1. خرید پنل اس ام اس
  2. افزونه ‌پیامک
  3. ماژول تایید شماره موبایل WHMCS

ماژول تایید شماره موبایل WHMCS

در کنار افزونه ارسال پیامک WHMCS  که برای اطلاع رسانی از پاسخ تیکت، یاداوری پرداخت فاکتور بود، امروز می‌خواهیم افزونه تایید شماره موبایل WHMCS را معرفی کنیم، به کمک این ماژول پیامک اعتبارسنجی بعد از عضویت به کاربران سایت شما ارسال می شودو شما می توانید شماره موبایل کاربران سایت خود را تایید و احراز هویت نمایید.

افزونه تایید موبایل WHMCS سازگار با سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس، به مدیریت سایت امکان می‌دهد تا دسترسی کاربرانی که شماره موبایل آنها تایید نشده باشد را به همه یا بخش‌هایی از سایت، محدود سازد. به عبارت دیگر کاربران برای دسترسی به بخش‌های مشخص شده توسط مدیر سایت، نیازمند تایید شماره موبایل خود می‌باشند.

ماژول تایید شماره موبایل WHMCS سازگار با فراز اس ام اس برای نسخه WHMCS  افزونه سازگار با نسخه whmcs 7.2 و بالاتر می‌باشد.

 

راهنمای نصب از افزونه تایید شماره موبایل whmcs

فعال سازی افزونه تایید شماره موبایل کاربران whmcs بسیار ساده است، بعد از خرید سامانه پیامک از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا لینک خرید افزونه تایید شماره موبایل whmcs برای شما ارسال شود (قیمت ماژول اعتبارسنجی 45هزار تومان است) و پیامک های کد تایید از طریق وب سرویس پترن کمتر از 5 ثانیه ارسال می شود و چون سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس دارای خط خدماتی است کد تایید به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست نیز ارسال می‌شود.

همچنین پس از فعال سازی ماژول اعتبارسنجی whmcs و انتخاب فیلد موبایل و  تنظیم اطلاعات کاربری سامانه پیامک در ماژول تایید شماره موبایل فرایند محدودسازی کاربر برای تایید شماره موبایل برای تمام کاربران قدیم و جدید فعال خواهد شد.

 

چرا افزونه تایید شماره موبایل برای whmcs ضروری است؟

با توجه به مشکلات سرقت کارت‌های بانکی (فیشینگ) و خرید توسط از اطلاعات این کارت‌ها صورت میگرفته است و محصولات به صورت مجازی و خدمات است پیشنهاد می می کنیم برای اینکه در آینده دچار مشکل نشوید حتما شماره موبایل تایید شده کاربر را داشته باشید.

 

اطلاع رسانی تیکت و فاکتور از طریق پیامک

اگر قصد دارید هنگام پاسخ به تیکت کاربر یا هنگامی که فاکتوری برای کاربر صادر می شود، کاربر شما از طریق پیامک مطلع شود می توانید افزونه پیامک whmcs را نصب نمایید تا به صورت خودکار و اتوماتیک پیامک های صدور فاکتور برای کاربر شما ارسال شود، ایا در کار با افزونه تایید شماره موبایل whmcs مشکلی دارید؟ لطفا از طریق بخش نظرات مشکل خود را با ما در میان بگذارید، تا کارشناسان ما در برطرف کردن مشکل شما را یاری کنند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست