پنل اس ام اس » ویدیو ها » خروجی گرفتن از شماره موبایل کاربران سایت (با افزونه فراز اس ام اس)

خروجی گرفتن از شماره موبایل کاربران سایت (با افزونه فراز اس ام اس)

7:15ارسال پیامک از طریق اکسل
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
232 نفر مشاهده کردند بحث و گفتگو درباره این مقاله را شما آغاز کنید! 34Mb
1 0

یکی از بهترین راه‌های افزایش فروش؛ فروش به مشتریان قدیمی است، افرادی که به شما اعتماد کرده‌اند و یک مرتبه از شما خرید داشته‌اند، تا کنون و تا قبل از اینکه ما افزونه اختصاصی فراز اس ام اس را توسعه دهیم، جمع آوری شماره موبایل این افراد می‌ بایست از طریق دیتابیس یا افزونه‌های خارجی انجام شود اما به لطف افزونه فراز اس ام اس شما می‌توانید در یک محیط فارسی و به فشار دادن چند کلیک موس شماره موبایل و نام مشتریان که تا کنون از شما خرید داشته‌اند یا شماره موبایل افرادی که در سایت شما ثبت نام کرده‌اند را در دفترچه تلفن‌های متفاوت از سامانه پیامک فراز اس ام اس ذخیره کرده و به مشتریانتان پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید و با این روش فروش خودتان را افزایش دهید.
با جمع اوری شماره موبایل مشتریان هر زمانی که جنس جدید داشته باشید یا جشنواره داشته باشید می‌توانید به سرعت مشتریان قدیمی را از این موضوع مطلع کرده و فروشتان را به سرعت افزایش دهید.

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات