پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » معرفی ۳ افزونه برای تأیید هویت و شماره موبایل

معرفی ۳ افزونه برای تأیید هویت و شماره موبایل

بهترین افزونه وردپرس برای تأیید هویت و ورود با شماره موبایل
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

به دنبال راهی برای ورود ساده کاربران به سایت و استفاده از خدمات آن هستید؟ دریافت اطلاعات کاربران و تأیید هویت آن‌ها اهمیت زیادی برای شما دارد؟ پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید. ما در این مقاله با بهترین افزونه‌های وردپرسی برای تأیید هویت و ورود با شماره موبایل به سایت آشنا می‌شویم. افزونه‌های پرکاربردی که در اینجا معرفی می‌کنیم امکانات فراوانی دارند و از همه مهم‌تر به راحتی می‌توانند به سامانه پیامکی فراز اس ام اس متصل شوند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا ویژگی‌های هریک از این افزونه‌ها و کاربردهای مختلف آن‌ها در ورود با شماره موبایل و احراز هویت کاربران را بررسی کنیم.

چرا باید از افزونه تأیید هویت و ورود با شماره موبایل وردپرس استفاده کنیم؟

بسیاری از کسب و کارها برای ارائه خدمات یا فروش محصولات خود نیاز به اطلاعات مشتری دارند. از طرفی باید مطمئن شوند که فرد خریدار یا کاربری که در حال ارائه خدمات به او هستند، واقعاً وجود خارجی دارد. ربات‌ها و کاربران فیک می‌توانند مشکلات زیادی را برای سایت‌ها ایجاد کنند. در چنین شرایطی تأیید هویت با ارسال پیامک یا ورود به سایت از طریق شماره همراه می‌تواند یک گزینه عالی باشد.

از طرفی از مزایای دیگر این افزونه‌ها این است که می‌توانند جایگزین بسیار مناسبی برای فرم‌های طولانی باشند. بسیاری از کاربران علاقه‌ای برای پر کردن فرم‌های طولانی یا به خاطر سپردن رمزهای عبور متعدد ندارند. در چنین شرایطی افزونه‌های ورود با شماره موبایل این امکان را به آن‌ها می‌دهند تا در هر زمان که قصد ورود به سایت را داشتند از شماره موبایل خود استفاده کننده و وارد سایت شوند. این افزونه‌ها به سامانه‌های پیامکی متصل هستند و با ارسال پیامک‌های حاوی کد ورود به کاربران امکان ورود امن به سایت را می‌دهند. ما قبلاً در مورد نحوه خرید بهترین پنل اس ام اس و ویژگی‌هایی مانند اتصال آن به افزونه‌های پیامکی صحبت کرده‌ایم. در این مقاله قصد داریم بهترین افزونه‌های تأیید هویت پیامکی که به راحتی به پنل اس ام اس متصل می‌شوند را معرفی کنیم.

افزونه Digits برای ارسال پیامک تأیید هویت به کاربران

افزونه دیجیتس؛ افزونه وردپرس ورود با شماره موبایل

یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌های ورود به سایت، وارد کردن شماره تلفن و سپس وارد کردن کد تاییدی است که به شماره موبایل ما ارسال می‌شود. از آنجایی که گوشی‌ها همراه همیشه همراه ما هستند این روش بسیار کاربردی خواهد بود. افزونه دیجیتس بهترین افزونه وردپرسی برای ثبت نام با شماره موبایل یا ورود و عضویت با شماره موبایل است. این افزونه که به صورت فارسی نیز در دسترس است، نیازی به کد نویسی ندارد، کاملاً قابل سفارشی سازی است و هیچ محدودیتی در ارسال پیامک ندارد. مهم‌ترین ویژگی این افزونه، سازگاری با سامانه‌های پیامک ایرانی از جمله سامانه پیامکی فراز اس ام اس است. شما می‌توانید برای تهیه رایگان این افزونه و آموزش تصویری استفاده از آن به صفحه افزونه دیجیتس در سایت فراز اس ام اس مراجعه کنید.

مهم‌ترین ویژگی‌های افزونه دیجیتس:

 • بازیابی رمز عبور با شماره تلفن
 • ثبت نام کاربر با تأیید شماره تلفن
 • جلوگیری از ثبت نام کاربر اسپم
 • ورود به سایت با تأیید شماره تلفن
 • ورود به سایت بدون نیاز به آدرس ایمیل
 • پشتیبانی از کاربران قدیمی سایت
 • سفارشی سازی بخش‌های مختلف افزونه
 • سازگار با وردپرس، ووکامرس، بادی پرس، افزونه دکان، افزونه بی بی پرس
افزونه پیامکی گرویتی فرم و نقش آن در ورود به سایت با شماره موبایل

افزونه پیامکی گرویتی فرم، تأیید شماره موبایل کاربر قبل از ثبت فرم

گرویتی فرم یکی از قدرتمندترین افزونه‌های وردپرسی است که برای ساخت فرم‌های ساده تا پیچیده مورد استفاده قرار می‌گیرد. افزونه اصلی گرویتی فرم قابلیت‌های جذاب زیادی دارد و معمولاً در هنگام ورود به اکثر سایت‌ها با فرم‌های ساخته شده توسط این افزونه رو به رو می‌شوید. فرم‌های خبرنامه ایمیلی، فرم ثبت نام با ایمیل در سایت، فرم نوبت دهی و رزرواسیون و … از جمله مهم‌ترین کاربردهای این افزونه هستند. افزونه پیامکی گرویتی فرم، یک افزونه جانبی در کنار افزونه اصلی است که امکانات جذابی مانند تأیید شماره موبایل کاربر قبل از ثبت فرم را فراهم می‌کند.

با استفاده از این افزونه کاربران قبل از پر کردن فرم‌هایی مانند فرم خرید یا ثبت سفارش و نوبت گیری، باید شماره موبایل خود را وارد کنند و سپس کد ارسال شده به موبایل خود را وارد نمایند. به این ترتیب می‌توان شماره موبایل کاربران را تأیید کرد و از ورود کاربران اسپم جلوگیری نمود. ما در صفحه افزونه پیامک گرویتی فرم هرآنچه باید در مورد این افزونه و نحوه استفاده از آن را بدانید را برای شما فراهم کرده‌ایم. همچنین امکان دانلود رایگان این افزونه نیز وجود دارد.

قابلیت‌های افزونه پیامک گرویتی فرم:

 • ارسال پیامک به مدیر (بی نهایت مدیر)
 • ارسال پیامک به کاربر
 • تأیید شماره موبایل کاربر قبل از ثبت فرم
 • پشتیبانی از شورتکدهای فیلدهای گرویتی فرم
 • اضافه کردن فیلد خبرنامه افزونه WP-SMS به فیلدهای گرویتی فرم
 • پشتیبانی از منطق‌های شرطی جهت ارسال پیامک‌های مختلف وابسته به شروط مختلف
تنظیمات افزونه پیامکی WHMCS برای ارسال پیامک تأیید هویت به کاربران

ماژول رایگان تأیید شماره موبایل WHMCS

ماژول پیامک WHMCS یک افزونه کم نظیر برای ارسال پیامک به مشتری و ارسال پیامک به مدیریت در شرایط مختلف است. با استفاده از ماژول پیامکی WHMCS در صورت ایجاد فاکتور جدید، تغییر رمز عبور، ایجاد سفارش جدید، ایجاد تیکت جدید پشتیبانی و رخ دادن یا انجام گرفتن فعالیت‌های دیگر، پیامکی حاوی اطلاعات کاربردی به کاربران سایت ارسال می‌شود. در کنار این افزونه، ماژول پیامک اعتبارسنجی WHMCS نیز در دسترس قرار دارد. این ماژول کاملاً با سامانه پیامکی فراز اس ام اس سازگار است و به مدیریت سایت این امکان را می‌دهد تا دسترسی که کاربرانی که شماره موبایل آن‌ها تأیید نشده باشد را به همه یا بخش‌هایی از سایت محدود کند. به این ترتیب می‌توان از آن برای تأیید هویت کاربران و ورود کاربران با شماره موبایل به سایت استفاده کرد.

دلیل اهمیت این افزونه این است که با توجه به مشکلات سرقت کارت‌های بانکی و خرید توسط اطلاعات کارتهای دزدیده شده، برای اینکه صاحبان سایت‌ها دچار مشکل نشوند باید حتماً شماره موبایل تأیید شده کاربر را داشته باشند. شما می‌توانید از طریق ارسال پیام خدماتی بدون هیچ محدودیتی رمز عبور یک بار مصرف را به شماره تلفن‌های وارد شده در سایت وارد کنید تا کاربران بتوانند با تأیید موبایل خود وارد سایت شده و اقدام به خرید یا ثبت سفارش نمایند.

افزونه‌های تأیید شماره موبایل سازگار با فراز اس ام اس

در این مقاله سعی کردیم با بهترین افزونه تأیید هویت و ورود با شماره موبایل به سایت آشنا شویم. هر سه افزونه دیجیتس، گرویتی فرم و WHMCS با توجه به قابلیت‌هایی که دارند می‌توانند برای دسته‌ای از صاحبان سایت‌ها بهترین گزینه باشند. اگر برای انتخاب بهترین گزینه با توجه به نیاز خود دچار مشکل شده‌اید، همین حالا با مشاوره رایگان تلفنی 02171333036 تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند. همچنین شما می‌توانید با دریافت نمایندگی پنل پیامک در کنار استفاده از خدمات فراز اس ام اس، در سود فروش پنل های پیامکی نیز شریک شوید. اگر تجربه استفاده از هریک از این افزونه‌ها را دارید خوش حال می‌شویم تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران