پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای، مزایا و کاربردها

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای، مزایا و کاربردها

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۳ مرداد ۱۴۰۳

انجام تبلیغات هدفمند برای کسب‌‌وکارهای محلی اهمیت بالایی دارد. زیرا مشتریان شما افرادی هستند که در یک محدوده خاص برای مثال یک خیابان، یک منطقه یا شهر زندگی می‌کنند. ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای یکی از روش‌ها و ابزار مناسب برای هدفمند کردن تبلیغات محسوب می‌شود. شما با استفاده از این قابلیت پنل پیامک می‌توانید به جای ارسال پیامک انبوه برای افرادی که اصلا امکان استفاده از خدمات شما را ندارند، تبلیغاتتان را به‌صورت هدفمند برای مخاطبان مورد‌نظرتان و مشتری‌های بالقوه ارسال کنید. با مطالعه این مطلب به‌طور کامل با ویژگی‌ها و مزایای پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای آشنا خواهید شد. همچنین مطالعه این مقاله را برای آشنایی با انواع روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای از دست ندهید. 

پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای چیست؛ ارسال پیامک به یک محدوده خاص

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای به معنای ارسال پیام‌های تبلیغاتی از طریق پیامک به مخاطبان در یک منطقه جغرافیایی خاص است. این روش امکان می‌دهد که شرکت‌ها و کسب‌وکارها پیام‌های تبلیغاتی خود را متناسب با نیازها و علایق مردم یک منطقه خاص ارسال کنند. به‌این‌ترتیب می‌توان گفت اس ام اس تبلیغاتی منطقه ای برای برخی کسب‌وکارها هدفمند‌تر و موثر‌تر خواهد بود. پیامک تبلیغاتی منطقه ای معمولا برای کسب‌وکارهایی که محدوده فعالیت محلی دارند، مانند رستوران‌ها، فروشگاه‌های خرده‌فروشی و موسسات خدماتی محلی انتخاب بسیار مناسبی محسوب می‌شوند. این قابلیت سامانه پیامک باعث صرفه جویی در هزینه‌ها و افزایش شانس پیدا کردن مشتریان جدید می‌شود.

آشنایی با انواع روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای 

پنل پیامکی فراز این امکان را برای کسب‌وکارها فراهم کرده است که تبلیغات پیامکی منطقه‌ای را به روش‌های مختلفی انجام دهند. با استفاده از این قابلیت می‌توانید فقط برای شماره موبایل‌هایی که در منطقه مکانی خاصی زندگی می‌کنند یا حضور دارند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. شما می‌توانید بر‌اساس نیازها و شرایطتان هریک از روش‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم را برای تبلیغات اس ام اسی منطقه ای به کار ببرید.

پیامپ یک روش عالی برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

ارسال پیامک از روی نقشه؛ یکی از روش‌ها برای ارسال پیامک منطقه‌ای

یکی از جذاب‌ترین روش‌هایی که برای ارسال پیامک منطقه‌ای وجود دارد استفاده از قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه است. این قابلیت در پنل پیامکی فراز به‌عنوان بهترین پنل پیامکی با نام پیامپ شناخته می‌شود. با ابزار پیامپ می‌توانید با انتخاب منطقه خاصی روی نقشه، پیامک‌های تبلیغاتی خود را فقط برای افرادی که در آن منطقه سکونت دارند ارسال کنید. در ارسال پیامک از روی نقشه امکان تفکیک شماره‌های ایرانسل و همراه اول وجود دارد؛ بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که ارسال تبلیغات پیامکی منطقه ای برای کدام شماره‌ها انجام شود.

ارسال پیامک با کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

قابلیت ارسال پیامک منطقه‌ای با پنل اس‌‌ام‌اس بر‌اساس کد پستی

یکی دیگر از روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای، ارسال پیامک بر‌اساس کد پستی است. فراز اس ام اس با همکاری شرکت ارتباط سیار و با استفاده از پنل پیامکی مخابرات این امکان را برای کسب‌وکارها فراهم کرده است تا ارسال پیامک تبلیغاتی را بر‌اساس کدپستی منطقه دلخواهشان انجام دهند. در روش ارسال پیامک منطقه‌ای بر‌اساس کد پستی باید ۴ رقم چپ کد پستی منطقه سکونت یا محل کار خود را در سامانه پیامکی وارد کنید تا پیام‌های تبلیغاتی فقط به شماره موبایل‌های فعال در آن منطقه ارسال شود.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای به شهر یا استان

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای بر‌اساس شهر و استان مورد‌نظر

در پنل پیامکی فراز اس ام اس و همچنین در اپلیکیشن ارسال پیامک این شرکت، این امکان برای صاحبان کسب‌وکارهای محلی فراهم شده است تا با انتخاب یک استان، یک شهر و حتی زیر مجموعه‌های شهرستان‌های کوچک، پیامک‌های هدفمندی را برای ساکنین این استان‌ها یا شهرها ارسال کنند. با استفاده از بانک شماره موبایل فراز اس ام اس با پوشش گسترده در سراسر کشور می‌توانید برای مخاطبانتان در هر شهر و استانی که سکونت دارند، اس ام اس تبلیغاتی منطقه‌ای ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای بر‌اساس پیش شماره تلفن همراه

اگر منطقه فعالیت شما شامل چند استان همجوار می‌شود، یک پیشنهاد ویژه برایتان داریم. در این روش پیام‌های تبلیغاتی به شماره‌های موبایلی که با پیش‌شماره‌های خاصی شروع می‌شوند، ارسال خواهند شد. شما می‌توانید با وارد کردن پیش شماره همراه اول مدنظرتان، برای مشتریان در چند استان که از آن پیش شماره استفاده می‌کنند، پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای بفرستید. البته امکان فیلتر شماره‌ها بر‌اساس صنف و جنسیت نیز در این روش وجود دارد که شانس موفقیت تبلیغات پیامکی شما را بیشتر می‌کند.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS؛ ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای بعد از ورود به محل

ارسال پیامک بر‌اساس دکل bts ایرانسل یکی از روش‌های دیگر ارسال پیامک منطقه‌ای است. با استفاده از این قابلیت سامانه پیامکی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که در ۲ هفته اخیر از دکل مخابراتی یک منطقه خاص سرویس گرفته‌اند، پیامک ارسال کنید.

تبلیغات از طریق دکل bts به کسب‌وکارها کمک می‌کند به افرادی که در منطقه مورد‌نظرشان تردد داشته‌اند پیامک ارسال کنند. این قابلیت به ویژه برای صاحبان هتل‌ها، رستوران و مراکز تجاری که به دنبال جذب مسافران هستند بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای

ارسال پیامک تبلیغاتی نقش موثری بر تمرکز بهتر روی مشتریان واقعی خواهد داشت. با استفاده از این روش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

  • ارسال پیامک هدفمند
  • صرفه‌جویی در هزینه‌ها
  • افزایش شانس جذب مشتری واقعی
  • افزایش آگاهی از برند
  • ارسال پیامک به مشتریانی که در اطراف شما حضور دارند

در واقع با ارسال پیامک انبوه منطقه ای، صاحبان کسب‌وکارها می‌توانند پیام‌های خود را مستقیما و در کوتاه‌ترین زمان به دست مخاطبین هدفشان برسانند. 

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای؛ بهترین ابزار تبلیغات برای کسب‌وکارهای محلی

در این مقاله با انواع روش‌ها و نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای آشنا شدیم. اگر یک کسب‌وکار محلی دارید و مشتریان شما محدود به منطقه جغرافیایی خاصی هستند، بهترین راه برای انجام یک تبلیغات هدفمند، دریافت نتیجه بهتر و صرف هزینه کمتر، ارسال اس ام اس انبوه منطقه ای است. پیامک انبوه منطقه ای به افزایش آگاهی برند در منطقه مورد‌نظر نیز کمک می‌کند. با تهیه پنل پیامکی فراز اس ام اس برای کسب‌وکارتان می‌توانید از انواع قابلیت‌های این پنل مانند ارسال پیامک بر‌اساس کد‌پستی، شهر و استان و  پیش شماره تلفن همراه برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای و راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی هدفمند برخوردار شوید. 

 

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات