پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » تبلیغات پیامکی انتخابات شهر و روستا 1400

تبلیغات پیامکی انتخابات شهر و روستا 1400

تبلیغات پیامکی انتخابات شهر و روستا 1400
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۳ خرداد ۱۴۰۳

اگر کاندیدای انتخابات شورای شهر و روستا 1400 شده‌اید و قصد دارید با ایجاد یک کمپین موفق تبلیغاتی شانس خود را برای پیروزی در انتخابات افزایش دهید، استفاده از تبلیغات پیامکی یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود. تبلیغات پیامکی انتخابات نه تنها به شما امکان ارسال ایده‌ها و برنامه‌های خود به حجم زیادی از مخاطبان را می‌دهد بلکه امکان اطلاع رسانی از روند کمپین، سخنرانی‌ها و جمع آوری اطلاعات مهمی مانند نظر مخاطبان را برای شما فراهم می‌کند. در ادامه همراه فراز اس ام اس باشید تا با تبلیغات پیامکی انتخابات شهر و روستا 1400 بیشتر آشنا شویم.

پنل پیامکی انتخابات 1400

تبلیغات پیامکی انتخابات شورای شهر، یک روش عالی برای پیروزی در انتخابات

زمانی که قصد انجام تبلیغات انتخاباتی را دارید ابزارهای زیادی در دسترس شما هستند. شما می‌توانید از روش‌های سنتی مانند تبلیغات محیطی، تراکت و بیلبورد یا روش‌های جدید تبلیغاتی مانند اینترنت، شبکه‌های مجازی و … استفاده کنید. با این حال در بین تمامی روش‌های مختلفی که در دسترس شما قرار دارند، بدون شک تبلیغات پیامکی انتخابات شهر و روستا بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

شما می‌توانید با خرید پنل پیامک از فراز اس ام اس با هزینه به مراتب کمتر از سایر روش‌های تبلیغاتی به حجم زیادی از مخاطبان دسترسی داشته باشید. از طرفی ویژگی منحصر به فرد پیامک این است که می‌توانید از این روش تبلیغاتی برای هدف گرفتن مخاطبانی استفاده کنید که واقعاً در سرنوشت انتخابات مؤثر هستند. از طرفی پیامک تبلیغاتی خوب می‌تواند در مدت زمان کمی پیام مهمی را منتقل کند و تأثیر بسیار بیشتری از تبلیغات پیچیده محیطی یا شبکه‌های مجازی داشته باشد. در ادامه با قابلیت‌های تبلیغات پیامکی بیشتر آشنا می‌شویم.

02174853 تماس با فراز اس ام اس

تبلیغات پیامکی انتخابات شهر و روستا با ارسال پیامک منطقه‌ای

یکی از بهترین ویژگی‌های تبلیغات پیامکی برای انتخابات، امکان ارسال پیامک منطقه‌ای است. شما می‌توانید در شهرهای بزرگ مانند تهران، مناطق را به صورت مجزا انتخاب کنید. این قابلیت به شما امکان ارسال پیامک اختصاصی برای هر منطقه بر حسب دغدغه و مشکلات آن منطقه را می‌دهد. از طرفی زمانی که قصد سخنرانی در یک منطقه خاص را دارید می‌توانید فقط در همان ناحیه پیامک دعوت به سخنرانی ارسال کنید.

اگر با ارسال پیامک انبوه آشنایی داشته باشید، به خوبی می دانید که شما می‌توانید نوع گیرندگان پیامک را علاوه بر محل زندگی بر اساس نوع سیم کارت، نوع اپراتور و حتی رنج سنی و زن و مرد بودن انتخاب کنید. هیچ پلتفرم تبلیغاتی دیگری نمی‌تواند چنین ویژگی‌های منحصر به فردی را در اختیار شما قرار دهد.

ارسال پیامک انتخاباتی شهری برای تأثیر گذاری بیشتر

علاوه بر روش منطقه‌ای که در شهرهای بزرگ‌تر کاربرد دارد شما می‌توانید از سرویس ارسال پیامک شهری بدون نیاز به انتخاب مناطق جدا گانه یا برای شهرهای کوچکی که منطقه بندی ندارند استفاده کنید. در این روش نیز شما می‌توانید تقسیم بندی‌هایی را برای دریافت کنندگان پیامک تبلیغاتی انتخاباتی انتخاب کنید. این سرویس که توسط فراز اس ام اس ارائه می‌شود در سراسر ایران قابل دسترس است و هیچ مشکلی از بابت تنظیم بر روی روستا یا یک شهر کوچک ندارد.

مزایای استفاده از پنل اس ام اس برای تبلیغات انتخاباتی

تعامل با رأی دهندگان از طریق سامانه پیامک انتخاباتی

یکی دیگر از ویژگی‌های فوق العاده استفاده از پیامک تبلیغاتی برای انتخابات 1400 امکان تعامل با مخاطبان است. شما می‌توانید امکان دریافت اس ام اس از رأی دهندگان را فعال کنید تا آن‌ها به سؤالات شما پاسخ دهند یا حضور فعال‌تری در کمپین انتخاباتی شما داشته باشند. ایجاد کانالی برای ارتباط مستقیم با مخاطبان از طریق اس ام اس یکی از فوت و فن‌های انتخاباتی است که می‌تواند دست برتر را در مقابل رقبا به شما دهد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه فوت و فن انتخابات 1400 اطلاعات بیشتری در مورد انواع روش‌های تبلیغاتی به دست آورید.

ارسال پیامک انتخاباتی با نام کاندید

اگر از پنل پیامکی فراز اس ام اس در کمپین تبلیغاتی خود استفاده کنید، قادر خواهید بود تا پیامک‌های خود را با نام کاندیدا ارسال کنید. این موضوع به دیده شدن نام شما و البته برندسازی کمک ویژه‌ای می‌کند. این سرویس مشابه پیام‌هایی است که رئیس جمهور با نام خود برای شما ارسال می‌کند. چنین قابلیت جذابی قطعاً تأثیر زیادی در پیروزی شما در انتخابات خواهد گذاشت. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می‌کنیم حتماً مقاله ارسال پیامک با نام دلخواه را مطالعه کنید تا با مزایای این قابلیت آشنا شوید.

استفاده از بانک شماره موبایل و گروه بندی مخاطبان در دفتر تلفن

فراز اس ام اس این امکان را به شما می‌دهد تا به یکی از بزرگترین بانک‌های شماره تلفن همراه در ایران دسترسی داشته باشید. این قابلیت ویژه کار شما را برای پیدا کردن مخاطبان و ارسال پیامک به آن‌ها در شهر و روستای مد نظرتان راحت‌تر خواهد کرد. علاوه بر این می‌توانید مخاطبان خود را دسته بندی کنید و برای هر دسته پیامک‌های متفاوتی ارسال نمایید. برای مثال برای اطلاع رسانی به اعضای ستاد می‌توانید یک گروه مخاطبان خاص حاوی شماره همراه اعضای ستاد ایجاد کنید. با استفاده از این قابلیت ساماندهی کمپین انتخاباتی بسیار ساده‌تر از قبل خواهد شد.

راه اندازی کمپین تبلیغاتی پیامکی برای انتخابات

ارسال پیامک انتخاباتی به حاضرین در محل تجمع و سخنرانی

ارسال پیامک دکل یا پیامک بی تی اس یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد سامانه پیامک انتخاباتی است. زمانی که در حال سخنرانی در محل خاصی هستید یا طرفداران شما در موقعیت مکانی خاصی تجمع کرده‌اند، می‌توانید با استفاده از این قابلیت فوق العاده، پیامک‌هایی را به آن‌ها اراسل کنید. به این ترتیب تأثیر گذاری مثبتی روی مخاطبان خود خواهید داشت و از مزایای ارسال سریع و در لحظه اخبار انتخاباتی خود بهره مند می‌شوید.

فراز اس ام اس بهترین گزینه برای تبلیغات پیامکی انتخابات شهر و روستا

فراز اس ام اس با سال‌ها سابقه فعالیت در کنار کاندیداهای پیروز به خوبی با نحوه تبلیغات پیامکی تأثیر گذار آشنا است. تجربه ما نشان می‌دهد که استفاده از این روش تبلیغاتی تأثیر زیادی در پیروزی کاندیداها داشته است. ما از قبل از آغاز کمپین انتخاباتی با مشاوره تبلیغاتی در کنار شما هستیم و بعد از کسب مجوزهای لازم برای تبلیغات پیامکی تا انتخاب مسیر و ورود به شورای شهر همراه شما خواهیم بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از پنل پیامک تبلیغاتی برای انتخابات شورای شهر و روستا 1400 کافی است تا با شماره تلفن‌های موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران ما در بخش پشتیبانی از طریق مشاوره تلفنی رایگان تمامی اطلاعاتی که نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهند.

02174853 تماس با فراز اس ام اس
5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000