خرید پنل اس ام اس » تنظیمات ارسال پیامک قالب چارسوق

تنظیمات ارسال پیامک قالب چارسوق

ارسال پیامک با قالب چارسوق
مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

قالب چارسوق یکی از محبوبترین قالب های وردپرس برای راه اندازی سایت اگهی مانند دیوار و شیپور است که با نصب قالب چارسوق به راحتی می توانید یک سایت حرفه‌ای مانند شیپور و دیوار برای ثبت اگهی داشته باشید. در این صفحه میخواهیم در مورد تنظیمات ارسال پیامک قالب چارسوق برای وبمسترانی که برای سایت خود قالب و اپلیکیشن چارسوق را انتخاب نموده‌اند را آموزش دهیم و نحوه ارسال پیامک کد فعال سازی و احراز هویت شماره موبایل را در قالب چارسوق با سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس آموزش دهیم. همچنین در ویدیو آموزش تنظیمات قالب چارسوق برای ارسال پیامک بعد از تایید آگهی به کاربر یا ارسال پیامک به مدیر سایت بعد از ثبت آگهی ارائه می شود، از طرفی بسیاری از افراد دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند و برای ارسال پیامک به بلک لیست می بایست راه اصولی برای آنان داشت و از خط خدماتی استفاده کرد که در این مقاله تمامی این موارد به شما آموزش داده می شود.

 

راهنمای ویدیوی تنظیمات قالب چارسوق برای ارسال پیامک کد فعال سازی

 

 

تنظیمات ارسال پیامک قالب چارسوق

در سامانه ارسال پیامک فراز اس‌ام‌اس ثبت نام کنید بعد از خرید و فعال سازی سامانه پیامک می بایست برای قالب چارسوق ثبت پترن را انجام دهید.

از منو سمت راست > ارسال بر اساس پترن الگو زیر را ثبت نمایید.

کد فعال سازی سایت چارسوق: %code% به جای چارسوق اسم سایت خود را قرار دهید، سیستم به شما یک کد پترن می دهد که می بایست در تنظیمات چارسوق این کد را قرار دهید.

 

نکات مهم ثبت پترن برای قالب چارسوق

  • متغیر ثبت شده در پترن حتما می بایست %code% باشد
  • پترن ثبت شده برای قالب چارسوق فقط می بایست دارای یک متغیر باشد.
  • اسم سایت یا ادرس سایت شما حتما می بایست در پترن ثبت شده باشد تا پترن شما تایید شود.

 

ارسال پیامک احراز هویت با قالب چهارسوق

بعد از ثبت پترن و تایید پترن می بایست تنظیمات را در سایت قرار دهید، حال دیگر پیامک های شما با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه از طریق خط خدماتی ارسال می شود، همچنین برای مشکل عبور از بلک لیست از خط خدمات اشتراکی فراز اس ام اس استفاده نمایید.

 

در صورتی که در تنظیمات ارسال پیامک قالب چار سوق به مشکلی برخورد کردید از طریق تیکت پشتیانی اطلاع دهید تا کارشناسنان ما در کمترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036