پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » بسته های پیامکی همراه اول و ایرانسل

بسته های پیامکی همراه اول و ایرانسل

بررسی بسته های پیامکی همراه اول و ایرانسل در بلاگ فراز اس ام اس
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۲۰ تیر ۱۴۰۳

سریع‌ترین راه دسترسی با افراد از فاصله دور در یک شهر یا کشور چیست؟ ارسال پیامک را برای چنین مواقعی انتخاب می‌کنید یا فرستادن پیام در شبکه‌های اجتماعی؟ قطعا ارسال پیام کوتاه آفلاین یا همان SMS راهکار سریع‌تری است؛ چرا که دسترسی به اینترنت برای همه افراد در هر ساعت از شبانه‌روز امکان‌پذیر نیست. ازاین‌رو پیامک یکی از محبوب‌ترین روش‌های برقراری ارتباط میان افراد جامعه و کسب‌وکارها یا مخاطبان خود به شمار می‌رود. گاهی هزینه ارسال پیامک در تعداد بالا برای افراد و کسب‌وکارها مبلغ هنگفتی را به‌دنبال دارد. ازاین‌‌رو اپراتورهای مختلفی امکان استفاده از بسته‌های پیامکی مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

بسته‌های 30 روزه پیامکی؛ یکی از خدمات ارسال اس ام اس همراه اول

بسته 30 روزه پیامکی یکی از خدمات ارسال اس‌ام‌اس همراه اول است. برای استفاده از این بسته نیازی به مراجعه به سایت و اپلیکیشن همراه من ندارید. با شماره‌گیری یک کد USSD نیز می‌توانید از بسته های پیامکی همراه اول و ایرانسل به مدت 30 استفاده کنید. با شماره‌گیری کد *1# بسته‌های مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت  تا با‌توجه‌به نیاز و مصرف خودتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. بسته 30 روزه پیامکی همراه اول امکان تمدید نیز دارد؛ بعد از سی‌ام هر ماه دوباره بسته پیامکی مورد نظرتان را خریداری کنید.

به‌طورکلی خدمات پنل ارسال پیامک در شرکت‌ها و اپراتورهای مختلف ویژگی‌های متعددی را شامل می‌شود. برای مثال بسته 30 روزه پیامکی همراه اول امکان فرستادن پیام‌های کوتاه را به دو زبان انگلیسی و فارسی فراهم می‌کند. همچنین این بسته پیامکی برای ارسال sms در تعداد بالا نیز کاربرد دارد.

بسته 30 روزه پیامکی همراه اول؛ یکی از خدمات پنل sms این اپراتور

بسته‌های پیامک ترکیبی ایرانسل؛ راهکاری برای تبلیغات انبوه

اگر نمی‌توانید از بین بسته‌های مختلف ایرانسل و همراه اول یکی را انتخاب کنید، استفاده از بسته‌های ترکیبی ایرانسل راه‌حل شما هستند تا از یک بسته ترکیبی به‌جای چند بسته با ویژگی‌های مختلف استفاده کنید. این بسته‌ها به ارسال پیامک و مکالمه محدود نمی‌شوند و در کنار خرید یک بسته 100تایی پیامک، می‌توانید بسته اینترنتی ایرانسل هم بخرید؛ همچنین اینترنت همراه نسل چهارم را تجربه کنید.

فعال بودن بسته در بازه‌های زمانی طولانی‌مدت یکی از ویژگی‌های مهم خدمات ارسال پیامک ایرانسل به شمار می‌رود. برای مثال بعضی از بسته‌ها 365 روزه هستند؛ به‌این‌ترتیب دیگر لازم نیست به‌صورت مداوم بسته‌ها را تمدید کنید. این ویژگی باعث کاهش هزینه‌های مصرفی برای خرید بسته پیامکی و اینترنتی در بلند مدت می‌شود. برای استفاده از بسته چندمنظوره ایرانسل کد دستوری *141# را شماره‌گیری کنید تا خرید بسته مورد نظرتان تکمیل شود.

بسته‌های پیامک ترکیبی ایرانسل؛ راهکاری برای اجرای تبلیغات انبوه

خرید بسته‌های پیامکی چند کاربردی برای کسب‌وکارها فواید بسیاری را به‌همراه دارد. برای مثال ارسال کدهای تخفیف، لینک نظرسنجی و تبریک مناسبت‌های خاص از کاربردهای پنل پیامکی به شمار می‌روند. ازاین‌رو بسیاری از کسب‌وکارها همواره استفاده از بسته‌های پیامکی را در برنامه‌های خود قرار می‌دهند. بااین‌حال راهکارهای ساده‌تری نیز برای ارسال پیامک مثل افزونه دیجیتس وجود دارد. با نصب این افزونه برای فروشگاه‌های آنلاین، کاربر به‌راحتی هنگام ورود به سایت پیامک رمز دریافت می‌کند. ارسال رمز یکبار مصرف از سمت فروشگاه اینترنتی باعث افزایش امنیت کاربر و درنهایت جلب اعتماد مخاطب می‌شود.

بسته‌های پیامک بوم و بوم پلاس ایرانسل؛ ابزار پیامکی چند منظوره

اگر می‌خواهید علاوه‌بر داشتن خدمات پیامکی، از بسته‌های مکالمه و اینترنت نیز استفاده کنید بسته‌های بوم و بوم پلاس ایرانسل مناسب شما هستند. بوم و بوم پلاس در واقع بسته‌‌ای است که کاربران شخصا باید آن را بسازند. برای مثال می‌توانید گزینه 100تایی پیامک را به‌ همراه 2 گیگابایت اینترنت و 1000 دقیقه مکالمه انتخاب کنید و بعد مبلغ نهایی را پرداخت کنید.

با بسته‌های پیامکی بوم و بوم پلاس، دیگر به بسته‌های لیست شده محدود نیستید و می‌توانید طیف وسیعی از بسته‌ها را بسازید. نکته‌ای که این بسته‌ها را متمایز می‌کند، امکان استفاده از اعتبار مکالمه یا پیامک است. با ساختن بسته‌های بوم پلاس در صورت تمام شدن حجم اینترنت‌تان می‌توانید از اعتبار مکالمه و پیامک‌تان استفاده کنید.

خرید بسته‌های بوم و بوم‌پلاس از طریق وب‌سایت از طریق اپلیکیشن اختصاصی ایرانسل برای اشخاص حقیقی و حقوقی انجام می‌شود. این بسته‌ها برای انجام تبلیغات بازاریابی کاربر گسترده‌ای دارند؛ بااین‌حال ارسال پیامک صرف باعث افزایش فروش نخواهد شد. باید محتوای پیام را طوری بنویسید که برای مخاطب جذاب باشد. برای بهبود و افزایش اثرگذاری پیامک از متن پیامک تبلیغاتی مناسب استفاده کنید.

بسته‌های بوم و بوم پلاس ایرانسل؛ یک ابزار پیامکی چندمنظوره

بسته مکالمه همراهی؛ یکی از بسته های ویژه همراه اول

طرح مکالمه همراهی همراه اول علاقه‌مندان بسیاری را به خود جذب کرده است؛ این طرح یکی از خدمات جذاب و شگفت‌انگیز همراه اول به شمار می‌رود. طرح مکالمه همراهی همراه اول بر اساس الگوی مصرف مشترکین بسته‌های مکالمه درون شبکه (‌همراه اول و تلفن ثابت‌) و هوش مصنوعی به مشترکین پیشنهاد می‌شود. برای استفاده از این بسته طبق مراحل زیر عمل کنید:

  1. کد دستوری # 11 * 1000 * (ستاره 1000 ستاره 11 مربع ) را شماره‌گیری کنید.
  2. بسته پیشنهادی طرح مکالمه همراهی را مشاهده نمایند.
  3. شماره بسته را انتخاب کنید و درخواست فعال‌سازی بسته را ثبت کنید.

بسته مکالمه همراهی همراه اول تا 90 درصد هزینه‌های مکالمه را در مقایسه با بسته‌های عادی  کاهش می‌دهد. به‌طورکلی و با در نظر داشتن مزایای متعدد همراه اول و اپراتورهای پیامکی امکانات بهتری را نسبت به پنل پیامکی مخابرات در اختیار افراد قرار می‌هند. برای مثال تعرفه ارسال پیامک انبوه با پنل پیامک مخابراتی گران‌تر از اپراتورهای پیامکی دیگر است.

بسته مکالمه همراهی همراه اول؛ بسته‌ای برای مکالمه درون شبکه

محدودیت‌های بسته‌های پیامکی همراه اول و ایرانسل که باید بدانید

هر کدام از بسته‌های پیامکی نام‌برده شده در این مقاله خدمات ویژه ای را برای افراد ایجاد می‌کنند. بااین‌حال ممکن است چالش‌هایی نیز در مسیر استفاده از این خدمات مثل رفتن در بلک لیست مخاطب وجود داشته باشد. علاوه‌بر این، هر کدام از بسته های پیامکی همراه اول و ایرانسل سقف ارسال sms دارند که در صورت استفاده بیش از حد، خط مسدود خواهد شد. رفع این‌گونه مشکلات مثل محدودیت ارسال پیامک ایرانسل با استفاده از سرویس‌های پیامکی دیگر مثل فراز اس‌ام‌اس انجام می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم از خدمات پیامکی فراز اس‌ام‌اس با مزایای بیشتر برای اجرای تبلیغات کسب‌وکار و حفظ تعامل با مشتری استفاده کنید.

با استفاده از بسته های پیامکی همراه اول و ایرانسل کانال‌های خوبی برای اجرای بازاریابی کسب‌وکار ایجاد می‌شود. حفظ تعامل با مشتری، ارسال لینک خرید، اطلاع‌رسانی در رویدادها و تبریک تولد افراد از کاربردهای پنل ارسال پیامک در بازاریابی به شمار می‌روند. برای کسب اطلاعات بیشتر از استراتژی‌های بازاریابی و نحوه اجرای آن‌ها مقاله «بازاریابی اینترنتی چیست» را مطالعه کنید.

بسته‌های پیامکی فراز اس‌ام‌اس؛ بهترین راهکار برای استفاده از خدمات این پنل پرکاربرد

در این مقاله به بررسی بسته های پیامکی همراه اول و ایرانسل پرداختیم. این دو اپراتور مشترکین بی‌شماری را به خود اختصاص داده‌اند. ازاین‌رو برای رفاه بیشتر مشترکین و جذب رضایت مخاطبان بسته‌های پیامکی مختلفی را ارائه می‌دهند. بسته پیامکی 30 روزه، بوم، بوم‌پلاس، تبریک و تبلیغات انبوه از پرطرفدارترین خدمات دو اپراتور ایرانسل و همراه اول هستند. اگر شما نیز تجربه‌ای از استفاده از بسته های پیامکی همراه اول و ایرانسل دارید، با ما و سایر کاربران در قسمت کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000