پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » افزونه پیامک دیجیتس بهتره یا گرویتی فرم؟

افزونه پیامک دیجیتس بهتره یا گرویتی فرم؟

مقایسه گرویتی فرم و دیجیتس
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

افزونه‌های پیامکی کار ارسال پیامک‌های مختلف از طریق سایت را بسیار راحت کرده‌اند. با کمک این پلاگین های وردپرس کارها به صورت اتوماتیک انجام می‌شوند و شما کافی است تا فقط تنظیمات اولیه را انجام دهید. هر افزونه پیامکی نیز برای کار خاصی توسعه داده شده است. بعضی از آن‌ها بعد از ثبت سفارش، عضویت در خبرنامه و … شماره مخاطب را جمع آوری و اطلاعات اختصاصی را برای او ارسال می‌کنند. بعضی دیگر نیز برای تأیید هویت و انجام کارهای ضروری دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این بین افزونه پیامک دیجیتس و افزونه پیامک گرویتی فرم از جمله کاربردی‌ترین و پر استفاده‌ترین افزونه‌های ارسال پیامک وردپرس هستند. در این مقاله سعی می‌کنیم به سؤال افزونه پیامک دیجیتیس بهتر است یا گرویتی فرم با بررسی ویژگی‌ها و مزایایی هر یک از آن‌ها پاسخ دهیم. در ادامه این مطلب همراه فراز اس ام اس باشید.

طرح‌های مختلف افزونه پیامکی گرویتی فرم

معرفی افزونه پیامک گرویتی فرم

در همین ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که مواردی که در ادامه در مورد آن بحث می‌کنیم مرتبط با افزونه پیامک گرویتی فرم است و قرار نیست در مورد ویژگی‌های افزونه گرویتی فرم صحبت کنیم. افزونه گرویتی فرم یک افزونه عالی برای ساخت انواع فرم تماس و … در سایت‌های وردپرسی است. اما افزونه پیامک گرویتی فرم امکان ارسال پیامک بعد از تکمیل فرم ساخته شده با گرویتی فرم به مدیر سایت یا ارسال پیامک تشکر برای کاربر را در سایت شما فراهم می‌کند.

فرقی نمی‌کند که فرم ساخته شده از نوع احراز هویت، ارسال مدارک، پرداخت آنلاین، تماس با ما یا … باشد، در هر حال افزونه پیامک گرویتی فرم کاربردهای زیادی برای شما خواهد داشت. این افزونه به سامانه پیامکی فراز اس ام اس متصل می‌شود و امکان ارسال پیامک به موبایل کاربران از طریق سایت شما را فراهم می‌کند. ما قبلاً به طور کامل آموزش استفاده از افزونه پیامک گرویتی فرم فراز اس ام اس را بررسی کرده‌ایم و مقاله کاملی از آن در سایت برای مطالعه قرار داده شده است.

امکانات افزونه پیامکی Gravity forms

قابلیت‌ها و ویژگی‌های افزونه پیامک gravity forms

برای پاسخ دادن به سؤال افزونه پیامک دیجیتس بهتره یا گرویتی فرم باید ابتدا ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن‌ها را بررسی کنیم. شما با خرید پنل اس ام اس و اتصال افزونه پیامک گرویتی فرم به آن می‌توانید از قابلیت‌هایی مانند ارسال کد فعال سازی و شماره موبایل، پیامک تشکر به کاربر، پیام اطلاع رسانی به مدیر سایت، ارسال اطلاعات بعد از تکمیل فرم پرداخت و … بهره مند شوید. به طور کلی ویژگی‌های افزونه پیامک گرویتی فرم شامل موارد زیر می‌شود:

 • ارسال پیامک با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه با استفاده از پترن
 • ذخیره سازی شماره موبایل کاربران در دفترچه تلفن سامانه پیامک
 • ارسال پیامک بدون نیاز به تأیید توسط ناظر انسانی
 • امکان تأیید شماره موبایل کاربران
 • پشتیبانی کامل از گرویتی فرم
 • پشتیبانی کامل از وردپرس
 • کاربری ساده
 • قابلیت سفارشی سازی
افزونه دیجیتس چیست

معرفی افزونه پیامک دیجیتس؛ قدرتمندترین سیستم ثبت نام و ورود وردپرس

در ادامه پاسخ به سؤال افزونه پیامک دیجیتس بهتره یا گرویتی فرم، نوبت به معرفی و بررسی افزونه پیامک دیجیتس می‌رسد. این افزونه بسیار محبوب، به صورت اختصاصی برای ارائه امکان ثبت نام با شماره موبایل و تأیید هویت بدون نیاز به ایمیل طراحی شده است. کاربران بعد از تکمیل فرم ثبت نام می‌توانند کد فعال سازی OTP را از طریق این افزونه وردپرسی دریافت کنند. افزونه دیجیتس از طریق وب سرویس پیامک با سامانه پیامکی فراز اس ام اس ارتباط برقرار می‌کند و از طریق خط خدماتی در تنها چند ثانیه پیامک مورد نظر را برای مخاطب ارسال می‌کند. اگر نمی‌دانید وب سرویس پیامک چیست و یا چگونه باید از آن استفاده کنید مراجعه به صفحه وب سرویس پیامک فراز اس ام اس می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد.

ارسال پیامک با افزونه دیجیتس

قابلیت‌ها و ویژگی‌های افزونه پیامک digits

همانطور که اشاره کردیم هدف اصلی از طراحی این افزونه پیامکی بسیار محبوب وردپرسی ساده کردن فرآیند ثبت نام و ورود کاربران به سایت است. زمانی که این افزونه را روی سایت خود نصب و فعال می‌کنید، کاربران می‌توانند با ورود شماره موبایل و دریافت کد احراز هویت از طریق پیامک به راحتی در سایت شما ثبت نام کنند. برای سایت‌های فروشگاهی این قابلیت اهمیت بسیار زیادی دارد. از ویژگی‌های مهم افزونه دیجیتس، عدم نیاز به کدنویسی برای فعال کردن قابلیت ورود به سایت از طریق شماره موبایل است. مهم‌ترین ویژگی‌های این افزونه را در اینجا مشاهده می‌کنید:

 • کاملاً ریسپانسیو شده
 • ذخیره شماره موبایل کاربران در سامانه پیامک
 • تأیید شماره موبایل در وردپرس
 • ارسال پیامک خوش آمدگویی بعد از ثبت نام
 • ارسال کد OTP
 • سازگاری با وردپرس
 • سازگاری با افزونه‌های کاربردی دیگر از جمله گرویتی فرم
 • پشتیبانی کامل از فروشگاه ساز ووکامرس

تفاوت افزونه پیامک دیجیتس و گرویتی فرم

هر دو این افزونه‌ها کاربردهای فراوانی دارند و به راحتی می‌توانند با وب سرویس فراز اس ام اس و سامانه پیامکی متصل شوند. همچنین هردو این افزونه‌ها امکانات جذابی را در اختیار شما قرار می‌دهند، دارای نصب ساده و بدون نیاز دانش کد نویسی هستند و از همه مهم‌تر قابلیت شخصی سازی دارند. اما در کنار این شباهت‌ها باید به تفاوت افزونه پیامک دیجیتس و گرویتی فرم نیز اشاره کنیم.

مقایسه افزونه دیجیتس و گرویتی فرم

مهم‌ترین تفاوت این دو افزنه کاربردی و محبوب ارسال پیامک وردپرس این است که با استفاده از دیجیتس نیازی به رمز عبور و ایمیل برای ورود کاربران به سایت نخواهد بود و همه چیز از طریق OTP یا رمز یک بار مصرف انجام می‌گیرد. تفاوت دیگر کاربردهای آن‌ها است. به طور کلی افزونه دیجیتس بیشتر برای ثبت نام از طریق شماره تلفن همراه و احراز هویت کاربران با ارسال پیامک مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقابل افزونه پیامک گرویتی فرم کاربردهای گسترده‌تری دارد. در واقع کاربردهای فرم‌های گرویتی فرم بسیار گسترده است و به همان میزان هم کاربر پیامک گرویتی فرم افزایش پیدا می‌کند. از تفاوت‌های دیگر دیجیتس و گرویتی فرم سازگاری آن‌ها با افزونه‌های دیگر است. در این بخش دیجیتس به دلیل سازگاری با افزونه‌های فرم ساز برتری محسوسی دارد.

همچنین افزونه دیجیتس امکانات بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید از طریق آن به صورت نامحدود فیلد متنی، شماره، کادر کشویی، رادیوباکس، چک باکس را اضافه کنید و در هنگام ثبت نام اطلاعات بیشتری از کاربران خود دریافت نمایید. سفارشی سازی استایل و امکان ریدایرکت آدرس‌های ثبت نام ورود و خروج نیز از دیگر ویژگی‌های این افزونه است. هر دو این افزونه‌ها از طریق سامانه پیامک فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک خدماتی و عبور از بلک لیست را دارند. در صورت دایورت پیامک همراه اول و یا قرار دادن شماره‌های تبلیغاتی در بلک لیست مشکلی برای ارسال پیامک از دیجیتس و گرویتی فرم نخواهید داشت.

افزونه پیامک دیجیتس بهتریه یا گرویتی فرم؟ کدام یک را نصب کنیم؟

با توجه به تمامی مواردی که در مورد دو افزونه پیامکی محبوب مطرح کردیم حالا نوبت به پاسخ دادن به سؤال اصلی می‌رسد: افزونه پیامک دیجیتس بهتریه یا گرویتی فرم؟ کدام یک را نصب کنیم؟ برای پاسخ به این سؤال باید نیازهای خود را بسنجید. به طور کلی افزونه پیامک دیجیتس به دلیل ویژگی‌هایی که در بالا به آن اشاره کردیم گزینه بهتری به نظر می‌رسد. اکثر سایت‌های وردپرسی از این افزونه برای ارسال پیامک تأیید هویت و انجام امور دیگر استفاده می‌کنند. اما اگر در سایت خود از فرم‌های مختلف و زیادی که توسط گرویتی فرم طراحی شده‌اند استفاده می‌کنید، نصب افزونه پیامکی گرویتی فرم با توجه به سازگاری بهتر آن گزینه مناسب‌تری خواهد بود.

شما می‌توانید برای دریافت پاسخ سؤالات خود همین حالا از طریق تماس با شماره 02171333036 از مشاوره رایگان تلفنی فراز اس ام اس بهره مند شوید و اطلاعات بیشتری در مورد این افزونه‌های فوق العاده به دست آورید. کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سؤالات شما از ساده‌ترین سؤالات همچون اس ام اس چیست تا آموزش نحوه فعال سازی انواع افزونه‌ها و حتی انجام کدنویسی های اختصاصی هستند.

5/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات