خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک Automation | پیامک زماندار برای ووکامرس و گرویتی فرم و دیجیتس

ارسال پیامک Automation | پیامک زماندار برای ووکامرس و گرویتی فرم و دیجیتس

اگر با سیستم‌های ایمیل مارکتینگ مانند میلر لایت کار کرده باشید حتما متوجه ارسال ایمیل‌های Automation یا ارسال ایمیل‌های زمانبندی شده بعد از خرید محصول شده‌اید که باعث می‌شود که بعد از عضویت کاربر در سایت شما یا بعد از خرید یک محصول خاص در سایت شما پیامک‌های زماندار به صورت اتوماتیک و خودکار برای مشتری و کاربر سایت ارسال شود.

مشکل از آنجا شروع می‌شود که در ایران متاسفانه ایمیل راه ارتباطی خوبی برای برقراری ارتباط با کاربران و مشتریان نیست و اکثر کاربران ایرانی ایمیل‌های خود را با فاصل‌ های زمانی بسیار دیر چک می‌کنند. گاهی اوقات حتی بعد از اینکه کمپین شما به اتمام رسیده است ایمیل توسط مشتری شما باز می‌شود اما پیامک‌های موبایل روزانه چک می‌شوند و به همین دلیل پیامک راه سریع برای ارتباط با مشتری است.

دغدغه بزرگی که وجود دارد این است که توسعه این قابلیت برای یک وب سایت نیازمند هزینه کلان چندین میلیون تومانی برای صاحب سایت است تا مدیر سایت بتواند یک افزونه برای پیامک زماندار مانند سیستم ارسال ایمیل زماندار میلرلایت پیاده سازی کند تا پیامک اتومیشن و زماندار بعد از خرید مشتری ارسال شود. ما با توسعه افزونه بسیار قدرتمند قابلیت ارسال پیامک زمانبندی شده را به سایت شما اضافه می‌کنیم تا بتوانید پیامک‌های زماندار ارسال کنید.

قابلیت‌های افزونه ارسال پیامک زماندار و Automation فراز اس ام اس

 • قابلیت مشخص نمودن ارسال پیامک زمانبندی شده x روز بعد از خرید یک محصول خاص از ووکامرس
 • قابلیت مشخص نمودن ارسال پیامک زمانبندی شده x روز بعد از ثبت نام در سایت از طریق دیجیتس (یا هر افزونه دیگری)
 • قابلیت مشخص نمودن ارسال پیامک زمانبندی شده x روز بعد از تکمیل فرم در گرویتی فرم

 

چرا افزونه پیامک زماندار برای وردپرس استفاده کنیم؟

افزونه پیامک زماندار ووکامرس و وردپرس و اتومیشن

اجازه دهید در قالب چند مثال کاربرد افزونه پیامک زمانبندی شده ووکامرس را به شما توضیح دهیم تا متوجه شوید افزونه پیامک زماندار وردپرس چگونه می‌تواند فروش شما را افزایش دهد. لازم به ذکر است که شما می‌توانید با استفاده از افزونه پیامک ووکامرس رایگان ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر و تشکر از خرید مشتری را در همان لحظه ارسال کنید. افزونه‌ای که در این صفحه صحبت می‌کنیم به صورت زمابندی شده بعد از اولین خرید کاربر یا ثبت نام کاربر و… پیامک‌ها را در بازه‌های زمانی تعیین شده ارسال می‌کند.

برای یک فروشگاه تصفیه آب

معمولا دستگاه‌های تصفیه ‌آب بین ۶ ماه تا یک سال نیازمند تعویض فیلترها هستند. شما به عنوان مدیر کسب و کار می‌توانید تنظیم کنید که بعد از خرید دستگاه تصفیه آب به صورت خودکار ۶ ماه بعد برای مشتری شما پیامک با نام مشتری و اسم محصول خریداری شده ارسال شود و اعلام شود که مشتری عزیز آقای/خانم x شما ۶ماه پیش دستگاه تصفیه آب مدل x را تهیه کرده‌اید و هم‌اکنون موعد تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب است. برروی لینک زیر کلیک کنید و با ۱۰٪ تخفیف فیلترهای تصفیه آب خریداری کنید.

در زمان صحیح به مشتری صحیح با انگیزه مناسب پیشنهاد خودتان را ارسال کنید و این پیامک کوتاه در اکثر مواقع منجر به خرید می‌شود و این چرخه می تواند به صورت سالیان متوالی تکرار شود.

برای یک سایت آموزشی

احتمالا شما هم متوجه شده‌اید که در اکثر آموزش‌ها، یک آموزش پیش نیاز آموزش بعدی است. شما می‌توانید تنظیم کنید زمانی که یک دانش پذیر محصول آموزشی را خریداری کرد یک ماه بعد دوره‌های تکمیلی به ایشان با یک تخفیف پیشنهاد شود. به این معنی که اگر کاربر سایت شما یک محصول آموزشی را خریداری کند حال می‌تواند آموزش‌های بعدی شما که حرفه‌ای‌تر هستند را خریداری کند. مثلا زمانی که فردی یک دوره آموزشی از شما خریداری می‌کند ۱ ماه بعد پیامک دهید که شما دورهx را خریداری کرده‌اید و دوره پیشرفته را می‌توانید با ۲۰٪ تخفیف از لینک زیر خریداری کنید.

این سناریو برای تمام کسب و کارها قابل پیاده سازی است حال تصویر کنید که بتوانید برای ثبت نام کاربر یا هنگام تکمیل فرم هم چنین چیزی را داشته باشید. من مطمئن هستم این بهترین افزونه بازاریابی اینترنتی هست که تاکنون دیده‌اید.

ارسال پیامک خوش امدگویی و ارسال پیامک زماندار بعد از ثبت نام کاربر در وردپرس

با استفاده از افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس شما می‌توانید تنظیم کنید تا زمانی که کاربر در سایت شما ثبت نام می‌کند پیامک‌های متفاوتی در بازه‌های زمانی مختلف برای کاربر سایت شما ارسال شود. احتمالا زمانی که اولین بار فردی با سایت شما آشنا می‌شود شاید اعتماد لازم برای خرید اینترنتی از سایت شما را نداشته باشد. شما می‌توانید با ارسال پیامک‌های زماندار این اعتماد را ایجاد کنید. مثلا:

 1. روز بعد از ثبت نام در سایت، یک پیامک خوش آمدگویی ارسال کنید.
 2. هفته بعد از ثبت نام در سایت یک پیامک در مورد تصاویر شرکت در نمایشگاه و صفحه درباره ما ارسال کنید.
 3. ۲ هفته بعد از ثبت نام در سایت یک محتوای آموزشی جذب برای مشتری ارسال کنید.
 4. در نهایت ۳ هفته بعد از ثبت نام در سایت حالا زمانی که کمی با برند و کسب و کار شما آشنا شده است وقت آن رسیده که با یک کد تخفیف انگیزه لازم برای خرید از سایت را برای مشتری ارسال کنید.

نظرتان در مورد این روش بازاریابی چیست؟ آیا بهتر از زمانی نیست که میٰ‌خواهید در اولین آشنایی به کاربر سایتتان محصولات را بفروشید؟ البته همه ما دوست داریم که در اولین بار بعد از ثبت کاربر از طریق افزونه دیجیتس خرید را انجام دهد اما در واقعیت شاید این اتفاق رخ ندهد.

ارسال پیامک زماندار و اتومیشن در گرویتی فرم

گرویتی فرم حرفه‌ای‌ترین فرم‌ساز برای وردپرس است. خیلی از افراد برای برگزاری جشنواره‌های فروش و دریافت اطلاعات تماس کاربر از گرویتی فرم استفاده می‌کنند. با استفاده از افزونه پیامک زمابندی شده که توسط سامانه پیامک فراز اس ام اس توسعه داده شده است، شما می‌توانید تنظیم کنید تا بعد از تکمیل فرم دربازه‌های زمانی خاص برای کاربر سایت شما پیامک زمانبندی شده ارسال شود و شما می‌توانید به صورت دقیق برای افرادی که در صفحه‌های مختلف فرم‌های مختلفی را تکمیل می کنند، سناریوهای مختلف در نظر بگیرید.

برای ارسال پیامک بلافاصله بعد از تکمیل فرم در گرویتی فرم نیز می‌توانید از افزونه پیامک گرویتی فرم رایگان استفاده نمایید.

 

راهنمای ویدیویی تنظیمات افزونه پیامک automation زماندار

توضیحات فنی افزونه پیامک زماندار فراز اس ام اس

خبر خوب این است که این افزونه از کران جاب استفاده نمی‌کند بنابراین به سرور سایت شما هیچ فشاری وارد نمی‌شود. پیامک‌ها به محض خرید در دیتابیس سامانه پیامک فراز اس ام اس ذخیره می شود و طبق زمانی که باید  از طرف سامانه پیامک فراز اس ام اس ارسال می شود.
این افزونه برای کاربران سامانه پیامک فراز اس ام اس تهیه شده است بنابراین برای استفاده از این افزونه می‌بایست حتما سامانه پیامک را از شرکت زرین ارتباطات آسیا ( فراز اس ام اس) تهیه کرده باشید.
4/5 - (8 امتیاز)

سوالات متداول

01حداقل زمان برای ارسال پیامک زمانبندی شده چقدر است؟

حداقل زمان برای ارسال پیامک زمان بندی شده ۱ روز است و امکان ارسال زودتز از یک روز وجود ندارد.

02چگونه تنظیم کنیم ۳۰ دقیقه پس از ثبت نام یک پیامک ارسال شود؟

امکان ارسال پیامک بر حسب دقیقه وجود ندارد و دلیل این مورد هم این است که ممکن است کاربر در سایت شما ساعت ۲ نیمه شب ثبت نام کند. ارسال پیامک در ساعت ۲:۳۰ بامداد حس جالبی را به کاربر منتقل نمی‌کند اما برای همه پیامک‌ها امکان ثبت ساعت دقیق برای ارسال نیز وجود دارد.

03برای ارسال پیامک زماندار بعد از ثبت نام باید افزونه خاصی داشته باشم؟

افزونه پیامک اتومیشن با افزونه دیجیتس، ووکامرس و گرویتی فرم سازگار است و اگر برای ثبت نام از افزونه دیگری استفاده می کنید می‌توانید فیلد افزونه را مشخص نمایید تا پیامک بعد از ثبت نام به آن فیلد دیتابیس ارسال شود.

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • رضا مدیری
  16 آوریل 2022 پاسخ دهید

  سلام انشالله سلامت و شاد باشید
  ببخشید از خط 3000505 استفاده کنم چون خط club تو پنل کاربری م ندارم

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   سلام
   پیامک های زماندار معمولا با توجه به ماهیت با خط خدماتی 3000505 تایید نمی شود بنابراین پیشنهاد می شود که از خط farazclub استفاده نمایید.
   اگر این خط را ندارید از طریق تیکت پشتیبانی اقدام کنید تا خط به پنل شما اضافه بشه.

 • رامین عثمانی
  29 مارس 2022 پاسخ دهید

  میشه تنظیم کرد مثلا بعد از گذشت x روز از خرید به مشتری پیامک بده و دعوتش کنه به نظرسنجی محصول خریداری شده؟ و لینک محصول هم بزاره؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   سلام بله میتونید این کار رو انجام بدهید.

 • عانگع اصلانیان
  20 فوریه 2022 پاسخ دهید

  در به در دنبال این پلاگین بودم و می‌خواستم بدم برام بنویسین همچین پلاگینی رو … مرسی

 • ابوالفضل
  17 فوریه 2022 پاسخ دهید

  خیلی ممنون واقعا جای همچین افزونه ای خالی بود. ممنون از زحماتتون

 • حامد
  19 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  با سلام و تشکر بابت افزونه
  لطفا امکان شرطی سازی و trigger ارسال در قالب گروه را هم فراهم کنید.
  مشابه میلرلایت:
  اگر کاربر جزو گروه a بود پیامک a1 ارسال شود.
  اگر جز گروه a نبود پیامک a2 ارسال شود و….

  • سیدمحمود غفاری
   14 فوریه 2022

   سلام حامد عزیز در خصوص گروه بندی بیشتر توضیح می دهی؟ این گروه بندی کجا انجام شده ؟ در سایت شما؟ از طریق چه افزونه ای این گروه بندی انجام شده است؟

 • مصطفی
  14 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  سلام
  کاش میشد این افزونه رو به صورت ادان برای افزونه ارسال پیامک گرویتی فرم طراحی میکردید که فقط یک فیلد زمان ارسال هم به پیام ها اضافه میکرد مثلا میشد زمان ارسال رو تنظیم کرد روی بلافاصله یا زمان دلخواه…
  نکته بعدی اینکه انگار نمیشه مقدار متغیر برای متن پیامک انتخاب کرد کاش از پترن استفاده میشد که این مشکل وجود نداشته باشه.
  پیامکی که مقدار متغییر نداشته باشه اتوماتیک بودنش دیگه خیلی معنایی نداره!
  خیلی خوب میشه اگر این آپدیت رو انجام بدین

  • سیدمحمود غفاری
   14 فوریه 2022

   سلام مصطفی عزیز
   لطفا به صورت تصویری به من بگو که به نظرت در کدوم قسمت باید تنظیمات ارسال پیامک افزونه قرار بگیره تا بتونم این مورد رو بررسی کنم.
   در مورد متغیر صحبت کردی، میشه لطفا بیشتر توضیح بدهی برای استفاده از افزونه در کدوم قسمت ها نیاز به متغیر داری؟ (ووکامرس، گرویتی، دیجیتس یا لرن پرس؟)
   به چه متغیرهایی نیاز داری؟

   اگه بتونی اطلاعات دقیق در این خصوص بهم ارسال کنی شاید بتونم برای چیزی که می‌خواهی کمکت کنم و تغییراتی در افزونه انجام دهیم.

 • فردین
  4 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  سلام.ایا می شه برای یک کاربر خاص زمان ارسال رو تغیر بدیم.
  یا اصلا طوری باشه که کار بر موقع ثبت نام یا خرید روز و ساعت ارسال رو خودش تایین کنه؟

  • سیدمحمود غفاری
   14 فوریه 2022

   سلام
   در این خصوص از طریق تیکت پشتیبانی درخواست توسعه اختصاصی ارسال نمایید.

 • محمد
  31 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام
  ای کاش امکانش باشه برای edd هم اضافه کنید این قابلیت رو چون واقعا لازمه با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   14 فوریه 2022

   سلام
   لطفا در خصوص ارسال پیامک زماندار برای edd از طریق پشتیبانی درخواست توسعه خود را ارسال کنید.

 • محمد
  24 اکتبر 2021 پاسخ دهید

  این افزونه بروزرسانی نمیشه؟

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   قطعا افزونه بروزرسانی میشه، ایا امکان خاصی مد نظرتون هست که در افزونه وجود ندارد؟ لطفا بفرمایید تا در اپدیت های بعدی مد نظر داشته باشیم.

 • محمد
  22 جولای 2021 پاسخ دهید

  ممنون از ارائه این افزونه. دو مورد اگر اضافه بشه عالیه:
  ۱) ارسال پیامک زماندار بر اساس سفارشات (الان فقط بر اساس محصول هست)
  ۲) امکان تنظیم ارسال پیامک بر اساس دقیقه و ساعت (الان فقط بر اساس روز هست و نیاز داریم مثلاً بعد از خرید یک کالا بلافاصله لینک دانلود دستورالعمل استفاده از اون کالا برای مشتری پیامک بشه)

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2021

   سلام محمد عزیز هنگام توسعه در آینده حتما مورد اول را مد نظر خواهیم داشت و ارسال پیامک زماندار بر حسب سفارش را مد نظر میگیریم.
   البته در افزونه پیامک اختصاصی فراز اس ام اس همین الان چنین قابلیتی وجود دارد که می توانید به صورت رایگان افزونه پیامک اختصاصی فراز اس ام اس را دانلود کنید.
   اما در مورد شماره 2 ما در شرکتمات خیلی درباره این موضوع صحبت کردیم و دلیلی که این مورد را اضافه نکردیم این بود که مثلا شما تنظیم می کنید 3 ساعت بعد پیامک ارسال شود و اگر کاربر در سایت شما ساعت 12 شب ثبت نام کرده باشد پیامک ساعت 3 صبح ارسال می شود.
   دریافت پیامک در چنین زمانی شاید جالب نباشد و به این دلیل بود که حداقل فاصله را یک روز در نظر گرفتیم که بتوایند ساعت را مشخص کنید.
   نظر شما در این باره چیست؟ آیا احساس می کنید با این وجود هنوز ارسال پیامک بر حسب دقیقه در افزونه اتومیشن پیامکی لازم است؟

 • محمدرضا سربند
  7 جولای 2021 پاسخ دهید

  اسم فیلد در افزونه Digits چیه

  • سیدمحمود غفاری
   7 جولای 2021

   سلام
   افزونه پیامک automation به صورت خودکار افزونه دیجیتس را برای ثبت نام با شماره موبایل شناسایی می کند و اگر از افزونه دیگری برای ثبت نام با شماره موبایل استفاده می کنید می توانید فیلد دیتابیس را در این افزونه مشخص کنید.
   فیلد دیجیتس در دیتابیس به صورت digits_phone می باشد.

 • کیارش خسروی
  6 جولای 2021 پاسخ دهید

  من قبلا بدون افزونه به صورت دستی این کار را می کردم . شماره ها را از گرویتی فرم می گرفتم وارد سایت شما می کردم و از قالب اس ام اس های پیش فرض اس ام اس های زمان دار انتخاب می کردم این افزونه معجزه است.
  من برای کار قبلی نیرو استخدام کرده بودم.
  خدا رو شکر من از این روش درآمد بالایی در حوزه آموزش به دست آوردم با این افزونه کارم هزار پله آسون تر شده واقعا ممنونم ممنونم ممنونم

  • سیدمحمود غفاری
   7 جولای 2021

   سلام اقای خسروی گرامی
   خوشحالیم که این افزونه برای شما بسیار مفید بوده است و کارهای ارسال پیامک شما را به صورت خودکار می شود و این زمان را می توانید برای انجام کارهای ارزشمندتر استفاده کنید و خیلی خوشحالیم که با استفاده از این افزونه هزینه نیروی کار شما کمتر شده است و این افزونه باعث شده ماهیانه حداقل به اندازه حقوق اداره کار و بیمه تامین اجتماعی در هزینه های شما صرفه جویی شود.
   از اینکه نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید متشکریم، با این نظر خستگی ما بکلی فراموش شد و انرژی برای توسعه افزونه‌های جدید به ما منتقل شد.

 • محمدرضا سربند
  6 جولای 2021 پاسخ دهید

  یکی از بهترین افزونه ها از شرکت فراز اس ام اس
  ممنون از تیم خوب فراز اس ام اس و اقای غفاری

  • سیدمحمود غفاری
   7 جولای 2021

   سلام آقای سربند عزیز
   خوشحالیم که افزونه پیامک زمانبندی شده و زماندار ووکامرس، گرویتی فرم و ارسال پیامک زماندار بعد از ثبت نام برای شما مفید و کاربردی بوده است…

 • نیما طلوعی
  6 جولای 2021 پاسخ دهید

  لطفا امکان ساخت کمپین و اتومیشن را درون خود پنل پیامکی هم میسر کنید تا افراد فارغ از سیستم مدیریت محتوا بتوانند سناریوهای مختلف را طراحی نمایند. درست مثل پنلهای ایمیل مارکتینگ.

  • سیدمحمود غفاری
   7 جولای 2021

   سلام اقای طلوعی عزیز
   این مورد رو حتما به واحد فنی ارجاع می دهم تا در تسک‌های تیم فنی قرار می‌گیرد تا در آینده در سامانه پیامک فراز اس ام اس اضافه شود، از اینکه نظر و دغدغه خودتان را به ما اطلاع دادید سپاسگزاریم.

 • رشیدی
  6 جولای 2021 پاسخ دهید

  سلام، وقت بخیر

  ممنون از این افزونه ارزشمند

  یعنی با این افزونه می تونیم کاربری که ثبت نام کرده بعد از چند روز یا چند ساعت پیامی برای تشویق به خرید ارسال بشه

  • سیدمحمود غفاری
   7 جولای 2021

   سلام بله با افزونه اتومیشن پیامکی برای ثبت نام کاربر می توانید تنظیم کنید که چند روز بعد ثبت نام پیامک‌های مختلف ارسال شود البته حداقل زمان ارسال پیامک ۱ روز است که می‌توانید ساعت را مشخص کنید و قابلیت اینکه مثلا ۴ ساعت بعداز ثبت نام پیامک ارسال شود وجود ندارد زیرا شاید کاربر ساعت ۱۲ شب در سایت شما ثبت نام کند ۴ ساعت بعد، ساعت ۴ صبح خواهد بود و ارسال پیامک در چنین ساعتی جالب و منطقی نیست به همین دلیل حداقل یک روز است و ساعت را شما خودتان می توانید تنظیم کنید که چه ساعتی پیامک ارسال شود.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853