خرید پنل اس ام اس » خط دلیور بیس چیست؟ نحوه فعال سازی خطوط دلیوربیس

خط دلیور بیس چیست؟ نحوه فعال سازی خطوط دلیوربیس

بانک شماره موبایل رایگان
مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

در این مقاله قصد داریم در مورد خطوط دلیوربیس با شما صحبت کنیم و اپراتورهای سرویس دهنده خطوط دلیوربیس را معرفی کنیم و نحوه دلیوربیس کردن خطوط اختصاصی ر به شما اعلام کنیم.

 

خط دلیور بیس چیست؟

خط دلیور بیسdeliver base) ‎) به خطوطی از اپراتور گفته می شود که فقط به ازای دریافت پیامک توسط مخاطب هزینه از پنل پیامکی شما کسر می شود و اگر پیامک به هر دلیلی به دست مخاطب نرسد هیچ هزینه ای از شما کسر نمی شود.

پیامک‌های ارسال شده از طریق پنل اس ام اس به دلایل مختلف ممکن است به دست مخاطب نرسد، بلک لیست بودن، خاموش بودن، در دسترس نبودن از دلایل اصلی عدم دریافت پیامک توسط گیرنده پیامک می باشد.

در سامانه پیامکی فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک به شماره های مسدود از طریق ارسال پیامک با سیمکارت وجود دارد و همواره هزینه پیامک هایی که به دلیل بلک لیست به گوشی مخاطب ارساال نشود به پنل پیامک کاربر به صورت خودکار و سیستمی عودت داده می شود، مزیت استفاده از خطوط دلیور بیس این است که حتی اگر فردی پیامک تبلیغاتی فعال داشته باشد و در آن لحظه گوشی مخاطب در دسترس نباشد یا گوشی مخاطب خاموش باشد هزینه ای بابت ارسال پیامک کسر نمی شود.

 

اپراتورهای دلیوربیس

در گذشته خطوط دلیور بیس فقط توسط اپراتور 2000 ارائه می شد اما طبق مذاکرات فراز اس‌ام‌اس با اپراتور 50001 در حال حاضر کاربران می توانند خطوط اختصاصی 50001 را نیز به خط دلیوربیس تبدیل نمایند. لازم به ذکر است که در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس نیز خط دلیور بیس 2000145 به صورت اشتراکی در پنل پیامک کاربران قرار دارد. بنابراین در حال حاضر اپراتور 2000 و اپراتور 50001 می توانند خطوط اختصاصی را به صورت دلیوربیس به مشتری ارائه دهند.

لازم به ذکر است که در صورت تبدیل خطوط اختصاصی به خط دلیوربیس هزینه پیامک های اپراتور 50001 برای ارسال پیامک های عادی 15% افزایش یافته و در صورتی که پیامک برای خطوط همراه اول به هر دلیلی به گوشی مخاطب ارسال نشود هزینه پیامک به پنل عودت دادم می شود و خطوط ایرانسل دارای استفاده از سرویس دلیوربیس را ندارند.

 

درخواست فعال سازی خط دلیور بیس

برای درخواست فعال سازی خط دلیوربیس با مراجعه به صفحه تعرفه خرید خط اختصاصی، یک خط اختصاصی ثبت کرده و سپس وارد سامانه پیامکی شوید از بخش تیکت پشتیبانی شماره خط اختصاصی را برای تغییر به سرویس دلیوربیس اعلام نمایید تا خط شما به دلیوربیس تبدیل شود. (خطوط اختصاصی 14 رقمی رایگان می باشند)

نظر شما در مورد استفاده از خطوط دلیوربیس چیست؟ ایا تاکنون از خطوط دلیور بیس استفاده کرده‌اید؟ نظرتان را با کاربران فراز اس‌ام‌اس به اشتراک بگذارید.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036