متن تبلیغ دندانپزشکی

ارسال پیام متنی خودکار یا برنامه‌ریزی شده از استراتژی‌های تبلیغ کلینیک درمانی است که به بهبود فرایند کاری این مکان کمک می‌کند. به‌طورکلی پیامک‌های تبلیغاتی کلینیک‌های درمانی و دندانپزشکی شامل یادآوری وقت ویزیت، یادآور ۶ ماهه برای چکاپ، تسویه حساب، ارائه تحفیف‌های ویژه درمانی و آموزش نکات کاربردی برای افزایش سلامت دهان و دندان می‌شود. 

با ارسال پیامک و امکان دریافت پاسخ، به‌راحتی، یک پل ارتباطی ساده، سریع و ارزان با بیمار خواهید داشت. البته برای افزایش بازدید از پیامک‌ها پیشنهاد می‌کنیم از نمونه متن تبلیغ دندانپزشکی با ویژگی‌های ترغیب مخاطب استفاده کنید. در این صفحه از فراز اس‌ام‌اس به بررسی نمونه متن‌های تبلیغ دندانپزشکی برای تعامل با بیمار و بهبود روند کار درمان می‌پردازیم. در نظر داشته باشید که شخصی‌سازی پیام‌ها باعث ایجاد حس اعتماد بیمار به شما و در نهایت بهبود تجربه استفاده از خدمات دندانپزشکی خواهد شد. 

بررسی نمونه متن تبلیغ دندانپزشکی در سایت فراز اس‌ام‌اس

سیمای عزیز

مهلت پرداخت و تسویه حساب قسط دندانپزشکی شما برای خدمات جراحی فک رسیده است.

لطفا با مراجعه به صفحه سایت به آدرس …. نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

با تشکر کلینیک دندانپزشکی کوروش

شماره تماس:……..

0
پیامک کنید! کپی کنید!

ضمن عرض خیر مقدم به شما، از اینکه این مرکز را برای درمان خود انتخاب نموده اید، متشکریم. اینستاگرام دکتر کاکایی: https://instagram.com/dr.a.kakaei نوبت دهی اینترنتی: https://nobat.ir/dr.kakaei

0
پیامک کنید! کپی کنید!

به کلینیک (نام کلینیک) خوش آمدید؛ با ارسال عدد یک به خانواده سلامت (…) بپیوندید و از تحفیف‌های درمانی آگاه شوید. 

0
پیامک کنید! کپی کنید!

نوشیدن آب سرد باعث دندان درد شما می‌شود؟ با یک ویزیت ۱۰ دقیقه‌ای با تخفیف ۲۰ درصدی از سالم بودن دندان‌هایتان مطمئن شوید.

لینک دریافت نوبت: (….) یا شماره تماس: (…)

0
پیامک کنید! کپی کنید!

نوبت ویزیت شما برای تاریخ (…) و ساعت (…) با کلینیک دندانپزشکی (…) هماهنگ شده است. برای تایید وقت درمان عدد ۱ و برای کنسل کردن نوبت ویزیت عدد ۲ را ارسال کنید.
شماره تماس برای جابه‌جایی وقت ویزیت: (…)

0
پیامک کنید! کپی کنید!

راه‌های کاهش بوی بد دهان چیست؟ فیلم آموزش رفع بوی بد دهان در سایت کلینیک (…)

لینک فیلم یا مطلب: (…)

0
پیامک کنید! کپی کنید!