پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » تلفن ثابت ابری چیست؟ هرآنچه باید در مورد تلفن ثابت CLOUD بدانید

تلفن ثابت ابری چیست؟ هرآنچه باید در مورد تلفن ثابت CLOUD بدانید

تلفن ثابت ابری
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

تلفن ثابت ابری یا تلفن ثابت مجازی این روزها به یکی از ابزارهای مهم کسب و کارهای مختلف تبدیل شده است. نسل جدید ابزارهای ارتباطی بر پایه اینترنت مزایای بسیاری نسبت به تلفن‌های ثابت قدیمی دارند و امکانات بسیار بیشتری در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهند. به همین دلیل، بسیاری از مشاغل برای کاهش هزینه‌های خود به استفاده از آن‌ها روی آورده‌اند. اگر نمی‌دانید تلفن ثابت ابری چیست و از ویژگی‌های فوق العاده آن بی خبر هستید، در ادامه این مطلب همراه فراز اس ام اس باشید.

تلفن ثابت مجازی چیست؟

تلفن ثابت ابری یا تلفن ثابت مجازی چیست؟

تلفن ثابت ابری (CLOUD PHONE) یک سرویس تلفنی است که به شما اجازه می‌دهد تا به جای برقراری تماس از طریق سیستم‌های آنالوگ سنتی، تماس‌های تلفنی خود را بر بستر اینترنت انجام دهید. سیستم تلفن مجازی به یک دیتا سرور امن متصل است که امکان برقرار تماس با هر جایی را از طریق اینترنت را فراهم می‌کند. با استفاده از تلفن ثابت می‌توانید با هر شماره تلفن و هر دستگاهی مانند موبایل‌ها یا تلفن‌های ثابت دیگر ارتباط برقرار کنید.

با توجه به اتصال این تلفن‌ها به اینترنت در هر شرایطی و در هرجایی که باشید می‌توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و دیگر نگران قطع بودن تلفن یا حضور فیزیکی کارمندان خود در دفتر، برای پاسخگویی به مشتریان، نخواهید بود زیرا شما از دفترکار مجازی برای ارتباط با مشتریان استفاده می کنید. به این ترتیب با استفاده از تلفن ثابت ابری در کنار سرویس‌های پرکاربرد و محبوب پنل اس ام اس می‌توانید به بهترین شکل به مشتریان خود خدمات رسانی کنید.

مزایای استفاده از تلفن ثابت ابری

ویژگی‌های تلفن ثابت ابری، چرا باید از تلفن ثابت مجازی استفاده کنیم؟

از ویژگی‌های دیگر تلفن ثابت مجازی قابلیت اتصال به نرم افزارهای مختلف تلفن‌های هوشمند و کامپیوترها است. همچنین قابلیت VoIP نیز در این تلفن‌ها در دسترس است. تمام اطلاعات تلفن‌های مجازی در فضای ابری اینترنت ذخیره می‌شوند و این موضوع هزینه‌های تماس و نگهداری خطوط را به شدت کاهش می‌دهد.

بسیاری از شرکت‌های بزرگ با تهیه خطوط اختصاصی سعی می‌کنند تا ارتباط بهتری با مشتریان خود داشته باشند و از این طریق فروش خود را افزایش دهند. تلفن ثابت ابری نیز می‌تواند در کنار خطوط اختصاصی راه حل فوق العاده ای برای افزایش فروش و به دست آوردن مشتریان وفادار باشد. زیرا شما در هر شرایطی در دسترس و پاسخگوی مشتریان خواهید بود.

امکانات تلفن ثابت ابری، با پاسخگویی همیشگی به برند محبوب مشتریان تبدیل شوید

تلفن ثابت ابری به عنوان یک روش جدید و پیشرو امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. با راه اندازی تلفن مجازی، شما هیچکدام از محدودیت‌های تلفن‌های آنالوگ را ندارید. همچنین به دلیل استفاده از بستر اینترنت می‌توانید از امکانات بی نظیری برخوردار شوید. در ادامه به چند مورد از مهم‌ترین کاربردهای تلفن ثابت ابری اشاره می‌کنیم:

  • یکپارچه سازی تلفن، پست صوتی، نمابر و …
  • ویدئو کنفرانس
  • تماس بین المللی ارزان
  • استفاده همزمان در چند دستگاه
  • ارسال پیامک
  • ارتباطات ابری
  • انتقال تماس
  • پاسخگوی خودکار

این موارد تنها بخشی از امکانات یک سرویس تلفن ثابت ابری هستند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تلفن ثابت ابری مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت برای مشاوره تلفنی تماس بگیرید.

مقایسه تلفن ثابت ابری و تلفن ثابت آنالوگ

مزایا و برتری‌های راه اندازی تلفن ثابت مجازی نسبت تلفن‌های ثابت آنالوگ

در دنیای دیجیتال امروز، استفاده از سرویس‌های مبتنی بر اینترنت هر روز بیشتر می‌شوند. با توجه به امکانات فوق العاده ای که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، تلفن ثابت ابری مانند سایر سرویس‌های مبتنی بر اینترنت مزایای زیادی را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد.

مهم‌ترین مزیت این سرویس هزینه پایین آن است. برقرار تماس بر بستر اینترنت به این معناست که شما فقط باید هزینه‌های شارژ اینترنت خود را بپردازید. در حالی که در روش سنتی مجبور به پرداخت دقیقه‌ای هستنید. از طرفی شما با هزینه‌های بسیار اندک، به ده‌ها قابلیت ویژه دسترسی پیدا می‌کنید.

در حالی که بعضی از این قابلیت‌ها در تلفن‌های ثابت آنالوگ در دسترس نیستند و بعضی دیگر هزینه‌های زیادی دارند. پایداری بالا و تماس بدون قعطی، منعطف بودن و قابلیت ادغام با سایر سرویس‌ها، امکان اضافه کردن خط‌های جدید بدون دردسرهای خطوط ثابت مخابراتی و … نیز از دیگر برتری‌های تلفن‌های مجازی هستند.

امکان انتقال تماس و پیامک در تلفن های ثابت مجازی نیز قابلیت جذابی است که بر خلاف روش‌های سنتی بسیار به راحتی و بدون دردسر انجام می‌گیرد. ما در مقاله بهترین روش انتقال پیامک به گوشی دیگر با انواع روش‌های انتقال اس ام اس به گوشی دیگر آشنا می‌شویم و چالش‌های انجام این کار را بررسی می‌کنیم. در تلفن ابری این چالش‌ها دیده نمی‌شود.

دفترکار مجازی با استفاده از تلفن ثابت ابری

دفترکار مجازی چیست؟ یکی از کاربردهای فوق العاده تلفن ثابت ابری

کاربردهای تلفن ثابت ابری بیشتر از چیزی است که فکرش را می‌کنید. یکی از این کاربردها امکان ایجاد دفتر کار مجازی است. در این روزهای کرونایی که بسیاری از کسب و کارها به دورکاری روی آورده‌اند، ایجاد یک دفتر کار مجازی به شما کمک می‌کند تا تمام امکانات یک دفتر فیزیکی با قابلیت‌های بیشتر را در بستر اینترنت در اختیار داشته باشید. برای ایجاد دفتر کار مرکزی، شما به تلفن ثابت اینترنتی نیاز دارید که تماس‌های ورودی و خروجی، منشی تلفنی، نظرسنجی اینترنتی و تعداد نامحدودی تماس داخلی را برای شما فراهم کند.

از طرفی با قابلیت ویدئو کنفرانس کارمندان و مدیران آن‌ها در هر لحظه می‌توانند با کیفیت بالایی با هم ارتباط برقرار کنند و مانند یک دفتر واقعی کا را پیش ببرند. نکته مثبت اینجاست که همه این ویژگی‌ها با هزینه بسیار اندکی در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین، علاوه بر این، دیتاهای تلفن ثابت ابری، در اینترنت ذخیره می‌شوند و شما می‌توانید در هر لحظه به آن‌ها دسترسی داشته باشید. این موضوع برای پاسخگویی سریع به مشتریان اهمیت زیادی دارد. در حالی که در سرویس‌های مخابراتی سنتی حتی برای دیدن پیامک‌های خود نیز با دردسرهای زیادی رو به رو هستید. ما در مقاله نحوه دریافت پرینت پیامک توضیحات کاملی در این مورد ارائه می‌کنیم.

همین حالا با فعال سازی تلفن ثابت ابری کسب و کارتان را توسعه دهید

در این مقاله سعی کردیم به سؤال «تلفن ثابت ابری چیست» پاسخ دهیم. تلفن ثابت مجازی امکانات بسیار زیادی را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد و برتری‌های زیادی به تلفن‌های ثابت آنالوگی دارد. از طرفی هزینه‌های کسب و کارها را کاهش می‌دهد و در دوران کرونایی به سلامت کارکنان نیز کمک می‌کند. به این ترتیب فعال سازی تلفن ثابت ابری فرصتی برای توسعه کسب و کار شما است. فراز اس ام اس با ارائه این سرویس فوق العاده به شما کمک می‌کند تا با کمترین هزینه بهره وری کسب و کار خود را ارتقا دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000