اتصال گرویتی فرم به سامانه پیامک
  1. خرید پنل اس ام اس
  2. دانلود رایگان افزونه ‌پیامک
  3. ارسال پیامک کد فعال سازی با گرویتی فرم + ویدیو

ارسال پیامک کد فعال سازی با گرویتی فرم + ویدیو

در این صفحه می‌خواهیم در مورد ارسال پیامک کد فعال سازی از طریق گرویتی فرم صحبت کنیم و همراه با ویدیو نحوه ارسال کد تایید در گرویتی فرم را به شما آموزش دهیم تا ارسال پیامک کد تایید با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه انجام شود و با توجه به اینکه سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس خدماتی است پیامک شما با خطوط خدماتی ارسال شده و به افرادی که حتی دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز پیامک کد فعال سازی ارسال می‌شود.

کد تایید در گرویتی فرم با دو هدف استفاده می‌شود

  • برای ثبت نام با شماره موبایل
  • تایید شماره موبایل فردی که فرم را در سایت تکمیل می کند

در هر دو حالت شیوه انجام تنظیمات یکی است، شما می بایست ابتدا در سامانه پیامک فراز اس ام اس پترن ثبت کنید تا بتوایند از طریق منو ارسال پیامک بر اساس پترن پیامک با الگو مشخص و با سرعت بالا ارسال کنید.

آموزش ویدیویی ارسال کد فعال سازی از طریق فرم ساز گرویتی فرم

 

افزونه دیجیتس یا افزونه گرویتی فرم

افزونه دیجیتس و افزونه پیامک گرویتی فرم هر دو قابلیت ارسال پیامک کد تایید با هنگام ثبت نام را دارند، اما برای ورود بر اساس پیامک فقط می بایست از افزونه دیجیتس استفاده کنید همچنین قابلیت دیگر افزونه دیجیتس این است که فیلد ایمیل را در صورت تمایل شما اختیاری یا غیر فعال می کند تا کاربر شما فقط با شماره موبایل بتواند وارد سامانه پیامک شود.

 

پلاگینهای مرتبط با گرویتی فرم

افزونه پیامک گرویتی فرم (پترن): این پلاگین پیامک های گرویتی فرم برای از طریق وب سرویس پترن ارسال کرده و می تواند قابلیت اطلاع رسانی پیامک را بعد از تکمیل فرم به سایت شما اضافه کند. پیامک های ارسالی از طریق این روش در کمتر از 5 ثانیه ارسال می شود.

افزونه پیامک گرویتی فرم (عادی): این پلاگین پیامک های گرویتی فرم برای از طریق وب سرویس url پیامک را ارسال کرده و می تواند قابلیت اطلاع رسانی پیامک را بعد از تکمیل فرم به سایت شما اضافه کند.

دانلود رایگان افزونه پیامک گرویتی فرم

برای دانلود رایگان پلاگین پیامک گرویتی فرم بعد از خرید سامانه پیامک وارد پنل کاربری شوید از منو سمت راست > خدمات وب سرویس > افزونه ها می توانید افزونه پیامکی گرویتی فرم را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

اگر در پیکربندی و نصب افزونه کد فعال سازی با گرویتی فرم به مشکلی برخورد کرده‌اید؟ از طریق نظرات این مقاله با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست