پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » آشنایی با جدیدترین روش تبلیغات پیامکی

آشنایی با جدیدترین روش تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی جدید
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۱ تیر ۱۴۰۳

تقریباً از همان ابتدای معرفی اس ام اس به عنوان یک ابزار ارتباطی جدید و فراگیر شدن آن، تبلیغات پیامکی نیز به عنوان یک ابزار قدرتمند دسترسی به مخاطبان مورد استفاده قرار می‌گرفت. با گذشت اس ام اس مارکتینگ و تبلیغات پیامکی پیشرفت زیادی کرد و تبدیل به یکی از مؤثرترین روش‌های تبلیغاتی شد. حتی امروزه که سوشال مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و سایر روش‌های تبلیغاتی دیجیتال محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند، نقش پیامک‌های تبلیغاتی انکار ناپذیر است. اما برای اینکه بتوانید از همه ظرفیت‌های تبلیغات از طریق پیامک بهره مند شوید باید خود را با روش‌های جدید به روز کنید. به همین بهانه قصد داریم در این مقاله از وبلاگ فراز اس ام اس با روش‌های تبلیغات پیامکی جدید آشنا شویم.

روش جدید اس ام اس مارکتینگ

جدیدترین روش تبلیغات پیامکی؛ روش‌های نوین اس ام اس مارکتینگ

بازاریابی پیامکی یا اس ام اس مارکتینگ امروزه به یکی از مهم‌ترین دسته‌های تبلیغاتی در جهان تبدیل شده است. آمارها نشان می‌دهد تأثیر پیامک‌های تبلیغاتی از سایر روش‌ها مانند ایمیل مارکتینگ بسیار بیشتر است و نرخ تعامل بسیار بالایی دارد. با این حال، برای اینکه در میان رقبای خود متفاوت دیده شوید، دیگر استفاده از روش‌های قدیمی تبلیغات پیامکی کافی نیست. هرکسی می‌تواند با خرید پنل پیامکی اقدام به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی کند. اما زمانی این تبلیغات اثر گذار خواهند بود که بتوانید مشتریان خود را بشناسید، اهداف تبلیغاتی را درست انتخاب کنید، با اصول نوشتن متن پیامک تبلیغاتی آشنا باشید و زمان مناسبی را برای تبلیغات انتخاب کنید. در ادامه با جدیدترین روش‌های تبلیغات پیامکی آشنا می‌شویم.

آگاهی از اصول نوشتن متن پیامکی تبلیغاتی

شما باید بتوانید در طی 160 کاراکتر (طول استاندارد پیامک تبلیغاتی) هرآنچه که مخاطب نیاز دارد را منتقل کنید. تجربه نشان داده پیامک‌های تبلیغاتی کوتاه‌تر تأثیر گذار تر هستند بنابراین سعی کنید تا حد امکان پیامک شما صریح، روشن و خلاصه باشد. نکته بسیار مهم در اینجا عدم ارسال پیامک‌های تبلیغاتی با «پایان باز» است. تبلیغات پایان باز مانند فیلم‌های اصغر فرهادی است! یکی مثال از این نوع پیامک‌ها، اس ام اس های تخفیف هستند که در آن‌ها تاریخ پایان تخفیف ذکر نشده است. به این ترتیب مخاطب نمی‌داند که کد تخفیف یا مدت زمان تخفیف چه زمانی منقضی می‌شود. این موضوع روع عدم واکنش آن‌ها به تبلیغات تأثیر گذار خواهد بود. مطالعه مقاله متن تخفیف عیدانه می‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

پیامک تبلیغاتی جذب مشتری

ارسال تبلیغات پیامکی اختصاصی برای مشتریان

یکی از جدیدترین روش‌های تبلیغات پیامکی، ارسال پیامک از طریق سایت و اپلیکیشن به مخاطبان است. افرادی که قبلاً وارد سایت شما شده‌اند، شماره تلفن خود را وارد کرده‌اند و حتی شاید خریدی انجام داده‌اند در واقع یکی از مشتریان بالقوه شما هستند. با استفاده از تبلیغات پیامکی می‌توانید ارتباط خود را با این مشتریان بالقوه تقویت کنید و آن‌ها را به خریداران وفادار خود تبدیل کنید. برای دستیابی به این هدف مهم، ابتدا باید مشتریان خود را بشناسید و سپس پیشنهادهای اختصاصی را از طریق پیامک برای آن‌ها ارسال کنید.

برای مثال فرض کنید یک مشتری وارد سایت شما شده و بعد از انتخاب یک محصول در مرحله خرید نهایی منصرف گشته است. در چنین شرایطی شما می‌توانید با ارسال یک پیام تبلیغاتی حاوی کد تخفیف برای آن محصول، پیشنهاد ارسال رایگان، قرار دادن محصول مورد نظر در یک بسته از محصولات با تخفیف ویژه و مواردی از این دست، مشتری خود را شگفت زده کنید. با افزونه پیامک وردپرس می‌توانید از سایت وردپرسی خود برای ارسال پیامک به مشتریان استفاده کنید.

خطوط خدماتی به جای خطوط تبلیغاتی، روش جدید تبلیغات پیامکی

در سال‌های گذشته متاسفانه وجود افراد سودجو و کلاهبردار باعث شد تا جو منفی در مورد پیامک‌های ارزش افزوده و تبلیغاتی در بین بعضی از افراد شکل بگیرد. متاسفانه هنوز هم سرویس‌های ارزش افزوده با کیفیت پایین در حال ضربه زدن به اعتماد مردم هستند. در حالی که صدها سرویس ارزش افزوده مفید و کاربردی وجود دارد و طبق آمار منتشر شده اکثر افراد خواستار دریافت پیامک تبلیغاتی هستند؛ اما تجربه ناخوشایند استفاده از سرویس‌های سودجو باعث شده تا بعضی از افراد به بستن پیامک‌های تبلیغاتی و غیر فعال کردن همه سرویس‌های ارزش افزوده اقدام کنند.

در چنین شرایطی خصوصاً برای سایت‌ها و اپلیکیشن هایی که از پنل اس ام اس برای ارائه خدماتی مانند ارسال رمز عبور استفاده می‌کنند، استفاده از خطوط خدماتی اهمیت بسیار زیادی دارد. خطوط خدماتی با عبور از بلک لیست‌ها می‌توانند به تمامی شماره‌ها ارسال شوند و این موضوع باعث دیده شدن بیشتر پیامک‌های تبلیغاتی شما می‌شود. خوش بختانه در سال‌های اخیر با کمک از مشاوران حرفه‌ای و تغییراتی که در اصول تبلیغات پیامکی ایجاد شده است، شاهد افزایش رضایت مشتریان از پیامک‌های تبلیغاتی هستیم. تا جایی که مردم با درک اهمیت این پیامک‌ها در کسب اطلاعات مفید به فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول روی آورده‌اند.

بهترین پنل پیامکی برای ارسال پیامک تبلیغاتی

استفاده از پنل پیامکی با امکانات جدید

پنل پیامکی تنها یک فضای کاربردی برای ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی نیست. پنل های نسل جدید امکانات بسیار زیادی در اختیار شما قرار می‌دهند تا شانس موفقیت پیامک‌های تبلیغاتی خود را چندین برابر کنید. امکاناتی مانند ایجاد لیست‌های پیامک اختصاصی برای مشتریان مختلف، ارسال پیامک به بلک لیست، اتصال پنل به اپلیکیشن، سایت و نرم افزارهای حسابداری و … تنها بخشی از این خدمات جدید هستند. بنابراین انتخاب یک پنل جدید با قابلیت‌های فراوان مانند فراز اس ام اس یکی از جدیدترین روش‌های تبلیغات پیامکی مؤثر است. یکی از امکانات پنل های جدید، پرداخت هزینه تنها برای پیامک‌هایی است که توسط مشتریان دریافت شده است. به این ترتیب شما برای پیامک‌هایی که به هر دلیل به دست مشتریان نرسیده هزینه اضافه پرداخت نمی‌کنید. مقاله چطور بفهمیم که اس ام اس خوانده شده اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهد.

مشاوره رایگان تبلیغات پیامکی

آشنایی با روش جدید تبلیغات پیامکی با استفاده از مشاوره رایگان فراز اس ام اس

در این مقاله سعی کردیم با جدیدترین روش‌های تبلیغات پیامکی آشنا شویم. بهبود متن پیامک، استفاده از افزونه‌های پیامکی، خرید خطوط خدماتی، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی اختصاصی برای مشتریان و استفاده از پنل های جدید تنها بخشی از مهم‌ترین روش‌های تبلیغات پیامکی مدرن هستند. علاوه بر این شما می‌توانید از طریق برقراری تماس با کارشناسان حرفه‌ای فراز اس ام اس از مشاوره رایگان آن‌ها بهره مند شوید. حتی اگر از پنل فراز اس ام اس استفاده نمی‌کنید، کارشناسان ما به صورت رایگان اطلاعات مفیدی در مورد افزایش بهره وری تبلیغات پیامکی در اختیار شما قرار می‌دهند. شما نیز می‌توانید تجربیات خود در این زمینه را از طریق بخش نظرات با ما به اشتراک بزارید.

 

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران