پنل اس ام اس
 1. خرید پنل اس ام اس
 2. افزایش فروش و جذب مشتری
 3. راهنمای کامل تبلیغات رستوران و فست فود

راهنمای کامل تبلیغات رستوران و فست فود

با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات روش های تبلیغات نیز تغییر کرده است. برای اینکه بتوانید به رقابت با سایر رقبا خود بپردازید باید همسو با پیشرفت تکنولوژی حرکت کنید. یکی از روش های نوین تبلیغات بازاریابی پیامکی است. امروزه رستوران های بزرگی برای جذب مشتری جدید و حفظ مشتریان فعلی از تبلیغات و بازاریابی پیامکی استفاده می کنند. بازاریابی پیامکی به یکی از روش های کم هزینه و در عین حال پر بازده شناخته شده است. شما می توانید با ارسال پیامک انبوه به روش های مختلفی که در سامانه پیام کوتاه رستوران وجود دارد به جذب مشتری بپردازید و با روش هایی نظیر برگزاری نظرسنجی پیامکی، برگزرای مسابقه پیامکی و … به حفظ مشتریان فعلی بپردازید.

در دنیای صنایع غذایی و رستوران ها، فروش بیشتر محصولات کاملا الزامی است. اگر شما نتوانید میزان فروش خود را به بالاترین حد برسانید، مسلما در بازار پر رقابت امروزی دوام نخواهید آورد. حتی یک همبرگر فروشی کوچک نیز می تواند فروش خود را بیشتر از گذشته کند. بهتر است فست فود مورد علاقه خود را در ذهنتان مجسم کنید. چند بار اتفاق افتاده است وقتی که در آنجا غذا سفارش می دهید، از شما سوال کنند “آیا همرا با غذای خود سیب زمینی سرخ کرده می خواهید؟”.

تصور می شود این روش فروش در لحظه می تواند برای همۀ رستوران ها مورد اثر واقع شود. بسیاری از صاحبان رستوران ها کارکنان خود را تعلیم می دهند که از طریق گفتگوی مستقیم با مشتریان فروش خود را بیشتر کنند. هر چند این روش، روشی خوبی به نظر می رسد، اما راه بهتری هم برای فروش بیشتر وجود دارد.

آمار نشان می دهد که ۹۹% از پیامک های تبلیغاتی توسط مخاطبان خوانده می شوند، و بیشتر افراد نیز همیشه گوشی موبال خود را به همراه دارند.

بازاریابی پیامکی روش بسیار مناسبی برای فروش بیشتر است. خب، حال از کجا شروع کنیم؟ در ابتدا، از تبلیغاتی قابل پرینت استفاده کنید.

بهتر است بر روی منوی خود شماره خط اختصاصی پیامکی خود را پرینت کنید و از مشتریان بخواهید که به عضویت خبرنامه پیامکی شما در بیایند. برای مثال، به افرادی که تازه به عضویت خبرنامه پیامکی شما درآمده اند، پیش غذای رایگان بدهید. اینجا، دقیقا همانجایی است که فروش در لحظه ظاهر می شود.

بدون این تبلیغ، مشتریان شما احتمالا از خوردن پیش غذا صرف نظر کنند. این کار باعث می شود که در طولانی مدت فروش بیشتری داشته باشید.

این نوع تبلیغ در واقع، یک تیر به دو نشان است. این کار فروش شما را به طور طبیعی افزایش می دهد و افراد جدیدی را به فهرست خبرنامه پیامکی شما می افزاید.

استفاده از بازاریابی پیامکی، بهترین روش تبلیغات برای رستوران هاست. توصیه می کنیم که همۀ رستوران ها از این روش برای تبلیغات خود استفاده کنند.

 

شاید راه اندازی یک رستوران کار راحتی به نظر برسد، اما اداره کردن یک رستوران خوب، مطمئنا کاری بسیار دشوار است. ممکن است که تجارت رستوران شما رونق بسیاری داشته باشد و همواره سیل مشتریان به سمت رستوران شما سرازیر باشد. اما خیلی مواقع پیش آمده است که آنگونه که انتظار داشتید کسب و کار شما پیش نرفته است و حتی روزهایی را بدون مشتری سپری کرده اید.
یک روز تعطیل را در نظر بگیرید. آیا آنگونه که می خواهید مشتریان به رستوران شما رفت و آمد ندارند؟ آیا صندلی ها و میزهای شما خالی است؟ این مواقع فرصت مناسبی است که از سامانه ارسال اس ام اس برای جذب مشتریان بیشتر استفاده کنید. شما با استفاده از پیامک می توانید به مشتریان خود پیشنهاد های وسوسه برانگیزی بدهید یا به آنها تخفیف ارائه کنید. این گونه پیامک ها مطمئنا مشتریان بسیاری را به سمت میزهای رستوران شما سرازیر می کند. در این مقاله سعی می کنیم که کاربرد ها و مزایای استفاده از پیامک را برای شما عزیزان بررسی کنیم و راهکارهایی را برای استفاده از این سیستم بازاریابی پرقدرت برای عملکرد بهتر رستورانتان، به شما ارائه دهیم. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

بازاریابی پیامکی چیست؟

به زبان ساده بازاریابی پیامکی، استفاده از پیامک برای اهداف تبلیغاتی و بازاریابی می باشد. برای استفاده از این سیستم، شما می توانید با تهیه یک سامانه ارسال اس ام اس به راحتی تبلیغات خود را برای مشتریانتان از طریق پیامک ارسال نمایید. با کمک بازاریابی پیامکی شما می توانید در مدت کوتاهی مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب کنید و درآمد فروش خود را به بالاترین حد برسانید. با استفاده از پیامک می توانید رستوران خود را تبلیغ کنید، برای مشتریان خود کوپن تبلیغاتی ارسال کنید، رویداد ها و اخبار مهم را اطلاع رسانی کنید، پیشنهاد های ویژه بدهید و … .

ممکن است بپرسید پیامک چه مزایایی نسبت به دیگر سیستم های تبلیغاتی دارد. آمار نشان می دهد که بیش از ۹۰% پیامک های ارسالی ظرف ۳ دقیقه ابتدایی پس از ارسال خوانده می شوند. از آنجاییکه تلفن همراه وسیله ای شخصی محسوب می شود بنابراین مشتریان شما حتما پیامک شما را مطالعه خواهند نمود.

امروزه بیشتر افراد در سراسر جهان دارای تلفن همراه هستند و گوشی موبایل خود را همیشه با خود به همراه دارند. این خود مزیتی فوق العاده برای کسب و کارها می باشد. با استفاده از پیامک شما می توانید در هر زمان و مکان با مشتریان خود در ارتباط باشید. یکی دیگر از مزایای فوق العاده پیامک، هدف گیری دقیق مخاطبان می باشد. پیامک این امکان را به شما می دهد که تنها به افرادی که می دانید از پیشنهادات شما استقبال می کنند، در ارتباط باشید. این امکان مطمئنا نیروی انسانی و وقت کمتری را از شما می گیرد. از مهم ترین مزیت های سامانه ارسال اس ام اس کم هزینه بودن آن نسبت به تمامی روش های تبلیغاتی است. تنها کافیست که میزان سودی که از فروش خود به دست آورده اید را با چند ریال هزینه پیامک خود مقایسه نمایید تا متوجه شوید که استفاده از یک پنل ارسال پیامک چقدر مقرون به صرفه است.

 

کاربردهای بازاریابی پیامکی برای رستوران ها

ارسال پیامک تبلیغ رستوران

تنها کافیست که با استفاده از بانک شماره ای که نگار پیامک در اختیار شما قرار می دهید، در محدوده ی فعالیت خود اس ام اس تبلیغاتی ارسال نمایید و از آنها بخواهید که به عضویت خبرنامه پیامکی شما در بیایند. تبلیغ رستوران از طریق پیامک این امکان را به شما می دهد که رستوران خود را به افراد ساکن در نزدیکی محل خود، بشناسانید. هرچند سعی کنید ارسال این گونه پیامک ها را به صورت مکرر در بازه زمانی کوتاه انجام ندهید زیرا ارسال بسیار این گونه پیامک های تبلیغاتی باعث ایجاد مزاحمت برای مخاطبان می شود.

ارسال پیامک کوپن تخفیف

یکی از روش های جذب مشتری بیشتر ارائه کوپن تخفیف به آنهاست. با ارسال یک پیامک حاوی کوپن تخفیفريال می توانید مشتریان خود را ترغیب کنید که باز هم به رستوران شما برگردند، حتی می توانید آنها را ترغیب کنید که دوستان خود را نیز همراه خود بیاورند. مشتریان می توانند با نشان دادن این کوپن تخفیف به شما از هدیه یا تخفیف ویژه بهرمند شوند.

ارسال پیامک تخفیف مدت دار

با ارسال این گونه پیامک ها می توانید مشتریان بیشتری را در ساعات خلوت به رستوران خود بکشانید. شما می توانید تخفیف هایی را در ساعات مختلف روز به مشتریان ارائه کنید تا دوباره کسب و کارتان به جریان بیافتد. بهتر است که ای گونه پیامک ها را با ساعات خلوت خود هماهنگ کنید تا در طول روز به طور مداوم مشتری داشته باشید.

ارسال پیامک رویدادها

آیا شعبه جدیدی را راه اندازی کرده اید؟ آیا غذاهای مخصوصی را به منوی خود اضافه کرده اید؟ آیا می خواهید به مناسبت خاصی مراسم ویژه ای را در رستوران خود برگزار کنید؟ با ارسال یک پیامک می توانید مشتریانتان را از اخبار و رویدادهای رستوران خود با خبر سازید. مطمئن باشید که پیامک بهترین و مناسب ترین ابزار برای اطلاع رسانی به مشتریان خواهد بود.

مسابقه پیامکی

مطمئن باشید که همه مشتریان شما دوست دارند که در یک مسابقه شرکت کنند و جایزه ی ویژه ای را برنده شوند. با برگزاری یک مسابقه پیامکی می توانید مشتریان بیشتری را به رستوران خود بکشانید و فهرست مشترکان خود را افزایش دهید.

ارسال پیامک نظر سنجی

با برگزاری یک نظر سنجی پیامکی مشتریان را با کسب و کار خود درگیر کنید. یکی از مزایای برگزاری نظرسنجی پیامکی استفاده از نظرات و پیشنهادات مشتریان جهت بهبود وضعیت رستوران می باشد. شما می توانید با استفاده از نظران مشتریانتان آمار دقیقی را از وضعیت رستوران خود به دست آورید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • کترینگ ریحون
  سپتامبر 18, 2019 11:51 ق.ظ

  ما در رستورانمان میخواهیم سیستم وای فای رایگان برای مشتریان پیاده سازی کنیم که برای هر مشتری ارسال نام کاربری و رمز وای فای رستوران از طریق پیامک ارسال شود و بتواند از اینترنت رستوران استفاده کند، ایا شما چنین خدماتی را ارائه می دهید؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   سپتامبر 18, 2019 6:41 ب.ظ

   سلام لطفا با شرکت تماس بگیرید تا شما را در خصوص دستگاه‌های فرستنده رمز وای فای به صورت پیامک راهنمایی کنیم و همچنین بتوانید بانک شماره موبایل مشتریانتان را جمع اوری کرده و در مناسبت‌های مختلف به مشتریانتان پیامک ارسال کنید و بازاریابی پیامکی را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست