پنل اس ام اس » افزایش فروش و جذب مشتری » کاربرد پنل اس ام اس برای آتلیه عکاسی چیست؟

کاربرد پنل اس ام اس برای آتلیه عکاسی چیست؟

کاربرد پنل اس ام اس برای آتلیه عکاسی
افزایش فروش و جذب مشتری ۵ تیر ۱۴۰۳

امروزه ایجاد ارتباط مستمر و مستقیم با مشتریان اهمیت زیادی در بازاریابی هر کسب و کاری دارد. اگر صاحب یک آتلیه عکاسی هستید، استفاده از پنل اس ام اس برای آتلیه عکاسی یک راه حل عالی برای ایجاد ارتباط همیشگی با مشتریان است. با استفاده از پنل پیامکی می‌توانید اطلاع رسانی‌های مهم همچون زمان مراجعه، زمان تحویل عکس‌ها، تخفیف‌های ویژه و … را برای مشتریان خود ارسال کنید. از طرفی سامانه پیامکی برای آتلیه عکاسی می‌تواند ابزار بسیار خوبی برای تبلیغات منطقه‌ای و پیدا کردن مشتریان جدید باشد. بنابراین اگر یک آتلیه عکاسی فعالیت می‌کنید پیشنهاد می‌کنیم حتماً تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با کاربرد پنل اس ام اس برای آتلیه عکاسی آشنا شویم.

مشتری مداری و افزایش فروش با کمک پنل پیامک آتلیه عکاسی

پنل اس ام اس برای آتلیه عکاسی، روشی عالی برای بازاریابی و جلب رضایت مشتریان

اگر با سامانه پیامکی آشنا باشید، به خوبی می دانید که امروزه همه کسب و کارهای اینترنتی و فیزیکی به امکانات یک پنل پیامکی معتبر نیاز دارند. آتلیه‌های عکاسی نیز برای بازاریابی، تبلیغات و مهم‌تر از همه کسب رضایت مشتریان خود نیاز دارند تا یک پنل اس ام اس قدرتمند داشته باشند. آمارها نشان می‌دهد که امروزه بیش از 70 درصد کسب و کارهای موفق از پنل اس ام اسی در کنار شبکه‌های اجتماعی و ایمیل برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می‌کنند. بنابراین نباید از رقبای خود عقب بمانید. اگر با کاربرد پنل پیامک یا مزایای آن آشنا نیستید، مواردی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

یادآوری زمان ملاقات جهت عکاسی از طریق پنل پیامک برای آتلیه عکاسی

فرض کنید که مشتری جدیدی از آتلیه شما وقت مراجعه می‌گیرد. اگر به صورت تلفنی یا حتی حضوری زمان مشخصی را به مشتری خود اعلام کنید، ممکن است او تاریخ مراجعه را از یاد ببرد. در این موارد معمولاً نیاز به پیگیری‌های مجدد خواهد بود. اما با کمک یک پنل اس ام اس بلافاصله بعد از ثبت درخواست مشتری، پیامکی حاوی زمان مراجعه حتی به همراه آدرس دقیق برای مشتری ارسال می‌شود. از طرفی می‌توان پنل را به شکلی تنظیم کرد که بعداً نیز یک پیامک یادآوری برای مشتری ارسال کند. این کار به شما کمک می‌کند تا علاوه بر ایجاد حس رضایت در کاربران، برنامه ریزی مناسب‌تری برای انجام پروژه‌های عکاسی خود داشته باشید.

در عین حال می‌توانید از پنل پیامک خود به عنوان کارت ویزیت الکترونیکی نیز استفاده کنید. اگر مشتری جدیدی به شما مراجعه کرده است با ارسال یک پیامک می‌توانید اطلاعات مهم مانند ساعات کاری، آدرس دقیق، لینک شبکه‌های اجتماعی و … را در قالب یک پیامک ارسال کنید تا راه‌های دسترسی به شما را همیشه به همراه داشته باشد. در این مورد پیشنهاد می‌کنیم در صورت تمایل مقاله کارت ویزیت الکترونیکی را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری به دست آورید.

پنل اس ام اس آتلیه عکاسی، پیامک تخفیف آتلیه عکاسی

 

ارسال پیامک پیگیری برای دریافت عکس‌ها با کمک پنل اس ام اس

یکی دیگر از کاربردهای پنل پیامک برای آتلیه عکاسی، ارسال پیامک اطلاع رسانی پایان کار است. زمانی که پروژه عکاسی شما به اتمام رسید، می‌توانید با کمک پنل پیامکی به راحتی یک اس ام اس برای مشتریان ارسال کنید و به آن‌ها اطلاع دهید که می‌توانند برای دریافت عکس‌های خود مراجعه کنند. بعضی از آتلیه‌ها دارای گالری‌های آنلاین اختصاصی هستند که به مشتریان اجازه می‌دهد با رمز عبور اختصاصی به صورت آنلاین به عکس‌های خود دسترسی داشته باشند. اگر شما هم از این گالری‌های آنلاین استفاده می‌کنید می‌توانید لینک آن را همراه با کلمه عبور اختصاصی برای مشتریان از طریق پیامک ارسال کنید.

به این ترتیب هم زمان و هزینه اطلاع رسانی برای شما به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند و هم مشتریان می‌توانند برای دریافت عکس‌های خود برنامه ریزی بهتری داشته باشند. اگر از پنل پیامکی فراز اس ام اس استفاده کنید دیگر نگران لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل یا همراه اول نیز نخواهید بود. زیرا با کمک خط‌های خدماتی حتی مشتریانی که پیامک‌های تبلیغاتی خود را بسته‌اند نیز می‌توانند پیامک‌های ارسال شده از طرف آتلیه شما را دریافت کنند.

پیامک پیگیری و اطلاع رسانی آتلیه عکاسی

ارسال پیامک تخفیف برای آتلیه عکاسی

ارائه تخفیف‌های ویژه در زمان‌های خاصی از سال یکی از بهترین روش‌های جذب مشتری بیشتر برای آتلیه‌های عکاسی است. اما چگونه می‌توانید به صدها یا حتی هزاران مشتری خود خبر دهید؟ بهترین کار استفاده از پیامک‌های انبوه است. روش‌هایی مانند اطلاع رسانی در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و ارسال پیام انبوه در واتس اپ نیز می‌توانند به شما کمک کنند. اما تجربه نشان داده تأثیر پیامک‌های تخفیف بسیار بیشتر از سایر روش‌های اطلاع رسانی است.

قابلیت ویژه پنل های پیامکی این است که می‌توانید برای هر فرد کد تخفیف اختصاصی در نظر بگیرید و مشتریان خود را مدیریت کنید. حتی می‌توانید کد تخفیف و میزان تخفیف برای مشتریان جدید و قدیمی را از هم تفکیک کنید.

ایجاد خبرنامه پیامکی برای آتلیه

هر کسب و کاری برای اینکه در بازار رقابتی دوام بیاورد نیاز به ایجاد تغییرات جدید و به روز رسانی‌های مداوم دارد. تکنیک‌های عکاسی و لوازم عکاسی نیز همیشه در حال پیشرفت و به روز رسانی هستند. وجود یک خبرنامه پیامکی به شما این امکان را می‌دهد تا پیشرفت‌های جدید، روش‌های تازه عکاسی و امکانات مدرنی که به آتلیه خود اضافه کرده‌اید را به اطلاع مشتریان خود برسانید. البته اهمیت زیادی دارد که با ارسال پیامک‌های کم اهمیت، تکراری و در فاصله زمانی کوتاه باعث ناراحتی مشتریان خود نشوید.

برگزاری نظرسنجی پیامکی در آتلیه‌های عکاسی

فرمول موفقیت کسب و کارها در سال‌های اخیر تغییرات زیادی کرده است. شما باید بدانید که مشتریانتان به دنبال چه چیزی هستند و ترجیح می‌دهند چگونه خدمات شما را دریافت کنند. یکی از کاربردهای دیگر پنل اس ام اس برای آتلیه عکاسی این است که می‌توانید از طریق آن نظرسنجی‌های پیامکی مختلفی را برگزار کنید. از مشتریان خود بپرسید کدام امکانات را ترجیح می‌دهند؟ دوست دارند چه خدماتی را با تخفیف دریافت کنند؟ ترجیح می‌دهند به صورت حضوری در آتلیه عکس بگیرند یا عکاسی در محل برای آن‌ها بهتر است؟ زمانی که بدانید مشتریان شما چه می‌خواهند می‌توانید برنامه ریزی بهتری برای ارائه خدمات با کیفیت‌تر به آن‌ها داشته باشید. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا مشتریان وفادارتری پیدا کنید و گوی رقابت را از سایر آتلیه‌های عکاسی بربایید.

تبلیغات برای آتلیه عکاسی با استفاده از پنل پیامکی

تبلیغات پیامکی برای آتلیه‌های عکاسی یکی از بهترین روش‌های جذب مشتریان جدید است. فرض کنید که به تازگی کار خود را آغاز کرده‌اید. در چنین شرایطی اهمیت زیادی دارد تا مشتریان را از وجود خود با خبر کنید. استفاده از تبلیغات پیامکی منطقه‌ای و تبلیغات انبوه پیامکی به شما کمک می‌کند تا به مشتریان اطراف خود در یک محله یا شهر خبر بدهید که می‌توانند برای استفاده از خدمات عکاسی به شما مراجعه کنند. همچنین هر چند وقت یک بار و بر اساس یک استراتژی تبلیغاتی مناسب می‌توانید با انجام تبلیغات پیامکی تعداد مراجعین خود را افزایش دهید. فراموش نکنید که تبلیغات بخش همیشگی بازاریابی هستند و نباید به سادگی از کنار آن‌ها عبور کنید. در بسیاری از موارد دیده شده که یک کمپین موفق تبلیغات پیامکی برای آتلیه‌ها توانسته تعداد مراجعین را 2 برابر کند.

فراز اس ام اس، بهترین پنل اس ام اس برای آتلیه عکاسی

ما در این مقاله سعی کردیم با کاربردهای پنل اس ام اس برای آتلیه عکاسی آشنا شویم. شما می‌توانید از پنل های پیامکی برای ایجاد ارتباط بهتر با مشتریان، جلب مشتریان بیشتر و ایجاد احساس رضایت در مشتریان آتلیه خود استفاده کنید. مواردی که در اینجا اشاره کردیم تنها بخشی از کاربردهای پنل پیامکی هستند. فراز اس ام اس به شما کمک می‌کند تا با استفاده از خدمات با کیفیت از تمامی امکانات پنل پیامکی برای فروش بیشتر و مشتری مداری استفاده کنید.

علاوه بر این ما در فراز اس ام اس تلاش می‌کنیم تا تمامی اطلاعات مورد نیاز برای موفقیت یک کسب و کار اینترنتی و فیزیکی را در اختیار شما قرار دهیم. برای مثال پیشنهاد می‌کنیم مقاله چرا از افزونه null استفاده نکنیم را مطالعه کنید تا اگر امنیت سایت آتلیه خود را نیز بیشتر کنید. در صورتی که هر سوالی در مورد پنل های پیامکی آتلیه عکاسی یا نحوه استفاده از پنل های اس ام اسی برای فروش بیشتر دارید می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا از مشاوره رایگان تلفنی نیز بهره مند شوید.

4.2/5 - (41 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران