پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » راهکار افزایش درامد برای طراحان سایت و برنامه نویسان

راهکار افزایش درامد برای طراحان سایت و برنامه نویسان

دریافت نمایندگی فروش پنل اس ام اس (تقاضای بالای خرید سامانه پیام کوتاه + آموزش کاملاً رایگان به شما = کسب درآمد واقعی از اینترنت
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ مرداد ۱۴۰۳

بعضی از مشاغل مانند طراحی سایت یا برنامه نویسی برای وب سایت و برنامه نویسی برای اندروید ارتباط بسیار نزدیکی با سامانه پیامک برای ارسال پیامک از طریق وبسرویس دارند که برای انجام پروژه به مشتری اعلام می شود یک پنل اس ام اس تهیه کرده و اطلاعات وبسرویس را ارائه کند، از آنجا که مشتری شما نیازمند پنل اس ام اس می باشد، طراحان سایت و برنامه نویسان می توانند از این فرصت برای کسب درامد بیشتر استفاده کنند و نمایندگی سامانه پیامک را در سبد محصولات و خدمات شرکت داشته باشند یا از طریق سیستم همکاری در فروش سامانه پیامک فراز اس ام اس درامد خود را افزایش دهند.

اگر مشغول طراحی سایت یا برنامه نویسی اندروید هستید مطالعه ادامه مقاله به شما کمک می کند درامدتان را حتی با معرفی فراز اس ام اس به مشتریانتان افزایش دهید.

 

نمایندگی پنل اس ام اس برای طراحان سایت

اگر شما در حوزه طراحی سایت فعالیت دارید، حتما با سامانه پیام کوتاه آشنایی دارید و می دانید که امروزه هر سایتی بعد از طراحی و قبل از اینکه به مرحله بازاریابی و کسب درامد برسد نیاز به یک پنل اس ام اس دارد تا بتواند پیامک های وب سرویس و اطلاع رسانی را به مشتریان خود به صورت خودکار ارسال کند. با توجه به اینکه امروزه در اکثر اپلیکیشن ها و وب سایت ها برای ثبت نام کاربران از شماره تلفن به جای ایمیل استفاده می شود پس تهیه یک پنل اس ام اس برای وب سایت جز اولین اقدامات به حساب می اید. شما به عنوان یک طراح سایت می توانید با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس زمانی که به مشتریان سایت طراحی می کنید پنل اس ام اس نیز ارائه دهید، فراز اس ام اس برای وردپرس افزونه های رایگان زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

شیوه کسب درامد از  نمایندگی پنل اس ام اس برای طراحان سایت

برای کسب درامد از طریق فراز اس ام اس دو روش وجود دارد. سیستم همکاری در فروش و سیستم نمایندگی پنل اس ام اس که در ادامه هر دو سیستم کسب درامد اینترنتی را به صورت کامل توضیح می دهیم.

 

همکاری در فروش سامانه پیامک

در سیستم همکاری در فروش سامانه پیامک به شما یک لینک اختصاصی داده می شود، شما با انتشار این لینک در اینترنت یا معرفی به مشتریان خودتان برای خرید سامانه پیامک می توانید از مبلغ پنل خریداری شده کاربر پورسانت دریافت کنید و این پول مستقیما به حساب بانکی شما واریز می شود. در سیستم همکاری در فروش نیازی به خرید نمایندگی سامانه پیامک نیست و با معرفی هر کاربر پورسانت شما به حساب شما واریز می شود، در این حالت پشتیبانی کاربران با فراز اس ام اس بوده و شما درگیر مسائل فنی و …. نمی شوید.

 

نمایندگی پنل اس ام اس

با خرید نمایندگی پنل اس ام اس شما می توانید به صورت نامحدود پنل پیامک تعریف کنید و بابت تعریف پنل پیامک هیچ هزینه ای به سامانه پیامکی فراز اس ام اس پرداخت نمی کنید. تمام مبلغ دریافتی بابت سامانه پیامک به عنوان سود شما است یا می توانید سامانه پیامک را به عنوان هدیه در اختیار مشتری خود قرار دهید.

همچنین زمانی که کاربر شما برای ارسال پیامک پنل پیامکی خود را شارژ می کند، سود شما از نمایندگی پنل اس ام اس محاسبه شده و به حساب شما واریز می شود حال شما می توانید به انتخاب خود انتخاب کنید که برای افزایش درامد از طریق طراحی سایت از سیستم همکاری در فروش سامانه پیامکی استفاده کنید یا اینکه نمایندگی پنل اس ام اس تهیه نمایید.

 

خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی وب سایت

بعد از دریافت نمایندگی پنل اس ام اس خط خدماتی رایگان فراز اس ام اس در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی و ارسال کد فعال سازی به خطوط بلک لیست از آن استفاده کنید. همچنین شما می توانید با توجه به سیاست های خود خط خدماتی را به صورت رایگان و یا با دریافت هزینه در اختیار کاربرانتان قرار دهید. با توجه به اینکه پیامک های وب سرویس نیز جز پیامک های اطلاع رسانی حساب می شود می توانید جهت ارسال پیامک های وب سرویس از خطوط خدماتی استفاده کنید. همچنین از آنجایی که پیامک های وب سرویس الگو و قالب مشخصی دارند، بدون نیاز به مانیتورینگ پیام و بدون نیاز به تایید دستی ارسال می شوند در نتیجه سرعت ارسال بالایی خواهند داشت. استفاده از خط خدماتی به صورت رایگان و همچنین سرعت بالای ارسال پیامک های اطلاع رسانی جز مواردی است که یک طراح سایت می تواند برای فروش پنل اس ام اس به مشتریان خود بر روی آن ها مانور دهد. از آنجایی که طبق اطلاعیه های اپرتور دریافت خط خدماتی اختصاصی با محدودیت ها و شرایط ویژه ای از جمله پرداخت سفته، ثبت شرکت و … همراه است، استفاده از خط خدماتی عمومی و اشتراکی به صورت رایگان برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی به خطوط بلک لیست بهترین گزینه برای مدیران سایت ها است.

 

با استفاده از خط خدماتی رایگان فراز اس ام اس به احراز هویت با شماره موبایل بپردازید

ثبت نام و احراز هویت با شماره موبایل

امروزه اکثر سایت های بزرگ برای ثبت نام در سایت به جای دریافت ایمیل از کاربر شماره موبایل دریافت کرده و در واقع احراز هویت با شماره موبایل را انجام می دهند. شما به عنوان طراح سایت می توانید با پیشنهاد احراز هویت با شماره موبایل به مشتریان خود آن ها را به خرید پنل اس ام اس ترغیب کنید. همچنین می توانید افزونه ورود با شماره موبایل در وردپرس و ووکامرس را به صورت رایگان از سایت فراز اس ام اس تهیه کنید.

افزونه های مورد نیاز برای وب سایت

تمامی افزونه هایی که یک وب سایت نیاز دارد با پنل نمایندگی فراز اس ام اس همخوانی داشته و می توانید با ارسال تیکت پشتیبانی افزونه را برای کاربران خود تهیه کنید. همچنین در صورتی که کاربران شما نیاز به افزونه دیجیت داشته باشند، فراز اس ام اس این افزونه را به صورت رایگان در اختیار شما و کاربرانتان قرار می دهد.

دریافت نمایندگی فروش پنل اس ام اس (تقاضای بالای خرید سامانه پیام کوتاه + آموزش کاملاً رایگان به شما = کسب درآمد واقعی از اینترنت

سود حاصل از نمایندگی سامانه پیامک

زمانی که شما نمایندگی پنل اس ام اس را تهیه می کنید و به مشتریان خود پنل اس ام اس ارائه می دهید در قبال آن مبلغی را دریافت می کنید. علاوه بر این زمانی که کاربران شما پیامک ارسال می کنند و یا خط اختصاصی خریداری می کنند سود حاصل از خرید پیامک و خرید خط به حساب شما واریز می شود. اگر تعداد کاربران شما نسبتا زیاد باشند سود حاصل ارسال پیامک مبلغ قابل توجهی خواهد بود. توجه داشته باشید که حتی با تعداد کاربران کم، سودی که دریافت می کنید در مقابل زمان و هزینه ای که برای پنل نمایندگی پرداخت می کنید قابل توجه است.

در کنار موارد گفته شده با توجه به اینکه آشنایی در زمینه طراحی سایت دارید، اگر قصد دارید به صورت حرفه ای در زمینه نمایندگی سامانه پیامک فعالیت کنید، می توانید با طراحی یک سایت در حوزه فروش پنل اس ام اس و ارسال پیامک انبوه به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنید. با توجه به اینکه فعالیت شما در حوزه طراحی سایت است با رعایت اصول حرفه ای و سئو می توانید به راحتی رتبه مناسبی در گوگل پیدا کنید و به فروش آنلاین پنل اس ام اس و خدمات پیامکی بپردازید همچنین در کنار فروش سامانه پیامک می توانید با قبول سفارش ارسال پیامک انبوه سود قابل توجهی را به دست آورید. با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس از سایت فراز اس ام اس شما کاملا به صورت ریبرد (مستقل) کار می کنید و هیچ اسمی از فراز اس ام اس برای کاربران شما نمایش داده نمیشود. این در حالی است که پشتیبانی موارد فنی پنل اس ام اس شما و پنل اس ام اس کاربران شما برعهده تیم فراز اس ام اس است.

اگر هنوز هم سوالی در ذهن شما باقی مانده است می توانید مقاله بهترین نمایندگی پنل اس ام اس را مطالعه کنید و یا با شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید تا مشاوران تیم فراز اس ام اس شما را راهنمایی کنند.

در صورتی که این صفحه را مطالعه کردید و قصد خرید پنل نمایندگی فراز اس ام اس را داشتید با وارد کردن کد تخفیف designer تخفیف 20 درصدی دریافت کنید.

2.2/5 - (102 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

  • اذران وب - شماعی
    12 آوریل 2020 پاسخ دهید

    سلام کار من طراحی سایت هست مقاله شما در زمینه با راهکارهای افزایش درامد از طریق نمایدگی سامانه پیامکی برام جالب بود در کنار این کار تصمیم گرفتتم چند تا کار دیگه هم انجام بدهم بخاطر همین از شما ممنون هستم.
    من میخواهم از سیستم همکاری در فروش پنل پیامکی شما استفاده کنم و لینک همکاری در فروش رو برای مشتریانم بدهم تا در سامانه پیامکی شما ثبت نام کنند ایا امکان پذیر است که یک کد تخفیف هم به اسم شرکت ما بدهید تا در اختیار مشتریانم قرار دهم؟

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات