خرید پنل اس ام اس » سامانه پیامک برای اصناف » کاربرد پنل اس ام اس در مجتمع مسکونی (مدیرِیت ساختمان)

کاربرد پنل اس ام اس در مجتمع مسکونی (مدیرِیت ساختمان)

سامانه پیامک برای اصناف بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

امروزه با رشد جمعیت و ساخت برج ها و مجتمع های مسکونی چند طبقه ای اداره ساختمان نیازمند به اداره کامل با مدیریت و هیئت مدیره دارد. به طور معمول رسیدگی به تمامی موارد بر عهده مدیریت ساختمان می باشد.
به طور مثال ساکنین مجتمع را از اخبارهای مربوط به ساختمان مطلع کند و هزینه مشاع را محاسبه و هر ماه هزینه های محاسبه شده را از ساکنین دریافت نماید.
اطلاع رسانی به صورت حضوری یا تلفنی بسیار سخت و زمانبر می باشد و بهترین راه استفاده از پنل پیامک برای ارسال پیامک گروهی است تا بتوانید به صورت یکباره با استفاده از ارسال پیامک گروهی یا با استفاده از ارسال پیام صوتی، تمامی اهالی ساختمان را آگاه نمایید..

 

مجهز کردن نرم افزار مدیریت ساختمان به پیامک

اگر از نرم افزارهای مدیریت ساختمان استفاده می کنید، سامانه پیامک فراز اس ام اس با نرم افزارهای مدیریت ساختمان و مجتمع مسکونی هماهنگ بوده و شما می توانید نرم افزار مدیریت ساختمان را به سامانه پیامک متصل کنید تا پیامک ها به صورت اتوماتیک و خودکار به اهالی ساختمان ارسال شود.

پنل پیامک فراز اس‌ام‌اس با نرم افزارهای محبوب مدیریت برج و مدیریت ساختمان مانند کاشانه، سرمایه، رایبد، سما، کمک پلاس، چاردیواری، آسان، ترازنگار، سازه یار، سیلوانا، سامون، آرکا، سازه یار، آپارتمانا، شارژمان، شارژبوک، برجانا و… سازگار است که شما می توانید نرم افزار مدیریت ساختمان خود را به پیامک مجهز کرده تا پیامک های اطلاع رسانی شما با خط خدماتی حتی به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست نیز ارسال شود.

سامانه پیام کوتاه به شما کمک می کند تا کلیه اطلاع رسانی ها را از طریق ارسال پیام کوتاه به ساکنین انجام داده و علاوه بر صرفه جویی در زمان، از اطلاع رسانی به ساکنین در هر مکانی که هستند، مطمئن شوند.

با استفاده از ماژول دفترچه تلفن پنل اس ام اس می توانید شماره موبایل اهالی ساختمان را در نرم افزار سامانه پیامکی ذخیره کنید تا هر زمانی که بخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن پیامک خود را برای اهالی ساختمان ارسال نمایید.

 

کاربرد پنل اس ام اس برای مدیریت ساختمان و برج

  • استفاده از پیامک دراطلاع رسانی به افراد ساکن در مجتمع در رابطه با اخبار های ساختمان
  • استفاده از پیامک در محاسبه هزینه های مشاع و ارسال آن برای ساکنین
  • استفاده از پیامک در ایجاد طرح نظر سنجی از ساکنان مجتمع و دریافت پیشنهادات و انتقادات آن ها
  • استفاده از پیامک در یادآوری کردن جلسات مجتمع به ساکنین آن
  • استفاده از پیامک در ارسال هزینه شارژ و آبونماه برای ساکنین

 

شما می توانید در نرم افزار سامانه پیامک شماره موبایل اهالی ساختمان را ذخیره کرده و از طریق ماژول دفترچه تلفن در مواقع لزوم برای تمامی اهالی ساختمان پیامک گروهی ارسال نمایید.

 

 

اپلیکیشن ارسال پیامک

از آنجا که دسترسی به لپ تاپ برای ارسال پیامک از طریق اینترنت ممکن است همیشه مقدور نباشد، ما در فراز اس ام اس اپلکیشن اندروید ارسال پیامک را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید در هرساعتی از شبانه روز از طریق اپلیکیشن ارسال پیامک، اقدامات ارسال پیامک تبلیغاتی را نیز انجام دهید. اپلیکیشن ارسال پیامک را می توانید به صورت رایگان از داخل سایت یا از کافه بازار دانلود نمایید.

 

 

 

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید سامانه پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

ثبت نام و ارسال پیامک

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

دیدگاه شما می تواند در حل مشکل دیگران راهگشا باشد، به صورت فارسی نظرتان را ارسال کنید

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036