1. خرید پنل اس ام اس
  2. دانلود رایگان افزونه ‌پیامک
  3. افزونه ارسال سریع پیامک ووکامرس (پترن)

افزونه ارسال سریع پیامک ووکامرس (پترن)

در گذشته افزونه پیامک ووکامرس را در سایت فراز اس‌ام‌اس معرفی کرده بودیم، این افزونه برای اتصال سایت فروشگاه اینترنتی به پنل پیامک می باشد تا زمانی که سفارشی در سایت شما ثبت می شود به مدیریت اطلاع رسانی شود و از مشتری بابت خرید از سایت تشکر کند، حال تیم فنی فراز اس‌ام‌اس افزونه پیامک ووکامرس را اپدیت کرده و به افزونه قابلیت ارسال پیامک با پترن را اضافه شده است که باعت می شود پیامک در کمتر از 5 ثانیه ارسال شود و نیازی به تایید توسط ناظر انسانی نباشد. برای این کار می‌بایست یک پترن اختصاصی ثبت نمایید که برای ثبت پترن اختصاصی ویدیو آموزشی ارسال سریع پیامک بر اساس پترن را مشاهده نمایید.

بعد از ثبت پترن اختصاصی می‌بایست مطابق توضیحات اعلام شده تنظیمات را در سامانه پیامک انجام دهید تا پیامک های افزونه پیامک woocommerce با سرعت بالا و کمتر از 5 ثاینه ارسال شود.

متن پیامک ارسال شده از افزونه پیامک ووکامرس توسط شما شما تایین می شود و هیچ محدودیتی در زمینه متن وجود ندارد فقط متن پیامک شما می بایست جنبه اطلاع رسانی داشته باشد، یک مرتبه متن شما توسط واحد مانیتورینگ فراز اس‌ام‌اس بررسی شده و یک کد پترن اختصاصی به شما داده می‌شود پس از این پیامک‌های شما بدون تایید ناظر انسانی با سرعت بالا ارسال می‌شود.

 

ویدیو آموزشی اتصال ووکامرس به سامانه پیامک با قابلیت ارسال پترن

 

 

مراحل فعال سازی افزونه پیامک ووکامرس (پترن)

بعد از خرید پنل اس ام اس وارد حساب کاربری خود در شوید از طریق بخش خدمات وب سرویس > افزونه ها > افزونه پیامک ووکامرس را به صورت رایگان دانلود نمایید، البته می‌توانید این افزونه را از مخزن وردپرس با جستجو persian woocommerce sms پیدا کرده و نصب نمایید.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه در سایت خود، حال می‌بایست از منو سمت راست > ارسال بر اساس پترن > پترن اختصاصی ثبت نمایید تا پیامک شما بدون تایید ناظر انسانی و با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال شود. پیشنهاد می‌کنیم ویدیو آموزش ثبت پترن را ملاحظه نمایید.

 

فعال سازی درگاه پنل اس ام اس فراز

بعد از فعال سازی افزونه پیامک ووکامرس(پترن) ابتدا در قسمت وبسرویس از منوی وبسرویس پیامک گزینه farazsms pattern mode  را انتخاب کنید. حال می‌بایست برای تمامی حالت‌های مختلف ارسال پیامک، پترن اختصاصی ثبت نمایید بعد از ثبت پترن می‌بایست جایگزاری کدهای پترن و متغیرها را شروع کنید.

اموزش ساخت پترن برای ووکامرس

پیام خود را به اینصورت که در خط اول pid=pattern-code که در آن جای pattern-code (کد پترن مورد نظر که در سامانه پیامک ثبت کرده‌اید) را جایگزین کنید و در خط بعد پارامتر اول به طور مثال order_id={order_id} را قرار دهید و در خطوط بعد به همین شکل، تمامی متغیرهای موجود در شکل زیر را مقدار دهی کنید.

نکته: هر پارامتر می‌بایست در یک خط قرار گیرد.

نکته: در وردپرس فارسی ممکن است کاراکترهای{} جا به جا شوند پس ترجیحا کل متن خود را در برنامه های ویرایش متن مانند notepad و یا notepad++ اول به طور کامل ساخته و بعد در باکس‌های ووکامرس کپی کنید.

نکته: متغیرهای (شورت کدها) ووکامرس مانند mobile و phone و … حتما بایدداخل {} باشند.

نکته: برای سهولت در ساخت پترن و ساختن تعداد کمتری پترن میتوان پارامتری مانند status اضافه کرد که در پیام‌هایی که تکراری هستند و فقط حالت خرید تغییر می‌کند از آن استفاده کرد.

نکته: تمامی پیام های ارسالی افزونه باید فقط به صورت پترن ارسال شوند.

 

در نهایت زمای که شما پترن مانند پترن زیر را ثبت می‌کنید بعد از ثبت سفارش چنین پیامکی به گوشی مخاطب ارسال می‌شود.

 

نحوه ساخت پترن در سامانه پیامک

 

ارسال پیامک سایت پارس استیل با الگو

 

 

در صورت بروز مشکل در نصب افزونه و فعال سازی پترن لطفا از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما به شما کمک کنند بتوانید سریعتر مشکل خود را بطرف نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست