خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » افزونه تخصصی پیامک فراز اس ام اس برای وردپرس

افزونه تخصصی پیامک فراز اس ام اس برای وردپرس

ما سعی کردیم اکثر افزونه‌های رایگان، افزونه‌های تجاری ژاکت و راستچین، افزونه‌های خارجی و… را بررسی کنیم تا دغدغه مدیران سایت‌ها را متوجه شویم و قابلیت‌های متنوع پیامکی را در افزونه فراز اس ام اس اضافه کنیم تا شما به جای اینکه چندین افزونه مختلف نصب کنید به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه تمام قسمت‌های سایتتان را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید. همراه ما باشید تا از قابلیت‌های بی نظیر این افزونه پیامکی مطلع شوید.

مدیر عامل شرکت زرین ارتباطات آسیا؛ سیدمحمود غفاری: “در طول سال‌ها وبمستری در وب فارسی متوجه شده‌ام هماهنگی بین توسعه دهنده‌ افزونه‌های وردپرس و سامانه پیامک کار ساده‌ای نیست، شما به عنوان مدیر سایت بعد از صرف کلی وقت از بین چندین افزونه یکی را انتخاب می‌کنید تا در سایتتان نصب کنید. اتصال افزونه پیامک خریداری شده به هر سامانه پیامکی قلق روش خاص خودش را دارد. ممکن است برنامه نویس افزونه و سامانه پیامکی همکاری لازمه را با یکدیگر نداشته باشند و اگر به تازگی سایتان را راه اندازی کرده باشید، هزینه برای توسعه سایت برایتان بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

من به همراهی همکارانم در تیم قدرتمند سامانه پیامکی فراز اس ام اس سعی کردیم دغدغه کاربران فراز اس ام اس را در طول مدت فعالیتمان جمع آوری کنم و در قالب یک افزونه جامع به نام افزونه پیامک فراز اس ام اس به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. امیدوارم این افزونه بتوانیم دغدغه‌های شما را بر طرف کنیم و سهم چشمگیری در توسعه و فرهنگ سازی وب فارسی داشته باشیم.”

 

 

ارسال پیامک خوش آمدگویی برای کاربران سایت

ارسال پیامک خوش آمدگویی به شما کمک می کند تا به صورت خودکار بعد از ثبت نام کاربر در سایت یک پیامک خوش آمدگویی برای مشتری سایت خود را ارسال کنید و عضویت کاربر را در سایت خودتان تبریک بگویید و پیامک خوش آمدگویی ارسال کنید.

ارسال پیامک خوش امدگویی در وردپرس بعد از ثبت نام در سایت

شما متن موردنظرتان را در سامانه پیامک فراز اس ام اس در بخش ارسال بر اساس پترن ثبت می کنید و می توانید از یکی از دو متغیر نام کاربر و نام کاربری برای متن پیامک استفاده کنید، کافی است که شما کد پترن را در باکس مربوطه قرار دهید تا پیامک خوش امدگویی بعد از ثبت نام ارسال شود.

 

ارسال پیامک اطلاع رسانی ورود به سایت از طریق پیامک

یکی از کاربردهای افزونه پیامک فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر سایت است که شما شماره موبایل مدیر سایت را مشخص می کنید و نقش های کاربری را مشخص می کنید تا هنگام لاگین به سایت به شما پیامک ارسال شود. این قابلیت چه کاربردی دارد؟ اگر فرد ناشناسی وارد سایت شما شود یا یکی از همکاران شما در ساعتی خاص وارد سایت شما شود بلافاصله به مدیریت پیامک ارسال شده و باعث می شود از اختلالات بعدی جلوگیری شود.

حتی می توانید سایر نقش های کاربری را مشخص کنید تا در صورتی که سایر کاربران نیز وارد سایت شدند به مدیر سایت از طریق وب سرویس پترن با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه در ۲۴ ساعت شبانه روز پیامک ارسال شود.

ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر سایت در صورت ورود به پنل کاربری

ذخیره شماره موبایل کاربران سایت شما

افزونه پیامک فراز اس ام اس این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید شماره موبایل کاربران سایت شما به صورت خودکار در سامانه پیامک فراز اس ام اس ذخیره شود.

افزونه فراز اس ام اس با ۴ افزونه محبوب وردپرس یعنی افزونه های دیجیتس، گرویتی فرم، ووکامرس و بوکلی سازگار است و می توانید شماره موبایل کاربرانی که در سایت شما از طریقی یکی از این ۴ افزونه درسایت شما کاری انجام داده اند را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کرده و در زمان های مورد نظر خودتان پیامک برای مشتری یا کاربران سایت خودتان ارسال نمایید. مثلا می توانید در زمان هایی که جشنواره فروش دارید به شماره موبایل کاربران سایتتان پیامک بفرستید و انها را نیز از جشنواره فروش مطلع نمایید.

ذخیره شماره موبایل کابران سایت برای ارسال پیامک تبلیغاتی و کمپین های تبلیغاتی پیامکی.

 

هنگام سازی مخاطبین قدیمی با دفترچه تلفن سامانه پیامک فراز اس ام اس

با استفاده از افزونه پیامک فراز اس ام اس شما می توانید شماره موبایل کاربرانی که در گذشته در سایت شما عضو شده اند را در سامانه پیامک فراز اس ام اس ذخیره کنید و در جشنواره های مختلف به کاربران قدیمی سایت خودتان پیامک ارسال کنید.

هنگام سازی افزونه پیامک فراز اس ام اس با افزونه دیجیتس، افزونه ووکامرس و افزونه بوکلی سازگار است.

 

ارسال پیامک بعد از ثبت دیدگاه در سایت

این قابلیت به شما کمک میکند تا زمانی که کاربر سایت شما در سایت شما دیدگاهی ارسال می کند یک پیامک به کاربر ارسال شود و همچنین در صورتی که به دیدگاه کاربر سایتتان پاسخ دادید پیامک نظرسنجی برای ایشان ارسال شود.

حتی می توانید شماره موبایل افرادی که در سایت شما ثبت نام می کنند به صورت خودکار در سایت شما جمع اوری شود.

ارسال پیامک بعد از ثبت دیدگاه در وردپرس یا ارسال پیامک بعد از پاسخ به دیدگاه در وردپرس

 

ارسال پیامک نظرسنجی در ووکامرس

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک نظرسنجی با استفاده از این قابلیت شما پیامک نظرسنجی بعد از خرید مشتری ارسال کنید به این صورت که مثلا ۴ روز بعد از خرید مشتری از سایت شما یک پیامک به ایشان ارسال می شود و از ایشان درخواست می شود تا نظرش را در مورد محصول خریداری شده و تجربه خرید از سایت شما در بخش نظرات سایتتان درج کند این کار باعث می شود که نظرات محصولات سایت شما بیشتر شود و افراد بیشتر به سایت شما اعتماد کنند و همچنین سئو سایت شما بهتر شود.

ارسال پیامک نظرسنجی بعد از خرید محصولات ووکامرس

 

ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی شما کافی است فقط کد رهگیری مرسوله را در باکس وارد کنید به صورت خودکار متن مورد نظر برای کد پیگیری به مشتری ارسال می شود.

ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی

 

 

امکانات اختصاصی افزونه وردپرس فراز اس ام اس

بدون شک افزونه فراز اس ام اس قدرتمندترین افزونه پیامکی در وب فارسی است و اگر قصد داشتید این افزونه را از سایت هایی مانند راستچین یا ژاکت تهیه کنید بیشتر از ۱ میلیون تومان می بایست هزینه پرداخت می کردید که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود.

افزونه فراز اس ام اس بر اساس آخرین روش‌های بازاریابی پیامکی با راهنمایی اساتید بازاریابی ایران و دنیا برنامه نویسی شده است که باشگاه مشتریان را به سایت شما اضافه می کند و در زمان های مختلف برای کاربران سایت شما پیامک‌های اختصاصی ارسال می کند.

 

ذخیره شماره موبایل کاربران سایت

• ذخیره شماره موبایل و اسم کاربران سایت که از طریق دیجیتس عضو می شوند.

• ذخیره شماره موبایل و اسم مشتریانی که از طریق ووکامرس از سایت شما خرید انجام می دهند.

• ذخیره شماره موبایل افرادی که در سایت شما کامنت ارسال می کنند.

ذخیره شماره موبایل افرادی که در گرویتی فرم شماره موبایل خود را وارد می‌کنند.

• هماهنگ سازی برای ذخیره شماره موبایل مشتریانی که در گذشته از طریق ووکامرس خرید انجام داده‌اند.

• هماهنگ سازی برای ذخیره شماره موبایل کاربرانی که در گذشته از طریق دیجیتس عضو سایت شما شده‌اند.

• هماهنگ سازی برای ذخیره شماره موبایل افرادی که از طریق بوکلی در سایت شما نوبت گرفته اند.

 

ایجاد صمیمیت با کاربران سایت

• ارسال پیامک خوش امدگویی هنگام عضویت در سایت از طریق افزونه دیجیتس

• ارسال پیامک اطلاع رسانی به کاربر سایت هنگام ارسال پاسخ به کامنت همراه با لینک پاسخ

• امکان ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی در ووکامرس

• ارسال پیامک نظرسنجی ۷روز بعد خرید مشتری همراه با لینک محصول تا نظرشان را در سایت شما درج کنند.

 

سازگاری با سایر افزونه‌های وردپرس

• هماهنگی برای ارسال پیامک از طریق افزونه edd

• هماهنگی برای ارسال پیامک از طریق افزونه affiliate wp در زمان ارجاع موفق

• هماهنگی برای ارسال پیامک تمدید اشتراک و سازگار با با ultimate membership pro

• اضافه شدن قابلیت ارسال پیامک از طریق گرویتی فرم

• اضافه شدن درگاه ارسال پیامک با پترن برای افزونه بوکلی

 

خبرنامه پیامکی وردپرس

• عضویت در خبرنامه پیامکی همراه با تایید پیامکی شماره موبایل

• ارسال پیامک خوش امدگویی بعد از عضویت در خبرنامه پیامکی

• ارسال پیامک انبوه به دفترچه تلفن یا اعضای خبرنامه بدون نیاز ورود به سامانه پیامکی

• ارسال پیامک به تکی به مشتریان از داخل سایت و بدون نیاز به ورود به سامانه پیامکی

• ارسال پیامک به اعضای خبرنامه هنگام انتشار مقاله جدید

 

اطلاع رسانی به مدیر سایت

• ارسال پیامک اطلاع رسانی از ورود به مدیریت سایت همراه با زمان ورود

• اطلاع رسانی به مدیر سایت قبل از اتمام شارژ پنل پیامک یا اتمام اشتراک سامانه پیامکی

• ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر هنگام ارسال دیدگاه جدید در سایت

 

 

همچنین اگر شما به قابلیت خاصی نیاز دارید که در افزونه پیاده سازی نشده است و می تواند نیاز سایت های بسیار زیادی را برطرف کند، اعلام نمایید تا در آپدیت های بعدی افزونه درخواست های شما در صورت امکان پیاده سازی شود.

با ارائه نظرات و پیشنهادات خودتان ما را در این مسیر همراهی نمایید.

سوالات متداول

01از جای دیگری پنل پیامکی دارم چگونه از این افزونه استفاده کنم؟

افزونه پیامک فراز اس ام اس فقط برای کاربران فراز اس ام اس توسعه داده شده است و در صورتی که از شرکت دیگری پنل پیامکی داشته باشید متاسفانه امکان استفاده از این پلاگین برای شما وجود ندارد و می بایست از شرکت فراز اس ام اس یک پنل اس ام اس خریداری کنید تا بتوانید از این افزونه قدرتمند پیامکی استفاده کنید.

02با نصب افزونه فراز اس ام اس آیا می توانم افزونه پیامک ووکامرس را حذف کنم؟

افزونه پیامک ووکامرس و افزونه پیامک فراز اس ام اس 2 افزونه مجزا از یکدیگر هستند بنابراین برای ارسال پیامک سفارشات می بایست از افزونه پیامک ووکامرس استفاده نمایید و برای ارسال پیامک در قسمت های مختلف سایت می توانید از افزونه پیامک فراز اس ام اس استفاده نمایید.

03قابلیت جدیدی میخواهم در که در افزونه نیست، چکار کنم؟

می توانید از طریق تیکت پشتیبانی این موضوع را اطلاع دهید تا در صورتی که درخواست شما برای اکثر کاربران ما قابل استفاده باشد به صورت رایگان توسعه داده شود و درصورتی که درخواست شما برای سایر کاربران ما قابل استفاده نباشد و فقط جنبه و کاربرد استفاده فقط برای شما را داشته باشد می بایست افزونه ای را به صورت مجزا و اختصاصی برای شما توسعه دهیم که هزینه توسعه با شما خواهد بود.

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • محمد امینی
  11 ژوئن 2021 پاسخ دهید

  سلام
  وقت بخیر
  افزونه ارسال پیامک Affiliate برای بنده که در یکی از سایت ها ووکامرس دارم به چه دردی میخوره ؟

  بازاریاب در این افزونه منظورتون همان افزونه چند فروشندگی ؟

  • سیدمحمود غفاری
   11 ژوئن 2021

   سلام
   منظور از بازاریاب همان فروشنده نیست.
   سلرهای دیجی کالا فروشنده هستند اما افرادی که در بازاریابی و همکاری در فروش ثبت نام می کنند بازاریاب هستند و این افزونه زمانی که یک بازاریابی موفق صورت می گیرد به بازاریاب پیامک ارسال می کند و ایشان را ترغیب می کنند که وقت بیشتری برای سایت شما بگذارد.

 • شاهین
  22 می 2021 پاسخ دهید

  کاش این امکان هم اضافه میکردید برای افرادی مثل ما که آموزش مجازی داریم، هر محصول ما داری گروه تلگرامی مجزا هستن که وقتی کاربر محصول x خریداری کرد اسمس مخصوص همون محصول کاملا کاستومایز ارسال بشه

  • سیدمحمود غفاری
   24 می 2021

   سلام
   برای فروش محصولات دانلودی از edd استفاده می کنید یا از ووکامرس؟ لطفا توضیحات بیشتری در این خصوص برای ما ارسال کنید تا در صورت امکان در اپدیت های بعدی افزونه پیامک فراز اس ام اس این مورد اضافه شود.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036