جم استک شایع هست.)
  موفق و پیروز باشید همیشه

  • سیدمحمود غفاری
   10 جولای 2021

   سلام آقای محمدی عزیز
   بابت یاداوری این مورد از شما تشکر می کنیم و حتما سعی می کنیم در آینده این مورد را مد نظر داشته باشیم.
   از اینکه نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید سپاسگزاریم.

 • محمد جواد ابراهیمی
  5 جولای 2021 پاسخ دهید

  متاسفانه هنگام ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی چیزی به قسمت یادداشت های سفارش اضافه نمیکند , تا بعدا متوجه شویم که پیامک قبلا ارسال شده و در قسمت ابزارک خود افزونه هم درج نمیشود که قبلا برای این سفارش پیامک ارسال شده است .
  لطفا در صورت امکان ترتیبی بدهید که کد ارسالی در قسمت یادداشت های سفارش نیز ثبت شود.
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   5 جولای 2021

   سلام اقای ابراهیمی عزیز پیشنهاد جالبی بود حتما در اپدیت های بعدی این مورد را مد نظرخواهیم داشت.

 • محمد جواد
  5 جولای 2021 پاسخ دهید

  با سلام و تشکر.
  آیا قسمت خبرنامه همانند افزونه پیامک ووکامرس به صورت خودکار به بدنه محصول اضافه میشه ؟

  • سیدمحمود غفاری
   5 جولای 2021

   سلام این افزونه شورت کد دارد و در صورتی که شورت کد را در یک برگه قرار دهید باکس خبرنامه پیامکی وردپرس نمایش داده می شود که با نام و شماره کاربر می تواند در خبرنامه سایت شما ثبت نام کند.
   همجنین می توانید کد تایید برای عضویت در خبرنامه و پیامک خوش امدگویی بعد از عضویت در خبرنامه نیز استفاده نمایید.
   امیدوارم این افزونه وردپرسی برای شما مفید باشه

 • ساغری
  4 جولای 2021 پاسخ دهید

  سلام عاااالیه خیلی وقت بود منتظر این قابلیت ها بودم
  واقعا ممنونم خداقوت

  • سیدمحمود غفاری
   4 جولای 2021

   ممنون از نظر شما، نظرات شما به ما دلگرمی می دهد تا افزونه های جدید را برای کاربران فراز اس ام اس توسعه دهیم.

 • رضا
  4 جولای 2021 پاسخ دهید

  چه کار عالی ای!
  دمتون گرم!
  با این پلاگین میشه اتوماسیون هم درست کرد؟ مثل ایمیل؟
  مثلا برای خریدارای یک محصول چند تا sms با فاصله زمانی به صورت اتوماتیک ارسال بشه!

  • سیدمحمود غفاری
   4 جولای 2021

   سلام خوشحالیم که این افزونه برای شما کاربردی بوده است، برای ارسال پیامک اتومیشن و خودکار در وردپرس ما یک افزونه توسعهه داده ایم که می توانید تنظیم کنید بعد از خرید هر محصول به صورت مجزا در فواصل زمانی مختلف برای خریدار محصول پیامک ارسال شود یا اینکه بعد از ثبت نام در سایت شما یا تکمیل یک فرم در گرویتی فرم پیامک های زماندار و زمانبندی شده ارسال شود.
   این مورد در قالب یک افزونه دیگر به صورت تجاری عرضه میشود در صورت نیاز به این افزونه از طریق تیکت پشتیبانی این موضوع را پیگیری نمایید.

 • علی اکبر فرج
  4 جولای 2021 پاسخ دهید

  سلام
  آیا این پیامک ها برای کسانی که تبلیغات پیامکی خود را بسته اند هم ارسال می شود؟

  • سیدمحمود غفاری
   4 جولای 2021

   سلام
   بله، پیامک هایی که از طریق این افزونه ارسال می شود به لیست سیاه ارسال می شود زیرا قرار است پیامک های اطلاع رسانی و خوش امدگویی یا تبلیغات برای کاربران سایت خودتان را از طریق این افزونه انجام دهید البته برای اطلاع رسانی های انبوه به کاربران سایت می بایست متن شما به گونه ای باشد که برای واحد مانیتورینگ مشخص باشد که در حال ارسال پیامک به کاربران سایت خودتان هستید.

 • maya
  2 جولای 2021 پاسخ دهید

  موضوع بعدی اینکه خیلی خوب میشد که با پترن اطلاع رسانی انجام میشد یعنی زمانی که پستی منتشر شد در لحظه و بدون مکس مثل پیام کد فعال سازی و خوش آمد اینم به همون صورت فقط اعلام میکرد یک پست منتشر شد اخه واقعا بعضی مواقع تاهخیر بالایی داره

 • حمیدرضا بمانی‌کافی‌آبادی
  20 ژوئن 2021 پاسخ دهید

  البته من منظورم این نبود خود افزونه پیامک ووکامرس را اضافه کنید، منظورم امکانات اصلی افزونه پیامک ووکامرس شامل اطلاع رسانی از ثبت و تغییر وضعیت‌های سفارشات برای مشتری و مدیران فروشگاه بود، تا نیاز به نصب یک افزونه دیگر یعنی پیامک ووکامرس هم نباشه، همین.
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   4 جولای 2021

   سلام
   با توجه به اینکه افزونه پیامک ووکامرس توسط تیم دیگری توسعه داده می شود و ممکن است که هر روز امکانات جدیدی به افزونه اضافه نشود پیاده سازی این مورد صحیح نیست اما سعی می کنیم در قالب مکمل افزونه های جدید را توسعه دهیم و در اختیار شما کاربران گرامی فراز اس ام اس قرار دهیم.
   با تشکر از همراهی شما…

 • حمیدرضا بمانی‌کافی آباد
  19 ژوئن 2021 پاسخ دهید

  باسلام و خداقوت
  خیلی کار خوبی می‌کنید ولی کاش، حداقل یسری امکانات اصلی افزونه پیامک ووکامرس هم بهش اضافه بکنید، که نیاز به افزونه مجزا ووکامرس هم از بین ببرین، تا افزونه کمتری نصب و بالطبع سایت سرعت بهتر و از تداخلات احتمالی این دو افزونه در کنارهم مخصوصا در آینده و در آپدیت‌ها جلوگیری شود‌.
  باتشکر

  • سیدمحمود غفاری
   20 ژوئن 2021

   سلام
   دلیل اینکه افزونه ووکامرس اضافه نشده است این است که افزونه ووکامرس اپدیت های خاص خودش را دارد و ما سعی کردیم تمام مکمل هایی که می تواند در رابطه با پیامک وجود داشته باشد و سایت های معتبر استفاده می کنند یا حتی قابلیتی هایی که ما این چند ساله در سایت خودمان برای بازاریابی پیامکی اجرا کرده ایم را در قالب این افزونه برای شما اماده کنیم.
   خوشحالیم که این افزونه برای شما کاربردی بوده است….

 • بابک
  13 ژوئن 2021 پاسخ دهید

  ارور میده
  به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

  Parse error: syntax error, unexpected ‘|’, expecting variable (T_VARIABLE) in /home1/irayair/public_html/adjprog/wp-content/plugins/farazsms/includes/class-farazsms-base.php on line 191

  • سیدمحمود غفاری
   20 ژوئن 2021

   سلام
   این مورد را از طریق تیکت پشتیبانی اعلام کنید و اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا بررسی شود احتمالا به دلیل تداخل با یکی از افزونه های شما می باشد که نیازمند بررسی دقیقتر است و در نهایت مشکل مرتفع شود.

 • محمد امینی
  11 ژوئن 2021 پاسخ دهید

  سلام
  وقت بخیر
  افزونه ارسال پیامک Affiliate برای بنده که در یکی از سایت ها ووکامرس دارم به چه دردی میخوره ؟

  بازاریاب در این افزونه منظورتون همان افزونه چند فروشندگی ؟

  • سیدمحمود غفاری
   11 ژوئن 2021

   سلام
   منظور از بازاریاب همان فروشنده نیست.
   سلرهای دیجی کالا فروشنده هستند اما افرادی که در بازاریابی و همکاری در فروش ثبت نام می کنند بازاریاب هستند و این افزونه زمانی که یک بازاریابی موفق صورت می گیرد به بازاریاب پیامک ارسال می کند و ایشان را ترغیب می کنند که وقت بیشتری برای سایت شما بگذارد.

  • شیرزاد عابدی
   4 جولای 2021

   سلام و عرض ادب.
   تشکر از افزونه کاربردی تون‌…خیلی نیاز بود واقعا..
   فقط یک مورد که از دید من جاش توی افزونه خالیه این هست که مثلا این امکان بود که به افرادی که بیشتر از یک مقدار مشخص خرید کردند و چند ماهیه نیستن بتونیم پیام بدیم.
   و اینکه اگه بشه سفارشات رها شده ای که شماره دادند رو رو بتونیم پیگیری کنیم.

   با تشکر از زحماتتون❤️

 • شاهین
  22 می 2021 پاسخ دهید

  کاش این امکان هم اضافه میکردید برای افرادی مثل ما که آموزش مجازی داریم، هر محصول ما داری گروه تلگرامی مجزا هستن که وقتی کاربر محصول x خریداری کرد اسمس مخصوص همون محصول کاملا کاستومایز ارسال بشه

  • سیدمحمود غفاری
   24 می 2021

   سلام
   برای فروش محصولات دانلودی از edd استفاده می کنید یا از ووکامرس؟ لطفا توضیحات بیشتری در این خصوص برای ما ارسال کنید تا در صورت امکان در اپدیت های بعدی افزونه پیامک فراز اس ام اس این مورد اضافه شود.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000