پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » بررسی هزینه ارسال هر پیامک در اپراتورهای مختلف

بررسی هزینه ارسال هر پیامک در اپراتورهای مختلف

هزینه ارسال پیامک
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ خرداد ۱۴۰۳

همه ما روزانه چندین پیام از کسب‌وکارهای مختلف دریافت می‌کنیم که برخی از آن‌ها واقعاً جذاب هستند. درحالی‌که برخی دیگر از پیامک‌های مربوط به کسب‌وکارها را بدون آن‌که بخوانیم، پاک می‌کنیم! این مسئله نشان می‌دهد که اگر کسب‌وکارها به‌درستی از بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک برای کاربران استفاده کنند، می‌تواند نظر تعداد زیادی از کاربران را جلب کند. امروزه بازاریابی پیامکی بخش جدانشدنی از هر کسب‌وکاری است و لازم است به دلایل مختلف برای کاربران پیامک‌های جذاب تبلیغاتی و گاهی پیامک‌های اطلاع‌رسانی ارسال کنیم. یکی از سوالاتی که برای کسب‌وکارهای مختلف پیش می‌آید، این است که استفاده از هزینه پیامک چقدر است! در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل هزینه پیامک ارسالی از طریق سامانه‌های مختلف بپردازیم.

هزینه پیامک چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟

مدیریت هزینه‌ها برای هر کسب‌وکاری اهمیت بسیار زیادی دارد! یکی از هزینه‌های هر کسب‌وکاری مربوط به پیامک‌های تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی است که برای کاربران مختلف ارسال می‌شود. بنابراین هر فردی که کسب‌وکاری دارد یا مسئولیت بخشی از یک کسب‌وکار را بر عهده دارد، می‌خواهد بداند که هزینه پیامک چقدر است. اولین چیزی که باید بدانید، این است که هزینه پیامک برای اپراتورها و سامانه‌های مختلف متفاوت است. حتی در پنل ارسال پیامک هم تعرفه‌ها برای خطوط مختلف متفاوت است و بهتر است پیش از خرید خطوط اختصاصی حتماً از تعرفه‌های پیامک برای خطوط مختلف اطلاع پیدا کنید.

چرا هزینه ارسال پیامک برای کسب‌وکارها اهمیت زیادی دارد؟

هرچقدر هزینه ارسال پیامک برای کسب‌وکارها کمتر باشد، به نفع یک کسب‌وکار است! با توجه به این‌که کسب‌وکارها با صرفه‌جویی در یک بخش می‌توانند هزینه آن را در بخش دیگری صرف کنند. اگر مشتریان یک کسب‌وکار کم باشند، ممکن است تفاوت قیمت زیاد نباشد اما فرض کنید یک کسب‌وکار صدها هزار مشتری دارد و قصد دارد ارسال پیامک انبوه را شروع کند! در این صورت تفاوت قیمت در هر بار ارسال پیامک رقم قابل‌توجهی خواهد بود. همین هزینه پیامک را می‌توان در بخش دیگری انجام داد تا علاوه بر رضایت مشتریان، تعداد آن‌ها را هم افزایش داد.

هزینه ارسال پیامک ایرانسل

بررسی هزینه ارسال پیامک در اپراتورهای مختلف

هزینه ارسال پیامک از طریق سامانه‌ها و اپراتورهای مختلف، یکسان نیست؛ دلیل آن‌هم به سیاست‌های کاری و خدمات هر اپراتور مربوط می‌شود. در این بخش قصد داریم به بررسی هزینه‌های هر اپراتور برای ارسال پیامک بپردازیم:

هزینه ارسال پیامک در اپراتور همراه اول

هزینه ارسال پیامک در سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری اپراتور همراه اول متفاوت است. البته مورد دیگری که هزینه هر پیامک را متفاوت می کند، زبان مورد استفاده در متن پیامک است که در این جدول می توانید هزینه‌ها را مشاهده کنید.

نوع سیم‌کارت هزینه هر پیامک فارسی هزینه هر پیامک انگلیسی
دائمی 9.9 23.2
اعتباری 11.6 27.4

 

هزینه ارسال پیامک در اپراتور ایرانسل

هزینه ارسال پیامک سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل، مشابه هزینه سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول است. با این حال در پیامک‌های ایرانسل نیز زبان متن پیامک بر قیمت آن تاثیر گذار است.

نوع سیم‌کارت هزینه هر پیامک فارسی هزینه هر پیامک انگلیسی
دائمی 9.9 23.2
اعتباری 11.5 20.9
ارسال پیامک به خارج از کشور 200 200
ارسال پیامک به خطوط ثابت 12 12

 

هزینه ارسال پیامک در اپراتور رایتل

در اپراتور رایتل، هزینه ارسال پیامک در سیم کارت های دائمی و اعتباری یکسان است که در این جدول می‌توانید تعریفه آن‌ها را مشاهده کنید.

نوع سیم‌کارت هزینه هر پیامک فارسی هزینه هر پیامک انگلیسی
دائمی 9.9 23
اعتباری 9.9 23

 

هزینه ارسال پیامک در سامانه‌ پیامکی چقدر است؟

هزینه ارسال پیامک از طریق سامانه پیامکی بر اساس سیاست‌های هر شرکت و خط اختصاصی مورد استفاده متفاوت است! ما در این بخش به بررسی هزینه‌های فراز اس ام اس برای ارسال پیامک می‌پردازیم:

نوع پنل پنل پایه پنل اقتصادی پنل شرکتی پنل تجاری
تعرفه پیامک اپراتور 1000 18.1 17.1 15.9 14.5
تعرفه پیامک اپراتور 3000 18.1 17.1 15.9 14.5
تعرفه پیامک اپراتور 2000 18.1 17.1 15.9 14.5
تعرفه پیامک اپراتور 5000 به همراه اول 14.7 13.5 12.4 11.4
تعرفه پیامک اپراتور 5000 به ایرانسل 18.1 17.5 16.1 14.9

 

 

تعرفه ارسال پیامک در سامانه فراز پیامک به لیست سیاه

یکی از خدمات شرکت‌های ارائه پنل اس ام اس مانند فراز اس ام اس، این است که امکان ارسال پیامک به بلک لیست را فراهم می کند. در این قسمت شاهد ارزان‌ترین تعرفه‌ها هستید که شرکت فراز اس ام اس برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

نوع پنل پنل پایه پنل اقتصادی پنل شرکتی پنل تجاری
تعرفه ارسال سیم‌کارت ندارد 64 59 54
تعرفه پیامک اپراتور 1000 ندارد 17.1 15.7 14.5
تعرفه پیامک اپراتور 3000 ندارد 17.1 15.7 14.5
تعرفه پیامک اپراتور 5000 ندارد 15.6 14.3 13.2
تعرفه هر پیامک 14.7 13.5 12.4 11.4

 

هزینه ارسال پیامک در سایر اپراتورها

در این قسمت به بررسی هزینه ارسال پیامک در اپراتورهایی به‌جز ایرانسل، همراه اول و رایتل می‌پردازیم. می توانید با توجه به ویژگی هر پیامک، قیمت آن را در این جدول مشاهده کنید.

نوع سیم‌کارت پنل پایه پنل اقتصادی پنل شرکتی پنل تجاری
تعرفه پیامک BTS 17 17.1 14.5 13.3
تعرفه پیامک اپراتور 021 15.7 14.6 13.3 12.2
تعرفه پیامک صوتی (ثانیه) ندارد 2.8 2.6 2.4
کاهش هزینه پیامک

چگونه هزینه‌های ارسال پیامک را کاهش دهیم؟

برای کاهش هزینه‌های ارسال پیامک در هر کسب‌وکاری بهتر است به‌جای ارسال پیامک به صورت دستی از طریق موبایل که علاوه بر هزینه وقت بسیار زیادی را هم از شما می‌گیرد، از خدمات ارسال پیامک از طریق اینترنت استفاده کنید. این خدمات تحت عنوان پنل ارسال پیامک در اختیار شما هستند و به‌راحتی می‌توانید تنها با یک کلیک برای هزاران نفر اس ام اس ارسال کنید. همچنین بهتر است از خطوطی استفاده کنید که هزینه پیامک در آن‌ها کمتر است! اگر تعداد پیامک‌های ارسالی شما زیاد است، می‌توانید از پنل تجاری به همراه یک خط اختصاصی با تعرفه پایین استفاده کنید تا علاوه بر بهره‌مندی از امکانات بیشتر، در هزینه‌های خود هم صرفه‌جویی کنید.

برندسازی با ارسال پیامک ارزان

چگونه با استفاده از بازاریابی پیامکی برندسازی بهتری انجام دهیم؟

یکی از اهداف مهم کسب‌وکارها در استفاده از بازاریابی پیامکی، برندسازی و ماندگاری در ذهن کاربران است. با خرید سامانه پیامکی رند و ارسال محتوای جذاب، به‌راحتی می‌توانید همیشه در ذهن کاربران بمانید. به مناسبت‌های مختلف برای کاربران پیامک بفرستید تا همیشه نام برند شما در ذهن آن‌ها باقی بماند.

همچنین باید توجه داشته باشید که هنگام خرید سامانه پیامک، از شرکتی استفاده کنید که افزونه پیامک وردپرس و سایر سامانه‌های مدیریت محتوا را هم داشته باشد! زیرا شما به کمک افزونه‌ها به‌راحتی می‌توانید سامانه را به سایت خود متصل کنید و دیگر نیازی به ارسال دستی از طریق پنل پیامکی نداشته باشید. سامانه پیامکی فراز اس ام اس برای سامانه‌های مختلف افزونه طراحی کرده و در اختیار کاربران قرار داده است! هر سایتی که داشته باشید، با خرید پنل پیامک از فراز اس ام اس به‌راحتی می‌توانید آن را به سایت خود متصل کنید و از بازاریابی پیامکی خود بهترین نتیجه را بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000