پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » علت نیامدن رمز پویا و روش‌های حل مشکل عدم دریافت رمز دوم بانکی

علت نیامدن رمز پویا و روش‌های حل مشکل عدم دریافت رمز دوم بانکی

تصویر دریافت رمز دوم یا رمز یک بار مصرف از بانک
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۲۰ تیر ۱۴۰۳

چرا رمز پویا نمیاد؟ چرا رمز پویا کار نمیکنه و علت نیامدن رمز دوم چیست؟ از زمانی که رمز پویا جایگزین رمز دوم شد، مشکلات و چالش‌های عجیبی برای خریدهای اینترنتی و آنلاین برای کاربران و مشتریان بانک‌ها ایجاد شد. عدم دریافت پیامک از بانک، اتمام زمان یک‌دقیقه‌ای برای جاگذاری رمز در درگاه پرداختی و کار نکردن رمز پویا همه و همه باعث شده تا کاربران مشکلات زیادی با رمز پویا یا همان رمز یک‌بارمصرف و رمز دوم بانکی داشته باشند. مشکل عدم دریافت رمز پویا چالش‌برانگیزترین مواردی است که تقریبا همه ما حداقل یک بار با آن رو به رو شده ایم. به همین دلیل ما در این مقاله با شما همراه خواهیم بود تا شما را با عدم دریافت اس ام اس بانک آشنا کنیم. پس در ادامه همراه با فراز اس ام اس، بهترین سامانه ارائه خدمات در حوزه پنل اس ام اس باشید.

 

دقت کنید که شماره موبایل و کدملی می بایست مطابق باشد و در صورتی که شماره موبایل و کدملی به نام صاحب حساب نباشد پیامک رمز پویا و رمز اینترنتی یا پیامک موجودی بانک برای شما ارسال نمی شود.
اگر شماره موبایل به نام خودتان نیست، بعد از خرید سیمکارت جدید به نام خودتان با در دست داشتن مدارک احراز هویت به شعبه صادر کننده بانک مراجعه نمایید تا شماره سیمکارت شما تغییر داده شود.

 

چرا رمز پویا نمیاد؟

چرا پیامک بانک نمیاد؟ علت عدم دریافت رمز دوم بانکی چیست؟

به طور کلی این مشکل می‌تواند چند دلیل اساسی داشته باشد. عدم ثبت شماره تلفن همراه شما به شکل صحیح در سیستم بانکی، وجود مشکل در زیر ساخت‌های شبکه، شلوغ بودن خط‌ها، مشکلات نرم‌افزاری و فعال نبودن رمز پویا یا رمز دوم یک بار مصرف همگی از دلایل اصلی هستند که باعث عدم دریافت رمز پویا یا مشکل کار نکردن رمز دوم بانکی می‌شوند. ما در فراز اس ام اس، بهترین سامانه پیامکی و پنل اس ام اس ایران بارها با سوالاتی در مورد رفع این مشکل توسط کاربران خود رو به رو شده‌ایم. در ادامه با رفع مشکل رمز پویا از طریق تشخیص علت نیامدن رمز پویا آشنا می‌شویم.

عدم مطابقت شماره تلفن اعلام‌شده به بانک با شماره اصلی، مهم‌ترین دلیل عدم دریافت رمز پویا

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلایلی که باعث می‌شود رمز پویا یا همان رمز یک‌بارمصرف برای کاربران با ارسال پیامک انبوه ارسال نشود، این است که شماره تلفن اعلام‌شده در بانک با شماره تلفن کاربر مطابقت ندارد. به‌عنوان مثال اگر کاربری شماره تلفن خود را پس از افتتاح حساب در بانک تغییر داده باشد و این مورد را به بانک اعلام نکرده باشد، باعث می‌شود که پیامک‌های حاوی رمز پویا را نتواند دریافت کند.

به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم در مرحله اول اگر پیامکی از طریق بانک موردنظر دریافت نمی‌کنید، حتماً شماره تماس خود را چک کنید و در صورت تغییر شماره تماس حتماً این تغییرات را به بانک اعلام کنید.

علت عدم دریافت رمز دوم پویا چیست؟

یک بار رمز به شما ارسال نمی شود؟ زیرا شماره موبایل اعلام شده به بانک به نام شما نیست!

بعد از فعال سازی سیستم یکبار رمز تمامی شماره موبایل های ثبت شده در بانک می بایست به نام صاحب حساب باشد و در صورتی که شماره موبایل شما به نام پدر، مادر، برادر و… است، دلیل عدم دریافت پیامک یک بار رمز همین است زیرا تمامی شماره موبایل ها از طریق سامانه شاهکار بررسی می شوند و در صورتی که شماره موبایل به نام صاحب حساب نباشد ارسال پیامک OTP از سمت بانک انجام نمی‌شود.

غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی، یکی از دلایل اصلی عدم رمز یک بار مصرف از طرف بانک

از آنجا که ممکن است برخی بانک ها و موسسات مالی اعتباری از خط خدماتی برای ارسال پیامک یک بار رمز استفاده نکنند. در صورتی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اید تا سامانه‌های پیامکی برای شما پیامک تبلیغاتی ارسال نکنند این مورد می‌تواند یکی از دلایل عدم دریافت رمز یک بار مصرف باشد. ما پیشنهاد می‌کنیم پیامک تبلیغاتی خود را فعال نمایید. البته در نظر داشته باشید که فعال سازی پیامک تبلیغاتی 24 ساعت بعد از درخواست شما زمانبر خواهد بود.

چرا رمز پویا کار نمیکنه؟

مشکلات زیر ساخت اپراتورها و مخابرات، یکی از علت های نیامدن رمز دوم پویا

برای پاسخ به سوال چرا رمز پویا نمیاد باید مشکلات زیرساختی شبکه را نیز در نظر گرفت. مشکلات اجتناب‌ناپذیری که بانک‌ها و مشتریان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند این است که زیرساخت‌های فنی لازم از سمت اپراتورها و مخابرات وجود ندارد یا از افزونه پیامک مناسبی استفاده نمی‌کنند. کمبود امکانات زیرساختی در طول مدت استفاده کاربران از رمز یک‌بارمصرف باعث شده که نارضایتی کاربران و بانک‌ها در خصوص عدم دریافت و ارسال پیامک‌ها بیشتر شود.

شلوغی منطقه، یکی از دلایلی که چرا رمز پویا نمیاد

یکی دیگر از مشکلات مهم و شایعی که در نتیجه باعث عدم دریافت رمز پویا می شود، شلوغی منطقه است. به‌عنوان مثال در زمان‌های اوج شلوغی که خریدهای اینترنتی به اوج خود می‌رسد، عدم دریافت پیامک بانکی برای بسیاری از کاربران اتفاق می‌افتد.

به‌عنوان مثال پیک زمانی 11 الی 13 عصر همیشه شلوغ‌ترین زمان در روز است که مشتریان بیشترین شکایت را برای عدم دریافت پیامک‌های خود دارند. برای رفع این مشکل پیشنهاد می‌کنیم تا در صورت عدم نیاز سریع به دریافت اس ام اس بانکی خود، حتماً بازه زمانی خلوت‌تری را برای خرید با رمز پویا در نظر بگیرید.

باگ‌های اپلیکیشن‌های خدماتی انتقال و پرداخت، علت نیامدن رمز پویا بانک

این روزها افراد بسیاری از اپلیکیشن‌های مختلف برای پرداخت و انتقال وجه‌های خود به‌صورت روزانه استفاده می‌کنند. اما متأسفانه باگ‌های این اپلیکیشن‌ها هم مسئله مهمی است که باعث شده تأخیر در ارسال پیامک‌ها و در برخی مواقع عدم ارسال پیامک‌های رمز پویا را به همراه داشته باشد.

برای جلوگیری و رفع این مشکل، پیشنهاد می‌کنیم که ترجیحاً از اپلیکیشن‌های معتبر خود بانک‌ها و یا اپلیکیشن‌های معتبر پرداخت و انتقال وجه استفاده کنید.

فعال نبودن رمز پویا و عدم رمز دوم بانک

فعال نبودن دریافت پیامک‌های بانکی، به بانک موردنظر مراجعه کنید

پیامک‌های بانک باید به‌صورت سالانه فعال‌سازی شود. بسیاری از بانک‌ها با اطلاع‌رسانی و کاهش اعتبار از حساب، دریافت پیامک‌ها را به‌صورت خودکار و یا به کمک ارسال پیامک از طریق اینترنت  و اطلاع‌رسانی به کاربران خود تمدید می‌کنند اما برخی دیگر از بانک‌های خصوص و دولتی به این صورت هستند که بایستی برای فعال‌سازی مجدد پیامک‌ها به بانک مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید.

به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم تا در صورت تکرار عدم دریافت پیامک از سمت بانک، حتماً فعال بودن سامانه پیامکی خود را از سمت بانک چک کنید و در صورت فعال نبودن نسبت به فعال‌سازی آن با مراجعه به بانک اقدامات لازم را انجام نمایید.

رفع مشکل رمز پویا با تماس با اپراتورهای خدماتی

گاهی اوقات افراد هم پیامک بانکی فعالی دارند و هم از اپلیکیشن‌های مناسب و معتبری برای انتقال وجه استفاده کرده‌اند، اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که خطای برقراری ارتباط از سمت خود اپراتورهای خدماتی ایجاد شده است. به همین منظور اگر این مسئله برای شما هم ایجاد شد، پیشنهاد می‌کنیم تا با اپراتور موردنظر خود تماس بگیرید. در این شرایط این امکان که خط تلفن شما قطع و یا غیرفعال شده باشد وجود دارد.

آخرین اقدام ما برای رفع مشکل چرا رمز پویا بانک نمیاد،چیست؟

در این مقاله ما برای پاسخ به سوال چرا رمز پویا نمیاد، کلیه موارد را از جمله خطای سرور، شلوغی منطقه، استفاده از اپلیکیشن‌ها و ابزارهای مناسب و همچنین چک کردن شماره تماس در بانک را بررسی کردیم. اما اگر همچنان و با بررسی موارد گفته‌شده، شما هنوز هم مشکل عدم دریافت پیام کوتاه حاوی رمز دوم خود را دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً با مدارک خود به بانک مراجعه کنید تا به مشکل شما رسیدگی کنند. البته در این شرایط شما می‌توانید پرینت پیامک‌های خود را نیز از بانک دریافت کنید، پیشنهاد می‌کنیم اگر دوست دارید در مورد این راه‌حل اطلاعات بیشتری دریافت کنید حتماً مقاله نحوه دریافت پرینت پیامک را مطالعه و بررسی بفرمایید.

 

دقت کنید که شماره موبایل و کدملی می بایست مطابق باشد و در صورتی که شماره موبایل و کدملی به نام صاحب حساب نباشد پیامک رمز پویا و رمز اینترنتی یا پیامک موجودی بانک برای شما ارسال نمی شود.
اگر شماره موبایل به نام خودتان نیست، بعد از خرید سیمکارت جدید به نام خودتان با در دست داشتن مدارک احراز هویت به شعبه صادر کننده بانک مراجعه نمایید تا شماره سیمکارت شما تغییر داده شود.

 

رفع مشکل رمز پویا با تماس با اپراتورهای خدماتی

استفاده از رمز عبور یک بار مصرف با فراز اس ام اس

اگر شما روش و راهکار بهتری برای رفع مشکل پیامک رمز پویا دارید و یا موارد بررسی‌شده مشکل شما را حل کرده است، حتماً نتیجه را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا سایر کاربران فراز اس ام اس هم بتوانند از نظرات و تجربیات شما برای رفع مشکل خود ایده بگیرند. همچنین چنانچه برای سایت یا اپلیکیشن خود نیاز به راه اندازی سرویس OTP یا رمز عبور یک بار مصرف دارید نیز می توانید از خدمات پیامکی فراز اس ام اس استفاده نمایید. از طریق مشاوره رایگان تلفنی می‌توانید اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید. سامانه پیامک فراز اس ام اس با در حوزه پنل اس ام اس بانک و موسسات مالی اعتباری با بسیاری از بانک‌ها همکاری دارد و همچنین خط خدماتی اشتراکی در اختیار شما قرار داده‌ می‌شود که پیامک رمز یک بار مصرف و کد تایید به شماره های مسدود ارسال شود.

4.1/5 - (37 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
 • کاظم صنایعی
  7 نوامبر 2023

  سلام رمز پویای من فعال بوده ولی متآسفانه دیگر رمز پویای من غیر فعال شده دلیلش چیست؟

  • سیدمحمود غفاری
   12 نوامبر 2023

   سلام
   لطفا از بانک صادر کننده کارت خود پیگیری نمایید.

 • ارزومرادی
  4 نوامبر 2023

  رمز پویا نمیاد اه

  • سیدمحمود غفاری
   12 نوامبر 2023

   سلام از بانک صادر کننده کارت خود پیگیری نمایید.

 • رسول
  10 می 2023

  با سلام‌ ، احتراما گزینه هائی که موجب عدم دریافت رمز یکبار مصرف میشود را یک به یک نام بردید ولی به این موضوع که شخصی تا کنون هزار مرتبه ارسال وجه و یا واریز شارژ و عناوین دیگر را انجام داده اند و هیچ کدام از مواردی که بیشتر برای مبتدی ها حائز اهمیت است به فردی که تمام مراحل اولیه از جمله همخوانی شماره ی موبایل و کد ملی است درست بوده و تا به الان هیچ مشکلی نداشته ام و لذا الان اپلیکیشن اپارتمانا که گزینه ی. پرداخت را کلیک میکنیم با بانک متصل شده و بعلت مبلغ شارژ گزینه ی دریافت رمز پویا که قبلا وجود داشت الان ظاهر نمیشود

 • مجید درمانی
  20 فوریه 2023

  سلام علیکم با احترام مشکل رمز پویا رو حل کنید ممنون پدرو مادرتون رو خدا بیامرزه اگه حل کنید

 • اردلان‌غلامی
  12 فوریه 2023

  رمزیکبارمصرف همراه‌بام‌ و چک صیادی‌ برام‌نمیاد

  • سیدمحمود غفاری
   17 فوریه 2023

   سلام
   دقت کنید که شماره موبایل حتما می بایست به نام خودتان باشد. در صورتی که شماره موبایل اعلام شده به نانک به نام خودتان نیست برای دریافت رمز یک بار مضرف می بایست یک سیمکارت به نام خودتان تهیه کنید و به بانک اعلام کنید.
   در صورتی که سیمکارت به نام خودتان است و رمز یک بار مضرف و … را دریافت نمی کنید به شعبه صادر کننده کارت بانکی مراجعه نمایید.

 • Meheanh
  10 فوریه 2023

  سلام من میخوام شارژ بگیرم ولی تا مرحله اخر که میرم و میخوام رمز دوم بزنم تا شارژ بگیرم مشکل پیش میاد و میگه صادر کننده به مشکل برخورده یه چیزی میگه چیکار کنم

  • سیدمحمود غفاری
   17 فوریه 2023

   سلام
   دقت کنید که شماره موبایل حتما می بایست به نام خودتان باشد. در صورتی که شماره موبایل اعلام شده به نانک به نام خودتان نیست برای دریافت رمز یک بار مضرف می بایست یک سیمکارت به نام خودتان تهیه کنید و به بانک اعلام کنید.
   در صورتی که سیمکارت به نام خودتان است و رمز یک بار مضرف و … را دریافت نمی کنید به شعبه صادر کننده کارت بانکی مراجعه نمایید.

 • عارف
  10 فوریه 2023

  سلام چرا برای بانک کشاورزی رمز پویا نمیاد

  • سیدمحمود غفاری
   17 فوریه 2023

   سلام
   دقت کنید که شماره موبایل حتما می بایست به نام خودتان باشد. در صورتی که شماره موبایل اعلام شده به نانک به نام خودتان نیست برای دریافت رمز یک بار مضرف می بایست یک سیمکارت به نام خودتان تهیه کنید و به بانک اعلام کنید.
   در صورتی که سیمکارت به نام خودتان است و رمز یک بار مضرف و … را دریافت نمی کنید به شعبه صادر کننده کارت بانکی مراجعه نمایید.

 • عباسعلی شمرادی
  27 ژانویه 2023

  باسلام پیامک برای رمز بانک من نمیلد چکاربایدکنم

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   لطفا به بانک مراجعه نمایید.

 • رضاروحی
  17 ژانویه 2023

  من درباجه بانک رمز دوم پویا را فعال کردم حالا با موبایل بانک می خوام کارکنم رمز دوم برام پیام نمیاد

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام این موضوع رو باید از طریق بانک مربوطه پیگیری بفرمایید.

 • پریسا صابوناتی
  14 ژانویه 2023

  سلام ببخشید دو روزی هستش که اس ام اس رمز پویا درموقع خرید شارژ و کارت ب کارت انجام دادن پیامکش برایم نمیاد ولی خرید از خوارتخوان انجام میشه پیامک میاد ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   17 فوریه 2023

   سلام
   دقت کنید که شماره موبایل حتما می بایست به نام خودتان باشد. در صورتی که شماره موبایل اعلام شده به نانک به نام خودتان نیست برای دریافت رمز یک بار مضرف می بایست یک سیمکارت به نام خودتان تهیه کنید و به بانک اعلام کنید.
   در صورتی که سیمکارت به نام خودتان است و رمز یک بار مضرف و … را دریافت نمی کنید به شعبه صادر کننده کارت بانکی مراجعه نمایید.

 • محمداصطهباناتی
  5 ژانویه 2023

  سلام
  بعداز ارتقاءاندرویدگوشی به۱۳ رمزبان اجرا نمیشودوبااینکه برنامه رمزبان قبلی راحذف کرده ومجددا از بازاروحتی سایت بانک ملی دانلودکرده ولی باز برنامه اجرا نمیشود(نوع گوشی سامسونگ A12)

 • آرمان
  24 دسامبر 2022

  سلام.کارتم.شکسته.سد.رفتم.در.بانک.تعویض.کردم.رمز.دوم.فعال.کردم.پری.روز.الان.امومدم.خون.کارت.به.کارت.انجام.دادم.موقعی.رمز.دوم.بهس.مبدم.میگه.تعهدات.امنیتی.نقض.گردیده.رمز.پویا.بهش.میدم.رمز.یکبار.مصرف.به.شماره.م.نمیاد.عملیات.کارت.به.کارت.انجام.بدم.تاریخ.کد.و.مبلغ.همشو.درست.بهش.میدم.

 • صفر دشتی
  26 سپتامبر 2022

  دو روش آخر اشاره نکردین اولی ترابرد به اپراتور دیگر دومی مثل من شماره دیگرتون روبه بانک بدید،سیمکارت ایرانسلم پیامک نیومد،مجبورشدم توپنج بانک شماره رایتلم رو بدم

  • سجاد همتی
   15 ژانویه 2023

   ببخشید رمز پویا برای انتقال وجح ب حساب کارگزاریم نمیاد چیکار کنم ولی برای همراه بانکم میاد

  • سیدمحمود غفاری
   17 فوریه 2023

   سلام
   دقت کنید که شماره موبایل حتما می بایست به نام خودتان باشد. در صورتی که شماره موبایل اعلام شده به نانک به نام خودتان نیست برای دریافت رمز یک بار مضرف می بایست یک سیمکارت به نام خودتان تهیه کنید و به بانک اعلام کنید.
   در صورتی که سیمکارت به نام خودتان است و رمز یک بار مضرف و … را دریافت نمی کنید به شعبه صادر کننده کارت بانکی مراجعه نمایید.

 • کامل چاوشینی
  7 سپتامبر 2022

  رمز پویا میاد مجاز هم میکنی جا گذاری نمیشه خودکار
  رمز رو باید دستی وارد کنیم مشکل اصلی اینه

 • Kawaii
  23 آگوست 2022

  مشکل من رمز پویا نیست..رمز دومی که در خودپرداز انتخاب کردم رو دائم خطا میزنه.همین امروز هم مجددا تعویض کردم اما مشکل حل نشد

 • محمد رمضان مزرجی
  20 آگوست 2022

  با سلام و عرض ادب خدمت شما
  متاسفانه مدتیه که رمز پویا برای شماره بانک کارت انصارم ارسال نمیشه.
  ممنون میشم راهنماییم کنید
  با تشکر

 • سیده مطهره موسوی
  11 آگوست 2022

  سلام ،به تازگی بعد ازاینکه کارت مو عوض کردم ،همراه بانک تجارتم ایراد پیدا کرده پیامک رمز بعد ازاینکه همراز و میزنم کپی نمیشه میگه اطلاعات در گاه اضافه کن در صورتی که اطلاعات کارتم درست زدم ،دیگه میبینم درست نمیشه ،همراه بانک مو حذف میکنم دوباره نصب میکنم واز اول اطلاعات کارت میزنم ،ودر ست میشه ،بعد از چند بار کار کردن دوباره مثل قبل میشه و پیم میاد میگه اطلاعات رواضافه کن

 • بردیا جورابچی
  1 آگوست 2022

  سلام خسته نباشید ببخشید من امروز در هر سایت و اپلیکیشنی که درخواست رمز پویا دادم رمز مویا ارسال نشد و‌حتی اس ام اس خرید و برداشت وجه از عابر بانک هم ارسال نشد این میتونه برای ترافیک روزانه باشه یا علت دیگه ای داره؟

 • حسن نریمانپور
  13 جولای 2022

  با سلام خسته نباشید چند بار مراجعه کردم به خود پرداز رمز پویای من فعال نشده لطفا. رسیدگی فرمایید

 • امیر حسن نریمانپور
  12 جولای 2022

  با سلام خسته نباشید خدمت بانک صادرات من هر کاری کردم از خود پرداز رمز پویای من فعال نمیشه لطفا رسیدگی فرمایبدمتشگرم

 • ابوالفضل زمانی
  29 می 2022

  در کل خدمات در ایران در حد صفر هستش متاسفانه با اینکه همه چیز اینترنتی شده و خود مسئولین نیز مدام تبلیغ میکنند که از برنامه ها و اپلیکیشن ها استفاده کنند ولی با این حال میبینیم که خدماتی در کار نیست ودر حد سر کار گذاشتن مردم هستش متاسفانه

 • فردین
  16 می 2022

  چرا بانک ملی ایران رمز دوم کار نمیکنه

 • فرشادحق مرادی
  13 می 2022

  سلام بانک صادرات ایران رمزپویا نمیاد

 • شریفی
  2 می 2022

  سلام وقت بخیر رمز پویا مال بانک کشاورزی واسم نمیاد؟

 • محمدرضا تیموری
  17 مارس 2022

  برام رمز پویا نمیاد

  • سیدمحمود غفاری
   28 مارس 2022

   سلام
   با بانک صادرکننده کارت یا اپراتور سیمکارتتون تماس بگیرید.

  • اصغرقبادی منش
   12 ژوئن 2022

   بانک انصا ر اس مس برای رمز دوم پویا نمیاد

 • مهدی آقا
  15 نوامبر 2021

  سلام
  مدتی بود برای من اس ام اس رمز پویا نمی آمد حتی با اینکه به بانک و عابر بانک مراجعه کردم و تی شماره ی تلفن همراهم رو هم عوض کردم اما باز هم اس ام اس نمی آمد.
  در نهایت با راهنمایی کارمند بانک که گفتند لیست انسدادی های پیامک گوشی و بررسی کنید، من هم شماره هایی که مشخص بود مربوط به اشخاص نیست و از سامانه های مخابراتی هستند از لیست انسداد خارج کردم و دیدم که مشکل حل شد. ظاهرا سهوا شماره ای که از اون رمز پویا می اومد رو به لیست انسداد پیامک فرستاده بودم.

  • مهران هلالی
   23 آگوست 2023

   مرسی ممنون از راهنمایی عالی و بجاتون دقیقا مشکل من همین بود اوکی شد

 • حامد نژادی
  1 سپتامبر 2021

  خوب بود ممنون از راهنمایی هاتون

  • عباسعلی نوری فروشانی
   14 فوریه 2022

   با سلام علت نیامدن رمز پویا همراه بانک صادرات چیست دو روز است که نتوانستم هیچ مبلغی به هیچ کارتی انتقال دهم

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2022

   سلام
   با بانک صادرات و شماره 09602 تماس بگیرید.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000