ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک از روی نقشه (پیامپ)، یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین قابلیت‌های پنل پیامکی فراز اس ام اس است. با استفاده از این قابلیت، می‌توانید پیامک‌های هدفمند را برای همه افرادی که در منطقه مورد‌نظر شما حضور دارند، ارسال کنید. این افراد به‌زودی به مشتریان بالقوه کسب‌و‌کارتان تبدیل خواهند شد!
آموزش ارسال پیامک از طریق گوگل مپ

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل (پیامپ)؛ راه‌کاری کاربردی برای فروش بیشتر

قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه امروزه بسیار مورد‌توجه افراد، فروشگاه‌ها و بازاریابان قرار گرفته است. دلیل استقبال از ماژول ارسال اس ام اس از نقشه، بسیار واضح است:  لزومی ندارد بودجه تبلیغات پیامکی را به افرادی که در دسترس شما نیستند و مشتریانتان نیز نخواهند شد، اختصاص دهید. در‌واقع یکی از روش‌های ارسال پیامک هدفمند؛ ارسال پیامک از نقشه است؛ یعنی فرستادن پیامک تبلیغاتی به افرادی که در منطقه شما هستند و در آینده مشتریتان خواهند شد.

در ارسال پیامک براساس کدپستی با مشخص کردن کد پستی افراد یا منطقه جغرافیایی هدف، می‌توانید پیامک تبلیغاتی را به منطقه مورد‌نظرتان ارسال کنید.

 ارسال پیامک تبلیغاتی از نقشه گوگل چه کاربردی دارد؟

سوال بسیاری از مشتریان پنل پیامکی فراز اس ام اس این است که با ارسال پیامک از روی نقشه، اس‌ام‌اس‌ها برای چه افرادی فرستاده می‌شوند؟ افرادی که هم‌اکنون در منطقه حاضر هستند یا افرادی که در زمان خرید سیم‌کارت، آدرس منطقه مورد‌نظر را ارائه کرده‌اند؟

زمانی‌که شما از قابلیت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بر‌اساس کدپستی استفاده می‌کنید، پیامک‌ها به افرادی که در هنگام خرید سیم‌کارت، آدرس مورد‌نظرتان را اعلام کرده‌اند، ارسال می‌شوند؛ بنابراین اگر مخاطبتان سر کار یا در منطقه دیگری باشد، شما می‌توانید با خیال راحت پیامک تبلیغاتی را ارسال کنید و مطمئن باشید که پیامک به دست افرادی می‌رسد که در منطقه مورد‌نظرتان سکونت دارند.

 کاربرد ارسال پیامک تبلیغاتی از نقشه گوگل

تفاوت پیامک از روی نقشه با ارسال پیامک از طریق دکل  bts

در مقابل ارسال پیامک از طریق کدپستی و نقشه گوگل، شیوه دیگری از ارسال پیامک به‌عنوان «ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی  BTS» وجود دارد. اما تفاوت اصلی ارسال پیامک از طریق دکل بی تی اس(BTS) و ارسال پیامک بر اساس کدپستی چیست؟

هنگام ارسال پیامک بر‌اساس نقشه گوگل، پیامک شما به افرادی ارسال می‌شود که در زمان خرید سیم‌کارت، آدرس منطقه هدفتان برای ارسال پیامک را اعلام کرده‌اند. اما گاهی‌اوقات لازم است شیوه تبلیغات و بازاریابی پیامکی را تغییر دهید و به افرادی که همین حالا در محل حضور دارند، پیامک ارسال کنید. به کمک ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS می‌توانید به افرادی که از مخابرات محدوده شما سرویس می‌گیرند، پیامک ارسال کنید. سرویس ارسال پیامک BTS  فقط توسط اپراتور ایرانسل ارائه می‌شود.

برای مثال، اگر قصد بازاریابی در قشم برای معرفی کنسرت و تور گردشگری را داشته باشید، ارسال پیامک کلید موفقیت شما خواهد بود؛ زیرا شما نمی‌خواهید به افرادی که ساکن جزیره قشم هستند پیامک ارسال کنید؛ بلکه هدفتان جذب توریست در جزیره است.

تفاوت پیامک از روی نقشه با ارسال پیامک از طریق دکل bts

ارسال پیامک بر‌اساس کد پستی یا ارسال پیامک از نقشه گوگل؟

با خرید پنل پیامکی فراز اس ‌ام ‌اس دو شیوه ارسال ارسال پیامک بر‌اساس کدپستی و ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل وجود دارد. فرق این دو روش چیست؟ آیا دیتای شماره موبایل آن‌ها تفاوت دارد؟ در‌حقیقت بانک شماره موبایل در ارسال پیامک بر‌اساس کدپستی و ارسال پیامک از نقشه گوگل یکی هستند. در فراز اس ‌ام ‌اس برای شهرهایی که ارسال پیامک منطقه‌ای مورد استقبال قرار گرفته باشد، سیستم ارسال پیامک از روی نقشه گوگل را پیاده‌سازی و کدپستی را روی نقشه گوگل ست کرده‌ایم تا استفاده از سرویس ارسال پیامک منطقه‌ای آسان‌تر شود.

 انتخاب کدپستی برای ارسال پیامک در پنل فراز اس ام اس

ما در نرم افزار فراز اس ام اس و در بخش نقشه کد پستی، کد پستی مناطق مختلف کشور را قرار داده‌ایم؛ با‌این‌حال شما می‌توانید با جستجو در اینترنت کد پستی شهرها و منطقه‌های مختلف برای ارسال پیامک منطقه‌ای را پیدا کنید. فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک در استان‌های زیر را فراهم کرده است:

 • ارسال پیامک بر‌اساس کد پستی در آذربایجان شرقی (تبریز)
 • ارسال پیامک براساس کدپستی در آذربایجان غربی (ارومیه)
 • ارسال پیامک کدپستی در اردبیل
 • ارسال اس‌ام‌اس کد پستی در اصفهان
 • ارسال اس‌ام‌اس براساس کدپستی در ایلام
 • ارسال پیامک بر اساس کدپستی در البرز (کرج)
 • ارسال پیامک بر‌اساس کدپستی در بوشهر
 • ارسال اس ام اس بر‌اساس کد پستی در تهران
 • ارسال پیامک بر‌اساس کدپستی در مشهد
 • ارسال پیام کوتاه براساس کدپستی در قم
 • ارسال پیامک براساس کدپستی در فارس (شیراز)
 • ارسال پیامک بر‌اساس کد‌پستی در کهگیلویه و بویراحمد
 • ارسال پیامک کد پستی در لرستان
 • ارسال پیامک براساس کدپستی در زنجان
 • ارسال اس ام اس بر‌اساس کد پستی در کرمانشاه
 • ارسال پیامک بر‌اساس کد پستی در کرمان
 • ارسال پیامک براساس کدپستی در خراسان جنوبی (بیرجند)
 • ارسال پیامک براساس کدپستی در قزوین
 • ارسال پیامک کدپستی در یزد
 • ارسال اس ام اس براساس کدپستی در مازندران
 • ارسال پیامک بر‌اساس کدپستی در مرکزی (اراک)
 • ارسال اس‌ام‌اس کدپستی در همدان
 • ارسال پیامک کدپستی در گیلان

در هر کجای کشور که باشید، فراز اس ام اس یار و یاور شما در زمینه بازاریابی و تبلیغات ارزان و موثر خواهد بود.

ارسال پیامک از روی نقشه با سامانه پیامکی فراز اس ام اس

قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه می‌تواند سکوی پرتاب کسب‌و‌کار شما به سمت موفقیت و فروش بیشتر باشد. برای دریافت مشاوره درباره این قابلیت جذاب یا سایر امکانات پنل پیامکی فراز اس ام اس، پیشنهاد می‌کنیم که با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید.

سوالات متداول

01ارسال پیامک از روی نقشه برای کدام کسب‌و‌کارها مناسب است؟

همه فروشگاه‌ها، فروشگاه‌‌های اینترنتی، مغازه‌داران و اصناف مختلف مانند رستوران‌ها و سایر اصناف، می‌توانند از قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه استفاده کنند. این ابزار میزان فروش مجموعه را دو‌برابر خواهد کرد.

02هزینه ارسال پیامک از نقشه چقدر است؟

به‌طور‌کلی، بازاریابی پیامکی یکی از روش‌های ارزان قیمت تبلیغات و بازاریابی محسوب می‌شود. با‌وجود هزینه مناسب، ارسال پیامک هدفمند نرخ تبدیل بسیار مناسبی نیز خواهد شد. برای آگاهی از تعرفه‌ها با کارشناسان فراز تماس بگیرید.

03بازاریابی پیامکی از روی نقشه چه کاربردی دارد؟

این استراتژی تبلیغاتی در مدت زمان اندکی می‌تواند باعث جذب مشتریان جدید به مجموعه شما شود. با اضافه شدن مشتریان تازه، میزان فروش و درآمد کسب‌و‌کارها نیز افزایش خواهد بافت.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.