پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » چه راهکار‌هایی برای اطلاع‌رسانی سریع در دست داریم؟

چه راهکار‌هایی برای اطلاع‌رسانی سریع در دست داریم؟

سریع‌ترین راه اطلاع‌رسانی عمومی
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ مرداد ۱۴۰۳

دولت، شرکت، سازمان یا هر نهادی ممکن است در شرایطی قرار بگیرند که نیاز به اطلاع‌رسانی فوری داشته باشند. ما انسان‌ها نسبت به حوادث و اتفاقات آینده اطلاعات کامل و دقیقی نداریم و ممکن است در شرایط بحرانی قرار بگیریم. اگر بتوانیم با راهکاری سریع عموم مردم یا مخاطبانی که سلامتی آن‌ها در خطر است را مطلع کنیم از اتفاقات و حوادث به خوبی پیشگیری کرده‌ایم. با این توضیحات و باتوجه به اینکه در عصر تکنولوژی و فناوری به سر می‌بریم، چه راهکار‌هایی برای اطلاع‌رسانی در مواقع ضروری داریم؟ در این مقاله همراه ما باشید تا سریع‌ترین روش‌های اطلاع‌رسانی در مواقع ضروری را به‌طور ویژه بررسی کنیم.

اطلاع‌رسانی فوری به کاربران با ارسال ایمیل

ارسال پیامک انبوه بهترین شیوه اطلاع‌رسانی سریع به عموم مردم!

اینترنت و لوازم دیجیتال به خصوص تلفن‌های هوشمند سبک زندگی ما را برای همیشه تغییر دادند. طبق بررسی‌های به عمل آمده همه ما نهایتاً 15 دقیقه بعد از بیدار شدن از خواب حتماً تلفن همراه‌مان را چک می‌کنیم. باتوجه به این بررسی بهترین روش برای اطلاع‌رسانی در مواقع ضروری ارسال پیامک انبوه است. با استفاده از پنل ارسال پیامک به کلیه مخاطبان خود می‌توانیم در سریع‌ترین زمان ممکن آن هم به‌صورت همزمان اطلاع‌رسانی کنیم. باتوجه به اینکه از اس ام اس بیشتر برای رمز پویا استفاده می‌شود، بسیاری از کاربران پیامک‌هایشان را حتماً چک می‌کنند. با اطلاع رسانی به‌موقع با ارسال پیامک انبوه از حوادث به خوبی پیشگیری می‌کنید.

تماس تلفنی سریع‌ترین راه برای اطلاع‌رسانی به افراد محدود!

هر چیزی که در دنیا اختراع شده ابتدا به بقای ما کمک ویژه‌ای کرده است. برای مثال با اختراع تلفن سریع‌تر در جریان اخبار و اتفاقات قرار گرفتیم و سریع‌تر توانستیم با هم ارتباط بگیریم. برقراری تماس تلفنی نیز می‌تواند در مواقع ضروری گزینه مطلوبی برای اطلاع رسانی به نظر برسد. اما این روش فقط برای زمانی است که می‌خواهیم به چند نفر محدود اطلاع‌رسانی کنیم. اگر بخواهیم موضوع مهمی را به والدین دانش‌آموزان اطلاع‌رسانی کنیم بدون شک تماس تلفنی به هیچ‌عنوان راهکار مناسبی نخواهد بود.

هنگامی که تلفن همراه جدیدی تهیه می‌کنیم یکی از چالش‌های همه ما نحوه انتقال پیامک به گوشی دیگر است. اگر می‌خواهید پیامک‌ها خود را حفظ کنید می‌توانید پیامک‌ها را به سیم‌کارت منتقل کنید یا از آن‌ها بکاپ بگیرید.

اطلاع‌رسانی فوری به کاربران با ارسال ایمیل

اطلاع‌رسانی فوری به کاربران با ارسال ایمیل؛ مختص دانشجویان!

ما در عصر تکنولوژی به سر می‌بریم و کم کم اینترت 5G یا همان نسل پنجم نیز در حال فراگیری است. ایمیل یکی از بهترین راه‌های اطلاع‌رسانی است. در مواقع ضروری به خصوص برای اطلاع‌رسانی به دانشجویان می‌توان از ایمیل استفاده کرد. برای مثال دانشگاه می‌توان آخرین فرصت انتخاب واحد یا شرکت در مسابقات را به‌صورت ایمیل به اطلاع دانشجویان برساند. اما ایمیل برای عموم بهترین شیوه اطلاع‌رسانی نخواهد بود. چراکه واقعیت این است که افرادی بسیاری ایمیل ندارند و یا کار کردن با ایمیل را نمی‌دانند. از طرفی افرادی که هم ایمیل ندارند به طور منظم و مرتب ایمیل‌هایشان را بررسی نمی‌کنند.

استفاده پنل پیامک ippanel برای اطلاع‌رسانی عمومی بسیار ایده‌آل‌تر است. چراکه در هنگام تهیه پنل پیامکی به بانک شماره موبایل کاربران همراه اول و ایرانسل به تفکیک منطقه، شهر، استان، جنسیت و سن دسترسی دارید و می‌توانید پیامک‌های هدفمندی را برای کاربران هدف ارسال کنید.

اطلاع‌رسانی فوری با ارسال نوتیفیکیشن به تلفن همراه کاربران!

ارسال نوتیفیکیشن به تلفن‌های هوشمند هم یکی از راهکارهای اطلاع‌رسانی است. اگر فروش فوری برای شرکت و سازمان خود دارید یا می‌خواهید شرکت در مسابقه، دوره آموزشی یا خطای نرم‌افزاری سایت و اپلیکیشن سازمان خود را به اطلاع مخاطبانتان برسانید ارسال نوتیفیکیشن گزینه خوبی به نظر می‌رسد. البته ارسال نوتیفیکیشن زمانی ممکن است که کاربران هدف اپلیکیشن شما در تلفن همراهشان نصب داشته باشند.

از طرفی اگر اینترنت مخاطبان شما خاموش باشد پیام اضطراری شما را تا هنگامی‌که اینترنت گوشی خود را روشن می‌کنند دریافت نخواهند کرد. همچنین باتوجه به اینکه با روشن کردن اینترنت گوشی ممکن است کاربر مورد نظر شما ده‌ها نوتیفیکینش از برنامه‌های دیگر را دریافت کند به احتمال قوی نوتیفیکیشن شما را نخواهد دید.

اطلاع‌رسانی با ارسال پیام به شبکه‌های اجتماعی راهکاری جذاب اما باخروجی نامشخص!

امروزه با استفاده از ربات‌ها می‌توان پیام‌های انبوه به شبکه‌های اجتماعی کاربران ارسال کرد. ارسال پیام به‌صورت انبوه به شبکه‌های اجتماعی کاربرانتان ممکن است حساب کاربری شما را مسدود کند. از طرفی اگر هم حساب کاربری شما مسدود نشود احتمال اینکه پیام ضروری شما همزمان در درصد بالایی دیده و خوانده شود کم است. آمار‌ها نشان می‌دهد که کاربران در زمان‌های مختلفی شبکه‌های اجتماعی را چک می‌کنند به همین دلیل ارسال پیام به شبکه‌های اجتماعی افراد چندان مطلوب به نظر نمی‌رسد.

اگر برای کسب و کارتان وب‌سایتی دارید برای جلوگیری از ورود ربات‌ها به سایت از فعال‌سازی پیامک گوشی استفاده کنید. کاربران برای اینکه بتوانند وارد سایت و حساب کاربری شوند باید کد تاییدی که برایشان پیامک می‌شود را وارد کنند. اینگونه از ورود ربات‌های مخرب به خوبی جلوگیری می‌کنید.

اطلاع رسانی با پخش تراکت و نصب بیلبورد

پخش تراکت و نصب بیلبورد در سطح شهر، اطلاع‌رسانی محیطی مطلوبی است!

پخش تراکت و نصب بیلبورد در سطح شهر نیز در برخی موارد می‌تواند اطلاع‌رسانی خوبی باشد اما همه افراد جامعه به‌صورت همزمان آن را نمی‌بینند. از طرفی تراکت و بیلبورد هزینه بسیاری سنگینی را به دولت، سازمان یا شرکت مربوطه تحمیل می‌کند. به همین دلیل استفاده از پنل پیامک منطقی‌تر به نظر می‌رسد. چراکه هم بسیار به‌صرفه‌تر از تراکت و بیلبورد است و هم امکان ارسال همزمان به مخاطبان هدف را ممکن می‌سازد.

چنانچه به فروش، تعامل یا ارتباط بیشتر با مخاطبانتان فکر می‌کنید، بازاریابی مشارکتی می‌تواند گزینه خوبی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم که حتما مقاله مزایا و معایب افیلیت مارکتینگ را به دقت مطالعه تا فروش خود را چند برابر کنید!

فراز اس ام اس عرضه‌کننده بهترین سامانه پیامکی برای اطلاع‌رسانی‌های گسترده در ایران!

در این مقاله به‌طور ویژه انواع روش‌های اطلاع‌رسانی سریع در مواقع ضروری را بررسی کردیم. با استفاده از پنل پیامکی، تماس تلفنی، ارسال ایمیل، نوتیفیکیشن، پیام به شبکه‌های اجتماعی، پخش تراکت و نصب بیلبورد می‌توانید برای کاربرانتان اطلاع‌رسانی سریعی داشته باشید. اما واقعیت این است که استفاده از پنل پیامکی بهترین راهکار برای اطلاع‌رسانی در مواقع اضطراری خواهد بود. چراکه بیشتر افراد جامعه حتماً پیامک‌های خود را چک می‌کنند و از طرفی می‌توانید پیامک انبوه همزمانی را ارسال کنید.

فراز اس ام اس بزرگ‌ترین عرضه‌کننده پنل پیامکی در ایران است که خدمات خود را با 30 روز گارانتی برگشت وجه در اختیار کاربران قرار می‌دهد. چنانچه برای تهیه بهترین پنل اس ام اس در ایران سوالی دارید با کارشناسان متخصص فراز اس ام اس به شماره تلفن 74853-021 تماس بگیرید. کارشناسان مجرب فراز اس ام اس آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز هستند.

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات