پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال سریع پیامک با افزونه پیامک گرویتی فرم

ارسال سریع پیامک با افزونه پیامک گرویتی فرم

ارسال پیامک از طریق گرویتی فرم
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

در گذشته افزونه پیامک گرویتی فرم را در سایت فراز اس‌ام‌اس معرفی کرده بودیم، این افزونه برای اتصال افزونه گرویتی فرم به سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس می‌باشد که به شما این قابلیت را می‌دهد تا زمانی که فرمی در سایت شما تکمیل می‌شود به شما و کاربر سایت شما پیامک ارسال شود یا می‌توانید برای ثبت کد فعال سازی از افزونه پیامک گرویتی فرم استفاده نمایید.

در گذشته مشکلی که اکثرکاربران ما با افزونه پیامک گرویتی فرم داشتند کندی سرعت در افزونه پیامک گرویتی فرم بود که تیم فراز اس‌ام‌اس با آپدیت افزونه به نسخه پترن مشکل را برطرف کرد، در نسخه جدید افزونه پیامک گرویتی فرم که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد شما می‌توانید پیامک افزونه گرویتی فرم را با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال نمایید برای این کار می‌بایست یک پترن اختصاصی ثبت نمایید که برای ثبت پترن اختصاصی ویدیو آموزشی ثبت پترن اختصاصی را مشاهده نمایید.

بعد از ثبت پترن اختصاصی می‌بایست مطابق توضیحات اعلام شده تنظیمات را در سامانه پیامک انجام دهید تا پیامک های افزونه پیامک گرویتی فرم با سرعت بالا و کمتر از 5 ثاینه ارسال شود.

این پیامکی می‌تواند در زمینه ارسال کد فعال سازی باشد یا می‌تواند خبر از تکمیل یک فرم در سایت باشد یا شاید هم فرم اطلاع رسانی از سفارش و پرداخت انلاین باشد هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می‌توانید تمام پیامک هایی که از طریق افزونه پیامک گرویتی فرم ارسال می شود را با سرعت بالا ارسال نمایید.

 

کاربردهای افزونه پیامک گرویتی فرم با سرعت بالا ارسال پیامک

  • ارسال کد تایید و تایید شماره موبایل
  • فعال سازی سیستم ثبت نام با شماره موبایل
  • ارسال سریع پیامک به مدیر سایت بابت تکمیل فرم
  • ارسال سریع پیامک به تکمیل کننده فرم

 

اگر قصد راه اندازی ثبت نام با شماره موبایل دارید پیشنهاد ما استفاده از افزونه دیجیتس است که این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید سیستم ثبت نام و ورود با شماره موبایل را در سایت فعال نمایید و یا همچنین فراموشی کلمه عبور از طریق پیامک بازیابی شود، مشکل افزونه پیامک گرویتی فرم برای ثبت نام با شماره موبایل این است که فیلد ایمیل را غیر فعال نمی کند در صورتی که افزونه دیجیتس به شما این امکان را می دهد که فیلد ایمیل را نیز به صورت کلی غیر فعال کنید.

 

مراحل فعال سازی افزونه پیامک گرویتی فرم (پترن)

 

 

بعد از خرید پنل اس ام اس وارد حساب کاربری خود در شوید از طریق بخش خدمات وب سرویس > افزونه ها > افزونه پیامک گروتی فرم را به صورت رایگان دانلود نمایید.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه در سایت خود، حال می‌بایست از منو سمت راست > ارسال بر اساس پترن > پترن اختصاصی ثبت نمایید تا پیامک شما بدون تایید ناظر انسانی و با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال شود. پیشنهاد می‌کنیم ویدیو آموزش ثبت پترن را ملاحظه نمایید.

بعد از ثبت پترن و تایید پترن شما توسط واحد مانتورینگ فراز اس‌ام‌اس پترن های شما فعال می شود و مطابق آنجه در ادامه گفته می‌شود می‌توانید تنظیمات را در افزونه ارسال سریع پیامک گرویتی فرم اعمال نمایید.

 

آموزش ارسال کد تایید از طریق گرویتی فرم

 

 

فعال سازی درگاه پنل اس ام اس فراز

بعد از ساخت فرم > در قسمت “فرم ها” گزینه تنظیمات را کلیک کنید و سپس در قسمت “تنظیمات پیامک” وب سرویس  FarazSMS را انتخاب نمایید و سپس در قسمت “نام کاربری” و “پسورد” باید یورزنیم و پسورد پنل پیامک خود را وارد نمائید و سپس در قسمت “شماره فرستنده” می‌توانید یکی از خطوط خدماتی را وارد نمایید تا قابلیت ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست نیز فعال شود. حتماً بعد از وارد کردن آیتم های 98پیامک خود را قرار دهید و بعد از آن کد کشور پیش فرض باید بالا دکمه تنظیمات ذخیره شدند را بزنید تا تنظیمات ذخیره گردد.

جهت ارسال پیامک موارد زیر را انجام دهید. قسمت فرم ها گزینه اطلاع رسانی پیامکی را انتخاب نمایید و سپس دکمه ارسال پیامک به شماره دلخواه را کلیک کنید تا صفحه ارسال پیامک باز شود .

در صفحه ارسال پیامک به شماره دلخواه باید موارد زیر را رعایت نمایید.

شماره فرستنده پیامک: همان خطی است که در تنظیمات وارد کرده ایم نمایش داده می شود . شماره گیرنده ها : شماره موبایل هایی که قصد دارید پیامک ارسال شوند را در این کادر وارد نمایید. پیام: باید موارد زیر را انجام دهید.

 

 

pid: کد پترن

مقدار اول = متغیر اول

مقدار دوم = متغیر دوم

.

.

.

مقدار چندم = متغیر چندم

مانند نمونه:
pid: stgd3pnjzj

verification-code=5452

name=gravity

 

نکته: در وردپرس فارسی ممکن است کاراکتر های جا به جا شوند پس ترجیحا کل نمونه متن خود را در برنامه های ویرایش متن مانند و یا notepad . اول به طور کامل ساخته و بعد در قسمت نمونه متن کپی کنید notepad++ نکته: هر پارامتر می بایست در یک خط قرار گیرد.

 

در صورت بروز مشکل در نصب افزونه و فعال سازی پترن لطفا از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما به شما کمک کنند بتوانید سریعتر مشکل خود را بطرف نمایید.

3/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات