پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » افزونه وردپرس ارسال پیامک Automation | پیامک زماندار برای ووکامرس و گرویتی فرم و دیجیتس

افزونه وردپرس ارسال پیامک Automation | پیامک زماندار برای ووکامرس و گرویتی فرم و دیجیتس

اگر با سیستم‌های ایمیل مارکتینگ مانند میلر لایت کار کرده باشید حتما متوجه ارسال ایمیل‌های Automation یا ارسال ایمیل‌های زمانبندی شده بعد از خرید محصول شده‌اید که باعث می‌شود که بعد از عضویت کاربر در سایت شما یا بعد از خرید یک محصول خاص در سایت شما پیامک‌های زماندار به صورت اتوماتیک و خودکار برای مشتری و کاربر سایت ارسال شود.

مشکل از آنجا شروع می‌شود که در ایران متاسفانه ایمیل راه ارتباطی خوبی برای برقراری ارتباط با کاربران و مشتریان نیست و اکثر کاربران ایرانی ایمیل‌های خود را با فاصل‌ های زمانی بسیار دیر چک می‌کنند. گاهی اوقات حتی بعد از اینکه کمپین شما به اتمام رسیده است ایمیل توسط مشتری شما باز می‌شود اما پیامک‌های موبایل روزانه چک می‌شوند و به همین دلیل پیامک راه سریع برای ارتباط با مشتری است.

دغدغه بزرگی که وجود دارد این است که توسعه این قابلیت برای یک وب سایت نیازمند هزینه کلان چندین میلیون تومانی برای صاحب سایت است تا مدیر سایت بتواند یک افزونه برای پیامک زماندار مانند سیستم ارسال ایمیل زماندار میلرلایت پیاده سازی کند تا پیامک اتومیشن و زماندار بعد از خرید مشتری ارسال شود. ما با توسعه افزونه بسیار قدرتمند قابلیت ارسال پیامک زمانبندی شده را به سایت شما اضافه می‌کنیم تا بتوانید پیامک‌های زماندار ارسال کنید.

قابلیت‌های افزونه ارسال پیامک زماندار و Automation فراز اس ام اس

 • قابلیت مشخص نمودن ارسال پیامک زمانبندی شده x روز بعد از خرید یک محصول خاص از ووکامرس
 • قابلیت مشخص نمودن ارسال پیامک زمانبندی شده x روز بعد از ثبت نام در سایت از طریق دیجیتس (یا هر افزونه دیگری)
 • قابلیت مشخص نمودن ارسال پیامک زمانبندی شده x روز بعد از تکمیل فرم در گرویتی فرم

 

چرا افزونه پیامک زماندار برای وردپرس استفاده کنیم؟

افزونه پیامک زماندار ووکامرس و وردپرس و اتومیشن

اجازه دهید در قالب چند مثال کاربرد افزونه پیامک زمانبندی شده ووکامرس را به شما توضیح دهیم تا متوجه شوید افزونه پیامک زماندار وردپرس چگونه می‌تواند فروش شما را افزایش دهد. لازم به ذکر است که شما می‌توانید با استفاده از افزونه پیامک ووکامرس رایگان ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر و تشکر از خرید مشتری را در همان لحظه ارسال کنید. افزونه‌ای که در این صفحه صحبت می‌کنیم به صورت زمابندی شده بعد از اولین خرید کاربر یا ثبت نام کاربر و… پیامک‌ها را در بازه‌های زمانی تعیین شده ارسال می‌کند.

برای یک فروشگاه تصفیه آب

معمولا دستگاه‌های تصفیه ‌آب بین ۶ ماه تا یک سال نیازمند تعویض فیلترها هستند. شما به عنوان مدیر کسب و کار می‌توانید تنظیم کنید که بعد از خرید دستگاه تصفیه آب به صورت خودکار ۶ ماه بعد برای مشتری شما پیامک با نام مشتری و اسم محصول خریداری شده ارسال شود و اعلام شود که مشتری عزیز آقای/خانم x شما ۶ماه پیش دستگاه تصفیه آب مدل x را تهیه کرده‌اید و هم‌اکنون موعد تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب است. برروی لینک زیر کلیک کنید و با ۱۰٪ تخفیف فیلترهای تصفیه آب خریداری کنید.

در زمان صحیح به مشتری صحیح با انگیزه مناسب پیشنهاد خودتان را ارسال کنید و این پیامک کوتاه در اکثر مواقع منجر به خرید می‌شود و این چرخه می تواند به صورت سالیان متوالی تکرار شود.

برای یک سایت آموزشی

احتمالا شما هم متوجه شده‌اید که در اکثر آموزش‌ها، یک آموزش پیش نیاز آموزش بعدی است. شما می‌توانید تنظیم کنید زمانی که یک دانش پذیر محصول آموزشی را خریداری کرد یک ماه بعد دوره‌های تکمیلی به ایشان با یک تخفیف پیشنهاد شود. به این معنی که اگر کاربر سایت شما یک محصول آموزشی را خریداری کند حال می‌تواند آموزش‌های بعدی شما که حرفه‌ای‌تر هستند را خریداری کند. مثلا زمانی که فردی یک دوره آموزشی از شما خریداری می‌کند ۱ ماه بعد پیامک دهید که شما دورهx را خریداری کرده‌اید و دوره پیشرفته را می‌توانید با ۲۰٪ تخفیف از لینک زیر خریداری کنید.

این سناریو برای تمام کسب و کارها قابل پیاده سازی است حال تصویر کنید که بتوانید برای ثبت نام کاربر یا هنگام تکمیل فرم هم چنین چیزی را داشته باشید. من مطمئن هستم این بهترین افزونه بازاریابی اینترنتی هست که تاکنون دیده‌اید.

ارسال پیامک خوش امدگویی و ارسال پیامک زماندار بعد از ثبت نام کاربر در وردپرس

با استفاده از افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس شما می‌توانید تنظیم کنید تا زمانی که کاربر در سایت شما ثبت نام می‌کند پیامک‌های متفاوتی در بازه‌های زمانی مختلف برای کاربر سایت شما ارسال شود. احتمالا زمانی که اولین بار فردی با سایت شما آشنا می‌شود شاید اعتماد لازم برای خرید اینترنتی از سایت شما را نداشته باشد. شما می‌توانید با ارسال پیامک‌های زماندار این اعتماد را ایجاد کنید. مثلا:

 1. روز بعد از ثبت نام در سایت، یک پیامک خوش آمدگویی ارسال کنید.
 2. هفته بعد از ثبت نام در سایت یک پیامک در مورد تصاویر شرکت در نمایشگاه و صفحه درباره ما ارسال کنید.
 3. ۲ هفته بعد از ثبت نام در سایت یک محتوای آموزشی جذب برای مشتری ارسال کنید.
 4. در نهایت ۳ هفته بعد از ثبت نام در سایت حالا زمانی که کمی با برند و کسب و کار شما آشنا شده است وقت آن رسیده که با یک کد تخفیف انگیزه لازم برای خرید از سایت را برای مشتری ارسال کنید.

نظرتان در مورد این روش بازاریابی چیست؟ آیا بهتر از زمانی نیست که میٰ‌خواهید در اولین آشنایی به کاربر سایتتان محصولات را بفروشید؟ البته همه ما دوست داریم که در اولین بار بعد از ثبت کاربر از طریق افزونه دیجیتس خرید را انجام دهد اما در واقعیت شاید این اتفاق رخ ندهد.

ارسال پیامک زماندار و اتومیشن در گرویتی فرم

گرویتی فرم حرفه‌ای‌ترین فرم‌ساز برای وردپرس است. خیلی از افراد برای برگزاری جشنواره‌های فروش و دریافت اطلاعات تماس کاربر از گرویتی فرم استفاده می‌کنند. با استفاده از افزونه پیامک زمابندی شده که توسط سامانه پیامک فراز اس ام اس توسعه داده شده است، شما می‌توانید تنظیم کنید تا بعد از تکمیل فرم دربازه‌های زمانی خاص برای کاربر سایت شما پیامک زمانبندی شده ارسال شود و شما می‌توانید به صورت دقیق برای افرادی که در صفحه‌های مختلف فرم‌های مختلفی را تکمیل می کنند، سناریوهای مختلف در نظر بگیرید.

برای ارسال پیامک بلافاصله بعد از تکمیل فرم در گرویتی فرم نیز می‌توانید از افزونه پیامک گرویتی فرم رایگان استفاده نمایید.

 

راهنمای ویدیویی تنظیمات افزونه پیامک automation زماندار

توضیحات فنی افزونه پیامک زماندار فراز اس ام اس

خبر خوب این است که این افزونه از کران جاب استفاده نمی‌کند بنابراین به سرور سایت شما هیچ فشاری وارد نمی‌شود. پیامک‌ها به محض خرید در دیتابیس سامانه پیامک فراز اس ام اس ذخیره می شود و طبق زمانی که باید  از طرف سامانه پیامک فراز اس ام اس ارسال می شود.
این افزونه برای کاربران سامانه پیامک فراز اس ام اس تهیه شده است بنابراین برای استفاده از این افزونه می‌بایست حتما سامانه پیامک را از شرکت زرین ارتباطات آسیا ( فراز اس ام اس) تهیه کرده باشید.
3.7/5 - (16 امتیاز)

سوالات متداول

01حداقل زمان برای ارسال پیامک زمانبندی شده چقدر است؟

حداقل زمان برای ارسال پیامک زمان بندی شده ۱ روز است و امکان ارسال زودتر از یک روز وجود ندارد.

02چگونه تنظیم کنیم ۳۰ دقیقه پس از ثبت نام یک پیامک ارسال شود؟

امکان ارسال پیامک بر حسب دقیقه وجود ندارد و دلیل این مورد هم این است که ممکن است کاربر در سایت شما ساعت ۲ نیمه شب ثبت نام کند. ارسال پیامک در ساعت ۲:۳۰ بامداد حس جالبی را به کاربر منتقل نمی‌کند اما برای همه پیامک‌ها امکان ثبت ساعت دقیق برای ارسال نیز وجود دارد.

03برای ارسال پیامک زماندار بعد از ثبت نام باید افزونه خاصی داشته باشم؟

افزونه پیامک اتومیشن با افزونه دیجیتس، ووکامرس و گرویتی فرم سازگار است و اگر برای ثبت نام از افزونه دیگری استفاده می کنید می‌توانید فیلد افزونه را مشخص نمایید تا پیامک بعد از ثبت نام به آن فیلد دیتابیس ارسال شود.

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • آقایی
  29 می 2023 پاسخ دهید

  سلام این افزونه رو من نصب کردم و تنظیمات رو هم انجام دادم بریا محصولات وکامرس و هم برای گرویتی اما هیچ اتفاقی نمیافته و اصلا پیامکی ارسال نمیشه حتی توی گزارشات فراز اس ام اس رو هم نگاه میکنم هیچ پیامی به سمت فراز هم نمیره میشه راهنمایی کنید؟

  • سیدمحمود غفاری
   30 می 2023

   سلام ایا خط خدماتی farazclub برای شما فعال است؟ لطفا تیکت پشتیبانی ثبت نمایید تا خط farazclub برای ارسال پیامک زماندار با خط خدماتی نیمه خصوصی برای شما فعال شود.

  • آقایی
   5 ژوئن 2023

   من farazclub رو تهیه کردم اما در تیکت به فراز اس ام اس میگن حتما باید سفارش تکمیل شده باشه .پس چرا قابلیت در حال انجام توی پلاگین هست؟

  • سیدمحمود غفاری
   5 ژوئن 2023

   سلام
   از افزونه پیامک فراز اس ام اس استفاده نمایید.
   برای دانلود و نصب در مخزن وردپرس farazsms را جستجو نمایید.
   از بخش عملگرهای خاص می توانید برای ارسال پیامک زماندار در ووکامرس برای وضعیت های مختلف استفاده بفرمایید.

 • شقایق حسین پور
  6 مارس 2023 پاسخ دهید

  ضمن عرض سلام و خدا قوت

  من به دنبال نصب چنین افزونه ای روی سایت خودم بودم. اما در حال حاضر از پنل ippanel به صورت مستقیم دارم استفاده می کنم. آیا این امکان وجود دارد که با این شرایط از این افزونه استفاده کنم؟ یا حتما نیاز است که پنل خودم رو مستقیما به فراز اسمس منتقل کنم؟ باتشکر

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام
   برای استفاده از افزونه پیامک زماندار حتما می بایست کاربر ویژه (VIP) سامانه پیامک فراز اس ام اس باشید تا بتوانید از این افزونه برای ارسال پیامک های زماندار در وردپرس برای ارسال پیامک زمانبندی شده بعد از ثبت سفارش یا ارسال پیامک زمانبندی شده بعد از ثب فرم در گرویتی فرم و… استفاده نمایید.

 • حسین خان محمدی
  24 فوریه 2023 پاسخ دهید

  سلام و احترام
  پیشنهاد میکنم به این افزونه خوب این مورد هم اضافه بشه:
  ارسال پیامک زماندار پس از اینکه سفارش به وضعیت “تکمیل شد” تغییر پیدا کرد. اگر بشه وضعیت را هم انتخاب کرد که خیلی بهتر خواهد بود.
  در نتیجه مثلا اگر بخواهیم از یک خرید که دارای چندیم قلم جنس بوده یک نظر سنجی کنیم میتونیم این پیامک را ارسال کنیم و مثلا اگر بشه همراهش یک لینک صفحه نظر سنجی هم ارسال بشه. (نشد هم که لینک صفحه اصلی الزاما هست در حال حاضر)

  • سیدمحمود غفاری
   1 مارس 2023

   سلام
   ارسال پیامک زماندار بعد از تکمیل سفارش همین الان در افزونه فعلی هم امکان پذیر است اما متاسفانه متوجه منشور شما نشدیم لطفا در این خصوص توضیحات بیشتری را اعلام بفرمایید تا در اینده در افزونه پیامک زماندار قرار داده شود.

 • خبات جواهری
  22 فوریه 2023 پاسخ دهید

  از وقتی با پنل پیامکی شما آشنا شدم هزینه نگهداری سایتم واقعا کاهش پیدا کرده و امکاناتی که افزونه های شما در اختیارمون گذاشته بسیار کاربردی و کل مشتری هامون رضایت بیشتری ازمون دارن. خدا قوت بهتون میگم و خدا بهتون برکت بده.

  • سیدمحمود غفاری
   1 مارس 2023

   خوشحالیم که سامانه پیامک فراز اس ام اس برای حل مشکلات و کاهش هزینه های شما موثر بوده است.

 • سلطان پناه
  20 فوریه 2023 پاسخ دهید

  با درود و احترام
  متاسفانه متغییر های قابل استفاده بسیار کم هست
  2 عدد کمه
  مثلا متغییری نیاز داشتم که مقدار امتیاز در افزونه Points and Rewards را پشتیبانی کنه
  متغیر ywpar_points_earned

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام مواردی که شما می فرمایید به صورت شخصی برای شما کاربرد دارد و کاربرد عمومی و گسترده ندارد، با توجه به اینکه تیم برنامه نویسی درون داریم شما می توانید با شرکت تماس بگیرید تا افزونه پیامک زماندار برای شما شخصی سازی شود و متغیرهای درخواستی شما به افزونه ارسال پیامک زماندار از طریق ووکامرس اضافه شود.

 • طلایی زاده
  24 نوامبر 2022 پاسخ دهید

  من از مشتری های چند ساله شما هستم
  اول از همه به این نحوه پاسخگویی فوق العاده اقای غفاری دست مریزاد میگم که انقد برای مشتریانتون وقت میذارین و نیازهارو میپرسین
  ما این یادآور رو از خیلی وقت پیش با چندتا کرون جاب در هاستمون انجام دادیم (به صورت ساعتی) ممنون میشیم اگه این امکان رو فراهم کنید که از شلوغی هاست ما در هاست دی ال کم شه

  • سیدمحمود غفاری
   17 دسامبر 2022

   سلام
   از لطف شما نسبت به مجموعه بسیار سپاگزاریم و خوشحالیم که توانستیم رضایت شما را جلب کنیم.
   شما می توانید از افزونه پیامک زماندار فراز اس ام اس استفاده کنید و به جای اینکه سرور سایت شما ساعتی کرون جاب را بررسی کند و به سرور سایت شما فشار بیایید از این حجم پرخواست را به سرور ما منتقل نمایید که البته ما نیز با راهکارهای خودمان این موضوع را هندل می کنیم و سایت شما با کمتر بار ترافیک پیامک ها را به صورت زماندار ارسال خواهد کرد.

 • علی
  20 نوامبر 2022 پاسخ دهید

  با سلام.
  با تشکر از این افزونه‌ی فوق‌العاده کاربردی شما

  متاسفانه به مشکلی برخوردم. این افزونه ظاهراً با افزونه persian woocommerce sms تداخل داره؛ یعنی زمانی که فعال می‌شه، پیامک‌هایی که برای خرید مشتریان تنظیم کردیم غیرفعال می‌شه…

  اگر راهنمایی بفرمایید چطور این تداخل رو درست کنیم ممنون می‌شم. اگر نیاز به رسیدگی هم داره که لطف کنید و برطرفش کنید.

  باز هم ممنون از شما

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام خوشحالیم که افزونه پیامک زماندار برای شما کاربردی بوده است.
   افزونه پیامک زماندار با افزونه ووکامرس تداخل ندارد، درواقع افزونه پیامک ووکامرس اصلا یکی از پیش نیازهای افزونه پیامک زماندار است. موردی که می فرمایید را لطفا از طریق تیکت پشتیبانی با همکارانم پیگیری بفرمایید.
   البته نسخه جدید افزونه با امکانات جدیدتر به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

 • مصطفی مرادی
  19 نوامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام. امکان ساخت نظرسنجی به صورت گروهی برای محصولات وجود ندارد؟
  ساخت نظرسنجی برای تک تک محصولات کمی زمانبر خواهد بود و با مشکلات زیادی در آینده مواجه خواهد شد.

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام به زودی با یک قابلیت بسیار ویژه افزونه نظرسنجی بعد از خرید به فراز اس ام اس اضافه می شود.
   تا اپدیت افزونه شما می توانید از افزونه ارسال پیامک نظرسنجی بعد از خرید استفاده نمایید.

 • سعید کریمی
  8 نوامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام
  سیستمی ایجاد کردین که خودم به دنبال ایجادش بودم که خوشبختانه شما کار کردین و خیلی خیلی خوشحال کننده است و جاش در فضای جذب و فروش در ایران خیلی خالیه
  برای بهبود ارتباط با کاربران و مشتریان نظرتون چیه که به پیام رسان ها هم کانکشن داشته باشه تا پیام علاوه بر پیامک، از طریق پیام رسان ها هم ارسال بشه؟
  سپاس فراوان از زحمات شما

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام شما میخواهید این نرم افزار به چه پیام رسان هایی متصل شود؟

 • سجاد شریفیان‌
  24 اکتبر 2022 پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر. افزونه کی آپدیت میشه؟ به پشتبانی هم میگیم میگن معلوم نیست.
  الان من توی ذخیره سازی مشکل دارم و میگه شما در فراز اس ام اس حساب ندارید!
  این افزونه نیاز کسب و کارمون هست لطفا زودتر آپدیت کنید. لطفا خبر بدید

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام لطفا اخرین نسخه افزونه را دانلود و نصب بفرمایید و در صورتی که مشکلی مشاهده کردید اطلاع دهید، در اپدیت های جدید افزونه مشکلات برطرف شده است.

 • Raha AB
  17 اکتبر 2022 پاسخ دهید

  چرا پیام منو منتشر نمیکنید؟
  فقط پیام های موافقان را منتشر میکنید؟

 • Raha AB
  17 اکتبر 2022 پاسخ دهید

  سلام
  من توسط افزونه Custom Order Status for WooCommerce یه سری وضعیت جدید اضافه کردم ، ولی افزونه automation اونها رو نمایش نمیده ، میشه لطفا راهنمایی کنید چه کار باید انجام بدم ؟ یا اینکه خودتون میتونید این قسمت رو با دریافت هزینه آپدیت کنید که بتونه خواسته ما رو براورده کنه؟
  ممنونم ، راستی چندبار تلاش کردم افزونه رو دانلود کنم ، در بررسی گیر کرد و دانلود نشد.
  تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام برای دانلود افزونه در حال حاضر مشکلی وجود ندارد، برای موردی که فرمودید سعی می کنیم در اپدیت های بعدی این قابلیت را اضافه کنیم.

 • رها عباسی
  7 اکتبر 2022 پاسخ دهید

  سلام ، وقتتون بخیر باشه
  عجب افزونه عالی ای ساختید ، خیلی خوب بود ، ویدیوش رو هم دیدم ، کاش دیجیتس و گرویتی فرم هم روی سایت اموزشی داخل فیلم فعال بودن که کاملتر میشد اموزشش ، ولی بابت این افزونه عالی ازتون ممنونم

  من با استفاده از Custom Order Status for WooCommerce چند وضعیت جدید سفارشی به ووکامرس اضافه کردم ، ولی افزونه شما این وضعیت ها رو نمایش نمیده ، نمیخونه ، آیا امکان سفارشی سازی براش دارید؟
  اگر باهزینه هم باشه اوکیه و مشکلی ندارم.

  راستی افزونه را کد کردید؟
  اگر بله ، با ioncube کد شده یا سورس گاردین ؟
  چون ioncube برای نسخه 8پی اچ پی منتشر نشده و سرعت 7.4 هم نسبت به 8 تقریبا نصف هستش و دوست دارم اگر ممکنه راهنمایی کنید که من چه باید کنم.
  ممنونم

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   خوشحالیم که افزونه برای شما مفید و کاربردی بوده است.
   موردی که برای Custom Order Status for WooCommerce فرمودید رو سعی می کنیم در اپدیت‌های بعدی به افزونه پیامک زماندار اضافه کنیم و رایگان در اختیار شما قرار بدهیم.
   افزونه در حال حاضر کدگذاری نشده است.

 • محمد فرشادیان
  4 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  کاش فقط n روز بعد نشه پیامم داد
  n ساعت بعد n دقیقه بعد بره

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام در برنامه ما هست که این قابلیت رو هم اضافه کنیم، ممنون که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.

 • وبمستر
  29 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  امکان این مورد که در روز مشخص و ساعت مشخص برای یوزر ووکامررسی یا گرویتی فرم یک پیام مشخص برود هست؟
  مثلا کسانی که فرم 1 را پر کرده اند سه شنبه ساعت 18 پیامک شروع وبینار دریافت کنند.
  اگر این امکان نیست لطفا در بروزرسانی این مورد اضافه کنید لطفا

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام
   خیر چنین موردی امکان پذیر نیست اما شما می توانید از این افراد خروجی بگیرید و خودتان از داخل سامانه پیامک فراز اس ام اس برای ارسال پیامک زمانبندی شده اقدام بفرمایید.
   احتمالا در نسخه های بعدی بتوانیم اضافه کنیم.

 • هومن کیائی
  29 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  سلام و درود بر شما خیلی افزونه خوب و کاربردی را طراحی و اجرا نمودید
  ذهنتون همواره سالم و راه تون مستدام باد
  یه درخواست و پیشنهاد دارم و اون اینکه امکان تکرار پیامک زمان بندی شده را فراهم نمایید . مثلا بتوانیم برای خرید یک محصول مشخص کنیم هر 30 روز یک بار ، یا هر 90 روز یک بار ، یا هر سال یک بار این پیامک را بعد از خرید مشتری برایش ارسال کنه
  کاربردش در موضوعات آموزشی هست که میتوانیم تعریف کنیم فیلمهای آموزشی مهم را هر ماه یا هر سه ماه مجددا ببینند.
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام
   ایجاد چرخه بینهاد در افزونه فعلی امکان پذیر نیست زیرا باید کرون جاب در هاست شما فعال بشه که هر روز چک بشه و به سرور سایت شما فشار میاره، این مدلی که پیاده سازی شده است در سرور ما انجام می شود و مشکلی برای سایت شما بوجود نمی اورد اما شما می توانید تنظیم کنید که برای خرید یک محصول مثلا 30 روز بعد و 60 روز بعد و 90 روز و…. پیامک ارسال شود.

 • خشنود
  26 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  با سلام ضمن تشکر فراوان از این افزونه‌ها که خیلی کمک کننده است
  امکان تنظیم زمان ثابت ارسال پیامک در این افزونه وجود دارد؟ ( برای مثال بنده یک محصول آموزشی در ووکامرس دارم و کلاس آن در دهم تیرماه ساعت 12 برگزار می‌شود. می خواهم به همه افرادی که این محصول را خریده‌اند نیم‌ساعت قبل از کلاس یعنی ساعت 11 و نیم روز دهم تیرماه پیامک ارسال شود آیا این قابلیت وجود دارد؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام چنین چیزی در حال حاضر خیر متاسفانه در افزونه پیامک زماندار وجود ندارد.
   از داخل سامانه می توانید به افرادی که این محصول را خریداری کرده اند پیامک خود را ارسال بفرمایید و از قابلیت ارسال پیامک زمانبندی شده برای ارسال پیامک در زمان مشخص استفاده کنید.

  • ویپادی
   11 آگوست 2022

   سلام
   دقیقا منم این نیاز رو دارم
   کاش زودتر آپدیت کنید واقعا برای سایت‌های آموزشی این مورد خیلی ضروری هست چون برای هر وبینار باید بری خروجی بگیری بیای پنل پیامک
   کلی وقت میبره و نیاز هست همش پای سیستم باشیم
   این قابلیت رو اضافه کنید خیلی عالی میشه

   ممنونم بابت سامانه خوبی که دارید

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام پیگیری میکنیم که این قابلیت اضافه بشه، شما برای ثبت نام در وبینار از گرویتی فرم استفاده می کنید؟

  • ویپادی
   12 سپتامبر 2022

   درود بر شما
   خیر از گرویتی فرم استفاده نمیکنم
   از ووکامرس استفاده میکنم
   افزونه شما هم واقعا کاربردی هست اما این قابلیت تنظیم یک ساعت و تاریخ مشخص برای ارسال میتونه افزونه رو به ابرافزونه تبدیل کنه.
   واقعا این قابلیت برای سایت‌های آموزشی بسیار ضروری هست
   خواهش میکنم اگر امکانش رو دارید در اولویت آپدیت افزونه بزاریدش

  • زهرا معینی
   19 سپتامبر 2022

   سلام ممنون از نظر شما.
   در آپدیت افزونه پیامک زماندار در دستور کار ما قرار می گیرد.

 • هومن کیائی
  23 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  سلام به به چه افزونه خوبی ، حتما در اولین فرصت از آن استفاده و بازخوردش را مجدد اعلام خواهم کرد خیلی امکانات خوبی هستند و بسیار به آن نیاز داشتیم
  با تشکر لطفا امکانات بیشتر هم به آن اضافه نمایید

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام ممنونم از اینکه با نظرات خودتان به ما انرژی می دهید.
   چه امکاناتی مد نظرتون هست؟ بفرمایید تا برای بررسی به واحد فنی منتقل شود.

 • مجید زارع

  ببخشید آیا ممکنه این افزونه و افزونه پیامک اختصاصی فراز اس ام را با هم در یه افزونه ارایه داده بشه؟

  • سیدمحمود غفاری
   1 ژوئن 2022

   سلام
   در حال حاضر چنین موردی در برنامه کاری تیم فنی نیست البته ممنونم که پیشنهادتون رو با ما درمیون گذاشتید.

 • رضا مدیری
  16 آوریل 2022 پاسخ دهید

  سلام انشالله سلامت و شاد باشید
  ببخشید از خط 3000505 استفاده کنم چون خط club تو پنل کاربری م ندارم

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   سلام
   پیامک های زماندار معمولا با توجه به ماهیت با خط خدماتی 3000505 تایید نمی شود بنابراین پیشنهاد می شود که از خط farazclub استفاده نمایید.
   اگر این خط را ندارید از طریق تیکت پشتیبانی اقدام کنید تا خط به پنل شما اضافه بشه.

 • رامین عثمانی
  29 مارس 2022 پاسخ دهید

  میشه تنظیم کرد مثلا بعد از گذشت x روز از خرید به مشتری پیامک بده و دعوتش کنه به نظرسنجی محصول خریداری شده؟ و لینک محصول هم بزاره؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   سلام بله میتونید این کار رو انجام بدهید.

 • عانگع اصلانیان
  20 فوریه 2022 پاسخ دهید

  در به در دنبال این پلاگین بودم و می‌خواستم بدم برام بنویسین همچین پلاگینی رو … مرسی

 • ابوالفضل
  17 فوریه 2022 پاسخ دهید

  خیلی ممنون واقعا جای همچین افزونه ای خالی بود. ممنون از زحماتتون

 • محمدجواد سمنانی
  14 فوریه 2022 پاسخ دهید

  سلام دوست خوبم من دو پیشنهاد داشتم لطف میکنید اگر بررسی کنید

  قابلیت ارسال بر اساس هر محصول با زمان بندی + با الگوی هر محصول
  قابلیت ادغام با افزونه آموزشی Lifterlms بر اساس الگو
  قابلیت ادغام با افزونه اتوماتور (به معروف ترین افزونه های وردپرسی وصل میشه و با هر افزونه و فعالیت میشه پیامک داد)
  uncanny automator plugin
  ممنونم از تیم خوب فراز اس ام اس

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام
   2 مورد اول در افزونه هست اگر ما اشتباها متوجه شدیم لطفا بفرمایید که منظور شما چیست تا بتوانیم این مورد را در آپدیت‌های افزونه مد نظر داشته باشیم.
   برای افزونه اتوماتور حتما بررسی می‌کنیم تا در صورتی که امکان پذیر باشد این قابلیت را در سامانه اضافه کنیم.

 • حامد
  19 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  با سلام و تشکر بابت افزونه
  لطفا امکان شرطی سازی و trigger ارسال در قالب گروه را هم فراهم کنید.
  مشابه میلرلایت:
  اگر کاربر جزو گروه a بود پیامک a1 ارسال شود.
  اگر جز گروه a نبود پیامک a2 ارسال شود و….

  • سیدمحمود غفاری
   14 فوریه 2022

   سلام حامد عزیز در خصوص گروه بندی بیشتر توضیح می دهی؟ این گروه بندی کجا انجام شده ؟ در سایت شما؟ از طریق چه افزونه ای این گروه بندی انجام شده است؟

 • مصطفی
  14 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  سلام
  کاش میشد این افزونه رو به صورت ادان برای افزونه ارسال پیامک گرویتی فرم طراحی میکردید که فقط یک فیلد زمان ارسال هم به پیام ها اضافه میکرد مثلا میشد زمان ارسال رو تنظیم کرد روی بلافاصله یا زمان دلخواه…
  نکته بعدی اینکه انگار نمیشه مقدار متغیر برای متن پیامک انتخاب کرد کاش از پترن استفاده میشد که این مشکل وجود نداشته باشه.
  پیامکی که مقدار متغییر نداشته باشه اتوماتیک بودنش دیگه خیلی معنایی نداره!
  خیلی خوب میشه اگر این آپدیت رو انجام بدین

  • سیدمحمود غفاری
   14 فوریه 2022

   سلام مصطفی عزیز
   لطفا به صورت تصویری به من بگو که به نظرت در کدوم قسمت باید تنظیمات ارسال پیامک افزونه قرار بگیره تا بتونم این مورد رو بررسی کنم.
   در مورد متغیر صحبت کردی، میشه لطفا بیشتر توضیح بدهی برای استفاده از افزونه در کدوم قسمت ها نیاز به متغیر داری؟ (ووکامرس، گرویتی، دیجیتس یا لرن پرس؟)
   به چه متغیرهایی نیاز داری؟

   اگه بتونی اطلاعات دقیق در این خصوص بهم ارسال کنی شاید بتونم برای چیزی که می‌خواهی کمکت کنم و تغییراتی در افزونه انجام دهیم.

 • فردین
  4 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  سلام.ایا می شه برای یک کاربر خاص زمان ارسال رو تغیر بدیم.
  یا اصلا طوری باشه که کار بر موقع ثبت نام یا خرید روز و ساعت ارسال رو خودش تایین کنه؟

  • سیدمحمود غفاری
   14 فوریه 2022

   سلام
   در این خصوص از طریق تیکت پشتیبانی درخواست توسعه اختصاصی ارسال نمایید.

 • محمد
  31 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام
  ای کاش امکانش باشه برای edd هم اضافه کنید این قابلیت رو چون واقعا لازمه با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   14 فوریه 2022

   سلام
   لطفا در خصوص ارسال پیامک زماندار برای edd از طریق پشتیبانی درخواست توسعه خود را ارسال کنید.

 • محمد
  24 اکتبر 2021 پاسخ دهید

  این افزونه بروزرسانی نمیشه؟

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   قطعا افزونه بروزرسانی میشه، ایا امکان خاصی مد نظرتون هست که در افزونه وجود ندارد؟ لطفا بفرمایید تا در اپدیت های بعدی مد نظر داشته باشیم.

 • محمد
  22 جولای 2021 پاسخ دهید

  ممنون از ارائه این افزونه. دو مورد اگر اضافه بشه عالیه:
  ۱) ارسال پیامک زماندار بر اساس سفارشات (الان فقط بر اساس محصول هست)
  ۲) امکان تنظیم ارسال پیامک بر اساس دقیقه و ساعت (الان فقط بر اساس روز هست و نیاز داریم مثلاً بعد از خرید یک کالا بلافاصله لینک دانلود دستورالعمل استفاده از اون کالا برای مشتری پیامک بشه)

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2021

   سلام محمد عزیز هنگام توسعه در آینده حتما مورد اول را مد نظر خواهیم داشت و ارسال پیامک زماندار بر حسب سفارش را مد نظر میگیریم.
   البته در افزونه پیامک اختصاصی فراز اس ام اس همین الان چنین قابلیتی وجود دارد که می توانید به صورت رایگان افزونه پیامک اختصاصی فراز اس ام اس را دانلود کنید.
   اما در مورد شماره 2 ما در شرکتمات خیلی درباره این موضوع صحبت کردیم و دلیلی که این مورد را اضافه نکردیم این بود که مثلا شما تنظیم می کنید 3 ساعت بعد پیامک ارسال شود و اگر کاربر در سایت شما ساعت 12 شب ثبت نام کرده باشد پیامک ساعت 3 صبح ارسال می شود.
   دریافت پیامک در چنین زمانی شاید جالب نباشد و به این دلیل بود که حداقل فاصله را یک روز در نظر گرفتیم که بتوایند ساعت را مشخص کنید.
   نظر شما در این باره چیست؟ آیا احساس می کنید با این وجود هنوز ارسال پیامک بر حسب دقیقه در افزونه اتومیشن پیامکی لازم است؟

 • محمدرضا سربند
  7 جولای 2021 پاسخ دهید

  اسم فیلد در افزونه Digits چیه

  • سیدمحمود غفاری
   7 جولای 2021

   سلام
   افزونه پیامک automation به صورت خودکار افزونه دیجیتس را برای ثبت نام با شماره موبایل شناسایی می کند و اگر از افزونه دیگری برای ثبت نام با شماره موبایل استفاده می کنید می توانید فیلد دیتابیس را در این افزونه مشخص کنید.
   فیلد دیجیتس در دیتابیس به صورت digits_phone می باشد.

 • کیارش خسروی
  6 جولای 2021 پاسخ دهید

  من قبلا بدون افزونه به صورت دستی این کار را می کردم . شماره ها را از گرویتی فرم می گرفتم وارد سایت شما می کردم و از قالب اس ام اس های پیش فرض اس ام اس های زمان دار انتخاب می کردم این افزونه معجزه است.
  من برای کار قبلی نیرو استخدام کرده بودم.
  خدا رو شکر من از این روش درآمد بالایی در حوزه آموزش به دست آوردم با این افزونه کارم هزار پله آسون تر شده واقعا ممنونم ممنونم ممنونم

  • سیدمحمود غفاری
   7 جولای 2021

   سلام اقای خسروی گرامی
   خوشحالیم که این افزونه برای شما بسیار مفید بوده است و کارهای ارسال پیامک شما را به صورت خودکار می شود و این زمان را می توانید برای انجام کارهای ارزشمندتر استفاده کنید و خیلی خوشحالیم که با استفاده از این افزونه هزینه نیروی کار شما کمتر شده است و این افزونه باعث شده ماهیانه حداقل به اندازه حقوق اداره کار و بیمه تامین اجتماعی در هزینه های شما صرفه جویی شود.
   از اینکه نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید متشکریم، با این نظر خستگی ما بکلی فراموش شد و انرژی برای توسعه افزونه‌های جدید به ما منتقل شد.

 • محمدرضا سربند
  6 جولای 2021 پاسخ دهید

  یکی از بهترین افزونه ها از شرکت فراز اس ام اس
  ممنون از تیم خوب فراز اس ام اس و اقای غفاری

  • سیدمحمود غفاری
   7 جولای 2021

   سلام آقای سربند عزیز
   خوشحالیم که افزونه پیامک زمانبندی شده و زماندار ووکامرس، گرویتی فرم و ارسال پیامک زماندار بعد از ثبت نام برای شما مفید و کاربردی بوده است…

 • نیما طلوعی
  6 جولای 2021 پاسخ دهید

  لطفا امکان ساخت کمپین و اتومیشن را درون خود پنل پیامکی هم میسر کنید تا افراد فارغ از سیستم مدیریت محتوا بتوانند سناریوهای مختلف را طراحی نمایند. درست مثل پنلهای ایمیل مارکتینگ.

  • سیدمحمود غفاری
   7 جولای 2021

   سلام اقای طلوعی عزیز
   این مورد رو حتما به واحد فنی ارجاع می دهم تا در تسک‌های تیم فنی قرار می‌گیرد تا در آینده در سامانه پیامک فراز اس ام اس اضافه شود، از اینکه نظر و دغدغه خودتان را به ما اطلاع دادید سپاسگزاریم.

 • رشیدی
  6 جولای 2021 پاسخ دهید

  سلام، وقت بخیر

  ممنون از این افزونه ارزشمند

  یعنی با این افزونه می تونیم کاربری که ثبت نام کرده بعد از چند روز یا چند ساعت پیامی برای تشویق به خرید ارسال بشه

  • سیدمحمود غفاری
   7 جولای 2021

   سلام بله با افزونه اتومیشن پیامکی برای ثبت نام کاربر می توانید تنظیم کنید که چند روز بعد ثبت نام پیامک‌های مختلف ارسال شود البته حداقل زمان ارسال پیامک ۱ روز است که می‌توانید ساعت را مشخص کنید و قابلیت اینکه مثلا ۴ ساعت بعداز ثبت نام پیامک ارسال شود وجود ندارد زیرا شاید کاربر ساعت ۱۲ شب در سایت شما ثبت نام کند ۴ ساعت بعد، ساعت ۴ صبح خواهد بود و ارسال پیامک در چنین ساعتی جالب و منطقی نیست به همین دلیل حداقل یک روز است و ساعت را شما خودتان می توانید تنظیم کنید که چه ساعتی پیامک ارسال شود.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات