خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » پنل اس ام اس مخابرات

پنل اس ام اس مخابرات

پنل اس ام اس مخابرات
مقالات فراز اس‌ام‌اس 14 نظر

خرید پنل اس ام اس از مخابرات، پنل اس ام اس مخابرات، سامانه پیامکی مخابرات، پنل پیامک مخابرات،پنل مخابراتی و… کلماتی هستند که برا خرید پنل س ام اس در گوگل جستجو می شوند و متاسفانه اسم مخابرات به ابزاری تبدیل شده است تا افراد سودجو از اعتماد من و شما به نفع خودشان سو استفاده کنند و خود را پنل اس ام اس مخابرات اعلام کنند، سایت هایی که حتی برای نمایندگی پنل اس ام اس مخابرات، شرکت ثبت شده یا دفتر کار فیزیکی ندارند و از دفتر کار مجازی استفاده می کنند، اما اشتیاق مردم به جستجو این کلمه باعث شده خود را به عنوان پنل پیامکی مخابرات تهران نیز عنوان می کنند.

شرکت مخابرات ارسال کننده پیامک تبلیغاتی انبوه نیست، بلکه اپراتورهای ایرانسل و همراه اول برای کسب درامد به مشترکین خود پیامک تبلیغاتی ارسال می کنند و البته اجازه لغو دریافت پیامک تبلیغاتی را در اختیار مشترکان قرار می دهند. برای ارسال اس ام اس از طریق اینترنت همراه ما باشید تا اپراتور‌های پیامکی را در این مقاله به شما معرفی کنیم.

اپراتور پیامکی، جایگزین پنل اس ام اس مخابرات

اپراتورهای ایرانسل و همراه اول با افراد و شرکت های خصوصی هیچگونه همکاری برای ارسال پیامک انبوه ندارند و با اپراتورهای پیامکی مانند رهیاب، مگفا، اتیه پرداز، آسانک و… همکاری و مشارکت دارند که به این شرکت ها اپراتور پیامکی می گویند. حتی شما نمی توانید از اپراتورهای پیامکی نسبت به خرید پنل پیامکی مخابرات اقدام کنید، زیرا هر کدام از این اپراتورهای پیامکی ارسال کننده پیامک از سرشماره خاصی هستند (1000 – 3000 – 5000 – 021)، شرکت های سامانه پیامکی با تمام اپراتورهای پیامکی قرارداد می بندند و به شما اجازه ارسال پیامک از طریق اینترنت می دهد، به عنوان مثال شما با خرید پنل پیامکی از فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) می توانید از سرشماره های مختلف نسبت به ارسال پیامک انبوه اقدام کنید.

 

پنل اس ام اس مخابرات - ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق مخابرات

 

آیا پنل اس ام اس مخابرات وجود دارد؟

برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی از طریق مخابرات شما نمی‌توانید به مخابرات محله، دفتر همراه اول، ایرانسل یا رایتل مراجعه کنید. مخابرات سفارش ارسال اس ام اس تبلیغاتی را قبول نمی‌کند، بنابراین برای ارسال پیامک تبلیغاتی پیشنهاد می‌کنیم راهنمای و نحوه ارسال پیامک انبوه را مطالعه نمایید، در این مقاله نحوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به صورت کامل توضیح داده شده است. بنابراین شما بدون نیاز به خرید سامانه پیامکی از مخابرات می‌توانید برای ارسال پیامک از طریق اینترنت اقدام نمایید.

این شرکت‌های اوپراتور پیامکی (مگفا، رهیاب رایانه گستر، آتیه و …) فقط با اشخاص حقوقی و برای خرید شارژ مبالغ کلان قرارداد امضا می‌کنند و هدف اصلی آن‌ها ایجاد بستر ارسال پیامک است، برای اشخاص حقیقی و شرکت‌های حقوقی که قصد راه اندازی نرم افزار پنل پیامکی را ندارند، بهترین راهکار همکاری با شرکت‌های پنل اس ام اس می‌باشد.

 

تعرفه ارسال پیامک انبوه مناسب‌تر نسبت به اپراتور پیامک

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما اپراتور قیمت و تعرفه پیامک را براساس میزان خرید شارژ محاسبه می‌کنند، برای شما که در سال حداکثر 50 تا 100 میلیون پیامک خرید می‌کنید، همکاری مستقیم با اپراتور پیامک به صرفه نیست.

شرکت‌های سامانه پیامکی قرداد خرید شارژ با مبالغ کلان با اوپراتور پیامکی مخابرت منعقد می‌کنند و پیامک را با تعرفه مناسب‌تر در اختیار شما قرار می‌دهند.

نمی‌دانم تاکنون برای خرید دامنه IR به NIC.IR مراجعه کرده‌اید؟ NIC با اینکه واگذار کننده اصلی دامنه IR می‌باشد،حتما دیده‌اید که نسبت به شرکت‌های هاستینگ تعرفه بالاتری دارد.

 

امکان خرید پنل اس ام اس برای اشخاص حقیقی

اپراتور پیامک، امکان ارسال پیامک تبلیغاتی را فقط در اختیار شرکت‌های حقوقی قرار می‌دهد. بنابراین اگر شما قصد تهیه پنل اس ام اس به صورت حقیقی را دارید می‌توانید از فراز اس‌ام‌اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی و وبسرویس استفاده نمایید.

 

راهکار مطمئن برای خرید پنل اس ام اس

ما قبلا یک مقاله در مورد راهنمای خرید پنل پیامکی نوشته بودیم و پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را نیز مطالعه نمایید تا مطمئن شوید که خرید پنل پیامکی مخابرات به هیچ عنوان مقدور نیست.

پنل اس ام اس فراز اس‌ام‌اس به شما امکان ارسال پیامک‌ انبوه و گروهی به صورت تفکیک شده و طبقه‌بندی شده (براساس ارسال اس ام اس به سن و جنسیت،ارسال پیام کوتاه براساس کدپستی، ارسال پیامک براساس منطقه، ارسال پیامک به شهر و استان و پیش‌شماره و..) را می‌دهد و دارای دفترچه تلفن پیشرفته، سیستم پاسخگویی دوطرفه، صندوق دریافت پیامک، سیستم نوبت دهی پیامکی و … هست.

با فراز اس‌ام‌اس شما می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی، تبریک، تسلیت، فروش و … را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مخاطب برسانید.

برای اینکه با امکانات سامانه پیامکی بیشتر آشنا شوید به صفحه امکانات پنل اس ام اس مراجعه نمایید.

نمایندگی پنل پیامک مخابرات

مخابرات هیچگونه نمایندگی برای سامانه پیامکی در اختیار افراد قرار نمی‌دهد زیرا سامانه پیامکی یک سورس است که شما بوسیله سورس سامانه پیامکی می‌توانید به امکانات پنل پیامکی دسترسی داشته باشید و حتی پنل پیامک بفروشید.

اگر قصد دارید که با استفاده از نمایندگی پنل پیامک کسب درامد کنید پیشنهاد می کنیم صفحه نمایندگی پنل پیامکی را مطالعه کنید.

کاربرد پنل پیامک

ما قبلا یک مقاله کامل در مورد کاربرد‌های سامانه پیامکی برای ارگان‌ها نوشته ایم و پیشنهاد می‌کنم اگر دوست دارید در مورد کاربردهای سامانه پیامکی بیشتر بدانید مقاله کاربردهای پنل اس ام اس را مطالعه نمایید. در ادامه نام چند سازمان  را که پنل پیامک می‌تواند کمک شایانی به آن‌ها داشته باشد را عنوان می‌کنیم با کلیک روی هر گزینه می‌توانید توضیح کاملی در موردکابردهای پنل پیامک برای ارگان مربوطه را مطالعه نمایید.

 

از شما بابت مطالعه این مقاله تشکر می‌کنم، لطفا نظرات خوتان را در مورد این مقاله با ما به اشتراک بگذارید و مشتاق شنیدن نظرات و پاسخ به نظرات شما هستیم.

1.6/5 - (149 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

سوالات متداول

01چگونه یک شرکت معتبر برای خرید پنل اس ام اس انتخاب کنیم؟

متاسفانه اسم مخابرات به ابزاری تبدیل شده است تا افراد سودجو خود را پنل اس ام اس مخابرات اعلام کنند، سایت هایی که حتی شرکت ثبت شده یا دفتر کار فیزیکی ندارند و از دفتر کار مجازی استفاده خود را پنل اس م اس مخابرات تهران اعلام کنند.

برای پیدا کردن شرکت معتبر سامانه پیامکی دقت کنید که شرکت ثبت شده وجود داشته باشد.

سایت مورد نظر شما اینماد داشته باشد و اینماد به اسم شرکت (حقوقی) باشد.

دفتر کار فیزیکی در تهران وجود داشته باشد و شماره تماس شرکت شماره تلفن مخابراتی باشد و شماره تلفن مجازی نباشد، سپس می توانید با خیال راحت نسبت به خرید سامانه پیامک اقدام کنید

02آیا شرکت مخابرات پیامک انبوه ارسال می کند؟

شرکت مخابرات ارسال کننده پیامک تبلیغاتی انبوه نیست، بلکه اپراتورهای ایرانسل و همراه اول برای کسب درامد به مشترکین خود پیامک تبلیغاتی ارسال می کنند و البته اجازه لغو دریافت پیامک تبلیغاتی را در اختیار مشترکان قرار می دهند، همچنین اپراتورهای ایرانسل و همراه اول با افراد حقیقی و حقوقی هیچگونه همکاری ندارند و با شرکت های سامانه پیامکی قرارداد دارند، بنابراین برای ارسال پیامک می بایست یک پنل اس ام اس خریداری کنید و پیشنهاد ما پنل پیامکی فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) می باشد.

03برای ارسال پیامک انبوه به کجا مراجعه کنم؟

برای ارسال پیامک انبوه نیازی به مراجعه به پیشخوان دولت یا مخابرات نیست، برای ارسال پیامک انبوه می بایست یک پنل پیامکی تهیه کنید و از طریق پنل اس ام اس به صورت اینترنتی نسبت به ارسال پیامک انبوه اقدام کنید، نیازی به جمع اوری بانک شماره موبایل از سمت شما نیست و در نرم افزار سامانه پیامک بانک شماره موبایل سراسر کشور به تفکیک استان، شهر، منطقه، کدپستی، سن و جنسیت و… وجود دارد که می توانید از این بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه استفاده کنید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • مهراد
  27 آوریل 2022 پاسخ دهید

  سلام ما یک شماره میخایم که بتونیم مناسبت های که هست و تولد مشتری هامونو تبریک بگیم و اینکه به مشتری ها یک وقت فروش ویژه داریم اطلاع بدیم یک سری شماره رو که داریم میخام بدونم شما هم شماره در اختیار ما میزارید یا خیر برای اراک هستیم دوم اینکه هزینه هر پارت پیامک فارسی چقدر میشه
  سوم شماره ای ثابت داریم که مادام العمر باشه یا باید هر سال تغییر بدیم میشه یک شماره خرید ثابت برای همیشه
  اخرین سوال اینکه پنلی هست که اگر مشتری خاست براش پیامک بره هزینه اون با مشتری باشه مثلا مشتری میگه من میخام تمام محصولات تخفیف خورده رو برام بفرستید این هزینه اش با خودش باشه که مثلا بگیم شماره ۱ ارسال کن هر سیری که داشتیم براش بره ؟؟
  فقط محبت کنید خاستید تماس بگیرید سمت عصر باشه یا بعد ماه مبارک رمصان چون روزه میگیرم و صبح ها خوابم در این ایام باقی مانده ممنونم التماس دعا

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   سلام در خصوص ارسال پیامک تبریک تولد و ارسال پیامک اطلاع رسانی به مشتریانتان برای موارد خاص پیشنهاد ما خط 9000 است که شما با استفاده از این خط می توانید پیامک حتی به شماره های مسدود هم ارسال کنید. البته خطوط اشتراکی تبلیغاتی و خطوط خدماتی (برای ارسال پیامک اطلاع رسانی و کد تایید) در اختیار شما قرار داده می شود.
   هزینه ارسال پیامک بر اساس پکیجی که از داخل سایت تهیه می کنید متفاوت هست بنابراین پیشنهاد ما این است که از صفحه قیمت پنل پیامک را ملاحظه کنید البته به شما اطمینان می دهیم که ما کمترین حاشیه سود و کمترین تعرفه ارسال پیامک را داریم.
   به همین دلیل برای اینکه خیال شما راحت شود پیشنهادم این هست که صفحه تعرفه ارسال هر پیامک از سامانه پیامکی را ملاحظه کنید.
   در خصوص ارسال پیامک به مشتری و عضویت مشتری در خبرنامه شما و کم شدن هزینه پیامک از مشتری متاسفانه این سرویس به کلی غیر فعال شده است و هزینه ارسال پیامک بر عهده ارسال کننده پیامک است.
   در صورتی که هر سوال دیگه ای داشتید با شماره 02174853 تماس بگیرید.

 • سیدامیرهاشمی
  27 فوریه 2022 پاسخ دهید

  سلام لطفا در خصوص پیامک انبوه بیشتر راهنمایی فرمایید.

  • سیدمحمود غفاری
   28 فوریه 2022

   سلام
   لطفا با شرکت و شماره ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید.
   ممنونم

 • اطلس گشت
  21 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  با سلام
  سپاس از مطلب شما در مورد سامانه پیام کوتاه مخابرات
  با اینکه اطلاعات می دهید اما به نظرم جنبه تبلیغاتی فروش و معرفی محصولات خودتون رو داره

  • سیدمحمود غفاری
   23 نوامبر 2018

   سلام ما این مقاله را برای شفاف سازی نوشته‌ایم و حتی چند نفر از همکاران ما از ما خواستند که این مقاله از سایت حذف شود، اما چون شفاف سازی و کمک به مخاطب برای انتخاب بهتر هدف اصلی ماست.
   کدام قسمت این مقاله به نظر شما تبلیغاتی است؟

 • رضوان
  19 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  اولین کلاه برادر شما هستید :) ایجا زدین مخابرات وجود نداره اما تو بخش خرید زدین کمترین تعرفه حتی از خود مخابرات کمتر .

  • سیدمحمود غفاری
   23 نوامبر 2018

   سلام رضوان خانم میشه لطفا بیشتر توضیح دهید که ما کجا نوشتیم تعرفه کمتر از مخابرات؟ هرچقدر گشتم این مورد را ندیدم اما در پاسخ به سوالتان، کلاه بردار بودن را شما چه چیزی میدانید؟ ما خودمان را جای سامانه پیامک مخابرات جا زده‌ایم؟ با کمی تحقیق در اینترنت می‌توانید مطمئن شوید که پنل اس ام اس مخابرات وجود ندارد؛ تعرفه‌ای که در سایت نوشته‌ایم با تعرفه داخل پنل پیامکی شما متفاوت است؟ آیا از طریق پنل اس ام اس ما، پیامک تبلیغاتی کرده‌اید و ارسال نشده است؟ نماد اعتماد، عضویت در انجمن صنفی، آدرس دفتر و .. همه اطلاعات دقیق در سایت ما وجود دارد، پس دلیل شما برای این حرف چیست؟

 • رضا
  17 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  ابتدای مقالتون در مورد پنل اس ام اس مخابرات خیلی جالب بود! تبلیغ خوبی برای خودتون کردین

  • سیدمحمود غفاری
   17 نوامبر 2018

   سلام دوست عزیز ما هدف ما از نوشتن این مقاله اصلا تبلیغات نبوده است، ما می‌خواهیم شفاف به بازدیدکننده توضیح دهیم واقعیت چیست و متاسفانه برخی افراد از اسم مخابرات برای فروش سامانه پیامکی سو استفاده می‌کنند و خوشخالم که مقاله را دوست داشتید.

  • رضا
   17 نوامبر 2018

   سپاس اما اگر پست شما تبلیغاتی نیست نباید از قسمت
   تعرفه ارسال پیامک انبوه مناسب‌تر نسبت به مخابرات
   به بعد وجود داشته باشد

  • سیدمحمود غفاری
   17 نوامبر 2018

   از اینکه در مورد این مقاله نظرخودتان را برای ما ارسال کردید متشکرم….

 • توحید مهری
  17 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  متاسفانه شرکتهایی هستند که نرم افزار پیامکشان را به اسم پنل اس ام اس مخابرات میفروشند و کیفیت مناسبی ندارد من در گذشته از یکی از این شرکتهایی که خودش رو به جای مخابرات جا زده بود پنل خریدم اما بعد متوجه شدم که جریان چیه و چطور از نااگهی من سو استفاده شده

  • سیدمحمود غفاری
   17 نوامبر 2018

   سلام جناب مهری
   متاسفانه دقیقا همین طور است، برخی از سایت‌ها خودشان را به جای مخابرات معرفی می‌کنند، بعضی موراد نیز با ما تماس می‌گیرند که از برای مخاطب پیامک ارسال شده که شما از پنل پیامکی مخابرات تهران برنده جایزه شده اید، تصمیم گرفتیم این مقاله را بنویسیم و توضیح شفافی در مورد این مسئله داشته باشیم تا فردی تجربه ناخوشایند شما را نداشته باشد.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853