پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » تبلیغات پیامکی برای هتل – ارسال پیامک از طریق نرم افزار هتل (پنل پیامک هتل)

تبلیغات پیامکی برای هتل – ارسال پیامک از طریق نرم افزار هتل (پنل پیامک هتل)

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ مرداد ۱۴۰۳

فرقی نمی کند که صاحب یک هتل مجلل پنج ستاره با مشتریان بین المللی هستید و یا هتلی کوچک با مشتریان محدود، با روش‌های درست بازاریابی می‌توانید مشتریان فعلی خود را تبدیل به مشتریان وفادار و دائمی کنید و همچنین به جذب مشتری برای هتل خود بپردازید. یکی از روش‌های نوین بازاریابی برای هتل‌ها استفاده از بازاریابی پیامکی است. در این روش شما با هزینه اندک می‌توانید ارتباط صمیمی و دوطرفه ای با میهمانان هتل خود برقرار کنید.

امروزه افراد قبل از رفتن به سفر درباره هتل‌های شهر مورد نظر تحقیق می‌کنند تا بهترین هتل را انتخاب کنند. پس بهتر است شما نیز از این فرصت استفاده کنید و با استفاده از بازاریابی پیامکی برای هتل خود پررنگ تر از سایر رقبا بدرخشید.

در این مقاله ما روش‌های هدفمند بازاریابی پیامکی برای یک تبلیغات هتل را آموزش می‌دهیم تا خیالتان راحت باشد هزینه‌ای که صرف تبلیغاتی پیامکی برای هتل خود کرده‌اید بیهوده نبوده است. منظور از تبلیغات هدفمند این است که بدانید چه زمانی و برای چه افرادی پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

 

با استفاده زا سامانه پیامک برای هتل با مشتریان ارتباط دو طرفه برقرار کنید

ارسال پیامک تبلیغاتی برای هتل

در نگاه اول پنل اس ام اس ویژه هتل برای ارسال پیامک تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما با خرید سامانه پیامک برای هتل خود می‌توانید به ارسال اس ام اس تبلیغاتی بپردازید و با استفاده از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی هتل خود را معرفی کنید. روش‌ها و ماژول‌های پیامکی مختلفی در سامانه پیامک وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد که به روش های مختلف به بازاریابی پیامکی و تبلیغات برای هتل بپردازید تا هتل شما همیشه پر باشد. برای مثال اگر صاحب یک هتل مجلل 5 ستاره گران قیمت هستید، می‌توانید با استفاده از ماژول ارسال پیامک براساس محله به محله‌های بالاشهر تهران پیامک ارسال کنید و یا با استفاده از ارسال پیامک بر اساس پیش شماره و کد رند، به پیش شماره های 1 پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

روش‌های دیگری مانند ارسال پیامک منطقه ای ، ارسال پیامک از روی نقشه، ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و … نیز در پنل اس ام اس برای هتل‌ها و اقامتگاه‌ها وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

با توجه به موارد گفته شده خرید پنل اس ام اس برای هتل می‌تواند بهترین گزینه برای تبلیغات انبوه جهت برندسازی به صورت هدفمند باشد.

 

ارتباط با مشتریان هتل با استفاده از پیامک

کاربرد پنل اس ام اس برای هتل ها و اقامتگاه ها تنها ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه برای هتل نیست، بلکه با استفاده از سامانه پیامک می‌توانید ارتباط دوطرفه و صمیمی با مشتریان خود برقرار کنید تا علاوه بر اینکه در سفرهای بعدی نیز  هتل شما در لیست هتل های محبوبشان قرار داشته باشد، هتل شما را به دوستان و آشنایان نیز معرفی کنند.

زمانی که میهمانان به هتل شما مراجعه می کنند شماره موبایل آن ها را دریافت کنید و همراه با اطلاعاتی مانند تاریخ سفر در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره کنید. با این کار شما لیست شماره موبایل افرادی که تا کنون به هتل شما مراجعه کرده‌اند را جمع‌اوری کرده‌اید و می‌توانید در زمان‌های مختلف به این افراد پیامک ارسال کنید و ارتباط خود با مشتری حفظ کنید. همچنین شما می توانید سامانه پیامک فراز اس ام اس را به نرم افزارهای مدیریت هتل متصل نمایید تا در شرایط مختلفی که شما تعیین می کنید برای شما و یا برای مشتری پیامک ارسال شود. سامانه پیامک فراز اس ام اس با اکثر نرم افزارهای محبوب مدیریت هتلداری سازگار بوده و شما می توانید از طریق نرم افزار مدیریت هتل پیامک ارسال نمایید.

 

لیست نرم افزارهای های مدیریت هتل سازگار با سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس

 

 •  نرم افزار هتل آپارتمان آس
 • نرم افزار مدیریت هتلداری آنلاین رسپشن
 • نرم افزار مهمانپذیر آس
 • نرم افزار جامع هتلداری سامان بان
 • نرم افزار هتلداری میزبان یار
 • نرم افزار جامع هتلداری طلوع
 • نرم افزار مدیریت اقامتگاه آی سفر
 • نرم افزار مدیریت هتلداری هرمینا
 • نرم افزار رزرواسیون هتل و تور تارادیس
 • نرم افزار مدیریت هتل داری شاپرک
 • نرم افزار مدیریت مهمانپذیر و هاستل

 

 

در ادامه مثال‌های بیشتر کاربرد سامانه پیامک برای هتل و اقامتگاه ها را توضیح می دهیم، این روش‌ها بسیار کم هزینه هستند و برای اجرا وقت کمی را از شما می‌گیرند و همین تکنیک‌های کوچک به شما کمک می‌کند که محبوبیت هتل خود را در درازمدت افزایش داده و مشتریان وفادار بیشتری برای هتل خود داشته باشید.

 

اطلاع رسانی پیشنهادهای ویژه با استفاده از پیامک

شما می‌توانید در هر سفر با ارسال پیام کوتاه و پیشنهاد کد تخفیف 10% برای میز شام شب اول اقامت به میهمانان خود خاطره خوبی را در ابتدای سفر در ذهن میهمانان ایجاد کنید.

همچنین اگر هتل شما با استخر، سینما و یا مکان گردشگری قرارداد دارد می‌توانید برای میهمانان خود کد تخفیفی در نظر بگیرید و با استفاده از پیامک آن‌ها را از این تخفیف مطلع سازید.

پیشنهاد هیجان انگیز سوم می‌تواند این باشد که یک روز قبل از پایان اقامت میهمانان هتل خود، پیشنهاد تمدید اتاق با تخفیف ویژه را به آن‌ها پیامک کنید. یک ضرب المثل قدیمی هست که می‌گوید سنگ مفت، کلاغ هم مفت!!! با توجه به اینکه هزینه تبلیغات پیامکی بسیار پایین است این ضرب المثل در اینجا صدق می کند.

با استفاده از پنل پیامک با مشتریان هتل خود ارتباط دو طرفه ای برقرار کنید.

ارتباط دوطرفه با مشتری با دریافت پیامک

 

با استفاده از پنل اس ام اس و خط اختصاصی این امکان وجود دارد که با مشتریان خود در ارتباط باشید و آن‌ها بتوانند پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق ارسال پیامک با شما در میان بگذارند.

همچنین با استفاده از قابلیت‌هایی مانند پاسخگوی خودکار پیامکی می‌توانید در جواب پیامک‌های دریافتی به صورت خودکار پیامک با متن مشخصی را ارسال کنید.

ارسال رمز وای فای به میهمانان هتل

برای اینکه در ذهن مخاطب و مشتری هتل ماندگار شوید باید اقداماتی انجام دهید که دیگر هتل ها انجام نمی‌دهند. مایكل شوماخر چندین سال متوالی در مسابقات رالی در دنیا اول شد. وقتی رمز موفقیتش را پرسیدند، در جواب گفت:تنها رمز موفقیت من این است كه زمانی كه دیگران ترمز می گیرند، من گاز می دهم. شما هم برای اینکه بتوانیدنسبت به سایر هتل‌ ها مشتریان بیشتری داشته باشید و اتاق های هتل شما تکمیل باشد باید کارهایی را انجام دهید که آن‌ها انجام نمی دهند. برای مثال بعد از حضور میهمانان در اتاقشان رمز وای فای را از طریق ارسال پیام کوتاه به آن‌ها اعلام کنید این کار می تواند به صورت اتوماتیک و از طریق وب سرویس ارسال پیامک با اتصال سامانه پیام کوتاه به نرم افزار هتل داری شما انجام شود

ارسال پیامک تبریک تولد

شما می توانید تاریخ تولد میهمانان هتل خود را دریافت کنید تا در روز تولد آن ها با استفاده از ماژول ارسال خودکار پیامک تبریک تولد حس خوبی را در ذهن آن ها ایجاد کنید و همچنین پیشنهاد ویژه‌ای برای آن ها در نظر بگیرید.

در این مقاله کاربرد پنل پیامک برای هتل ها را بررسی می کنیم.

برای مثال:

فرزانه عزیز هتل آسمان با آرزوی بهترین ها تولدتان را تبریک می گوید.

چنانچه طی 3 ماه آینده میهمان هتل ما باشید یک شب اقامت رایگان به مناسب تولدتان از طرف ما هدیه دریافت کنید.

موارد گفته شده تنها بخشی از کاربردهای سامانه پیامک برای هتل و اقامت گاه ها می باشد.

سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با ارائه پنل اس ام اس حرفه ای برای هتل ها و اقامت گاه ها به شما کمک می‌کند که از روش‌های نوین بازاریابی برای استفاده کنید.

در این مقاله بهترین روش‌های تبلیغاتی برای اینکه هتل شما همیشه پر باشد با نمونه و مثال عملی و کاربردی برای شما معرفی شد. در صورتی که قصد خرید پنل اس ام اس را داشتید با وارد کردن کد تخفیف hotel از تخفیف 20% در هنگام خرید پنل اس ام اس استفاده کنید.

 

آیا شما در رابطه با بازاریابی برای هتل و اقامتگاه پیشنهادی دارید؟ می‌توانید از طریق بخش نظرات دیدگاه خود را با کاربران ما به اشتراک بگذاریید و در این صفحه نکات بازاریابی هتل برای افرادی مثل شما که اهل مطالعه هستند به مرور زمان جمع‌اوری شود.

2.1/5 - (93 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات