خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » افزونه تخصصی پیامک فراز اس ام اس برای وردپرس

افزونه تخصصی پیامک فراز اس ام اس برای وردپرس

ما سعی کردیم اکثر افزونه‌های رایگان، افزونه‌های تجاری ژاکت و راستچین، افزونه‌های خارجی و… را بررسی کنیم تا دغدغه مدیران سایت‌ها را متوجه شویم و قابلیت‌های متنوع پیامکی را در افزونه فراز اس ام اس اضافه کنیم تا شما به جای اینکه چندین افزونه مختلف نصب کنید به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه تمام قسمت‌های سایتتان را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید. همراه ما باشید تا از قابلیت‌های بی نظیر این افزونه پیامکی مطلع شوید.

مدیر عامل شرکت زرین ارتباطات آسیا؛ سیدمحمود غفاری: “در طول سال‌ها وبمستری در وب فارسی متوجه شده‌ام هماهنگی بین توسعه دهنده‌ افزونه‌های وردپرس و سامانه پیامک کار ساده‌ای نیست، شما به عنوان مدیر سایت بعد از صرف کلی وقت از بین چندین افزونه یکی را انتخاب می‌کنید تا در سایتتان نصب کنید. اتصال افزونه پیامک خریداری شده به هر سامانه پیامکی قلق روش خاص خودش را دارد. ممکن است برنامه نویس افزونه و سامانه پیامکی همکاری لازمه را با یکدیگر نداشته باشند و اگر به تازگی سایتان را راه اندازی کرده باشید، هزینه برای توسعه سایت برایتان بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

من به همراهی همکارانم در تیم قدرتمند سامانه پیامکی فراز اس ام اس سعی کردیم دغدغه کاربران فراز اس ام اس را در طول مدت فعالیتمان جمع آوری کنم و در قالب یک افزونه جامع به نام افزونه پیامک فراز اس ام اس به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. امیدوارم این افزونه بتوانیم دغدغه‌های شما را بر طرف کنیم و سهم چشمگیری در توسعه و فرهنگ سازی وب فارسی داشته باشیم.”

 

 

ارسال پیامک خوش آمدگویی برای کاربران سایت

ارسال پیامک خوش آمدگویی به شما کمک می کند تا به صورت خودکار بعد از ثبت نام کاربر در سایت یک پیامک خوش آمدگویی برای مشتری سایت خود را ارسال کنید و عضویت کاربر را در سایت خودتان تبریک بگویید و پیامک خوش آمدگویی ارسال کنید.

ارسال پیامک خوش امدگویی در وردپرس بعد از ثبت نام در سایت

شما متن موردنظرتان را در سامانه پیامک فراز اس ام اس در بخش ارسال بر اساس پترن ثبت می کنید و می توانید از یکی از دو متغیر نام کاربر و نام کاربری برای متن پیامک استفاده کنید، کافی است که شما کد پترن را در باکس مربوطه قرار دهید تا پیامک خوش امدگویی بعد از ثبت نام ارسال شود.

 

ارسال پیامک اطلاع رسانی ورود به سایت از طریق پیامک

یکی از کاربردهای افزونه پیامک فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر سایت است که شما شماره موبایل مدیر سایت را مشخص می کنید و نقش های کاربری را مشخص می کنید تا هنگام لاگین به سایت به شما پیامک ارسال شود. این قابلیت چه کاربردی دارد؟ اگر فرد ناشناسی وارد سایت شما شود یا یکی از همکاران شما در ساعتی خاص وارد سایت شما شود بلافاصله به مدیریت پیامک ارسال شده و باعث می شود از اختلالات بعدی جلوگیری شود.

حتی می توانید سایر نقش های کاربری را مشخص کنید تا در صورتی که سایر کاربران نیز وارد سایت شدند به مدیر سایت از طریق وب سرویس پترن با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه در ۲۴ ساعت شبانه روز پیامک ارسال شود.

ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر سایت در صورت ورود به پنل کاربری

ذخیره شماره موبایل کاربران سایت شما

افزونه پیامک فراز اس ام اس این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید شماره موبایل کاربران سایت شما به صورت خودکار در سامانه پیامک فراز اس ام اس ذخیره شود.

افزونه فراز اس ام اس با ۴ افزونه محبوب وردپرس یعنی افزونه های دیجیتس، گرویتی فرم، ووکامرس و بوکلی سازگار است و می توانید شماره موبایل کاربرانی که در سایت شما از طریقی یکی از این ۴ افزونه درسایت شما کاری انجام داده اند را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کرده و در زمان های مورد نظر خودتان پیامک برای مشتری یا کاربران سایت خودتان ارسال نمایید. مثلا می توانید در زمان هایی که جشنواره فروش دارید به شماره موبایل کاربران سایتتان پیامک بفرستید و انها را نیز از جشنواره فروش مطلع نمایید.

ذخیره شماره موبایل کابران سایت برای ارسال پیامک تبلیغاتی و کمپین های تبلیغاتی پیامکی.

 

هنگام سازی مخاطبین قدیمی با دفترچه تلفن سامانه پیامک فراز اس ام اس

با استفاده از افزونه پیامک فراز اس ام اس شما می توانید شماره موبایل کاربرانی که در گذشته در سایت شما عضو شده اند را در سامانه پیامک فراز اس ام اس ذخیره کنید و در جشنواره های مختلف به کاربران قدیمی سایت خودتان پیامک ارسال کنید.

هنگام سازی افزونه پیامک فراز اس ام اس با افزونه دیجیتس، افزونه ووکامرس و افزونه بوکلی سازگار است.

 

ارسال پیامک بعد از ثبت دیدگاه در سایت

این قابلیت به شما کمک میکند تا زمانی که کاربر سایت شما در سایت شما دیدگاهی ارسال می کند یک پیامک به کاربر ارسال شود و همچنین در صورتی که به دیدگاه کاربر سایتتان پاسخ دادید پیامک نظرسنجی برای ایشان ارسال شود.

حتی می توانید شماره موبایل افرادی که در سایت شما ثبت نام می کنند به صورت خودکار در سایت شما جمع اوری شود.

ارسال پیامک بعد از ثبت دیدگاه در وردپرس یا ارسال پیامک بعد از پاسخ به دیدگاه در وردپرس

 

ارسال پیامک نظرسنجی در ووکامرس

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک نظرسنجی با استفاده از این قابلیت شما پیامک نظرسنجی بعد از خرید مشتری ارسال کنید به این صورت که مثلا ۴ روز بعد از خرید مشتری از سایت شما یک پیامک به ایشان ارسال می شود و از ایشان درخواست می شود تا نظرش را در مورد محصول خریداری شده و تجربه خرید از سایت شما در بخش نظرات سایتتان درج کند این کار باعث می شود که نظرات محصولات سایت شما بیشتر شود و افراد بیشتر به سایت شما اعتماد کنند و همچنین سئو سایت شما بهتر شود.

ارسال پیامک نظرسنجی بعد از خرید محصولات ووکامرس

 

ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی شما کافی است فقط کد رهگیری مرسوله را در باکس وارد کنید به صورت خودکار متن مورد نظر برای کد پیگیری به مشتری ارسال می شود.

ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی

 

 

امکانات اختصاصی افزونه وردپرس فراز اس ام اس

بدون شک افزونه فراز اس ام اس قدرتمندترین افزونه پیامکی در وب فارسی است و اگر قصد داشتید این افزونه را از سایت هایی مانند راستچین یا ژاکت تهیه کنید بیشتر از ۱ میلیون تومان می بایست هزینه پرداخت می کردید که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود.

افزونه فراز اس ام اس بر اساس آخرین روش‌های بازاریابی پیامکی با راهنمایی اساتید بازاریابی ایران و دنیا برنامه نویسی شده است که باشگاه مشتریان را به سایت شما اضافه می کند و در زمان های مختلف برای کاربران سایت شما پیامک‌های اختصاصی ارسال می کند.

 

ذخیره شماره موبایل کاربران سایت

• ذخیره شماره موبایل و اسم کاربران سایت که از طریق دیجیتس عضو می شوند.

• ذخیره شماره موبایل و اسم مشتریانی که از طریق ووکامرس از سایت شما خرید انجام می دهند.

• ذخیره شماره موبایل افرادی که در سایت شما کامنت ارسال می کنند.

ذخیره شماره موبایل افرادی که در گرویتی فرم شماره موبایل خود را وارد می‌کنند.

• هماهنگ سازی برای ذخیره شماره موبایل مشتریانی که در گذشته از طریق ووکامرس خرید انجام داده‌اند.

• هماهنگ سازی برای ذخیره شماره موبایل کاربرانی که در گذشته از طریق دیجیتس عضو سایت شما شده‌اند.

• هماهنگ سازی برای ذخیره شماره موبایل افرادی که از طریق بوکلی در سایت شما نوبت گرفته اند.

 

ایجاد صمیمیت با کاربران سایت

• ارسال پیامک خوش امدگویی هنگام عضویت در سایت از طریق افزونه دیجیتس

• ارسال پیامک اطلاع رسانی به کاربر سایت هنگام ارسال پاسخ به کامنت همراه با لینک پاسخ

• امکان ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی در ووکامرس

• ارسال پیامک نظرسنجی ۷روز بعد خرید مشتری همراه با لینک محصول تا نظرشان را در سایت شما درج کنند.

 

سازگاری با سایر افزونه‌های وردپرس

• هماهنگی برای ارسال پیامک از طریق افزونه edd

• هماهنگی برای ارسال پیامک از طریق افزونه affiliate wp در زمان ارجاع موفق

• هماهنگی برای ارسال پیامک تمدید اشتراک و سازگار با با ultimate membership pro

• اضافه شدن قابلیت ارسال پیامک از طریق گرویتی فرم

• اضافه شدن درگاه ارسال پیامک با پترن برای افزونه بوکلی

 

خبرنامه پیامکی وردپرس

• عضویت در خبرنامه پیامکی همراه با تایید پیامکی شماره موبایل

• ارسال پیامک خوش امدگویی بعد از عضویت در خبرنامه پیامکی

• ارسال پیامک انبوه به دفترچه تلفن یا اعضای خبرنامه بدون نیاز ورود به سامانه پیامکی

• ارسال پیامک به تکی به مشتریان از داخل سایت و بدون نیاز به ورود به سامانه پیامکی

• ارسال پیامک به اعضای خبرنامه هنگام انتشار مقاله جدید

 

اطلاع رسانی به مدیر سایت

• ارسال پیامک اطلاع رسانی از ورود به مدیریت سایت همراه با زمان ورود

• اطلاع رسانی به مدیر سایت قبل از اتمام شارژ پنل پیامک یا اتمام اشتراک سامانه پیامکی

• ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر هنگام ارسال دیدگاه جدید در سایت

 

 

همچنین اگر شما به قابلیت خاصی نیاز دارید که در افزونه پیاده سازی نشده است و می تواند نیاز سایت های بسیار زیادی را برطرف کند، اعلام نمایید تا در آپدیت های بعدی افزونه درخواست های شما در صورت امکان پیاده سازی شود.

با ارائه نظرات و پیشنهادات خودتان ما را در این مسیر همراهی نمایید.

سوالات متداول

01از جای دیگری پنل پیامکی دارم چگونه از این افزونه استفاده کنم؟

افزونه پیامک فراز اس ام اس فقط برای کاربران فراز اس ام اس توسعه داده شده است و در صورتی که از شرکت دیگری پنل پیامکی داشته باشید متاسفانه امکان استفاده از این پلاگین برای شما وجود ندارد و می بایست از شرکت فراز اس ام اس یک پنل اس ام اس خریداری کنید تا بتوانید از این افزونه قدرتمند پیامکی استفاده کنید.

02با نصب افزونه فراز اس ام اس آیا می توانم افزونه پیامک ووکامرس را حذف کنم؟

افزونه پیامک ووکامرس و افزونه پیامک فراز اس ام اس 2 افزونه مجزا از یکدیگر هستند بنابراین برای ارسال پیامک سفارشات می بایست از افزونه پیامک ووکامرس استفاده نمایید و برای ارسال پیامک در قسمت های مختلف سایت می توانید از افزونه پیامک فراز اس ام اس استفاده نمایید.

03قابلیت جدیدی میخواهم در که در افزونه نیست، چکار کنم؟

می توانید از طریق تیکت پشتیبانی این موضوع را اطلاع دهید تا در صورتی که درخواست شما برای اکثر کاربران ما قابل استفاده باشد به صورت رایگان توسعه داده شود و درصورتی که درخواست شما برای سایر کاربران ما قابل استفاده نباشد و فقط جنبه و کاربرد استفاده فقط برای شما را داشته باشد می بایست افزونه ای را به صورت مجزا و اختصاصی برای شما توسعه دهیم که هزینه توسعه با شما خواهد بود.

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • فرشاد نمازی زاده
  15 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  با سلام؛
  قسمت بازگشت مشتری را ندیدم.
  آیا این قابلیت از افزونه حذف شده؟

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام
   فرشاد عزیز
   قسمت مشتریان بازگشتی هر بار تمامی سفارش های سایت را بررسی میکرد و با اخرین خرید مشتری تطابق می داد که این کار باعث فشار به سرور سایت و در سایت هایی که تعداد سفارشات انها زیاد بود بعضا کلا سرور دان می شد به همین دلیل این بخش از افزونه حذف شده است تا خللی در عملکرد سایت شما رخ ندهد.
   با تشکر از همراهی شما…

 • رحیمی
  14 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام
  قابلیت ورود و ثبت نام با موبایل رو نداره؟

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام
   باری ثبت نام با موبایل پیشنهاد من افزونه دیجیتس است و اگر افزونه حرفه‌ای تری بخواهید می توانید از افزونه پنل کاربری اپ یا پنل کاربری ویرا استفاده کنید.

 • محمود بروانلو
  10 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  این افزونه حرف نداره و یکی از قابلیت های جالب اینکه وقتی هماهنگ سازی با افزونه دیجیتس زدم کاربران قدیمی رو به دفترتلفن اضافه کرد

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام خوشحالیم که افزونه اختصاصی فراز اس ام اس برای شما مفید بوده است و ممنونیم که نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید تا برای ادامه کار به ما انرژی لازمه را منتقل کنید.

 • ریبین اسمعیلی
  27 جولای 2021 پاسخ دهید

  یکی از بهترین افزونه های موجود و رایگان برای ارسال پیامک که هزینه های زیادی رو کم میکنه. تنها مشکلی که توی نسخه 1.3 وجود داره امکان ارسال پیامک دلخواه برای خریدار (از طریق سفارش) و یا مشتری (از طریق تنظیمات حساب کاربری) وجود نداره. خیلی عالی میشه این بخش رو هم توسعه بدید. با تشکر.

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2021

   سلام آقای اسمعیلی گرامی
   از نظر شما متشکریم، سعی میکنیم در نسخه‌های بعدی امکان ارسال پیامک با متن دلخواه را نیز به افزونه اضافه کنیم.
   ممنون که نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید….

 • سبحان
  26 جولای 2021 پاسخ دهید

  سلام میخواستم بدونم این افزونه این قابلیت رو داره که هر کسی یه محصول جدید توی سایت ایجاد کرد با افزونه دکان به مدیر سایت پیامک بشه و اطلاع رسانی بشه ؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 جولای 2021

   سلام سبحان عزیز
   این افزونه قابلیتی برای ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر سایت هنگام ارسال محصول توسط فروشنده ندارد.
   و در امکانات این افزونه اتصال به دکان در نظر گرفته نشده است سعی میکنم در اپدیت‌های بعدی افزونه سعی می کنیم چنین قابلیت اضافه شود.
   ممنون که این مورد را به ما اطلاع دادید.

 • امین محمدی
  8 جولای 2021 پاسخ دهید

  تشکر و خداقوت بابت زحماتتون، فقط جسارتا استایلها و اسکریپتهای اینلاین رو اگ میشد کمتر کرد بهتر بود. توی برخی از افزونه هاتون این موارد هست.
  (البته بنظرم این نگاه ماژولار هست که توی برنامه نویسای نود و ری اکت، …جم استک شایع هست.)
  موفق و پیروز باشید همیشه

  • سیدمحمود غفاری
   10 جولای 2021

   سلام آقای محمدی عزیز
   بابت یاداوری این مورد از شما تشکر می کنیم و حتما سعی می کنیم در آینده این مورد را مد نظر داشته باشیم.
   از اینکه نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید سپاسگزاریم.

 • محمد جواد ابراهیمی
  5 جولای 2021 پاسخ دهید

  متاسفانه هنگام ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی چیزی به قسمت یادداشت های سفارش اضافه نمیکند , تا بعدا متوجه شویم که پیامک قبلا ارسال شده و در قسمت ابزارک خود افزونه هم درج نمیشود که قبلا برای این سفارش پیامک ارسال شده است .
  لطفا در صورت امکان ترتیبی بدهید که کد ارسالی در قسمت یادداشت های سفارش نیز ثبت شود.
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   5 جولای 2021

   سلام اقای ابراهیمی عزیز پیشنهاد جالبی بود حتما در اپدیت های بعدی این مورد را مد نظرخواهیم داشت.

 • محمد جواد
  5 جولای 2021 پاسخ دهید

  با سلام و تشکر.
  آیا قسمت خبرنامه همانند افزونه پیامک ووکامرس به صورت خودکار به بدنه محصول اضافه میشه ؟

  • سیدمحمود غفاری
   5 جولای 2021

   سلام این افزونه شورت کد دارد و در صورتی که شورت کد را در یک برگه قرار دهید باکس خبرنامه پیامکی وردپرس نمایش داده می شود که با نام و شماره کاربر می تواند در خبرنامه سایت شما ثبت نام کند.
   همجنین می توانید کد تایید برای عضویت در خبرنامه و پیامک خوش امدگویی بعد از عضویت در خبرنامه نیز استفاده نمایید.
   امیدوارم این افزونه وردپرسی برای شما مفید باشه

 • ساغری
  4 جولای 2021 پاسخ دهید

  سلام عاااالیه خیلی وقت بود منتظر این قابلیت ها بودم
  واقعا ممنونم خداقوت

  • سیدمحمود غفاری
   4 جولای 2021

   ممنون از نظر شما، نظرات شما به ما دلگرمی می دهد تا افزونه های جدید را برای کاربران فراز اس ام اس توسعه دهیم.

 • رضا
  4 جولای 2021 پاسخ دهید

  چه کار عالی ای!
  دمتون گرم!
  با این پلاگین میشه اتوماسیون هم درست کرد؟ مثل ایمیل؟
  مثلا برای خریدارای یک محصول چند تا sms با فاصله زمانی به صورت اتوماتیک ارسال بشه!

  • سیدمحمود غفاری
   4 جولای 2021

   سلام خوشحالیم که این افزونه برای شما کاربردی بوده است، برای ارسال پیامک اتومیشن و خودکار در وردپرس ما یک افزونه توسعهه داده ایم که می توانید تنظیم کنید بعد از خرید هر محصول به صورت مجزا در فواصل زمانی مختلف برای خریدار محصول پیامک ارسال شود یا اینکه بعد از ثبت نام در سایت شما یا تکمیل یک فرم در گرویتی فرم پیامک های زماندار و زمانبندی شده ارسال شود.
   این مورد در قالب یک افزونه دیگر به صورت تجاری عرضه میشود در صورت نیاز به این افزونه از طریق تیکت پشتیبانی این موضوع را پیگیری نمایید.

 • علی اکبر فرج
  4 جولای 2021 پاسخ دهید

  سلام
  آیا این پیامک ها برای کسانی که تبلیغات پیامکی خود را بسته اند هم ارسال می شود؟

  • سیدمحمود غفاری
   4 جولای 2021

   سلام
   بله، پیامک هایی که از طریق این افزونه ارسال می شود به لیست سیاه ارسال می شود زیرا قرار است پیامک های اطلاع رسانی و خوش امدگویی یا تبلیغات برای کاربران سایت خودتان را از طریق این افزونه انجام دهید البته برای اطلاع رسانی های انبوه به کاربران سایت می بایست متن شما به گونه ای باشد که برای واحد مانیتورینگ مشخص باشد که در حال ارسال پیامک به کاربران سایت خودتان هستید.

 • maya
  2 جولای 2021 پاسخ دهید

  موضوع بعدی اینکه خیلی خوب میشد که با پترن اطلاع رسانی انجام میشد یعنی زمانی که پستی منتشر شد در لحظه و بدون مکس مثل پیام کد فعال سازی و خوش آمد اینم به همون صورت فقط اعلام میکرد یک پست منتشر شد اخه واقعا بعضی مواقع تاهخیر بالایی داره

 • حمیدرضا بمانی‌کافی‌آبادی
  20 ژوئن 2021 پاسخ دهید

  البته من منظورم این نبود خود افزونه پیامک ووکامرس را اضافه کنید، منظورم امکانات اصلی افزونه پیامک ووکامرس شامل اطلاع رسانی از ثبت و تغییر وضعیت‌های سفارشات برای مشتری و مدیران فروشگاه بود، تا نیاز به نصب یک افزونه دیگر یعنی پیامک ووکامرس هم نباشه، همین.
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   4 جولای 2021

   سلام
   با توجه به اینکه افزونه پیامک ووکامرس توسط تیم دیگری توسعه داده می شود و ممکن است که هر روز امکانات جدیدی به افزونه اضافه نشود پیاده سازی این مورد صحیح نیست اما سعی می کنیم در قالب مکمل افزونه های جدید را توسعه دهیم و در اختیار شما کاربران گرامی فراز اس ام اس قرار دهیم.
   با تشکر از همراهی شما…

 • حمیدرضا بمانی‌کافی آباد
  19 ژوئن 2021 پاسخ دهید

  باسلام و خداقوت
  خیلی کار خوبی می‌کنید ولی کاش، حداقل یسری امکانات اصلی افزونه پیامک ووکامرس هم بهش اضافه بکنید، که نیاز به افزونه مجزا ووکامرس هم از بین ببرین، تا افزونه کمتری نصب و بالطبع سایت سرعت بهتر و از تداخلات احتمالی این دو افزونه در کنارهم مخصوصا در آینده و در آپدیت‌ها جلوگیری شود‌.
  باتشکر

  • سیدمحمود غفاری
   20 ژوئن 2021

   سلام
   دلیل اینکه افزونه ووکامرس اضافه نشده است این است که افزونه ووکامرس اپدیت های خاص خودش را دارد و ما سعی کردیم تمام مکمل هایی که می تواند در رابطه با پیامک وجود داشته باشد و سایت های معتبر استفاده می کنند یا حتی قابلیتی هایی که ما این چند ساله در سایت خودمان برای بازاریابی پیامکی اجرا کرده ایم را در قالب این افزونه برای شما اماده کنیم.
   خوشحالیم که این افزونه برای شما کاربردی بوده است….

 • بابک
  13 ژوئن 2021 پاسخ دهید

  ارور میده
  به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

  Parse error: syntax error, unexpected ‘|’, expecting variable (T_VARIABLE) in /home1/irayair/public_html/adjprog/wp-content/plugins/farazsms/includes/class-farazsms-base.php on line 191

  • سیدمحمود غفاری
   20 ژوئن 2021

   سلام
   این مورد را از طریق تیکت پشتیبانی اعلام کنید و اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا بررسی شود احتمالا به دلیل تداخل با یکی از افزونه های شما می باشد که نیازمند بررسی دقیقتر است و در نهایت مشکل مرتفع شود.

 • محمد امینی
  11 ژوئن 2021 پاسخ دهید

  سلام
  وقت بخیر
  افزونه ارسال پیامک Affiliate برای بنده که در یکی از سایت ها ووکامرس دارم به چه دردی میخوره ؟

  بازاریاب در این افزونه منظورتون همان افزونه چند فروشندگی ؟

  • سیدمحمود غفاری
   11 ژوئن 2021

   سلام
   منظور از بازاریاب همان فروشنده نیست.
   سلرهای دیجی کالا فروشنده هستند اما افرادی که در بازاریابی و همکاری در فروش ثبت نام می کنند بازاریاب هستند و این افزونه زمانی که یک بازاریابی موفق صورت می گیرد به بازاریاب پیامک ارسال می کند و ایشان را ترغیب می کنند که وقت بیشتری برای سایت شما بگذارد.

  • شیرزاد عابدی
   4 جولای 2021

   سلام و عرض ادب.
   تشکر از افزونه کاربردی تون‌…خیلی نیاز بود واقعا..
   فقط یک مورد که از دید من جاش توی افزونه خالیه این هست که مثلا این امکان بود که به افرادی که بیشتر از یک مقدار مشخص خرید کردند و چند ماهیه نیستن بتونیم پیام بدیم.
   و اینکه اگه بشه سفارشات رها شده ای که شماره دادند رو رو بتونیم پیگیری کنیم.

   با تشکر از زحماتتون❤️

 • شاهین
  22 می 2021 پاسخ دهید

  کاش این امکان هم اضافه میکردید برای افرادی مثل ما که آموزش مجازی داریم، هر محصول ما داری گروه تلگرامی مجزا هستن که وقتی کاربر محصول x خریداری کرد اسمس مخصوص همون محصول کاملا کاستومایز ارسال بشه

  • سیدمحمود غفاری
   24 می 2021

   سلام
   برای فروش محصولات دانلودی از edd استفاده می کنید یا از ووکامرس؟ لطفا توضیحات بیشتری در این خصوص برای ما ارسال کنید تا در صورت امکان در اپدیت های بعدی افزونه پیامک فراز اس ام اس این مورد اضافه شود.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036