پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل امکان‌پذیر است؟

ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل امکان‌پذیر است؟

ارسال پیامک انبوه از طریق دکل BTS ایرانسل
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

قبل از انکه ادامه مقاله را مطالعه کنید باید همیجا به شما اعلام کنیم بله ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل امکان پذیر است کافی است با شماره 74853-021 تماس بگیرید! حال بیایید در مورد روند ارسال اس ام اس انبوه بدون خرید سامانه پیامک بیشتر صحبت کنیم.

هر برندی برای فروش خدمات و محصولات خود استراتژی تبلیغاتی خاصی را باید تدوین کند. برای برندی تبلیغات بیلبوردی مفید بوده و از سمتی برای شرکتی دیگر ارسال پیامک انبوه مناسب‌ترین گزینه است. اگر ارسال پیامک انبوه جز سند استراتژی تبلیغاتی شما است؛ این مقاله برای شما نگارش شده است تا به مهم‌ترین سوالات متداول کاربران که پرسیده‌اند، «آیا ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل امکان‌پذیر است» پاسخ دهد.

مزایا و معایب ارسال پیامک انبوه با خرید خط ثابت

ارسال پیامک انبوه بدون نیاز به پنل و از طریق خرید خط ثابت نیز انجام می‌شود. هزینه ارسال پیامک انبوه از طریق خط ثابت به‌صرفه است و حتی کاربران می‌توانند با خط پیامکی شما تماس تلفنی برقرار کنند. از مهم‌ترین مزایای ارسال پیامک انبوه با خط ثابت، می‌توان به شماره خط ثابت اشاره کرد. شماره خط ارسال پیامک و پاسخ‌دهی تلفنی یکی است. این مزیت باعث می‌شود که کاربران از طریق یک خط مشخص با شما ارتباط تلفنی و پیامکی داشته باشند.

اما ارسال پیامک با خط ثابت معایبی نیز دارد. بسیاری از کاربران ممکن است پیام‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشند. در این صورت اگر با خط ثابت پیامک انبوه ارسال می‌کنید، ممکن است متحمل هزینه سنگینی شوید و خروجی مشخصی از تبلیغات پیامکی خود نیز نگیرید. چراکه با خط ثابت نمی‌توان به بلک لیست کاربران پیامک تبلیغاتی ارسال کرد. به همین دلیل برند‌ها و شرکت‌های معتبر از سامانه پیامک برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی خود استفاده می‌کنند. در ادامه مهم‌ترین مزایای ارسال پیامک انبوه با پنل پیامکی را بیشتر بررسی می‌کنیم.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

مزایای ارسال پیامک انبوه از طریق سامانه پیامکی؛ تبلیغات هدفمند داشته باشید

پنل اس ام اس یک نرم‌افزار تحت وب است که از آن برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده می‌شود. بعد از خرید پنل اس ام اس اگر چک کردن مداوم پنل برای شما دشوار بود، با دایورت پیامک به شماره موبایل خود می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن پنل اس ام اس خود را چک کنید. پنل پیامک مزایا و امکانات گسترده‌ای که دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارسال پیامک انبوه بر اساس نقشه گوگل
  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی
  • ارسال پیامک انبوه از طریق فایل اکسل
  • امکان ارسال پیامک BTS
  • ارسال پیام بر اساس سن و جنسیت

 

1.     دسترسی به بانک شماره موبایل دسته‌بندی شده؛ ارسال پیام به کاربران هدف

بعد از خرید پنل پیامکی به بانک شماره موبایل استان و شهر‌ها به‌صورت طبقه‌بندی شده دسترسی خواهید داشت. هر شهری کد موبایل مشخصی دارد. به‌طور مثال کاربران تهرانی شماره موبایلی با پیش شماره 0912 دارند. اگر کاربران شما تهرانی هستند، نیازی به ارسال پیامک به سراسر کاربران ایران نیست. برای اینکه هزینه تبلیغات شما بهینه باشد و بتوانید از تبلیغات خود خروجی مشخصی بگیرید، بهتر است فقط به کاربران هدف خود پیام ارسال کنید.

با پنل اس ام اس می‌توانید کاربران خود را گروه‌بندی‌ کنید

2.     کاربران خود را گروه‌بندی کنید؛ ارسال پیامک برای کاربران خاص

با پنل اس ام اس می‌توانید کاربران خود را گروه‌بندی‌ کنید. همچنین براساس سطح ارتباط و خریدی که کاربران دارند اطلاع‌رسانی‌های در خصوص تخفیفات، جشنواره‌ها، مسابقه، محصول جدید، افتتاح شعبه جدید و تبریکات را داشته باشید. اگر فکر می‌کنید که محتوای تبلیغاتی متن، صدا و تصویر برای کاربران شما جذاب‌تر است، می‌توانید از سامانه ارسال MMS یا پیام چند رسانه‌ای استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله پیام چند رسانه ‌ای چیست را مطالعه کنید.

3.     ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای؛ دقیق باشید

اگر قصد دارید فقط برای منطقه خاصی در ایران محصولات خود را با تخفیف بفروشید، پس نیازی نیست دیگر افراد مناطق دیگر از تخفیفات شما مطلع باشند. می‌توانید باتوجه به بانک اطلاعاتی دقیقی که در اختیار دارید برای هر شهر و منطقه‌ی کاربران هدف، پیام‌های تبلیغاتی خود را ارسال کنید. با این کار هزینه تبلیغاتی شما به مراتب کاهش پیدا می‌کند و مخاطبان منطقه خود را نیز هدف قرار داده‌اید.

4.     ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی با توجه به پرسونای برند

هر محصولی مخاطب خاص خودش را دارد. ممکن است محصول شما فقط توسط آقایان یا بالعکس مصرف و استفاده شود. به همین دلیل نیازی نیست برای هر دو گروه (آقایان و بانوان) پیامک ارسال کنید. با استفاده از پنل پیامکی می‌توانید مطابق با پرسونای برند و محصول خود پیامک‌های تبلیغاتی هدفمندی تنظیم کنید. این روش بهینه‌ترین شیوه تبلیغاتی است که هزینه به‌صرفه‌ای نیز دارد.

5.     ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست؛ محدودیت معنایی ندارد

از مزایای دیگر پنل اس ام اس این است که با استفاده پنل پیامکی می‌توانید به بلک لیست کاربران پیامک ارسال کنید و محتوای تبلیغاتی خود را در هر صورت به دست کاربران‌تان برسانید. گاهی پیامک‌های تبلیغاتی آزاردهنده می‌شوند؛ در این صورت کاربران امکان دریافت هرگونه پیامک تبلیغاتی را می‌بندند.

ممکن است پیامک‌های بانکی نیز با لغو پیامک‌های تبلیغاتی، مسدود شوند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع این مسئله مقاله چرا اس ام اس بانک نمیاد را مطالعه کنید. اما خوشبختانه با استفاده از پنل پیامکی حتی درصورتی‌که در بلک لیست کاربران قرار بگیرید، پیامک تبلیغاتی شما به دست مخاطب‌تان خواهد رسید.

مزایای ارسال پیامک انبوه از طریق سامانه پیامکی

6.     امکان ارسال پیامک انبوه از طریق دکل BTS ایرانسل؛ به هدف بزنید

امکان ارسال پیامک انبوه از طریق دکل BTS فقط مختص اپراتور ایرانسل است. شما می‌توانید به کاربران ایرانسلی که هم اکنون از یک دکل ایرانسل در محیط مشخص سرویس می‌گیرند، پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید. اگر می‌خواهید برای سوپرمارکت، فروشگاه مواد غذایی، فروشگاه زنجیره‌ای، کلاس زبان، کلاس کامپیوتر، باشگاه ورزشی یا هر نوع کسب و کاری که دارید تبلیغی هدفمند و محلی داشته باشید، BTS بهترین گزینه برای شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تبلیغات منطقه‌ای به صفحه تبلیغات مکان محور مراجعه کنید.

 

بهترین شیوه ارسال پیامک انبوه از طریق سامانه فراز اس ام اس

در این مقاله امکان ارسال پیام انبوه بدون خرید پنل را به‌طور ویژه بررسی کردیم. برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی صرفاً نیازی به خرید پنل ندارید و از طریق خط ثابت می‌توانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. اما ارسال پیامک از طریق خط ثابت محدودیت‌هایی از جمله عدم ارسال پیامک به بلک لیست را دارد و کاربردی نیست.

بهترین شیوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی استفاده از پنل پیامکی است. با پنل پیامکی می‌توانید به بانک شماره موبایل کاربران سراسر ایران به تفکیک شهر، جنس و منطقه دسترسی داشته باشید و هدفمند متن اس ام اس تبلیغاتی خود را برای کاربران‌تان ارسال کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید پنل پیامکی و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب و متخصص فراز اس ام اس به شماره تلفن 74853-021 تماس بگیرید و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.

 

4.4/5 - (7 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000