پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای چیست؟

پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای چیست؟

ارسال پیامک از روی نقشه
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ خرداد ۱۴۰۳

اگر در جست‌وجوی روشی موثر و با بازدهی بالا در تبلیغات پیامکی هستید، خواندن این مقاله برایتان ضروری خواهد بود. تبلیغات از طریق ارسال پیامک یکی از روش‌های به‌صرفه و کارآمد در حوزه تبلیغات اس ام اسی به‌حساب می‌آید.

شاید تصور کنید با خرید پنل اس ام اس و ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی، تبلیغات را به دست مشتری رسانده‌اید، اما خبر ناخوشایند این است که بدون ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای به هدف نمی‌رسید. هدف‌گذاری در ارسال پیامک، باعث می‌شود کار شما نتیجه‌بخش باشد و در وقت و هزینه صرفه جویی شود. تبلیغات پیامکی منطقه‌ای برای افرادی که در یک منطقه، شهر  یا استان قرار دارند ارسال می‌شود.

چه مشاغلی می‌توانند از تبلیغات پیامکی منطقه‌ای استفاده کنند؟

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای برای بعضی از کسب‌وکارها روشی عالی در تبلیغات محسوب می‌شود. در این قسمت دلیل اهمیت تبلیغات پیامکی و محدود شدن به منطقهِ حضور مشاغل را بررسی می‌کنیم. بیزینس‌هایی مانند سوپرمارکت، آرایشگاه، خشکشویی، رستوران و خیاطی معمولا مشتریان اطراف خودشان را دارند.

افراد برای خرید خوراکی به سوپرمارکت یک شهر و حتی منطقه‌ای با مسافت زیاد از خانه خود نمی‌روند. بلکه به نزدیک‌ترین فروشگاه موادغذایی به محل زندگی خود خواهند رفت. بنابراین بهتر است هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی، فقط افراد محدوده محیط کارمان را در نظر بگیریم. زیرا علاوه بر جذب مشتری، از هدر رفتن زمان و هزینه جلوگیری خواهیم کرد.

روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای، ارسال پیامک از روی نقشه تا براساس پیش شماره

شاید برایتان سوال پیش بیاید که چگونه به شماره افرادی که در منطقه خاصی زندگی می‌کنند، دسترسی پیدا کنید. برای این کار ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای متناسب با نوع بیرینس و استراتژی کسب‌وکارتان، بهترین راه‌کار خواهد بود. برای آگاهی و انتخاب بهترین روش می‌توانید با کارشناسان ما در فراز اس ام اس ارتباط بگیرید. اما قبل از انجام این کار بهتر است در ادامه با این روش‌ها آشنا شوید.

پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای خود را براساس پیش شماره شهر خود ارسال کنید

ارسال پیامک تبلیغاتی ناحیه‌ای از روی نقشه جغرافیایی شهر و استان

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای از روی نقشه جغرافیایی هر شهر و استان، این امکان را به شما می‌دهد به کمک یک نقشه، پیام مورد نظر خود را به دست ساکنین آن محدوده برسانید. زیرا بسیاری از مسائل فقط مربوط به افراد یک محدوده خاص می‌شود. بنابراین از روی نقشه در ابتدا منطقه یا شهر مورد نظر را انتخاب کنید.

بعد از این کار تمامی شماره‌‌هایی که از اپراتورهای مختلف مانند همراه اول، ایرانسل و رایتل در محدود انتخاب شده وجود داشته باشند به شما نمایش داده می‌شوند. شما می‌توانید شماره‌ها را انتخاب کنید و سپس اقدام به ارسال اس ام اس تبلیغاتی کنید.

نگران مسدود شدن پیامک خود توسط افراد مختلف نباشید، حتی اگر افرادی با لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول مانع از ارسال پیام شما شدند، فراز اس ام اس خبر خوبی برای شما دارد. زیرا با فعال‌سازی پیامک خدماتی به‌سادگی می‌توانید از سد مسدود شدن پیامک‌هایتان عبور کنید و مطمئن باشید مشتریان پیامک تبلیغاتی شما را دریافت می‎‌کنند.

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی محلی در فراز اس ام اس ارزان است

ارسال اس ام اس های تبلیغاتی منطقه ای بر اساس کد پستی، با خرید پنل اس ام اس ارزان قیمت

یکی دیگر از روش‌های کاربردی برای ارسال اس ام اس های تبلیغاتی منطقه‌ای، بر اساس کدپستی خانه‌ها است. پنل پیامکی فراز اس ام اس این امکان جالب را برای شما به‌وجود آورده که با دسترسی به کدپستی منازل، پیامک تبلیغاتی را به افراد آن خانه ارسال کنید.

این روش محدودیت دارد و فقط افرادی می‌توانند پیامک‌ها را دریافت کنند که خط ایرانسل داشته باشند. شاید تصور کنید پیامک شما به دست افراد نمی‌رسد و برایتان سوال به‌وجود آید که از کجا بفهمیم اس ام اس بلاک شده. پیشنهاد ما این است برای از بین رفتن این نگرانی این پنل خدماتی استفاده کنید و امکان بلاک شدن توسط افراد را از بین ببرید.

دقت کنید ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از طریق کدپستی، فقط برای افرادی که کدپستی محل زندگی خود را روی سند خط تلفن ثبت کرده‌اند ارسال می‌شود. همچنین دقت کنید بعد از تغییر محل سکونت، برای تغییر کدپستی در سند خط تلفن همراه اقدام کنید. زیرا تا زمانی که این عملیات را انجام ندهید، پیامک‌های تبلیغاتی مربوط به منطقه قبلی محل زندگی‌ برایتان ارسال خواهد شد.

ارسال پیامک به پیش شماره یک شهر خاص

 

ارسال پیامک محلی تبلیغاتی بر اساس پیش شماره، با وجود محدودیت ارسال پیامک ایرانسل

برای این کار پیش شماره همراه اول مربوطه را وارد کنید. به عنوان مثال شماره‌های همراه اول محدوده استان تهران با پیش شماره 0912 شروع می‌شوند. بهتر است از قابلیت خاص فراز اس ام اس استفاده کنید و قبل از ارسال پیامک، شماره‌ها را فیلتر کنید. فیلترها بر اساس نوع مشاغل و جنسیت طراحی شده‌اند و کمک زیادی به بهینه‌ شدن تبلیغات می‌کنند. این روش برای کسب‌وکارهای گسترده‌تر کاربرد دارد.

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس شهر و استان

اگر تمایل دارید پیام تبلیغاتی را برای افراد یک استان یا شهر ارسال کنید، بهترین روش استفاده از فیلتر پیامک تبلیغاتی بر اساس شهر و استان خواهد بود. در روش ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس شهر، تمایل داریم ارتباط مداومی با مشتریان خود داشته باشیم بنابراین بهتر است از کارت ویزیت الکترونیکی استفاده کنیم.

داشتن کارت ویزیت یکی از قابلیت‌های سامانه پیامکی است و داشتن آن برای کسب‌وکارتان موثر است. پیشنهاد می‌کنیم اگر هدف کارت ویزیت الکترونیکی را نمی‌دانیدف مقاله فراز اس ام اس را مطالعه کنید.

ارسال پیامک محلی راحت‌ترین راه ارسال اس ام اس تبلیغاتی محسوب می‌شود

ارسال اس ام اس‌های تبلیغاتی منطقه‌ای با خرید پنل فراز اس ام اس

در این مقاله سوال مهم “پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای چیست” را بررسی کردیم. همچنین انواع روش ارسال اس ام اس تبلیغاتی را با توجه به کاربرد مخصوص به خود توضیح دادیم. امکان ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای، دسترسی به کدپستی مناطق مختلف هر شهر و قابلیت دسترسی به طبقه‌بندی پیش شماره‌های هر شهر و استان تنها بخشی از خدمات حرفه‌ای فراز اس ام اس محسوب می‌شوند. همچنین شما می‌توانید با کوتاه کننده لینک اس ام اس‌های خود  شانس کلیک کردن مشتریان روی لینک‌هایی که ارسال می‌کنید را به‌سادگی افزایش دهید. برای انجام این کار، خواندن مطلب کوتاه کننده لینک برای پیامک را از دست ندهید.

با خرید یک پنل اس ام اس برای کسب‌وکارتان به‌سادگی می‌توانید پیام خود را به افراد مورد نظر برسانید. برای کسب اطلاعات و حضور در جمع مشتریان فراز اس ام اس کافی است با خط ویژه 74853-021 تماس بگیرید. کارشناسان ما در واحد پشتیبانی منتظر شنیدن سوالات شما هستند.

5/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000