پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » تنظیمات پیامکی قالب وودمارت پلاس

تنظیمات پیامکی قالب وودمارت پلاس

برای ایجاد یک سیستم ثبت نام پیامکی در قالب وودمارت خود، می‌توانید از افزونه دیجیتس و سامانه پیامکی فراز اس ام اس استفاده کنید. با این روش، مشتریان می‌توانند به راحتی با وارد کردن شماره موبایل و دریافت کد تاییده پیامکی در فروشگاه شما ثبت نام کنند.

نتیجه‌ی ثبت نام پیامکی، این است که شماره تلفن همراه مشتری به عنوان نام کاربری وارد شده و کد فعال‌سازی به شماره تلفن ارسال می‌شود. مشتری باید با وارد کردن کد فعال‌سازی، حساب کاربری خود را فعال کند.

با استفاده از سیستم ثبت نام پیامکی، مشتریان می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به ورود به سایت، حساب کاربری خود را ایجاد کنند. این سیستم برای فروشگاه‌هایی که به دنبال راه‌های افزایش تعامل با مشتریان خود هستند، بسیار مفید است.

در قالب وودمارت پلاس امکان ارسال پیامک به صورت خودکار بدون نصب هیچ افزونه ای وجود دارد که این مورد باعث افزایش سرعت سایت شما می شود زیرا نیازی به نصب قالب نیست.

نکات مهم تنظیمات پیامکی قالب وودمارت پلاس

نکته مهم: اسم متغیر که در سامانه پیامک ایجاد می شود حتما باید verification-code باشد.

خط ارسال پیامک را خط خدماتی 3000505 قرار دهید تا پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست ارسال شود.

نام کاربری و رمز همان نام کاربری و رمز ورود به پنل پیامکی است.

 

 

 

امتیاز دهید
سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000