پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » بهترین افزونه امتیاز‌دهی وردپرس چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین افزونه امتیاز‌دهی وردپرس چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین افزونه امتیاز دهی وردپرس
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۲۰ تیر ۱۴۰۳

رتبه‌بندی و امتیاز‌دهی محتوای سایت تأثیر روانی چشمگیری بر نظر کاربران نسبت به سایت دارد. با فعال کردن قابلیت امتیاز‌دهی یا ریچ اسنیپت در سایت، این سیگنال را به مخاطب می‌دهید که نظرات آن‌ها برای شما محترم و ارزشمند است. این موضوع به خودی‌خود روی رفتار و تجربه کاربر اثر مثبت می‌گذارد؛ علاوه‌بر این، اگر سایت فروشگاهی هستید، اضافه کردن قابلیت امتیاز‌دهی در انتخاب محصولات با‌کیفیت به مشتریان وب‌سایت کمک بسیاری می‌کند.

ما محبوب‌ترین افزونه‌های امتیاز‌دهی را در این مقاله معرفی خواهیم کرد. نکته مهم در انتخاب افزونه امتیاز‌دهی مناسب، توجه به ویژگی‌های آن‌هاست؛ بنابراین، ابتدا ویژگی‌های بهترین افزونه امتیاز‌دهی وردپرس را معرفی کرده و سپس تک‌به‌تک به بررسی عملکرد آن‌ها می‌پردازیم.

بهترین افزونه امتیاز‌دهی وردپرس چه ویژگی‌هایی دارد؟

به‌طور‌کلی افزونه‌های امتیاز‌دهی وردپرس ویژگی‌ها و کاربرد‌های مشابهی دارند. اهمیت بعضی از ویژگی‌ها نسبت به برخی از کاربرد‌ها بیشتر است و پیش از نصب افزونه باید به وجود چنین ویژگی‌هایی در برنامه توجه کنید. مهم‌ترین نکاتی که در انتخاب بهترین افزونه امتیاز‌دهی وردپرس باید مورد توجه قرار دهید عبارت‌اند از:

 • سیستم امتیاز‌دهی ستاره‌ای
 • سیستم پسندیدن یا نپسندیدن (Like,Dislike)
 • امکان ادغام با افزونه ووکامرس
 • امکان درج نظر نویسنده در وب‌سایت و ارائه فرم ارسال بازخورد از سمت کاربر
 • امکان سفارشی‌سازی تنظیمات
 • گزینه‌های مختلف برای نمایش در سایت
 • امکان بارگذاری محتوا برای کاربران سایت
 • جمع‌آوری بازخورد‌های مرتبط از طریق نقشه گوگل
 • نوار جستجوی اختصاصی برای نظرات ارسالی

یکی از مهم‌ترین نکات هنگام تهیه افزونه امتیازدهی امکان ادغام آن‌ها با افزونه‌های پیامکی است. به عنوان مثال افزونه‌های پیامکی به کمک پنل اس ام اس وظیفه اطلاع‌رسانی بعد از ثبت سفارش در سایت‌های فروشگاهی را بر‌عهده دارند. با بررسی هر کدام از این ویژگی‌ها خودتان هم می‌توانید بهترین افزونه امتیاز‌دهی وردپرس را شناسایی کنید؛ با این حال در ادامه بهترین پنل‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

بررسی دقیق ویژگی‌های افزونه‌های امتیازدهی پیش از استفاده

بررسی دقیق ویژگی‌های افزونه‌های امتیازدهی پیش از استفاده

افزونه WP Review Pro، افزونه امتیازدهی حرفه‌ای

افزونه WP Review Pro را می‌توان به‌عنوان محبوب‌ترین افزونه ریچ اسنیپت معرفی کرد. این افزونه امکان امتیاز‌دهی ستاره‌ای به نتایج جستجوی گوگل را می‌دهد. با نصب این برنامه روی وب‌سایت وردپرسی امکان اضافه کردن باکس بررسی را برای بخش‌های مختلف سایت ایجاد کنید. اطلاعاتی که می‌توانید در بخش بررسی قرار دهید عبارت‌اند از: رتبه‌بندی ستاره‌دار، نمره، لیست مزایا و معایب و خلاصه محتوا. افزونه وردپرس ریویو ۱۶ قالب برای نشان دادن بررسی‌ها دارد که امکان هماهنگ کردن آن با قالب اصلی سایت را نیز فراهم می‌کند.

وردپرس ریویو چهارده نوع اسنیپ را پشتیبانی می‌کند که بخشی از آن‌ها عبارت‌اند از: کتاب‌ها، مکان‌ها، مقالات و دستورات غذایی. اگر فروشگاه تحت ووکامرس داشته باشید، قابلیت بازدید مشتری را می‌توانید با امکان دریافت بازخورد وردپرس ریویو جایگزین کنید؛ علاوه‌بر این، برای ارتقاء کیفیت فروشگاه اینترنتی ووکامرس می‌توانید از افزونه ارسال پیامک اطلاع‌رسانی بعد از ثبت سفارش persian woocommerce sms استفاده کنید.

افزونه WP Review Pro پلاگین محبوب با ۱۶ قالب برای نشان دادن بررسی ها

افزونه WP Review Pro پلاگین محبوب با ۱۶ قالب برای نشان دادن بررسی ها

امتیازدهی به مطالب وردپرس با افزونه kk Star Ratings

افزونه امتیاز‌دهی KK Star Rating به‌خوبی از سیستم امتیاز‌دهی گوگل پشتیبانی می‌کند. به‌صورتی که گوگل امتیازات ثبت شده را ایندکس کرده و در نتایج جستجو نمایش می‌دهد. امکانات KK Star بسیار جالب و متنوع هستند. برخی از این امکانات عبارت‌اند از:

 • انتخاب رنگ ستاره‌ها
 • تغییر متن پیش‌فرض
 • تغییر ابعاد باکس امتیاز‌دهی
 •  تنظیم سرعت حرکت ستاره‌ها
 • تغییر تعداد ستاره‌ها
 • فعال یا غیر‌فعال کردن ریچ اسنیپ گوگل
 • تعیین موقعیت برای قرارگیری افزونه

همه این قابلیت‌ها باعث شده است تا KK Star Rating را در لیست بهترین افزونه امتیاز‌دهی وردپرس قرار دهیم. چنانچه کاربران وب‌سایت شما رغبتی برای شرکت در نظرسنجی‌ها نشان نمی‌دهند، با ارسال پیامک از آن‌ها برای امتیاز‌دهی دعوت کنید. این امتیاز‌دهی‌ها در نتیجه برای سایت شما ارزش‌آفرین خواهد بود؛ بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم از لیست پنل های اس ام اس بهترین گزینه را انتخاب کرده و برای دعوت از مخاطبان، مورد استفاده قرار دهید.

محبوبیت روزافزون KK Star Rating به دلیل امکانات به‌روز و جذاب

محبوبیت روزافزون KK Star Rating به دلیل امکانات به‌روز و جذاب

WP Customer Reviews، افزونه رایگان و اپن سورس

افزونه WP Customer Review یکی دیگر از بهترین افزونه‌های امتیازدهی وردپرس به‌شمار می‌رود. این افزونه رایگان و اپن‌سورس است. به کمک وردپرس کاستومر ریویو نظرات مشتریان را در مورد کسب‌و‌کار خود جمع‌آوری و از آن‌ها برای ارتقاء سایت خود استفاده کنید. ویژگی‌های افزونه Customer Review عبارت است از:

 • سفارشی کردن همه قسمت‌های سایت
 • به‌روز‌رسانی‌های منظم
 • متن باز بودن
 • امکان نمایش افزونه‌ها در هر مکانی
 • مدیریت همه موارد ارسالی در داشبورد وردپرس
 • امکان اعمال محدودیت برای کامنت‌گذاری در صفحات

 

خوشبختانه در سال‌های اخیر با طراحی افزونه‌های متعدد ارتباط با کاربران حتی در سایت‌های خدماتی نیز بهبود پیدا کرده است. برای مثال سازمان‌های خدماتی بزرگ مانند سازمان آب، اداره برق و گاز با ارسال قبض‌های دیجیتال یا ارسال انبوه پیامک، هزینه‌های مصرفی آب و برق را به اطلاع مشتریان می‌رسانند. با وجود افزونه‌های متعدد شما می‌توانید به راحتی اقدام به دریافت قبض برق از طریق پیامک کرده و بدون نیاز به مراجعه به بانک، هزینه‌های مورد نظر را پرداخت کنید. یکی دیگر از افزونه‌هایی که سایت‌های خدماتی می‌توانند برای ارتباط موثر و مستمر با مشتریان خود از آن استفاده کنند، افزونه امتیازدهی و ساخت باشگاه مشتریان است. با کمک این افزونه و ارتباط بهینه، می‌توانند ارتباط بهتری با مشتریان داشته باشند و امکانات متعددی را نیز در اختیار آن‌ها قرار دهند.

All in One Rich Snippets، افزونه امتیاز‌دهی رایگان برای سایت‌های وردپرسی

از All in One Rich Snippets می‌توان به‌عنوان بهترین افزونه امتیاز‌دهی وردپرس رایگان یاد کرد. این افزونه مانند اسکیما‌های پولی، فوق‌العاده نیست؛ با این حال به‌عنوان یک افزونه رایگان، پوشش‌دهی عالی و قابل توجی دارد. یک‌پارچه بودن All in One با وردپرس، شرایط کاربری مناسبی را ایجاد می‌کند. این افزونه به‌صورت مرتب به‌روز‌رسانی شده و امکان پشتیبانی از انواع محتوا را دارد. با استفاده از نسخه Pro افزونه آل‌این‌وان به ویژگی‌های پیشرفته‌ دیگری نیز دسترسی خواهید داشت. این ویژگی‌های پیشرفته عبارت‌اند از: افزایش نرخ کلیک در صفحه جستجوی گوگل، کد‌های بهینه‌سازی شده، انواع مختلف پست‌ها و پشتیبانی از فیلد سفارشی.

افزونه امتیازدهی به مطالب WP Post Review، جامع و بدون محدودیت

افزونه WP Post Review را می‌توان به‌عنوان افزونه‌ای جامع و کاربردی معرفی کرد. این افزونه در همه سایت‌های وردپرسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به کمک افزونه پست ریویو به‌راحتی قابلیت‌های نقد و بررسی، نظردهی و امتیاز‌دهی به پست‌ها و مطالب سایت وردپرسی را فعال کنید. برای استفاده از افزونه Post Review نیاز به لایسنس ندارید و امکان استفاده از آن روی بی‌نهایت سایت نیز وجود دارد. این نرم‌افزار برای فعالیت نیاز به کانفیگ خاصی ندارد و همین سادگی فضای کار به‌عنوان مزیتی دیگر شناخته می‌شود.

از سایر ویژگی‌های افزونه WP Post Review می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • هماهنگی کامل با قابلیت ریسپانسیو
 • پشتیبانی از همه مرورگر‌ها
 • نیاز به کدنویسی ندارد
 • در پوسته‌های رایگان و پرمیوم قابل استفاده است
 • امکان استفاده از نسخه‌های PHP
 • پشتیبانی از وردپرس فارسی
 • تست شده روی آخرین نسخه وردپرس
 • پشتیبانی کامل از CSS3 و HTML5

این موارد فقط بخشی از قابلیت‌های متعدد وردپرس پست ریویو است. برای آشنایی بیشتر با سایر امکانات شگفت‌انگیز این افزونه باید با آن کار کنید.

ارتباط بهینه با مشتریان با کمک پرکاربرد‌ترین افزونه‌های وردپرس

در این مقاله بهترین افزونه‌های امتیاز‌دهی وردپرس را معرفی و ویژگی‌های هریک را بازگو کردیم. با توجه به موارد گفته شده بهترین پلاگین را برای سایت خود انتخاب کرده و به کمک آن سایتی متفاوت و ویژه داشته باشید. فراز اس‌ ام‌ اس با سال‌ها فعالیت و شناسایی چالش‌های پیش‌روی کاربران، بهترین افزونه‌ها را شناسایی و برای بالا بردن کاربرد هریک، آن‌ها را بهینه‌سازی کرده است. شما همین حالا می‌توانید در قسمت‌های مختلف سایت انواع افزونه‌های امتیازدهی را دریافت کنید. در انتها چنانچه تجربه‌ای در زمینه استفاده از افزونه‌های امتیاز‌دهی وردپرسی دارید، تجربه خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

3.9/5 - (22 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000