خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه شکل انجام می‌شود؟

ارسال پیامک با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه شکل انجام می‌شود؟

ارسال پیامک از طریق خطوط مجازی
مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

در دنیای امروز که همه‌چیز با اینترنت و گوشی تلفن همراه حل می‌شود، اطلاع‌رسانی و تبلیغات هم شیوه‌های جدید و نوپایی به خود گرفته است. اگر به زندگی در دهه گذشته برگردیم، فرایند ارسال اس‌ام‌اس و اطلاع‌رسانی تنها از طریق خطوط شخصی اپراتورهایی مانند همراه اول و ایرانسل شکل می‌گرفت اما این روزها، ارسال پیامک‌های انبوه و تبلیغاتی از طریق پنل اس ‌ام ‌اس و با شماره‌های مجازی به شکل قابل‌توجهی انجام و موردتوجه کسب‌وکارهای مختلف قرارگرفته است. اگر شما هم دوست دارید در مورد نحوه ارسال پیامک با شماره‌های مجازی اطلاعات مفید و ارزشمندی کسب کنید، حتماً در ادامه این مقاله با فراز اس‌ام‌اس، همراه باشید.

متن جایگزین تصویر: ارسال پیامک از طریق خطوط مجازی

ارسال اس‌ام‌اس تبلیغاتی از طریق خطوط اختصاصی و مجازی

در ابتدا و قبل از اینکه بخواهیم در مورد نحوه ارسال پیامک با شماره‌های مجازی با شما صحبت کنیم، بهتر است تا در مورد عبارت «خطوط مجازی» توضیح کوتاهی به شما ارائه دهیم.

به عبارت کلی هر خطی که با پیش‌شماره‌های خطوط شخصی آغاز نشود و بر پایه خطوط ثابت نباشد  به‌عنوان خطوط مجازی نام‌برده می‌شود. البته خطوط مجازی در دنیا بر بستر اینترنت راه‌اندازی و استفاده می‌شود. خطوط اختصاصی، مانند پیش‌شماره‌های 1000، 2000، 3000، 5000 ازجمله مهم‌ترین و متداول‌ترین خطوط مجازی موجود در ایران است که به‌صورت خطوط اختصاصی در دسترس سامانه‌های ارسال پیامک قرار می‌گیرد و افراد به‌راحتی می‌توانند برای ارسال پیامک‌های مرتبط با کسب‌وکار خود از آن استفاده کنند.

دریافت پیامک تبلیغاتی انبوه تبلیغاتی از شماره مجازی

ارسال پیامک از طریق اینترنت بهترین راه ارسال پیامک با شماره مجازی

یکی از ساده‌ترین و بهترین روش‌ها برای ارسال پیامک از طریق شماره‌های مجازی این روزها با ارسال پیامک از طریق اینترنت انجام می‌شود. با توجه به اینکه تعداد پیامک‌های ارسالی در روز برای بسیاری از کسب‌وکارها بیش از 500 اس‌ام‌اس است و با توجه به اینکه ارسال پیامک با اینترنت و شماره‌های مجازی از سرعت و دقت بالاتری برخوردار است، این روش برای آن دسته از افرادی که قصد دارند پیامک‌های انبوه تجاری و تبلیغاتی خود را با سرعت بالایی ارسال کنند، مناسب خواهد بود.

تماس از طریق شماره مجازی در سراسر دنیا

ارسال پیامک از طریق ایمیل، پیامک انبوه مجازی

یکی دیگر از روش‌های ارسال پیامک که با کمک شماره‌های مجازی انجام می‌شود، ارسال پیام از طریق ایمیل یا همان ایمیل مارکتینگ است. البته ارسال پیام از طریق ایمیل با شماره انجام نمی‌شود بلکه افراد می‌توانند با ایمیل‌های مجازی و سازمانی خود فرایند ایمیل مارکتینگ را به راحتی انجام دهند.

دریافت پیامک از طریق شماره‌های تبلیغاتی و مجازی

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از طریق پنل های اس‌ام‌اس

یکی دیگر از روش‌هایی که از طریق آن پیامک‌های انبوه تبلیغاتی با شماره‌های مجازی به ارسال می‌رسد این است که از سامانه‌های ارسال پیامک انبوه استفاده شود. در سال‌های اخیر و با توجه به اینکه نحوه تبلیغات و ارسال پیامک تبلیغاتی دستخوش تغییرات قرار گرفته است، سامانه‌های پیامکی زیادی سیستم‌ها و خدمات مرتبط برای ارائه خدمات ارسال پیامک انبوه را ایجاد کرده‌اند.

ارسال پیامک با شماره مجازی و نام تجاری

یکی دیگر از روش‌های ارسال پیامک‌های انبوه پس از خرید سامانه پیامکی این است که برای برند سازی و ایجاد منشن برند در پیامک‌های ارسالی به‌جای درج شماره مجازی از نام تجاری برند استفاده کرد. به‌عنوان‌مثال به‌جای درج شماره با پیش‌شماره 5000، کاربر پس از دریافت پیامک با نام برند «فراز اس‌ام‌اس» مانند یک مخاطب ذخیره‌شده مواجه می‌شود.

در این شرایط که کسب‌وکارها به‌اصطلاح از ارسال پیامک با نام تجاری با کمک شماره‌های مجازی استفاده می‌کنند، از این فرصت می‌توان به‌عنوان فضایی برای معرفی کسب‌وکار و نام تجاری خود نیز استفاده کرد.

آیا استفاده از شماره مجازی برای ارسال پیامک رایگان است؟

وقتی در دنیا از شماره مجازی صحبت می‌شود همه به یاد خطوط ایمن و مطمئنی می‌افتند که بر بستر خط‌های ثابت تلفن نیستند و ویژگی‌ها و کاربری‌های خاصی دارد. با استفاده از این خطوط افراد بدون محدودیت و به‌صورت رایگان می‌توانند از آن برای اهداف تجاری خود استفاده کنند.

نکته قابل‌توجه این است که شماره تلفن مجازی بر بستر اینترنت است و هزینه جداگانه‌ای برای استفاده از کاربر دریافت نمی‌شود. با توجه به کاهش هزینه‌ها و دسترسی آسان به دریافت این شماره‌های مجازی، استفاده از آن برای کسب‌وکارها و افراد فعال در حوزه کسب‌وکار بسیار منطقی و به‌صرفه به نظر می‌رسد.

چرا استفاده از شماره تلفن مجازی مورد استقبال قرار می‌گیرد؟

استفاده از شماره تلفن مجازی، مزایای بسیار زیادی دارد و به همین دلیل است که کاربران زیادی برای ارتباطات تجاری و غیرتجاری خود از این شماره تماس‌ها استفاده می‌کنند.

یکی از بهترین مزایای استفاده از شماره تماس مجازی این است که حریم خصوصی افراد حفظ می‌شود. توجه داشته باشید که استفاده از این شماره‌ها به معنی این است که شما از شماره‌ای فارغ از خطوط ثابت و یا اعتباری استفاده کرده‌اید و به این صورت توانسته‌اید با حفظ اطلاعات شخصی خود با سایر افراد در سرتاسر جهان ارتباط برقرار کنید. البته شما می‌توانید از این خطوط برای دایورت تماس و پیام‌های خود به خط شخصی خود نیز استفاده کنید. اگر در این خصوص نیاز به راهنمایی بیشتری دارید حتما مطالعه مقاله نحوه دایورت پیامک را مطالعه بفرمایید.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم استفاده از شماره‌های مجازی این است که به شما اعتبار می‌دهد. با توجه به اینکه این شماره‌ها در تمام دنیا مطرح و معتبر هستند، استفاده از آن‌ها برای تارگت های بیزنسی می‌تواند موجب اعتباربخشی بیشتر برای شما باشد.

ما در این مقاله در مورد شماره مجازی، ویژگی‌ها و امکانات صحبت کردیم و همچنین فرایند ارسال پیامک با شماره‌ای غیر از خطوط ثابت را برای شما توضیح دادیم. حالا نوبت شماست تا سؤالات و دغدغه‌های خود را در مورد این مقاله با ما به اشتراک بگذارید تا کارشناسان فراز اس‌ام‌اس پاسخگوی سؤالات و دغدغه‌های شما باشند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036