پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک از طریق نرم افزار تاکسی تلفنی (سامانه پیامک تاکسی تلفنی)

ارسال پیامک از طریق نرم افزار تاکسی تلفنی (سامانه پیامک تاکسی تلفنی)

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

این روزها بازار رقابت مخصوصاً برای تاکسی تلفنی‌ها بسیار سخت شده است و تمام تاکسی تلفنی‌ها می‌کوشند که سهم بیشتری از بازار را به دست آورند، یکی از راهکارهای مشتری مداری و برند سازی استفاده از سامانه پیامک است.

این روزها استفاده از اپلیکیشن برای درخواست سرویس از آژانس و تاکسی تلفنی به شدت مورد استفاده قرار گرفته است و اکثر تاکسی تلفنی‌ها به سمت ساخت اپلیکیشن و استفاده از نرم‌افزار برای تاکسی تلفنی هستند، یکی از الزامات اپلیکیشن‌هایی برای تاکسی تلفنی استفاده می‌شوند، لزوم تائید شماره موبایل با کدفعال سازی و احراز هویت شماره موبایل است که با ارسال کد فعال سازی انجام می‌شود و در استفاده از سامانه پیامک در این خطوط باید بسیار محتاطانه عمل کنیم زیرا سامانه پیامکی که برای تائید شماره موبایل و ارسال کد فعال سازی استفاده می‌شود باید چندین ویژگی داشته باشد که در ادامه به توضیح هرکدام می‌پردازم.

 

نرم افزار تاکسی تلفنی چیست؟

نرم افزار تاکسی سرویس باید به گونه ای طراحی شده باشند که هر فرد با هر سطح از تخصص بتواند با سرعت و براحتی بتواند از آنها استفاده کند. در نرم افزار آژانس تاکسی تلفنی در تمام بخش ها موضوع سرعت بالا در سرویس دهی حائز اهمیت است. کاربر نرم افزار باید بتواند هم با صفحه کلید و هم تنها با ماوس سرویس دهی را با سرعت انجام دهد. به عبارتی در یک نرم تاکسی سرویس مناسب باید برای تمام عملکرد های اصلی نرم افزار کلید میانبر گذاشته و از طرفی با توجه به طراحی دیتابیس بسیار بهینه و قدرتمند سرعت پاسخگویی نرم افزار در تعداد سرویس دهی ها و تماس های بالا بسیار مطلوب و سریع باشد.

سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با نرم افزارهای محبوب مدیریت تاکسی تلفی سازگار بوده و شما به راحتی می توانید نرم افزار تاکسی تلفنی را به پیامک مجهز کنید، در ادامه لیست کامل نرم  افزارهای تاکسی تلفنی که با فراز اس ام اس سازگار است اعلام می شود.

 • نرم افزار تاکسی سرویس منطق
 • سامانه مانیتورینگ تاکسی تلفنی آس
 • نرم افزار مدیریت تاکسی تلفنی نارنج
 • نرم افزار تاکسي تلفني چاپار
 • نرم افزار مدیریت تاکسی تلفنی تیزپرداز
 • نرم افزار تاکسی سرویس گیتی گستر
 • نرم افزار مدیریت تاکسی سرویس (تاکسی4)
 • اتوماسیون آژانسهای تاکسی سرویس هریس رایانه
 • نرم افزار تاکسی تلفنی بلور
 • نرم افزار رالی
 • مدیریت آژانس های تاکسی تلفنی مانا
 • نرم افزار تاکسی تلفنی و پیک موتوری نوین
 • نرم افزار تاکسی سرویس هلیا
 • نرم افزار مدیریت تاکسی سرویس تام
 • نرم افزار تاکسی و پیک آنلاین نیکان

 

 

خط خدماتی

برای ارسال کدهای فعال سازی، شما باید از سیستمی استفاده نمایید که قابلیت ارسال پیامک حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند داشته باشد، ارسال پیامک به خطوط مسدود توسط خطوط خدماتی انجام می‌شود ، لذا شما باید از سامانه پیامکی استفاده کنید که خط خدماتی اشتراکی در اختیار شما قرار دهد و قابلیت ارائه خط خدماتی اختصاصی داشته باشد، ما در فراز اس ام اس خط خدماتی را به‌صورت رایگان در اختیار کاربرانمان قرار می‌دهیم و درصورتی‌که نیاز به خط خدماتی اختصاصی داشته باشید می‌توانید به‌صورت رایگان برای دریافت خط خدماتی اختصاصی اقدام نمایید.

 

ارسال پیامک با سرعت بالا

ما انسان‌ها نسبت به گذشته خیلی بی‌حوصله‌تر شده‌ایم ، برایمان سخت است که چند دقیقه برای دریافت کدفعال سازی صبر کنیم، برای شما نیز حتما اتفاق افتاده است که اپلیکیشنی را نصب‌کرده‌اید ، منتظر دریافت کدفعال سازی بوده‌اید اما کدفعال سازی برایتان ارسال نشده است یا زمانی کدفعال سازی برای شما ارسال‌شده که به علت تاخیر در ارسال  از فعال سازی اپلیکیشن منصرف شده‌اید و حتی اپلیکیشن را از گوشی خود پاک‌کرده‌اید. اگر از یک سیستم قدرتمند پیامکی استفاده نکنید، در آخرین مرحله تمام تلاش‌های بازاریابی شما به هدر می‌رود.

 

 

ارسال پیامک تبلیغاتی برای آژانس،تاکسی تلفنی، تاکسی آنلاین

تمامی کسب‌وکارها برای جذب مخاطب نیاز به تبلیغات دارند، سامانه پیامک فراز اس ام اس با توجه به قابلیت‌های مختلفی که در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید به‌ راحتی برای تبلیغات پیامکی از سامانه فراز اس ام اس استفاده نمایید.

در سیستم فراز اس ام اس ما بانک شماره موبایل‌های سراسر کشور را به شیوه‌های مختلف تقسیم‌بندی کرده‌ایم و شما می‌توانید بر اساس نیاز خودتان به بازار هدف پیامک ارسال نمایید.

 

برخی بانک‌های موجود در سامانه فراز اس ام اس

 

 

برای استفاده از تخفیف در نظر گرفته‌ شده برای تاکسی تلفنی‌ها و تاکسی‌های آنلاین شما می‌توانید از کوپن تخفیف taxi در آخرین مرحله ثبت‌نام استفاده نمایید و برای خرید سامانه پیامک تاکسی تلفنی 20% تخفیف دریافت کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • morteza
  18 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  مگه بعد از اسنپ و تپسی کسی از تاکسی تلفنی هم استفاده میکنه!!!

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000