پنل اس ام اس » افزایش فروش و جذب مشتری » پنل اس ام اس مهد کودک: ارسال پیامک تبلیغاتی برای مهد کودک و ارسال پیامک از طریق نرم افزار مهد کودک

پنل اس ام اس مهد کودک: ارسال پیامک تبلیغاتی برای مهد کودک و ارسال پیامک از طریق نرم افزار مهد کودک

افزایش فروش و جذب مشتری ۲۱ تیر ۱۴۰۳

مهد کودک ها به این دلیل که اولین مکانی هستند که کودکان رشد می کنند و شخصت آن ها شکل می گیرد از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. کودکان بیشتر وقت خود را در مهد کودک سپری می کنند به همین دلیل حساسیت والدین برای انتخاب بهترین مهد کودک بالا است. امروزه تعداد مهد کودک هایی که در هر منطقه وجود دارد بسیار زیاد است. از این رو باید با استفاده از راهکارهای نوین وجه تمایزی را با سایر مهدکودک ها ایجاد کنیم.

یکی از راه های بازاریابی و تبلیغات نوین برای مهد کودک ها استفاده از سامانه پیامک می باشد. کاربرد پنل اس ام اس برای مهد کودک تنها به تبلیغات و بازاریابی خلاصه نمی شود، بلکه راهکاری برای ارتباط موثر با والدین است.

به دلیل مشغله کاری والدین مطمعنا حضور پیوسته در مهدکودک ها جهت بررسی مسائل مربوط به کودکان دشوار خواهد بود. با استفاده از امکانات پنل اس ام اس فراز اس ام اس می توانید تمامی امور مربوط به کودکان را با استفاده از پیامک به والدین اطلاع دهید و والدین نیز می توانند در صورت نیاز به پیامک شما پاسخ دهند. در ادامه به بررسی امکانات پنل اس ام اس برای مهد کودک ها و پیش دبستانی ها خواهیم پرداخت.

در مقاله کاربرد پنل اس ام اس برای مدارس به بررسی قابلیت های سامانه پیام کوتاه برای مراکز آموزشی پرداختیم. از آنجایی که مهدکودک ها و پیش دبستانی ها نیز زیر مجموعه حوزه آموزشی هستند تمامی موارد گفته شده در مقاله پنل اس ام اس برای مدارس و همچنین مقاله کاربرد پنل اس ام اس برای آموزشگاه ها در مورد مهد کودک ها و پیش دبستانی ها نیز صدق می کند. با این حال در این مقاله به صورت مجزا به بررسی کاربرد سامانه پیامک برای مهدکودک و پیش دبستانی خواهیم پرداخت.

ارسال پیامک از طریق نرم افزار مدیریت مهد کودک

شما می توانید نرم افزار مدیریت مهدکودک را به سامانه پیامک و ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید تا پیامک های اطلاع رسانی از طریق نرم افزار مدیریت مهدکودک برای والدین ارسال شود. همچنین می توانید با استفاده از نرم افزارهای حضور و غیاب پیامک اطلاع رسانی حضور و غیاب برای والدین ارسال کنید و انضباط را به کودک آموزش دهید، در نرم افزارهای حضور و غیاب زمانی که کودک وارد و خارج می شود پیامک ارسال می شود و این باعث می شود که والدین بابت فرزندشان آسوده خاطر باشند.

همچنین سامانه پیامک فراز اس ام اس با نرم افزارهای محبوب مدیریت مهدکودک سازگار بوده و شما می توانید پنل اس ام اس را به نرم افزار مدیریت مهد کودک متصل کنید.

لیست نرم افزارهای مدیریت مهدکودک سازگار با سامانه ارسال پیامک فرازا س ام اس

 

 •  نرم افزار خانه بازی کارا
 • نرم افزار مدیریت مهدکودک و پرسنل سیب سرخ
 • نرم افزار مدیریت مهدکودک نوین
 • سيستم مالی مهدکودک و پیش دبستانی کیمیا
 • دهكده بازی راما( ثبت ورود و خروج)
 • مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی پویا
 • نرم افزار مدیریت و کنترل مجموعه های کیدزکار
 • نرم افزار مدیریت خانه بازی و مینی پارک

 

ارتباط موثر و دو طرفه با والدین از طریق پیامک

یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس ارائه خط اختصاصی پیامکی جهت ارسال و دریافت همزمان پیامک می باشد.

با استفاده از این قابلیت ارتباط موثر و کارآمدی با والدین خواهید داشت و مطمعنا والدین از اینکه در جریان امور مربوط به کودکان خود قرار می گیرند و می توانند نظرات خود را اعلام کنند حس رضایت بخشی خواهند داشت.

 

 

کاربرد های پنل اس ام اس در مهدکودک ها و پیش دبستانی ها

 • اطلاع رسانی به روز در مورد موقعیت و موردهای عالی
 • اطلاع رسانی از آفرهای ویژه آموزشی
 • اطلاع رسانی به متقاضی در مورد لیست و شرایط های جدید
 • یادآوری کردن جلسات و قرار های ملاقات
 • ارسال جزئیات در مورد اطلاعات کودکان به اولیا
 • ارسال تشکر از تماس یا مراجعه به نام اشخاص بعد از تماس یا مراجعه به مهد
 • اطلاع رسانی جهت دریافت رضایت‌نامه از والدین کودکان و ثبت نام در موارد مربوطه
 • ارسال برنامه غذایی به صورت هفتگی و یا ماهانه برای والدین
 • ارسال پیامک به والدین برای تبریک اعیاد و مراسم در سریع ترین زمان
 • ارسال پیام به والدین و اطلاع رسانی آموزش به آنها
 • اطلاع رسانی برنامه های روزانه به والدین
 • اطلاع رسانی مربوط به فوق برنامه کودکان
 • تبریک اتوماتیک تولد کودک به والدین
 • افزایش ارتباط موثر و ارزان با والدین
 • کاهش هزینه های تماس با والدین
 • ارسال نمرات و وضعیت کودک به والدین

 

 

ارسال پیامک های خودکار

ماژول ارسال پیامک های خودکار یکی دیگر از قابلیت های سامانه پیامکی می باشد. پیامک هایی که لازم است در زمان مقرر ارسال شود مانند یادآوری پرداخت شهریه به صورت خودکار با تنظیم تاریخ ارسال در زمان تنظیم شده به صورت اتوماتیک ارسال می شود. همچنین می توانید از ماژول ارسال پیامک خودکار تبریک تولد نیز استفاده نمایید و با وارد کردن تاریخ تولد کودکان در پنل اس ام اس به صورت خودکار در روز تولد آن ها پیامک تبریک از طرف مهدکودک به اولیا ارسال شود. ماژول تبریک تولد به صورت خودکار و تنها با وارد کردن تاریخ تولد، شماره تلفن و متن پیامک انجام می شود و نیازی نیست که شما روزانه این کار را انجام دهید بلکه به صورت خودکار ارسال می شود. با استفاده از این قابلیت که جز امکانات رایگان سامانه پیامک فراز اس ام اس می باشد، می توانید احساس خوبی را در والدین ایجاد کنید.

ارسال پیامک نظرسنجی، مسابقه و قرعه کشی

اگر دنبال راه کارهایی جهت تمایز با سایر مهد کودک ها هستید حتما از ویژگی نظرسنجی پیامکی و مسابقه پیامکی استفاده نمایید. همچنین می توانید نتیجه نظرسنجی و مسابقه را بر روی نمودار مشاهده نمایید. این کار باعث وفاداری والدین به مهدکودک شما می شود و اگر از روند فعالیت های مهدکودک راضی باشند مطمعنا با معرفی شما به آشنایان خود برای شما تبیلغات و بازاریابی خواهند کرد.

پاسخگوی خودکار

قبلا والدین برای دریافت برنامه هفتگی کودکان و اطلاع از سایر امور مجبور بودند که با مهد کودک تماس بگیرند و علاوه بر مشکلاتی مانند پاسخگو نبودن و مشغول بودن خطوط، مهد کودک ها نیز مجبور بودند یک کارمند فقط جهت پاسخ به سوالات تکراری استخدام کنند. اما با استفاده از قابلیت پاسخگوی خودکار پیامکی والدین می توانند با ارسال کلید واژه مشخص اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.

برای مثال با ارسال کلید واژه تغذیه برنامه غذایی روزانه به والدین ارسال شود.

منشی عضویت پیامکی

با استفاده از ماژول منشی عضویت پیامکی از والدین بخواهید که با ارسال عدد 1 در خبرنامه پیامکی عضو شوند تا اخبار مربوط به مهد کودک به صورت خودکار به آن ها پیامک شود. توجه داشته باشید که خبرنامه پیامکی هیچ هزینه ای برای والدین نخواهد داشت.

ارسال پیامک با نام مخاطب

در ماژول ارسال پیامک با نام مخاطب ( در پنل اس ام اس فراز اس ام اس این قابلیت با نام ارسال بر اساس کلمات کلیدی وجود دارد) می توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی افراد پیامک گروهی را برای هر کس با نام ارسال کنید و در واقع باعث می شود که پیامک شخصی سازی و منحصر فرد باشد.

ارسال پیامک صوتی

با استفاده از ماژول ارسال پیامک صوتی می توانید متن پیامک خود را به صورت صوت ضبط نمایید و با گوشی مخاطبین تماس گرفته می شود و صدای شما پخش می شود. با استفاده از این روش تمامی افراد حتی کسانی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند پیامک شما را دریافت می کنند.

ارسال پیامک به فایل اکسل

اگر شماره والدین را در فایل اکسل ذخیره کرده اید دیگر نیازی نیست که مجدد در دفترچه تلفن سامانه پیامکی وارد نمایید بلکه می توانید از قابلیت ارسال پیامک به فایل اکسل استفاده نمایید.

به کمک موارد گفته شده در بالا می توانید نام مهد کودک خود را در ذهن افراد ماندگار کنید و والدین به نوعی با معرفی مهدکودک شما و بیان قابلیت های منحصر به فرد مهد کودک برای شما تبلیغ خواهند کرد.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا که به برند سازی مهد کودک و پیش دبستانی شما کمک می کند می توانید با ارسال پیامک انبوه به تبلیغات بپردازید.

روش های ارسال پیامک انبوه متفاوتی در سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس وجود دارد که در ادامه به بررسی برخی از این روش ها خواهیم پرداخت.

ارسال پیامک از روی نقشه

مطمعنا افراد ترجیح می دهند که مهد کودک فرزند خود در نزدیکی محل سکونت آن ها باشد تا رفت و آمد راحت تر باشد. با استفاده از قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه می توانید با انتخاب منطقه مورد نظر خود فقط به افراد ساکن در همان منطقه پیامک ارسال کنید. این قابلیت  هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل را پشتیبانی می کند.

ارسال پیامک براساس کدپستی

در ارسال پیامک براساس کد پستی می توانید با وارد کردن 4 رقم اول کدپستی منطقه مورد نظر خود فقط به افراد ساکن در همان منطقه پیامک ارسال کنید. تفاوتی که ارسال پیامک براساس کدپستی و ارسال پیامک از روی نقشه دارد این است که در ارسال پیامک براساس کدپستی میتوانید همزان سه فیلتر سن و جنسیت و منطقه را وارد نمایید. در واقع  ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و منطقه پستی انجام دهید.

اگر هنوز سوالی در ذهن شما باقی مانده است می توانید با شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000