پنل اس ام اس » ویدیو ها » تفاوت خطوط سامانه پیامکی (تفاوت خط اختصاصی و عمومی، تفاوت خط خدماتی و تبلیغاتی)

تفاوت خطوط سامانه پیامکی (تفاوت خط اختصاصی و عمومی، تفاوت خط خدماتی و تبلیغاتی)

15
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
199 نفر مشاهده کردند بحث و گفتگو درباره این مقاله را شما آغاز کنید! 45
0 0

در این ویدیو تفاوت خطوط در سامانه پیامکی به صورت کامل توضیح داده می شود. بعد از مشاهده این ویدیو شما متوجه فرق خطوط تبلیغاتی اختصاصی و اشتراکی می شوید یا می توانید متوجه فرق خطوط تبلیغاتی و خدماتی شوید یا شاید بخواهید در مورد خط سامانتل و خط event بیشتر بدانید. این ویدیو به شما کمک می کند در مورد خطوط سامانه پیامکی اطلاعات جامعی داشته باشید. لطفا ویدیو تفاوت خصوص سامانه پیامکی فراز اس ام اس را به دقت ملاحظه کنید و اگر برای ثبت خط اختصاصی برای ارسال پیامک سوالی دارید می توانید در بخش کامنت ها سوال کنید. در این ویدیو فرق خط 9000 با خط 9999 سامانتل نیز اعلام شده است. تفاوت خطوط سامانتل اشتراکی و سامانتل اختصاصی به دقت توضیح داده شده است. بعد از مشاهده این ویدیو شما دید بسیار کاملی از تفاوت خطوط پیامکی برای ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک خدماتی از طریق پنل اس ام اس بدست می اورید.

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000