پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ایده‌ جالب برای استفاده از اتوماسیون پیامکی – پیامک Workflows

ایده‌ جالب برای استفاده از اتوماسیون پیامکی – پیامک Workflows

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۲۱ تیر ۱۴۰۳

به نظر می‌رسد به هر طرف که می‌روید، مردم در مورد بازاریابی خودکار و اتوماسیونی صحبت می‌کنند. به ویژه در رابطه با پیامک خودکار و زمانبندی شده چیزی است که باید به آن توجه کنید.

ماژول‌های داخل سامانه پیامک افزونه‌های ارسال پیامک خودکار می‌توانند استراتژی پیام رسانی شما را ارتقا داده و درآمد شما را افزایش دهند. به دنبال بهترین سامانه ارسال پیامک خودکار هستید؟ در اینجا نحوه شناخت خوب از بد وجود دارد.

ملاحظات اصلی برای یک فرستنده پیامک خودکار

آمارهای بازاریابی نشان می‌دهد که 23% از شرکت‌هایی که از اتوماسیون در بازاریابی پیامکی استفاده می‌کنند، فرستادن محتوا و پیامک را خودکار می‌کنند. ما انتظار داریم که این تعداد در سال های آینده همچنان افزایش یابد.

نرم افزارهای زیادی وجود دارند که در مورد خودکارسازی پیامک وعده‌های بزرگی می‌دهند، اما همه نمی‌توانند نتایج خوبی را ارائه دهند. بنابراین قبل از اینکه پول خود را هدر دهید و برای قراردادهای طولانی ثبت نام کنید که پیشرفت شما را  در نظر نمی‌گیرند و متوقف می‌کنند، بهتر است مطمئن شوید که هر پنل پیامک شما امکانات زیر را برای ارسال پیامک خودکار داشته باشد.

ارسال پیامک زمانبندی شده کارایی آسانی داشته باشد

تمام دلیلی که به دنبال خودکار کردن استراتژی پیامک‌های خود هستید، صرفه‌جویی در زمان است. پس چرا می‌خواهید از راه‌حلی استفاده کنید که نیاز به کدنویسی دارد یا انجام آن گیج‌کننده است؟ ما دائماً از مشتریان می‌شنویم که از آسانی شروع استفاده از پلتفرم ما قدردانی می‌کنند. به همین دلیل است که ما یک راه حل برای ارسال خودکار پیامک ایجاد کردیم که مطلقاً نیازی به کدنویسی ندارد. می‌توانید پیامک‌های متفاوت و زیادی ایجاد کنید که می‌توانند به‌طور یکپارچه و خودکار ارسال شوند، ارتباطات را ساده‌تر کنند و خدمات عالی به مشتریان ارائه دهند. پس بیش از این وقت خودرا تلف نکنید.

اگر یک فرستنده خودکار پیامک را در نظر می‌گیرید که کار کردن با آن آسان نیست، مطمئن باشید که برای نمایش محصول باید وقت بگذارید تا بدانید که تغییر ترتیب پیامک چقدر پیچیده خواهد بود.

ما متوجه شدیم که بهترین استراتژی پیامک های خودکار شامل ترکیب داده‌ها و ایجاد پیشرفت‌های دائمی است لذا ما اتوماسیون پیامکی خود را هربار به روز و پله پله ارتقا داده ایم با این حال هرگز به یک فروشنده که صرفاً به شما نشان می‌دهد که چگونه  این پلتقرم کار می‌کند بسنده نکنید. یک دوره آزمایشی از نرم افزار بخواهید تا خودتان با آن آشنا شوید. ما آموزش کامل استفاده از پلتفرم ارسال خودکار پیامک را برای شما در نظر گرفته ایم و رایگان در اختیار شما خواهیم گذاشت. لذا با انتخاب  راه حلی که انجام کار را آسان می کند – استفاده از پلتفرم ارسال خودکار پیامکی ما بهره وری کارکنان  و بهبود کسب و کارتان را در اولویت قرار دهید. 

قابلیت در تقسیم بندی مشریان 

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که مردم هنگام رفتن به سمت یک سامانه اس ام اس مرتکب می‌شوند، ارسال پیامک به صورت بسیار عمومی است. این زمانی اتفاق می‌افتد که اعضاء خبرنامه خود را با دقت کافی تقسیم نکنید. ما دوست داریم از عبارت بخش بندی مشتریان و طبقه بندی مشتریان در فراز اس ام اس استفاده کنیم، که بر این نکته تاکید می کند که تقسیم بندی می‌تواند ارسال پیامک را هدفمند تر و کارا تر کند همچنین انجام این کار از هدر رفت پول شما جلوگیری می‌کند.

بنابراین حتما دقت کنید که سامانه پیامکی شما قابلیت ذخیره شماره تلفن در دفترچه تلفن سامانه پیامکی را داشته باشد.

یکی از بهترین نمونه‌های جهانی تقسیم‌بندی موفق، شرکت Onyx & Oak است که یک خرده ‌فروش آنلاین است. آن‌ها از Workflows برای ارسال پیامک خودکار استفاده می‌کردند و از مشتریان خود اطلاعات سایزشان را می‌خواستند. با استفاده از این داده‌ها، آنها می‌توانند پیامک‌های هدفمندی را برای مشتریان ارسال کنند، زمانی که اقلام در اندازه خاص مورد نیاز مشتریانشان را تهیه کردند. ارسال پیامک به این روش به آنها کمک کرد تا فروش ماهانه خود را تا 45% افزایش دهند. این یک استراتژی ارسال پیامک خودکار است که به خوبی کار می‌کند!

اما شرکت Onyx & Oak بدون ابزارهایی که امکان تقسیم‌بندی آسان را فراهم می‌کند قادر به انجام این کار نیست. جمع‌آوری داده‌ها باید ساده باشد و سپس باید این امکان را داشته باشد که بتواند این داده‌ها را تقسیم بندی کند تا ارسال پیامک هدفمندتر شود.

یک سامانه‌ی پیامکی خودکار باید جمع‌آوری داده ها را به صورت خودکار ساده کند، نه اینکه فقط پیامک ارسال کند. زمانی که شرکت Onyx & Oak به استفاده از Workflow های روی آوردند، تفاوت عمده‌ای ایجاد کرد. «جمع‌آوری اطلاعات اکنون کاملاً خودکار است، بدون اینکه کسی از تیم ما آن را مدیریت کند و آن داده‌ها را وارد کند. ما اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت می‌کنیم و در زمان انجام آن صرفه جویی می‌کنیم.»

از آنجایی که Workflows می‌تواند تمایلات مشتری را به صورت هوشمند تشخیص دهد، شرکت Onyx & Oak از آن برای پرسیدن سؤالات بعدی برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد ترجیحات مصرف کننده به جای نظرسنجی دستی و وارد کردن داده‌ها استفاده کرد. شرکت شرکت Onyx & Oak می‌گوید«مشتریان می‌دانند که پلتفرم ما است که با آنها صحبت می‌کند، به هر حال این هم نوعی مکالمه‌ است. ما می‌توانیم منتظر پاسخ آنها باشیم و اگر آنها پاسخی را که ما انتظارش را داریم ندهند، اینطور نیست که بازی تمام شده باشد. ما راه‌هایی برای ادامه گفتگو ایجاد کرده‌ایم.»

شما برای راه اندازی بازاریابی پیامکی و اتوماسیون پیامکی نه تنها به داده‌های دست اول نیاز دارید، بلکه سامانه ی پیامک خودکار شما باید بتواند در ارسال پیامک به تقسیم‌بندی‌های صحیح کار را برای شما انجام دهد، در مرتب کردن اعضای خبر نامه شما نباید هیچ ورودی دستی وجود داشته باشد. این کار را سامانه ی خودکار پیامک شما انجام می‌دهد بنابراین اگر در حال خرید سامانه ی خودکار پیامک هستید، این یک ویژگی مهم است که باید در مورد آن سوال کنید.

هنگامی که شرکت Onyx & Oak پیامک‌های را با استفاده از Workflow ها به صورت خودکار برنامه ریزی کردند، آنها را  بر اساس موارد زیر تقسیم بندی کردند:

  1. منطقه زمانی: آن‌ها می‌خواستند هر مشتری به جای انتخاب زمان پیام‌رسانی عمومی برای پوشش همه مناطق زمانی، پیامک‌ها را در زمانِ محلی مناسب دریافت کند.
  2. تنظیمات برگزیده شخصی شده: با استفاده از داده‌های دسته اول، آنها می‌توانستند به طور خودکار پیامک ها را با حجم مشخصی به صورت هدفمند به مشتریانی ارسال کنند که باعث فروش بیشتر می‌شود.
  3. یکپارچه سازی با برنامه هایی که قبلاً استفاده می کنید: به احتمال زیاد در حال حاضر برنامه‌ها و نرم‌افزارهای مختلفی دارید که در طول کسب و کار روزانه خود از آنها استفاده می‌کنید. به منظور به حداکثر رساندن پتانسیل ارسال پیامک خودکار، باید پلتفرمی که انتخاب می‌کنید مستقیماً با فرآیندهایی که در حال حاضر در اختیار دارید یکپارچه شود.

 

شما هم می‌توانید مانند شرکت‌های جهانی چنین اقدامات هیجان انگیزی را انجام دهید با استفاده از افزونه پیامک زماندار برای وردپرس تنظیم کنید زمانی که فردی محصول خاصی را از داخل سایت شما خریداری می‌کند یا بعد از زمان مشخصی از عضویت در سایت شما یا حتی در صورتی که یک فرم را در سایت شما تکمیل کند به صورت زمانبندی شده پیامک‌ ارسال شود.

در صورتی که شما برای خرید پنل پیامکی و

3/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000