پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » با اپراتورهای اصلی ارسال پیامک تبلیغاتی و نقط قوت هرکدام آشنا شوید

با اپراتورهای اصلی ارسال پیامک تبلیغاتی و نقط قوت هرکدام آشنا شوید

آشنایی با اپراتورهای اصلی ارسال پیامک
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۱ تیر ۱۴۰۳

استفاده از پنل مدیریت پیامکی برای ارسال اس‌ام‌اس انبوه، یکی از نقاط قوت بسیاری از شرکت‌های موفق است. همان‌طور که برای ارسال پیام کوتاه معمولی به یک سیم‌کارت و شماره خاص نیاز است، پیام‌های تبلیغاتی نیز از طریق اپراتورهای خاصی ارسال می‌شوند. پیامک‌های تبلیغاتی با خطوط مخصوصی ارسال می‌شوند که به آن‌ها سرشماره می‌گوییم. در این مطلب با اپراتورهای اصلی ارسال پیامک در سامانه پیامکی فراز اس ام اس و مزایای هر سرشماره آشنا خواهیم شد. اگر شما نیز قصد دارید برای کسب‌وکار خود از سامانه پیامکی استفاده کنید اما در انتخاب اپراتور مردد هستید، این مطلب برای شما نوشته شده است.

اپراتور 021؛ ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره ثابت

برای کسب‌وکارهای واقع در تهران و کرج، امکان خرید سامانه پیامکی و ارسال اس‌ام‌اس با استفاده از خط ثابت و پیش‌شماره 021 و 026 وجود دارد. مالکان کسب‌وکار می‌توانند پیامک‌های خدماتی و تبلیغاتی را از طریق اپراتور آسانک با همان خط ثابت فروشگاه یا شرکت ارسال کنند. همچنین برای مجموعه‌هایی که در سایر نقاط کشور فعالیت دارند، یک خط اختصاصی غیرمتناظر در نظر گرفته شده است. خط غیرمتناظر به‌صورت 021000 است که 5 شماره پس از آن به دلخواه مشتری انتخاب می‌شود.

برای فعال‌سازی ارسال پیامک با خط ثابت تنها لازم است خط به‌صورت حقوقی ثبت شده باشد. مالکان شرکت‌ها با ارائه مدارک و سایر اشخاص حقیقی در صورت داشتن جواز کسب، قادر به استفاده از اپراتور خط ثابت هستند. یکی‌شدن خط ارسال پیامک با شماره‌تلفن دفتر، اعتبار بیشتری به پیام‌های تبلیغاتی می‌دهد. با استفاده از اپراتور آسانک می‌توان خط تماس شرکت را با ارسال اس‌ام‌اس در اختیار مشتریان قرار داد. بدیهی است ارسال پیام به مخاطبان با یک خط 021، توجه افراد را به‌راحتی جلب می‌کند.

امکان پیامک تبلیغاتی از خط ثابت شرکت با اپراتور 021

سرشماره 1000؛ سریع‌ترین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پیامک انبوه

اپراتور 1000 توسط شرکت رهیاب رایانه گستر، به‌عنوان اولین شرکت خدمات ارسال پیامکی تبلیغاتی در سال 1384 فعالیتش را آغاز کرد. در نحوه انتخاب ارقام اپراتور 1000 هیچ محدودیتی وجود ندارد. برای مثال، تنها کافی است ارقام موردنظر خود را پس از سرشماره 1000 قرار بدهید. اگر شماره انتخاب‌شده از قبل در اختیار هیچ شرکت دیگری نباشد، قادر به ارسال پیام با شماره دلخواه و اختصاصی خواهید بود.خطوط قدیمی‌ترین اپراتور پیامک‌های تبلیغاتی 6 تا 14 رقمی هستند. امکان انتخاب شماره غیرسفارشی نیز وجود دارد که رقم‌ها به‌صورت خودکار توسط اپراتور انتخاب می‌شوند.

خرید یک شماره تصادفی هزینه کمتری نسبت به خط سفارشی دارد. برتری بزرگ اپراتور رهیاب رایانه گستر نسبت به سایر سرشماره‌ها، سرعت بالای ارسال پیامک است. پیام کوتاه در اپراتور 1000 حتی ممکن است چند دقیقه زودتر از برخی رقبا به دست دریافت‌کنندگان برسد. گزارش‌های ارسال پیامک و همچنین عودت هزینه شماره‌های بلک‌لیست (شماره‌هایی که دریافت پیام تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند) با سرعت بسیار بالایی در سرشماره‌های 1000 انجام می‌شود اما برای فعال‌سازی به یک روز کاری زمان نیاز است.

سرعت ارسال پیامک تبلیغاتی با اپراتورهای اصلی

اپراتور پیامک تبلیغاتی 2000؛ یک سرشماره کاملاً مقرون‌به‌صرفه

اگر بخواهیم یکی از باکیفیت‌ترین سرویس‌دهندگان ارسال پیامک انبوه را معرفی کنیم باید اپراتور 2000 را نام ببریم. گزارش‌های دریافت‌شده از خطوط 2000 که در برنامه ارسال پیامک قابل‌مشاهده هستند، دقت بسیار بالایی دارند. مهم‌ترین مزیت شماره‌های شرکت آتیه داده پرداز، بهره‌مندی از سرویس Deliver Base است. با استفاده از قابلیت دلیور بیس، هزینه‌های ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی فقط به‌ازای مخاطبانی دریافت می‌شود که پیام به تلفن همراه آن‌ها رسیده باشد.

پیامک‌هایی که به دلیل خاموشی گوشی، در دسترس‌نبودن، قطع‌بودن خط و خرابی سیم‌کارت به دست مخاطبان نرسند، مشمول هزینه نخواهند شد. دقت بالای قابلیت دلیور بیس اپراتور 2000 ارزان نیست اما ازآنجایی‌که تمام تیرها در این سرویس به هدف می‌خورد، هزینه پرداخت‌شده بیشترین ارزش ممکن را دارد. خطوط سرشماره دوهزار باید به‌صورت سالانه تمدید شوند، در غیر این صورت، سلب امتیاز خواهند شد. سرعت ارسال پیامک با شماره 2000 بالا است و بیشتر خطوط آن آزاد هستند.

بیشترین بازگشت هزینه در اپراتورهای ارسال پیامک تبلیغاتی

اپراتور ارسال پیامک 3000؛ مورد اعتماد ارگان‌ها و شرکت‌های بزرگ

اپراتور 3000 که با نام مگفا (مرکز گسترش و فناوری اطلاعات) نیز شناخته می‌شود، یکی دیگر از سرشماره‌های قدیمی کشور است. سرشماره 3000 در طول سال‌های فعالیتش توانسته اعتبار بالایی کسب کند. کیفیت عالی و سرعت فوق‌العاده اپراتور مگفا باعث شده تا بسیاری از ادارات دولتی، ارگان‌ها و بانک‌های معتبر از خدماتش استفاده کنند. مرکز گسترش و فناوری اطلاعات به شرکت ارتباطات سیار، اپراتورهای شبکه همراه داخلی و حتی خارجی متصل است.

کیفیت خدمات اپراتور 3000 باعث شده تا مراکز معتبری مثل شهرداری تهران، بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه و پارسیان، وزارت کشور، شرکت‌های بیمه ایران و آسیا و همچنین ایران‌خودرو برای ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی با سرشماره مگفا قرارداد امضا کنند. هزینه پیامک‎های ارسال‌نشده به‌صورت خودکار عودت داده می‌شود و امکان پردازش بیشتر از هزار پیام در دقیقه وجود دارد. قیمت سرشماره‌های 10، 12 و 14 رقمی اپراتور 3000 کاملاً مناسب است و با استعلام سامانه پیامکی می‌توانید آزادبودن خطوط را چک کنید.

نحوه ارسال هزار پیامک تبلیغاتی به صورت همزمان

سرشماره 50001؛ یک اپراتور دقیق با امکان ارسال لینک

یکی دیگر از سرشماره‌های محبوب برای ارسال پیامکی تبلیغاتی، 50001 است که توسط شرکت رهیاب پیام گستران عرضه می‌شود. خدمات تخصصی سامانه 50001 از سال 1387 گسترش پیدا کرد و اکنون به‌عنوان اپراتور رسمی ارسال پیامک انبوه در ایران شناخته می‌شود. قابلیت گزارش‌گیری دقیق در کنار تعرفه‌های مناسب موجب محبوبیت سرشماره 50001 شده است. در حال حاضر چیزی نزدیک به 23 هزار مشتری از این سرویس قدیمی استفاده می‌کنند.

از نظر سرعت ارسال پیامک و به‌روزرسانی گزارش‌های، اپراتور شرکت رهیاب پیام گستران با سرشماره 1000 قابل‌مقایسه است. همچنین امکان ارسال لینک در پیامک‌های این سرشماره قدیمی وجود دارد. قابلیت ارسال لینک برای فروشگاه‌های اینترنتی کاربرد زیادی دارد. خطوط رند و اشتراکی 50001 با قابلیت دلیور بیس به‌صورت رایگان در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس ارائه می‌شود و تعداد ارقام هر خط از 9 تا 15 رقم است.

امکان ارسال لینک برای مشتریان با پیامک تبلیغاتی

امکان ارسال لینک برای مشتریان با پیامک تبلیغاتی

بهترین اپراتور ارسال پیامک تبلیغاتی؛ انتخاب بر اساس نیاز

اگر بخواهیم برترین سرشماره پیامک کشور را انتخاب کنیم، انتخاب یک برند چندان عاقلانه نخواهد بود. هرکدام از اپراتورهایی که در بخش‌های قبل معرفی کردیم، دارای نقاط قوت مخصوص به خود هستند. برای مثال، اگر به بازاریابی پیامکی و افزایش اعتبار برند اهمیت می‌دهید، استفاده از شمارۀ ثابت برای ارسال پیامک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید و ارسال لینک برای مشتریان در اولویت است، سرشماره 50001 انتخاب خوبی خواهد بود.

اگر بخواهیم دربارۀ قیمت اپراتورهای پیامک صحبت کنیم، نمی‌توان از صرفۀ اقتصادی سرشماره 2000 به‌سادگی رد شد. در سمت مقابل اپراتور 2000، خطوط 1000 را داریم که با وجود تعرفه‌های بالا، مزایای فوق‌العاده‌ای برای کسب‌وکارها ارائه می‌کنند. اگر به انتخاب دیگران اهمیت می‌دهید و یک سرویس را بر اساس محبوبیت و اعتبارش انتخاب می‌کنید، سرشماره 3000 یک گزینه ایدئال است. بهترین سامانه برای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی، اپراتوری است که با نیاز، انتظارات، استراتژی و همچنین بودجه یک کسب‌وکار همخوانی داشته باشد.

با سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس، همزمان از سرشماره‌های مختلف استفاده کنید

خطوط اختصاصی ارسال پیامک، امکان ارتباط دوطرفه بین مشتری و کسب‌وکار را فراهم می‌کنند. درست مثل اپراتورهای شبکه همراه که در جزییات با متفاوت هستند، سرشماره‌های مختلف نیز شباهت زیادی به یکدیگر دارند. امکانات خاص هر اپراتور، مزایای مختلفی در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد که به‌طور مفصل دربارۀ آن‌ها صحبت کرده‌ایم.

اگر تمایل دارید به‌طور همزمان از مزایای چند سرشماره استفاده کنید، سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس را پیشنهاد می‌کنیم. این پنل مدیریت پیام کوتاه فراز، خطوط رند اشتراکی و سرشماره‌های 14 رقمی اختصاصی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. دربارۀ اپراتورهای مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی چه نظری دارید؟ فکر می‌کنید کدام سرویس از بقیه بهتر است؟ نظر ارزشمند خود را با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید. کارشناسان حرفه‌ای فراز اس‌ام‌اس در سریع‌ترین زمان پاسخگوی سؤالات خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران